Razdva půjčka od Profi Credit

Až 250 000 Kč bez ručitele

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč
Splatnost: 3 – 48 měsíců
Úrok od: 9,21 % p.a.

K nejvyhledávanějším úvěrovým produktům na trhu patří zejména ty, které jsou rychlé a kde klient může získat peníze pokud možno obratem, hned po vyplnění žádosti o půjčku. K nejrychlejším nebankovním půjčkám určitě patří i Razdva půjčka, které se věnujeme v této recenzi. Jedná se o nebankovní úvěr od společnosti PROFI CREDIT, takže zájemci nemusejí mít žádné obavy, že by mohlo jít o podvod nebo o neseriózní společnost.

Nebankovní Razdva půjčka je skutečně rychlá – peníze můžete mít již do pouhých 12 minut od schválení žádosti, stačí si jen vyplnit žádost na přehledných internetových stránkách, nahrát požadované doklady a počkat na rozhodnutí. Výplata do 12 minut od schválení je momentálně garantovaná u Komerční banky, Fio banky, ČSOB, Raiffeisenbank a České spořitelny, klienti ostatních by se pak peněz měli dočkat nejpozději do dvou pracovních dní.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 10 000 Kč – 250000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 150 000 Kč
 • Úrok od: 9,21 %
 • Doba splatnosti: 3 – 48 měsíců
 • Peníze na účtu: 12 minut
 • Způsob vyplacení: Na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Ještě než se pustíte do vyplňování formuláře se žádostí, připravte si věci, které k úspěšnému podání budete potřebovat. Konkrétně je třeba mít kopie dvou osobních dokladů (OP + druhý doklad), výpis z bankovního účtu, mobilní telefon a e-mailovou adresu. Vše si pak vyřídíte přes webovou stránku půjčky, nikam telefonovat ani chodit nebudete muset.

Přesný postup při žádosti o Razdva půjčku:

Vyřízení úvěru se kompletně realizuje přes internet. Pro podání žádosti si tak nejdříve musíte otevřít webové stránky půjčky na adrese www.razdvapujcka.cz. Hned na úvodní stránce uvidíte na pravé straně úvěrovou kalkulačku, v níž si nastavíte dva základní parametry – požadovanou výši půjčky a délku jejího splácení. Zároveň se vám ihned zobrazí přesná výše měsíční splátky a také reprezentativní příklad, v němž je uvedena i úroková sazba, RPSN (roční procentní sazba nákladů) a celková částka, kterou za půjčku uhradíte. Dále musíte vyplnit jméno, příjmení a mobilní číslo. (obr. 1)

Žádost Razdva půjčka - krok 1

Následně přichází na řadu samotný formulář. Předchozí vyplněné informace budou zachovalé. V jeho první části musíte vyplnit svoje křestní jméno, příjmení, rodné číslo, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Na konci pak pouze odškrtnete souhlas se zpracováním a zveřejňováním osobních údajů. Potvrdíte kliknutím na tlačítko Pokračovat a následuje další část žádosti. (obr. 2 a 3)

Žádost Razdva půjčka - krok 2

Žádost Razdva půjčka - krok 3

V další fázi se pak musejí uvést informace o vaší finanční situaci (základní údaje o vaší domácnosti, o vašich aktuálních příjmech a výdajích atd.). Posledním krokem už je jen nahrání dokumentů a kopie dokladů, kterými doložíte vaši totožnost a příjmy. Pokud vše dopadne dobře a váš požadavek bude schválen, peníze můžete mít na účtu už do 12 minut.

Svoji půjčku a aktuální úvěrovou smlouvu si můžete kdykoliv zkontrolovat v přehledné klientské zóně, která je součástí internetových stránek Razdva půjčky. Najdete v ní všechny potřebné informace o vašem úvěru, přehled všech smluv a žádostí, veškeré formuláře, dokumenty, kontaktní údaje apod.

Splácení Razdva půjčky:

Razdva půjčka se splácí pomocí pravidelných měsíčních splátek, které klient posílá převodem ze svého bankovního účtu na účet poskytovatele úvěru.

Reprezentativní příklad:

Úvěr v celkové výši 100 000 Kč, doba trvání spotřebitelského úvěru 48 měsíců, splátka 2 498 Kč, celkem zaplatíte částku 119 904 Kč. Pevná zápůjční úroková sazba 9,21 %, RPSN 9,6 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Splatnost Měsíční splátka Celkem
100 000 Kč 48 měsíců 2 498 Kč 119 904 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Kde si mohu žádost o Razdva půjčku vyplnit? Je to možné i na nějaké pobočce?

