Profi Credit půjčka

Nezávislá recenze půjčky Profi Credit. Půjči opravdu až 166.000 Kč do 24 hodin?

Výše půjčky: 5 000 - 166 000 Kč
Doba splatnosti: 12 – 60 měsíců
Úrok: 31,16 %

Jednou z nejznámějších nebankovních půjček, která ve své kategorii patří k nejvíce žádaným, je půjčka od společnosti Profi Credit. Ta se zaměřuje na poskytování různých úvěrových produktů a kromě zaměstnanecké půjčky (o které je tato recenze) nabízí také speciální úvěr pro podnikatele. Profi Credit nabízí svoje půjčky po celé ČR, kde si je zájemci mohou sjednat prostřednictvím široké sítě poboček, resp. obchodních zástupců společnosti. O úvěr si ale lze požádat i po telefonu a také – jak už je dnes víceméně samozřejmostí – i po internetu na webových stránkách firmy.

Zaměstnanecká půjčka Profi Credit je – jak už koneckonců z jejího názvu vyplývá – určená především pro zaměstnance, získat ji ale mohou i důchodci. Výše půjčky může dosáhnout až 166 000 Kč, rozhodující je ale to, jaké má žadatel příjmy – v případě nízké bonity bám ale může pomoci spoluúčastník, díky kterému pak můžete půjčku získat půjčku, i když máte malý plat. Dobu splácení si lze rozložit až na 5 let, s tím, že pokud máte splatnost delší než 24 měsíců, dostanete část peněz zpátky za řádné splácení - až 27 000 Kč.

Jednou z mnoha výhod půjčky od Profi Creditu je také možnost automatického revolvingu – pokud budete svůj úvěr splácet vždy včas, můžete si půjčku nechat automaticky navýšit, aniž byste museli znovu dokládat příjmy, sepisovat formuláře atd. Půjčka Profi Credit je rychlá, peníze se posílají bezhotovostním bankovním převodem na účet a pokud bude Vaše žádost schválena, můžete je mít už během pouhých 24 hodin. Jedná se o neúčelový úvěr, takže nikomu nemusíte říkat, na co chcete peníze použít a ke schválení není nutné zastavovat majetek nebo mít spoluúčastníka (ten může být potřeba pouze v případě velmi nízké bonity).

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 5 000 Kč – 166000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 10 000 Kč
 • Úrok od: 31,16 %
 • Doba splatnosti: 12 – 60 měsíců
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ano
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Sjednat si půjčku Profi Credit není nic těžkého, oproti některým jiným úvěrům je zde ale potřeba mít připravených více dokladů a dokumentů. Samotnou žádost si můžete podat hned čtyřmi způsoby – telefonicky, zanecháním kontaktu na webu Profi Creditu, osobně návštěvou pobočky a nebo vyplněním formuláře na webových stránkách.

V každém případě se ale Profi Credit půjčky neobejdete bez dokladů a dokumentů, jež jsou podmínkou ke schválení žádosti. Potřebovat tak budete platný občanský průkaz (resp. jeho kopii) a dokumenty prokazující vaše příjmy. Jestliže jste zaměstnancem, musíte si sehnat potvrzení o příjmu od vašeho současného zaměstnavatele. Pokud pobíráte důchod, tak si nachystejte důchodový výměr, nebo alespoň ústřižek od poslední složenky. Máte-li i nějaké další příjmy, určitě si připravte doklady i od nich – to, zda vám bude Profi Credit půjčka schválena a v jaké výši, závisí především na tom, jak vysoké příjmy máte. Jestliže máte příjem příliš nízký a budete mít spoluúčastníka, musí být k žádosti přiloženy i kopie jeho občanského průkazu a potvrzení o příjmu.

Přesný postup při žádosti o Profi Credit půjčku přes internet:

Internetová žádost o půjčku Profi Credit je snadná a zabere Vám jen minimum času. Nejdříve si ve svém prohlížeči otevřete stránky na adrese www.proficredit.cz a v horním menu si najeďte myší na položku Pro občany. Z nabídky, která Vám vyjede, pak klikněte na Zaměstnanecký úvěr.

