VITACREDIT

VITACREDIT půjčka až 3 000 000 Kč

Výše půjčky: 50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost: 1 – 20 let
Úrok od: 10,9 % p.a.

Jednou z možností pro ty, jenž potřebují půjčit vyšší částku a v bance jim nepůjčí, je vzít si úvěr od nebankovní společnosti. Řada z nich poskytuje i vysoké půjčky s ručením nemovitostí a mnohdy i za výhodných podmínek. Jedním z takových úvěrových poskytovatelů je společnost VITACREDIT s.r.o., která má svoje sídlo v Olomouci. Kromě neúčelové půjčky, jež je předmětem této recenze, nabízí VITACREDIT také konsolidace, řešení, exekucí a dražeb, podnikatelské půjčky nebo úvěry pro korporace.

Půjčka VITACREDIT je určená lidem, kteří chtějí vyšší půjčku, ale v bance jim úvěr nedají. Podmínkou je sice záruka nemovitostí, ta ale může být i třetí osoby. Úvěrový rámec je poměrně široký – od 50 000 Kč do 3 milionů, stejně tak i doba splácení, kterou si klient může nastavit až na 20 let. Důležitou otázkou jsou samozřejmě úroky a poplatky. Samotné úroky jsou pochopitelně vyšší než v bance, nejsou ale nijak přehnané – začínají na 10,9 % ročně, RPSN (roční procentní sazba nákladů) pak na 17,7 %. Za uzavření smlouvy je nutné uhradit příslušný poplatek, jenž je závislý na výši úvěru – zjistit si ho lze snadno na webu poskytovatele pomocí jednoduché úvěrové kalkulačky.

Žádost o půjčku se podává online přes webovou stránku www.vitacredit.cz, dále se pak klientovi věnuje manažer firmy, který s ním vyřídí další náležitosti (doložení potřebných dokladů, dokumentů apod.). Samotná výplata peněz probíhá buď klasicky převodem na účet, klient si ale může zvolit i výplatu peněz v hotovosti (což už dnes málokterá úvěrová společnost umožňuje).

Vyřízení půjčky od společnosti VITACREDIT netrvá dlouho, po vyplnění formuláře se vám zástupce firmy ozve do 24 hodin, výplatu je pak možné provést ihned při podpisu úvěrové smlouvy. Za zmínku stojí také fakt, že zaměstnanci společnosti mají absolvované příslušné zkoušky, certifikace a jsou tak skutečnými profesionály. Kompletní a aktuální informace o nabídce úvěrových produktů společnosti VITACREDIT naleznete vždy na jejích internetových stránkách, případně můžete využít bezplatnou infolinku na čísle 800 81 82 83 a nebo navštívit její facebookovou stránku.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 50 000 Kč – 3000000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 3 000 000 Kč
 • Úrok od: 10,9 %
 • Doba splatnosti: 1 – 20 let
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: Převodem na bankovní účet nebo v hotovosti na ruku
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ne

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Podobně jako u jiných nebankovních půjček, i zde začíná žádost o úvěr na internetu. Nejdříve si otevřete webové stránky na doméně www.vitacredit.cz a v horním menu u položky Úvěry zvolte možnost Úvěr na cokoliv. (obr. 1)

Žádost Vitacredit - krok 1

Otevře se vám klasická úvěrová kalkulačka s reprezentativním příkladem, tak jak ji možná znáte i z jiných webových stránek s půjčkami. Na ní si pomocí posuvníků snadno nastavíte požadované parametry vaší půjčky – tedy jednak její výši a jednak dobu splácení. Přitom se vám ihned zobrazí i výše měsíční splátky, takže si – s ohledem na vaše finanční možnosti – můžete podle tohoto údaje parametry půjčky upravit tak, abyste věděli, že půjčku dokážete v pohodě splácet. Zároveň se vám zobrazí i úroková sazba a RPSN. (obr. 2)

Žádost Vitacredit - krok 2

Ještě o kousek níž je drobným písmem uvedeno: Podrobné výsledky kalkulačky. Ty si určitě rozklikněte, obsahují totiž jednu důležitou informaci a tou je poplatek, jenž je třeba uhradit hned po podpisu smlouvy. Výše poplatku závisí na výši půjčky a pohybuje se od 3 500 Kč u úvěru na 50 000 Kč až po 210 000 Kč u úvěru na 3 000 000 Kč. (obr. 3)