Zažádat o půjčku si lze pouze přes internet a sice na webových stránkách www.razdvapujcka.cz. Vše se vyřizuje online, žádné kamenné pobočky Razdva půjčky nemá.

Co všechno budu k vyplnění žádosti o úvěr potřebovat?

Abyste si mohli vyplnit celou žádost o úvěr, budete kromě připojení k internetu potřebovat také svoje osobní doklady (konkrétně kopii občanského průkazu + kopii druhého dokladu, např. řidičáku nebo pasu), dále pak mobilní telefon a e-mailovou adresu.

Mohu si nechat peníze poslat na účet někoho z rodiny? Vlastní bankovní účet bohužel nemám.

Ne, jednou z podmínek je mít vlastní bankovní účet, na který vám navíc musí chodit výplata – na účet třetí osoby si tedy nechat poslat peníze nelze.

Když nebudu mít peníze na splacení, dá se půjčka nějak prodloužit?

Ano, je to možné jak u první půjčky, tak i u kteréhokoliv jiného úvěru. Variant řešení je hned několik, od placených odkladů splatnosti, přes neplacený odklad (u nějž je ale nutné doložit dokument o nemožnosti uhrazení splátky), případně individuální řešení, pro které je třeba zavolat na klientskou linku. V každém případě, pokud zjistíte, že nebudete moci uhradit splátku včas, kontaktujte zákaznickou linku Razdva půjčky co nejdříve a zbytečně hovor neodkládejte.

U kterých bank platí, že peníze jsou po schválení vyplaceny do 12 minut?

V současné době se expresní výplata do 12 minut provádí u těchto bank: Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Fio banka, Raiffeisenbank. U ostatních bankovních ústavů může trvat výplata trochu déle, neměli byste ale čekat déle než dva pracovní dny.

Je Razdva půjčka skutečně bezpečná? Název tohoto úvěru mi nic neříká.

Ano, půjčka je 100% bezpečná spolehlivá a prověřená. Jejím provozovatelem je společnost PROFI CREDIT Czech, která patří k předním českým poskytovatelům nebankovních úvěrů a působí na našem trhu již více než 20 let. Nemusíte se tedy ničeho bát, tato půjčka je stejně bezpečná jako jiné známé úvěrové produkty.Výsledné hodnocení

Rychlý nebankovní úvěr Razdva půjčka je určitě konkurenceschopným úvěrovým produktem, který zaujme zejména svojí rychlostí – výplata do 12 minut od schválení žádosti je rozhodně velkým plusem. Pochvalu zaslouží i dobře zpracované webové stránky s moderní grafikou a dostatkem informací. Naopak k nevýhodám tohoto úvěru by se dalo zařadit vyšší procento zamítnutých žádostí o půjčku a pro někoho možná příliš vysoké úrokové sazby (zejména u vyšších částek na delší dobu se půjčka hodně prodraží). Celkově ale Razdva půjčku hodnotíme jako povedený a solidní produkt.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 80 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Rychlá nebankovní půjčka od 10 000 Kč až do 250 000 Kč
 • Splácení úvěru je možné rozložit na dobu od tří měsíců až do čtyř let
 • Peníze na účtu do 12 minut, Razdva půjčka je opravdu rychlá

Požadavky

 • Klient musí být starší 18 let
 • Další podmínkou je občanství ČR
 • Musíte mít také pravidelný měsíční příjem
 • Peníze vám musí chodit na váš vlastní bankovní účet
 • Nesmíte být v exekuci ani v platební neschopnosti

Rychlý kontakt

800 166 000
PROFI CREDIT Czech, a.s., Thunovská 192/27, 118 00 Praha 1

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 – 16:30
Víkendy a Svátky

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Půjčka je opravdu blesková, výplata na účet proběhne do 12 minut (u velkých bank)
 • Snadné vyřízení žádosti, vše probíhá online přes přehledné webové stránky
 • Půjčku lze využít na cokoliv (není účelová), ručitele ani zástavu potřebovat nebudete

Nevýhody půjčky

 • U některých bank je výplata půjčky pomalejší a může trvat až dva pracovní dny
 • Půjčku nemohou získat lidé, jenž nemají vlastní účet nebo jim na něj nechodí výplata

Razdva půjčka od Profi Credit

Až 250 000 Kč bez ručitele Razdva půjčka od Profi Credit
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 10122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 13. 5. 2024