Profi credit půjčka krok 1

Uprostřed monitoru pak uvidíte jednoduchou úvěrovou kalkulačku, na níž si pomocí dvou posuvníků nastavíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Požadovanou výši Profi Credit půjčky i dobu splácení si můžete posunout buď klikáním na plus a minus, nebo jednoduše přetažením posuvníku na požadovanou částku, resp. dobu. Hned vedle zároveň uvidíte přesnou výši měsíční splátky, takže si můžete snadno upravit parametry půjčky aby vás např. splátka příliš nezatěžovala. Pokud budete mít úvěr na delší dobu než 24 měsíců, zároveň se Vám zobrazí i přesná částka, kterou dostanete zpět v případě řádného splácení.

Profi credit půjčka krok 2

Jakmile budete s nastavením Profi Credit půjčky spokojení, klikněte na velké červené tlačítko Chci půjčku a otevře se vám stručný formulář.

Profi credit půjčka krok 3

Do něj musíte vyplnit vaše křestní jméno, příjmení, telefonní číslo a mailovou adresu, nepovinně pak i poštovní směrovací číslo a rodné číslo. Ještě jednou si zkontrolujte, zda máte vše správně vyplněné (včetně výše půjčky a doby splatnosti, kterou vidíte vpravo vedle formuláře a můžete si ji případně ještě upravit) a žádost pak odešlete kliknutím na tlačítko Odeslání žádosti. Na monitoru se vám zobrazí následující potvrzení

Profi credit půjčka krok 4

a pak už jen počkáte na to, až se Vám pracovník společnosti Profi Credit ozve, aby s vámi probral další postup.

Sazebník poplatků

Částka Počet měsíců Měsíční splátka Celkem k úhradě
10 000,00 Kč 24 575,00 Kč 13 800 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jak vysokou částku mi může Profi Credit půjčit a na jak dlouhou dobu?

Maximální částka, kterou můžete získat, je 166 000 Kč, záleží ale na výši vašich příjmů – pokud jsou příliš nízké, můžete dostat menší úvěr. U velmi nízkých příjmů se může stát, že půjčku dostanete pouze pokud budete mít i spoluúčastníka. Co se týká doby splácení, tak maximum je 60 měsíců.

Mohu si peníze nechat poslat poštovní poukázkou?

Bohužel to v tomto případě není možné – půjčka Profi Credit se vyplácí pouze bezhotovostním bankovním převodem, musíte tak mít bankovní účet. V hotovosti ani složenkou úvěr vyplatit nelze.

Mám poměrně vysoký příjem, ale nemohu ho nijak doložit – mám šanci, že půjčku dostanu?

Ne, jednou ze základních podmínek je doložení příjmů – každý žadatel musí předložit potvrzení od zaměstnavatele, případně důchodový výměr. Bez prokázání příjmů by vaše žádost musela být zamítnuta.

Je půjčka od Profi Creditu vhodná i pro podnikatele?

Ne, jedná se o půjčku pouze pro zaměstnance nebo důchodce, Profi Credit nicméně nabízí i podnikatelské úvěry (pod obchodním názvem ProFi půjčky), u nich jsou ale trochu jiné podmínky.

Jaké doklady a dokumenty budu k vyřízení úvěru potřebovat?

Co se týká dokladů, tak je vyžadován občanský průkaz. Z dokumentů si pak musíte připravit potvrzení o vašem příjmu (od zaměstnavatele), případně důchodový výměr, pokud máte i jiné příjmy, tak i dokumenty o nich.

Slyšel jsem, že výhodou Profi Credit půjčky je automatický revolving. Co to znamená?

Zjednodušeně řečeno, jde o automatické navýšení půjčky. Pokud budete svůj úvěr řádně a včas splácet, bude vám po určité době nabídnuta možnost půjčit si další peníze a to aniž byste museli znovu překládat veškeré doklady, dokumenty a vyplňovat žádost.

Jak často a jakým způsobem se půjčka Profi Credit splácí?

