SOS Credit půjčka od Orange finance

Nebankovní půjčka od 1 000 Kč do 30 000 Kč

Výše půjčky: 1 000 - 30 000 Kč
Splatnost: 7 – 28 dní
Úrok od: 0 % p.a.

Nebankovní půjčka SOS Credit má úvěrový rámec od 1 000 Kč do 30 000 Kč. Limit se ale postupně navyšuje spolu s dalšími půjčkami. S tím navíc souvisí ještě jedna věc a tou je sleva – v rámci věrnostního programu totiž máte od třetí půjčky slevu 10 %, od páté 15 % a konečně od sedmé půjčky celých 20 %. Podmínkou je ale samozřejmě dodržování splatnosti předchozích půjček, pokud byste je nespláceli včas, nemusí vám být sleva poskytnuta.

Splatnost půjčky je velmi krátká, vybrat si můžete mezi 7 až 28 dny. Pokud by se ale stalo, že byste neměli na splacení, máte možnost si půjčku prodloužit – opět o jeden až čtyři týdny. Za prodloužení se ale musí nejdříve uhradit příslušný poplatek. Výhodou je, že prodloužit půjčku si takto můžete kolikrát budete chtít, nicméně úvěr se vám pak zbytečně prodraží.

Při sjednávání půjčky si rozmyslete, jak dlouhou splatnost skutečně potřebujete – čím delší splatnost, tím je půjčka dražší. Pokud tedy víte, že vám úvěr stačí např. na týden, je zbytečné půjčovat si na 28 dní a platit zbytečně vyšší poplatek. Půjčka SOS Credit patří k těm dražším a tak určitě předem důkladně zvažte, zda se vám vyplatí.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní půjčka
 • Půjčka: 1 000 Kč – 30000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 10 000 Kč
 • Úrok od: 0 %
 • Doba splatnosti: 7 – 28 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Krátkodobá nebankovní půjčka SOS Credit se dá sjednat jen prostřednictvím webových stránek, vše si tak můžete vyřídit v klidu z pohodlí domova a v jakémkoli čase. Ke kompletnímu vyplnění formuláře se žádostí budete potřebovat dva osobní doklady – občanský průkaz a druhý doklad, dále pak tři poslední výpisy z vašeho bankovního účtu a neobejdete se ani bez mobilního telefonu – na něj vám přijde číselný kód, který je v průběhu žádosti třeba vyplnit.

Přesný postup při žádosti o půjčku SOS Credit přes internet:

Pro vyplnění žádosti si otevřete stránky pod odkazem www.soscredit.cz. Hned v horní části webu uvidíte jednoduchou a přehlednou úvěrovou kalkulačku, na níž si nastavíte přesné parametry půjčky – konkrétně tedy její výši (napoprvé maximálně 10 000 Kč) a dobu splatnosti (7, 14, 21 nebo 35 dní). Při nastavování se vám ihned zobrazí výše úroku, roční procentní sazby nákladů i poplatek, budete tak hned vědět, kolik by vás půjčka stála. Až budete s nastavením hotoví, potvrďte jej kliknutím na tlačítko Půjčit si. (obr. 1)

Žádost SOS Credit - krok 1

Následuje formulář, do nějž je potřeba uvést řadu osobních a kontaktních údajů. Jeho první část je zaměřená na osobní informace a vyplnit musíte křestní jméno, příjmení, rodné číslo, mailovou adresu a telefonní číslo (pozor, musí být na mobil). Zkontrolujte si, zda máte odškrtnuté souhlasy s osobními údaji a klikněte na tlačítko Pokračovat. (obr. 2)

Žádost SOS Credit - krok 2

Druhá část formuláře už je trochu delší a týká se kontaktních informací a finančních údajů. Nejdříve si vyplníte adresu vašeho trvalého bydliště, pokud bydlíte jinde, tak i adresu korespondenční. Pak musíte uvést číslo vašeho bankovního účtu a jméno jeho majitele (tedy vaše jméno), číslo občanského průkazu a údaje o příjmech – vybrat zdroj příjmů a bližší informace, včetně výše měsíčních příjmů a závazků. Na závěr si pak ještě nastavíte přihlašovací heslo pro váš online účet u SOS Credit a potvrdíte kliknutím na modré tlačítko Pokračovat.

