ČSOB Flexi půjčka NOVĚ ČSOB půjčka na cokoliv

Půjčte si 20 000 Kč až 800 000 Kč na cokoliv

Výše půjčky: 20 000 - 800 000 Kč
Doba splatnosti: 1 - 8 let
Úrok: 4,9 %

Půjčka má příznivé úrokové sazby a navíc si banka neúčtuje poplatky za její sjednání, ani za vedení úvěrového účtu. Vyřízení půjčky lze provést přímo v bance, po telefonu, nebo pomocí online žádosti přes webové stránky banky. Současní klienti si pak žádost mohou vyplnit přímo přes své internetové či mobilní bankovnictví a ušetřit tak čas. Noví klienti musejí doložit dva doklady totožnosti a výši svých příjmů, ti, co už u ČSOB nějakou dobu účet mají a chodí jim na něj výplata, mají vše mnohem snazší. 

Půjčka nabízí vysokou flexibilitu, což ji do značné míry odlišuje od mnoha jiných úvěrů na českém trhu – možnost posunout si termín splátky, zvýšit nebo snížit měsíční splátku, nebo uhradit mimořádnou splátku (případně splatit celou půjčku předčasně) bez dalších sankcí je určitě velkou předností této půjčky. Zda je Flexi půjčka nejlepší na českém trhu nevíme, ale určitě patří k těm nejlepším a nejvýhodnějším. Jejího sjednání byste tak určitě neměli litovat.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: bankovní
 • Půjčka: 20 000 Kč – 800000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 800 000 Kč
 • Úrok od: 4,9 %
 • Doba splatnosti: 1 - 8 let
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Průběh žádosti o půjčku závisí na tom, zda už u ČSOB klientem jste, nebo k ní přicházíte jako klient jiné banky. Ti stávající zákazníci banky to mají lehké – žádost si mohou podat přes svůj internetový účet, resp. smartbanking. Naopak žadatelé, přiházející od jiného bankovního ústavu budou potřebovat doložit doklady totožnosti a potvrzení od příjmech – doklady totožnosti musejí být dva – OP + druhý doklad, příjmy se pak prokazují potvrzením od zaměstnavatele, daňovým přiznáním nebo doložením výše důchodu.

Přesný postup při žádosti o Flexi půjčku od ČSOB přes internet:

Pojďme se teď podrobněji podívat na to, jak postupovat, pokud ještě u ČSOB žádný účet nemáte. Připravte si tedy dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmech. Pak si otevřete webové stránky ČSOB a na nich se proklikejte k půjčce – Produkty – Půjčky – Půjčka na cokoliv. Na další stránce kliknete na modré tlačítko Zjistit více.

Prvním krokem bude nastavení půjčky podle vašeho přání. Pomocí dvou posuvníků si vyberete částku, o níž máte zájem a následně dobu splácení. Přitom se vám ihned vpravo zobrazí výše měsíční splátky, takže si takto můžete s nastavením pohrát a postupně si parametry upravit tak, aby vám opravdu maximálně vyhovovaly. Výši splátky si navíc můžete snížit tím, pokud si odkliknete možnost převedení vašeho účtu k ČSOB. Pak kliknete na Sjednat online a následuje další část žádosti.

Ta je složená z celkem čtyř částí – v té první musíte do formuláře zapsat vaše kontaktní údaje – jméno+příjmení, telefonní číslo, mail, zda jste klientem ČSOB a na závěr odkliknout, že souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů a že nejste politicky exponovanou osobou. Informace potvrdíte kliknutím na tlačítko Sjednat online.

Následuje druhá část žádosti, ta se týká kontaktních údajů. V ní vyberete státní příslušnost, doplníte vaše rodné číslo, adresu bydliště (případně i tu kontaktní, pokud není shodná s trvalou), dále pak několik dalších doplňujících informací, které mohou hrát roli při rozhodování o tom, zda bude vaše žádost posouzena kladně nebo záporně. Na konci kliknete na Další krok a čeká vás třetí, předposlední část žádosti.