Jedná se o klasický dlouhodobý nebankovní úvěr, takže jeho splácení probíhá formou pravidelných měsíčních splátek. Ty můžete hradit bezhotovostním bankovním převodem nebo inkasem z Vašeho bankovního účtu.Výsledné hodnocení

Nebankovní půjčka od společnosti Profi Credit je jednou z mnoha půjček, jež jsou vhodné pro zaměstnance nebo důchodce, kteří si nemohou vzít klasický úvěr od banky. Žádost o úvěr se dá podat přes internet, po telefonu nebo osobně, vždy ale budete potřebovat několik dokladů a dokumentů. Jednou z hlavních podmínek je doložení příjmů, úvěr tak není určený např. pro nezaměstnané nebo osoby v evidenci Úřadu práce. Výhodou Profi Credit půjčky je bezesporu její rychlost, absence zbytečných poplatků nebo možnost automatického navýšení v případě řádného splácení, naopak největšími negativy jsou vysoké úroky, kvůli kterým je půjčka výrazně dražší než běžné bankovní úvěry. Zaměstnaneckou půjčku Profi Credit lze doporučit těm zaměstnancům nebo důchodcům, kteří nemohou dostat úvěr od banky a potřebují půjčit vyšší částku. Společnost, která tuto půjčku provozuje, na českém trhu působí již více než 15 let a patří tak k tradičním a prověřeným poskytovatelům. Nemusíte se tak obávat žádných podvodů nebo neseriózního jednání – u půjčky Profi Credit nic podobného nehrozí.

RYCHLOST
85 %
SCHVALOVATELNOST
30 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 68 %

Zkušenosti

Ano zkušenost mám. Byla jsem ve finanční tísni a ti mi půjčili. Mají možnost předčasného splacení, tu jsem taky využila. A taky mi vrátili něco z úroků, které jsou mimojiné dost vysoké. Vyřízení jako v bance, jen asi týden trvá, než pošlou peníze. Nevím jak to mají teď, já je využila někdy před cca 7 lety.
Ano zkušenost mám. Byla jsem ve finanční tísni a ti mi půjčili. Mají možnost předčasného splacení, tu jsem taky využila. A taky mi vrátili něco z úroků, které jsou mimojiné dost vysoké. Vyřízení jako v bance, jen asi týden trvá, než pošlou peníze. Nevím jak to mají teď, já je využila někdy před cca 7 lety.

Rychlé informace

 • Rychlá nebankovní půjčka, určená pro zaměstnance, případně pro důchodce
 • Půjčit si můžete až 166 000 Kč se splatností až na pět let
 • Za řádné splácení vám Profi Credit vrátí zpět až 27 000 Kč
 • Dalšími odměnami za včasné splácení jsou automatický revolving nebo výhodnější podmínky při další půjčce
 • Úvěr je bezúčelový a nemusí se platit žádné poplatky předem

Požadavky

 • Musí vám být minimálně 18 let
 • Musíte mít trvalý pobyt na území České republiky
 • Musíte mít stálý měsíční příjem (ze zaměstnaní, případně z důchodu)
 • Musíte předložit požadované doklady (OP + doklad potvrzující Vaše bydliště)
 • Musíte předložit požadované dokumenty (o Vašich příjmech, ať už jde o práci nebo důchod)

Rychlý kontakt

800 166 000
PROFI CREDIT Czech a.s., Nábřeží Závodu míru 2739, Pardubice , 530 02

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 7:00-18:45
Víkendy a Svátky 8:00 - 17:00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Několik možností, jak si o Profi Credit půjčku zažádat (osobně, telefonicky, přes internet)
 • Rychlé posouzení žádosti a blesková výplata na bankovní účet
 • Splácení půjčky si u Profi Creditu můžete rozložit až na pět let
 • Není nutné mít spoluúčastníka, ani dávat majetek jako zástavu
 • Žádné poplatky předem, nemusí se prokazovat účel půjčky
 • Při řádném splácení dostanete zpátky až 27 000 Kč
 • Možnost navýšení Profi Credit půjčky, pokud ji včas splácíte

Nevýhody půjčky

 • Je nutné doložit příjmy, které zároveň musí být dostatečně vysoké
 • Poměrně vysoké úrokové sazby
 • Výplata je možná pouze převodem na bankovní účet
 • Vysoké sankce v případě nesplácení

Profi Credit půjčka

Nezávislá recenze půjčky Profi Credit. Půjči opravdu až 166.000 Kč do 24 hodin? Profi Credit půjčka
Celkové hodnocení: 3/5. Hodnotilo 5122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Smlouva o půjčce
(velikost: 148 kB)
Potvrzení o výši příjmu
(velikost: 23 kB)
Prezentace
(velikost: 623 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 30. 11. 2018