Dalším krokem je SMS ověření – na mobil vám přijde čtyřmístný číselný SMS kód, který vyplníte do políček na monitoru a odkliknete souhlasy se všemi podmínkami a dalšími informacemi. Pak znovu potvrďte kliknutím na Pokračovat.

Pak už jen musíte doložit vaše osobní doklady a výpisy z účtu – můžete to provést jednoduše tak, že soubory s naskenovanými kopiemi nahrajete, druhou možností je pak odeslání těchto dokumentů mailem na adresu doklady@soscredit.cz.

Rozhodnutí o tom, zda vám byla půjčka schválena, byste měli obdržet do 15 minut, v případě, že vše dopadne dobře, budou vám následně peníze ihned odeslány na váš bankovní účet. Podrobné informace o stavu vaší půjčky vždy najdete také ve vašem klientském online účtu u SOS Credit (přihlašujete se do něj zadáním mailové adresy a přihlašovacího hesla, které jste si předtím nastavili).

Níže uvedená tabulka splátek je čistě orientační a údaje v ní jsou vyplněny podle úvěrové kalkulačky na webu SOS Credit. V praxi pak stálí klienti mají půjčky levnější díky věrnostnímu programu, k dalším možnostem, jak získat nižší poplatek, patří také slevové kódy, které se na webu této společnosti objevují.

Reprezentativní příklad:

Celková výše spotřebitelského úvěru 4 500 Kč. Pevná roční úroková sazba 0 %. Doba trvání 28 dní, Poplatek 1 639 Kč, RPSN 5 632,2 %. Celkem uhradíte 6 139 Kč.

Sazebník poplatků

Půjčka pro nové klienty ZDARMA!

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Úrok Poplatek Celkem zaplatíte
1 000 Kč 7 dní 0 % 0 % 0 Kč 1 000 Kč
2 000 Kč 7 dní 0 % 0 % 0 Kč 2 000 Kč
5 000 Kč 14 dní 0 % 0 % 0 Kč 5 000Kč
15 000 Kč 28 dní 4621.20 % 448.52 % 5 161 Kč 20 161 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Mohu si žádost o půjčku podat i jinou formou než přes internet?

Ne, jedinou možností je sjednání úvěru přes internet. Není to ale nic těžkého, a pokud použijete náš podrobný návod, nemělo by vás při vyplňování žádosti nic zaskočit.

Co musím splňovat, abych u SOS Credit dosáhl na půjčku 30 000 Kč?

Musíte být stálým klientem a vždy své půjčky řádně splácet. Pak se vám bude úvěrový limit postupně navyšovat a od sedmé půjčky už si budete moci pokaždé půjčit až 30 000 Kč. Navíc pak budete mít slevu 20 %, takže vás úvěr vyjde výhodněji než nové klienty.

Je možné půjčit si i na delší dobu, než čtyři týdny? Co když do té doby nestihnu úvěr splatit?

Bohužel, 28 dní je maximální povolená splatnost – půjčka je opravdu pouze krátkodobá. Nicméně pokud nebudete mít dostatek finančních prostředků, nemusíte věšet hlavu – v takovém případě si můžete půjčku snadno prodloužit a to až o dalších 28 dní. Stačí jen zaplatit poplatek za prodloužení.

Proč je roční procentní úroková sazba u této půjčky tak vysoká?

RPSN je u krátkodobých půjček vždy trochu vyšší, důvodem je mimo jiné to, že se počítá na rok a tyto úvěry jsou obvykle jen na pár týdnů. I proto jsou tato čísla tak vysoká. Pokud jde konkrétně o SOS Credit, je třeba si uvědomit, že při opakovaných půjčkách už získáte zajímavé slevy a poplatek je pak nižší, navíc se dají využít různé slevové kódy.

