Pojištěná půjčka od PROFI CREDIT

Nezávislá recenze produktu Pojištěná půjčka (Profi Credit). Půjčí opravdu až 250 000 Kč do 24 hodin?

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč
Splatnost: 12 – 48 měsíců
Úrok od: 24,44 % p.a.

Jednou z nejznámějších nebankovních půjček, která ve své kategorii patří k nejvíce žádaným, je půjčka od společnosti Profi Credit. Ta se zaměřuje na poskytování různých úvěrových produktů a kromě zaměstnanecké půjčky (o které je tato recenze) nabízí také speciální úvěr pro podnikatele. Profi Credit nabízí svoje půjčky po celé ČR, kde si je zájemci mohou sjednat prostřednictvím široké sítě poboček, resp. obchodních zástupců společnosti. O úvěr si ale lze požádat i po telefonu a také – jak už je dnes víceméně samozřejmostí – i po internetu na webových stránkách firmy.

Spotřebitelská Pojištěná půjčka Profi Credit je – jak už koneckonců z jejího názvu vyplývá – určená především pro koncové spotřebitele, získat ji mohou zaměstnanci i důchodci. Výše půjčky může dosáhnout až 250 000 Kč, rozhodující je ale to, jaké má žadatel příjmy. Dobu splácení si lze rozložit až na 4 roky. S půjčkou se pojí řada benefitů jako možnost si bezplatně odložit až 3 splátky nebo možnost pojištění schopnosti splácet, které vás ochrání v případě ztráty zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci.

Jednou z mnoha výhod půjčky od Profi Creditu je také možnost automatického revolvingu – pokud budete svůj úvěr splácet vždy včas, můžete si půjčku nechat automaticky navýšit, aniž byste museli znovu dokládat příjmy, sepisovat formuláře atd. Půjčka Profi Credit je rychlá, peníze se posílají bezhotovostním bankovním převodem na účet a pokud bude vaše žádost schválena, můžete je mít už během pouhých 24 hodin. Jedná se o neúčelový úvěr, takže nikomu nemusíte říkat, na co chcete peníze použít a ke schválení není nutné zastavovat majetek.

Úvěry pro podnikatele

Speciálně pro podnikatele a živnostníky má Profi Credit nabídku účelového úvěru. Ten si mohou vzít ve výši 30 000 až 250 000 Kč s tím, že jeho splatnost lze rozložit na dobu 12 až 48 měsíců. 

Reprezentativní příklad:

Podnikatelská půjčka ve výši 115 000 Kč, splatnost 36 měsíců, splátka 3 701Kč, celková splatná částka 133 236 Kč, pevná úroková sazba činí 9,82 % P.A. a RPSN činí 10,27 %.

Soutěž o 3x luxusní párty reproduktor

Sjednejte si Pojištěnou půjčku ve výši alespoň 70 tisíc korun se splatností minimálně 36 měsíců a budete zařazeni do slosování o reproduktor JBL PartyBox. Akce platí do 31. 8. 2024, tak ji nezmeškejte. Více informací na stránkách poskytovatele.

Chci využít akci

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 10 000 Kč – 250000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 250 000 Kč
 • Úrok od: 24,44 %
 • Doba splatnosti: 12 – 48 měsíců
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Pojištěná půjčka je novým vlajkovým produktem společnosti Profi Credit, která patří mezi nejdéle působící nebankovní subjekty na českém trhu.

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Sjednat si Pojištěnou půjčku není nic těžkého, oproti některým jiným úvěrům je zde ale potřeba mít připravených více dokladů a dokumentů. Samotnou žádost si můžete podat hned čtyřmi způsoby – telefonicky, zanecháním kontaktu na webu Profi Creditu, osobně návštěvou pobočky a nebo vyplněním formuláře na webových stránkách.