Žádost Vitacredit - krok 3

Hned, jak budete mít nastaveno, klikněte na oranžové tlačítko Zažádat online a rozbalí se vám formulář. Ten naštěstí není nijak dlouhý, takže jeho vyplnění by vám nemělo zabrat víc než několik minut času. Doplnit do něj musíte kromě běžně vyžadovaných údajů (jako je jméno, příjmení, telefonní číslo nebo e-mailová adresa) také dobu, kdy chcete, aby vás kontaktovali a vybrat o jaký typ nemovitosti (která bude sloužit jako zástava) se jedná. Pak už jen odkliknete jednotlivé souhlasy a odešlete žádost ke zpracování pomocí tlačítka Nezávazně zažádat. (obr. 4)

Žádost Vitacredit - krok 4

Pak už jen počkáte, až se vám ozve manažer a ten s vámi probere vaši žádost, poskytne vám další informace a domluví si s vámi osobní schůzku. Všichni pracovníci jsou důkladně vyškolení, ochotní a mají prozákaznický přístup, takže se můžete spolehnout na příjemné a vstřícné jednání. Následuje posouzení žádosti a v případě jejího schválení podpis smlouvy – klient si může sám vybrat na jakém místě. Peníze na účet dostane nejpozději do 48 hodin od podpisu smlouvy nebo ihned na ruku podle domluvy.

Splácení půjčky VITACREDIT:

Stejně tak jako u většiny jiných obdobných úvěrů, i zde se půjčka splácí standardně jednou měsíčně úhradou domluvené měsíční splátky. Splácení se musí vždy provádět bankovním převodem a nesmírně důležité je, abyste splátky hradily včas – zde se doporučuje např. nastavení trvalého příkazu. V případě, že byste se náhodou dostali do finanční krize a nemohli splátku uhradit, je nutné o tom společnost VITACREDIT informovat co nejdříve a domluvit se na řešení.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Roční úroková sazba Měsíční splátka
50 000 Kč 5 let 10.9 % p.a. 1 288 Kč
100 000 Kč 6 let 10.9 % p.a. 2 298 Kč
200 000 Kč 7 let 10.9 % p.a. 4 198 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Je možné půjčku získat i bez ručení nemovitostí, když prokážu, že mám vysoký příjem?

Bohužel to není možné – tato půjčka je poskytována pouze na základě ručení nemovitostí, bez ní žádosti vyhovět nelze.

Jaké druhy nemovitostí mohou sloužit jako zástava za půjčku?

Možností je hned několik – může se jednat o rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, rekreační objekt, pozemek, případně komerční budovu.

Jak zjistím, kolik činí poplatek za poskytnutí úvěru? Nemohu to na webu najít.

Najdete jej hned pod úvěrovou kalkulačkou – stačí si jen rozkliknout modrý odkaz Podrobné výsledky kalkulačky a výše poplatku se vám ihned ukáže.

Nemám sice žádnou nemovitost, ale bratr je ochotný za mě ručit svým bytem – poskytne mi VITACREDIT v takovém případě půjčku?

Ano, nemovitost nemusí být vaše, ale může být klidně třetí osoby, ať už jde o někoho z vaší rodiny, kamarádů, známých apod.

Jak je to s maximální dobou splatnosti – je to vždy 20 let, nebo u menších půjček je kratší?

U půjček do 499 000 Kč je maximální doba splácení 15 let, od 500 000 Kč už si můžete splátky rozložit až na zmíněných 20 let.

Nabízí společnost VITACREDIT i nějaké půjčky pro podnikatele?

Ano, pro podnikatele má VITACREDIT půjčky s ručením nemovitostí s ještě výhodnějším úrokem – už od 8,9 % ročně. Vedle toho pak nabízí také úvěry pro korporace, kde úrok začíná dokonce již na 6,9 % p.a.

Aktuálně mám exekuci – má pro mě VITACREDIT nějaké řešení?