Mohou si u společnosti SOS Credit půjčit i cizinci?

Ano, úvěr mohou kromě zájemců s českým občanstvím získat také lidé, kteří mají v České republice vyřízeno povolení k trvalému pobytu.

Můžu si nechat peníze poslat poštovní poukázkou? Nebo nechat vyplatit na ruku?

Ne, tato půjčka lze poslat pouze bezhotovostním převodem na bankovní účet. Každý žadatel o půjčku navíc musí splňovat důležitou podmínku – musí mít vlastní bankovní účet. Nemůžete si tak peníze nechat poslat např. na někoho z rodiny, kamarádů nebo známých.

Jak dlouho bude trvat, než se dozvím rozhodnutí, zda mi byla půjčka schválena?

Posouzení žádosti o půjčku obvykle netrvá déle než 15 minut.Výsledné hodnocení

Rychlé půjčky SOS Credit patří k úvěrům, které se označují jako půjčky před výplatou. Hodí se jako rychlé řešení, když jste zcela bez peněz a potřebujete půjčit jen na krátkou dobu, nebo když urychleně potřebujete finance např. na opravu něčeho v domácnosti. Výhodou této půjčky je sjednání přes internet, které můžete provést odkudkoli, kde máte připojení a podat si jej můžete v jakoukoli denní i noční dobu. Pochvalu určitě zaslouží přehledné webové stránky, které poskytují dostatečné množství informací, užitečná je i možnost prodloužení splatnosti úvěru až o čtyři týdny. Na druhou stranu půjčka má dost zásadní negativa. Asi hlavním mínusem jsou velmi vysoké úrokové sazby, kvůli nimž patří půjčka – zejména pro nové klienty – k těm nejdražším na trhu. Při opakovaném půjčování už sice jsou určité slevy, ty ale úplně nevyváží vysokou RPSN. Celkově tedy půjčka není výhodná, nicméně v krajní situaci může být řešením – nevyplatí se ale využívat ji opakovaně. Tak či onak, půjčka je naprosto bezpečná, prověřená a žádné riziko vám u ní nehrozí.

RYCHLOST
70 %
SCHVALOVATELNOST
40 %
SPOLEHLIVOST
70 %
Celkové hodnocení 60 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Rychlá krátkodobá půjčka od nebankovní společnosti
 • První půjčka do 10 000 Kč zdarma
 • Při opakovaných půjčkách lze získat vyšší částky až do 30 000 Kč
 • Stálí klienti mají také slevy – až do výše 20 % z ceny půjčky
 • Splatnost úvěru je maximálně 28 dní, dá se ale za poplatek prodloužit až o další 4 týdny

Požadavky

 • Věk od 18 do 70 let
 • České občanství nebo povolení k trvalému pobytu v ČR
 • Stálý příjem
 • Žádné dluhy
 • Vlastní bankovní účet

Rychlý kontakt

228 226 751
Orange finance s.r.o., Karlínské náměstí 238/6, Karlín PSČ 186 00

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08:00 – 17:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Sjednání se vyřizuje přes internet, nemusíte tak nikam chodit nebo telefonovat
 • Žádné poplatky předem, ani žádné skryté poplatky
 • Možnost prodloužení splatnosti úvěru až o 28 dní
 • Půjčka je neúčelová, nemusíte sdělovat, na co ji chcete použít
 • Věrnostní program se slevami pro stálé klienty – až do 20 %
 • Půjčka je naprosto bezpečná a prověřená, podvod zde nehrozí

Nevýhody půjčky

 • Velmi vysoké úroky a RPSN, půjčka je příliš drahá
 • Napoprvé si lze půjčit jen část z úvěrového limitu
 • Krátká splatnost úvěru, maximum je pouhých 28 dní

SOS Credit půjčka od Orange finance

Nebankovní půjčka od 1 000 Kč do 30 000 Kč SOS Credit půjčka od Orange finance
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Reklamační řád
(velikost: 213 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 22. 6. 2023