V každém případě se ale u Pojištěné půjčky neobejdete bez dokladů a dokumentů, jež jsou podmínkou ke schválení žádosti. Potřebovat tak budete platný občanský průkaz (resp. jeho kopii) a dokumenty prokazující vaše příjmy. Jestliže jste zaměstnancem, musíte si sehnat potvrzení o příjmu od vašeho současného zaměstnavatele. Pokud pobíráte důchod, tak si nachystejte důchodový výměr, nebo alespoň ústřižek od poslední složenky. Máte-li i nějaké další příjmy, určitě si připravte doklady i od nich – to, zda vám bude Pojištěná půjčka schválena a v jaké výši, závisí především na tom, jak vysoké příjmy máte. 

Přesný postup při žádosti o Pojištěnou půjčku přes internet:

Internetová žádost o půjčku je snadná a zabere vám jen minimum času. Nejdříve si ve svém prohlížeči otevřete stránky na adrese www.pojistenapujcka.cz. Modré tlačítko Chci půjčku vás posune k úvěrové kalkulačce. (obr. 1)

Žádost Pojištěná půjčka - krok 1

Na úvěrové kalkulačce si pomocí posuvníků nastavíte, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Požadovanou výši půjčky i dobu splácení si můžete posunout buď klikáním na plus a minus, nebo jednoduše přetažením posuvníku na požadovanou částku, resp. dobu. Nad posuvníky zároveň uvidíte přesnou výši měsíční splátky, takže si můžete snadno upravit parametry půjčky aby vás např. splátka příliš nezatěžovala. (obr. 2)

Žádost Pojištěná půjčka - krok 2

Jakmile budete s nastavením půjčky spokojení, vyplňte své jméno, příjmení, rodné číslo, telefon a e-mail. Ještě jednou si zkontrolujte, zda máte vše správně vyplněné (včetně výše půjčky a doby splatnosti, kterou vidíte nahoře nad formulářem a můžete si ji případně ještě upravit), zašrtněte Souhlas se zpracováním osobních údajů a žádost pak odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Na monitoru se vám zobrazí následující potvrzení a pak už jen počkáte na to, až se vám pracovník společnosti Profi Credit ozve, aby s vámi probral další postup. (obr. 3)

Žádost Pojištěná půjčka - krok 3

Reprezentativní příklad:

Úvěr v celkové výši 70 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2 299 Kč, celková splatná částka 110 352 Kč, pevná úroková sazba činí 24,44 % p.a. a RPSN činí 27,37 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Doba trvání spotřebitelského úvěru od 12 až do 48 měsíců. RPSN činí od 27,37 % do 143,18 %.

Sazebník poplatků

Půjčená částka Doba splatnosti RPSN Měsíční splátka Celkem zaplatíte
70 000 Kč 48 měsíců 27.37 % 2 299 Kč 110 352 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jak vysokou částku mi může Profi Credit půjčit a na jak dlouhou dobu?

Maximální částka, kterou můžete získat, je 250 000 Kč, záleží ale na výši vašich příjmů – pokud jsou příliš nízké, můžete dostat menší úvěr. Co se týká doby splácení, tak maximum je 48 měsíců.

Mohu si peníze nechat poslat poštovní poukázkou?

Bohužel to v tomto případě není možné – půjčka Profi Credit se vyplácí pouze bezhotovostním bankovním převodem, musíte tak mít bankovní účet. V hotovosti ani složenkou úvěr vyplatit nelze.

Mám poměrně vysoký příjem, ale nemohu ho nijak doložit – mám šanci, že půjčku dostanu?

Ne, jednou ze základních podmínek je doložení příjmů – každý žadatel musí předložit potvrzení od zaměstnavatele, případně důchodový výměr. Bez prokázání příjmů by vaše žádost musela být zamítnuta.

Je půjčka od Profi Creditu vhodná i pro podnikatele?

Ne, jedná se o půjčku pouze pro zaměstnance nebo důchodce, Profi Credit nicméně nabízí i podnikatelské úvěry (pod obchodním názvem ProFi půjčky), u nich jsou ale trochu jiné podmínky.

Jaké doklady a dokumenty budu k vyřízení úvěru potřebovat?

Co se týká dokladů, tak je vyžadován občanský průkaz. Z dokumentů si pak musíte připravit potvrzení o vašem příjmu (od zaměstnavatele), případně důchodový výměr, pokud máte i jiné příjmy, tak i dokumenty o nich.