Ano, VITACREDIT nabízí i řešení exekucí, dražeb apod. Na svých stránkách dokonce avizuje možnost vyplacení hned několika různých exekucí na různých místech ČR během jediného dne.Výsledné hodnocení

Nebankovní společnost VITACREDIT patří mezi poskytovatele půjček se zajištěním nemovitostí a přináší alternativu pro ty, jenž by si rádi půjčili u banky, ale ta jim úvěr neposkytne. U této úvěrové společnosti velmi kladně hodnotíme její jasné a férové podmínky, velmi přehledný a špičkově zpracovaný web, přijatelné úrokové sazby a snadný postup při sjednávání úvěru. Pochvalu si určitě zaslouží také možnost nechat si peníze vyplatit v hotovosti na ruku, rychlé zpracování online žádostí, rychlé posouzení a výplata, a v neposlední řadě také zkušení a profesionální pracovníci firmy. VITACREDIT tak můžeme určitě doporučit, jedná se o seriózní úvěrovou společnost s transparentními podmínkami a férovými cenami.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
80 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 90 %

Zkušenosti

Alice
Alice
Web: https://www.coolpujcky.cz/pujcka/Vitacredit/zkusenosti#m

Potřebovala jsem půjčit větší částku, ale už jsem nevěděla na koho se obrátit – banky mi půjčit nechtěly a nebankovní společnosti zase většinou nabízely jen malé sumy peněz. Nakonec se mi podařilo na internetu objevit stránky společnosti Vitacredit a tak jsem důkladně prostudovala jejich nabídku spotřebitelských úvěrů. Protože jsem majitelkou velké nemovitosti, možnost půjčit si na základě ručení touto nemovitostí mi naprosto vyhovovala. Žádost jsem si hned vyplnila a pak šlo všechno velmi rychle – od okamžiku podání žádosti uplynul sotva týden a už jsem měla peníze na svém bankovním účtu. S půjčkou od Vitacredit jsem maximálně spokojená a mohu ji jen doporučit.

Rychlé informace

 • Výhodná nebankovní půjčka s ručením nemovitostí
 • Splátky si lze rozložit na dobu 15 až 20 let (v závislosti na výši úvěru)
 • Nemovitost nemusí být vaše, může jí za vás ručit i třetí osoba
 • Půjčit si můžete až 3 000 000 Kč

Požadavky

 • Žadatel o půjčku musí mít minimálně 18 let
 • Zásadní podmínkou je ručení nemovitostí (může být ale klidně i třetí osoby)
 • Je třeba doložit požadované osobní doklady a dokumenty (např. informace o příjmech a výdajích, dokumenty k nemovitosti atd.)
 • Klient musí mít trvalý pobyt na území České republiky
 • Půjčku nelze sjednat komplet online, vždy se sjednává s manažerem úvěrové společnosti

Rychlý kontakt

800 81 82 83
VITACREDIT s.r.o., Wellnerova 1215/1, 779 00 Olomouc - Nová Ulice

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 7.30 – 16.00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Široký úvěrový rámec, vysoká maximální výše půjčky
 • Možnost rozložit si splátky až na 20 let, u nižších částek až na 15 let
 • Pokud nemáte vlastní nemovitost, může za vás ručit jiná osoba
 • Můžete si vybrat, zda chcete peníze vyplatit na účet nebo raději v hotovosti
 • Půjčku mohou získat i cizinci, pokud mají v Česku povolení k trvalému pobytu
 • Rychlé vyřízení žádosti o úvěr a výplata peněz – s VITACREDIT na peníze dlouho nečekáte
 • Férové podmínky, žádné skryté poplatky nebo jiné nástrahy
 • Kvalifikovaní, profesionální a ochotní zástupci firmy, vstřícné jednání ke všem klientům

Nevýhody půjčky

 • Nutnost zástavy nemovitostí, bez ní půjčku získat nelze
 • Půjčka se nedá sjednat kompletně online, je nezbytná schůzka s manažerem společnosti
 • Za poskytnutí půjčky je třeba uhradit příslušný poplatek

VITACREDIT

VITACREDIT půjčka až 3 000 000 Kč VITACREDIT
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 50122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Sazebník poplatků
(velikost: 1 MB)
Poslední aktualizace obsahu: 1. 6. 2021