Slyšel jsem, že výhodou Profi Credit půjčky je automatický revolving. Co to znamená?

Zjednodušeně řečeno, jde o automatické navýšení půjčky. Pokud budete svůj úvěr řádně a včas splácet, bude vám po určité době nabídnuta možnost půjčit si další peníze a to aniž byste museli znovu překládat veškeré doklady, dokumenty a vyplňovat žádost.

Jak často a jakým způsobem se půjčka Profi Credit splácí?

Jedná se o klasický dlouhodobý nebankovní úvěr, takže jeho splácení probíhá formou pravidelných měsíčních splátek. Ty můžete hradit bezhotovostním bankovním převodem nebo inkasem z vašeho bankovního účtu.Výsledné hodnocení

Pojištěná půjčka je jednou z mnoha půjček, jež jsou vhodné pro zaměstnance nebo důchodce, kteří si nemohou vzít klasický úvěr od banky. Žádost o úvěr se dá podat přes internet, po telefonu nebo osobně, vždy ale budete potřebovat několik dokladů a dokumentů. Jednou z hlavních podmínek je doložení příjmů, úvěr tak není určený např. pro nezaměstnané nebo osoby v evidenci Úřadu práce. Výhodou Profi Credit půjčky je bezesporu její rychlost, absence zbytečných poplatků nebo možnost automatického navýšení v případě řádného splácení, naopak největšími negativy jsou vysoké úroky, kvůli kterým je půjčka výrazně dražší než běžné bankovní úvěry. Zaměstnaneckou půjčku Profi Credit lze doporučit těm zaměstnancům nebo důchodcům, kteří nemohou dostat úvěr od banky a potřebují půjčit vyšší částku. Společnost, která tuto půjčku provozuje, na českém trhu působí již více než 15 let a patří tak k tradičním a prověřeným poskytovatelům. Nemusíte se tak obávat žádných podvodů nebo neseriózního jednání – u půjčky Profi Credit nic podobného nehrozí.

RYCHLOST
85 %
SCHVALOVATELNOST
30 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 68 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Rychlá nebankovní půjčka, určená pro zaměstnance, případně pro důchodce
 • Půjčit si můžete až 250 000 Kč se splatností až na čtyři roky
 • Dalšími odměnami za včasné splácení jsou automatický revolving nebo výhodnější podmínky při další půjčce
 • Úvěr je bezúčelový a nemusí se platit žádné poplatky předem
 • Půjčku i podpis vyřídíte bezpečně online z pohodlí domova

Požadavky

 • Musí vám být minimálně 18 let
 • Musíte mít trvalý pobyt na území České republiky
 • Musíte mít stálý měsíční příjem (ze zaměstnaní, případně z důchodu)
 • Musíte předložit požadované doklady (OP + doklad potvrzující vaše bydliště)
 • Musíte předložit požadované dokumenty (o vašich příjmech, ať už jde o práci nebo důchod)

Rychlý kontakt

800 166 000
PROFI CREDIT Czech a.s., Thunovská 192/27, 118 00 Praha 1 - Nové Město

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 – 20:00
Víkendy a Svátky 9:30 – 18:00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Několik možností, jak si o půjčku zažádat (osobně, telefonicky, přes internet)
 • Rychlé posouzení žádosti a blesková výplata na bankovní účet
 • Splácení půjčky si můžete rozložit až na čtyři roky
 • Není nutné mít spoluúčastníka, ani dávat majetek jako zástavu
 • Žádné poplatky předem, nemusí se prokazovat účel půjčky
 • Pojištění schopnosti splácet

Nevýhody půjčky

 • Je nutné doložit příjmy, které zároveň musí být dostatečně vysoké
 • Poměrně vysoké úrokové sazby
 • Výplata je možná pouze převodem na bankovní účet
 • Vysoké sankce v případě nesplácení

Pojištěná půjčka od PROFI CREDIT

Nezávislá recenze produktu Pojištěná půjčka (Profi Credit). Půjčí opravdu až 250 000 Kč do 24 hodin? Pojištěná půjčka od PROFI CREDIT
Celkové hodnocení: 3/5. Hodnotilo 10122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 6. 6. 2024