V ní si zvolíte druh příjmu a vyplníte o něm podrobnější údaje – např. u zaměstnání se uvádí název zaměstnavatele, druh činnosti, doba zaměstnání a výše příjmů, naopak třeba u důchodců je tato část podstatě kratší. Znovu potvrdíte kliknutím na Další krok a tím pomalu, ale jistě směřujete do cíle. Zbývá už jen poslední krok a tím jsou doplňkové údaje. V této části se uvádějí informace o vašich výdajích, dále pak zda budete mít zájem o pojištění schopnosti splácet,  nastavíte si den měsíční splátky, uvedete číslo vašeho účtu a odkliknete několik souhlasů s podmínkami půjčky apod.

V ní si už jen zkontrolujete, zda vše sedí a pokud ano, tak žádost odešlete kliknutím na Odeslat. Tím máte tuto záležitost za sebou a už stačí jen počkat, až se vám banka ozve s konkrétní nabídkou – mělo by to být nejpozději do 24 hodin.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Měsční splátka Celkem zaplatíte
200 000 Kč 96 měsíců 7.1 % 2 717 Kč 260 832 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Kde si mohu žádost o Flexi půjčku ČSOB podat?

Pokud jste již klientem této banky, můžete si žádost podat snadno a rychle ve svém internetovém nebo mobilním bankovnictví. Klienti ČSOB, kterým chodí na účet pravidelná výplata alespoň tři měsíce, navíc nemusejí dokládat výši příjmů. Ostatní zájemci o půjčku si mohou žádost podat buď přímo na některé z poboček této banky, nebo přes internetové stránky, případně po telefonu.

Pokud mám u ČSOB běžný účet, nemusím k vyřízení půjčky nic dokládat?

Pokud vám na něj chodí pravidelná výplata (alespoň tři měsíce), pak už žádné doklady o příjmech potřebovat nebudete. V opačném případě ale budete muset vaše příjmy doložit – buď potvrzením od zaměstnavatele a výpisem z účtu, případně daňovým přiznáním (u podnikatelů) nebo potvrzením o důchodu.

Může tuto půjčku získat i člověk, který je nezaměstnaný?

Určitě ne, půjčka ČSOB je – stejně jako ostatní bankovní úvěry – určená pouze lidem, kteří prokáží, že ji budou schopni řádně splácet. Nezaměstnaní tak tento úvěr získat nemohou.

Je možné si k půjčce od ČSOB sjednat i nějaké připojištění?

Ano, spolu s půjčkou si v případě zájmu můžete sjednat i pojištění schopnosti splácet. Na výběr jsou hned tři varianty, první je pro případy smrti nebo invalidity, druhá je navíc pro případy pracovní neschopnosti a konečně třetí pojistný balíček vás navíc kryje i při ztrátě zaměstnání.

Dá se v průběhu splácení odložit termín pravidelné splátky?

Ano, pokud budete v průběhu splácení půjčky potřebovat odložit splátku, můžete si v případě potřeby posunout její termín až o tři měsíce.

Platí se předem něco za vyřízení žádosti, případně poté, kdy dojde k podpisu smlouvy?

Ne, předem neplatíte žádný poplatek, stejně tak vám nebude účtován ani poplatek za sjednání půjčky, ani za vedení úvěrového účtu. Flexi půjčka od ČSOB je bez zbytečných poplatků.

V čem spočívá největší výhoda této bankovní půjčky?

Velká výhoda tohoto bankovního úvěru spočívá zejména v jeho vysoké flexibilitě. Nejen, že si na začátku můžete sami vybrat, zda si raději nastavíte kratší splatnost a vyšší měsíční splátku nebo naopak delší splácení a nižší splátky – navíc máte možnost změn i v průběhu splácení půjčky. Splátku lze odložit, změnit si její výši jak nahoru, tak dolů, splatit celý úvěr předčasně nebo uhradit mimořádnou splátku (obojí bez sankcí). Navíc má půjčka nízké úrokové sazby a pokud si její sjednání rozmyslíte, do 30 dnů ji můžete vrátit.Výsledné hodnocení

ČSOB Flexi půjčka patří bezesporu k velmi výhodným bankovním úvěrům a pokud splňujete podmínky, abyste tuto půjčku mohli získat, můžeme ji určitě doporučit. Kladně u ní hodnotíme zejména široké možnosti, jak si nastavit podmínky splácení – ať už jde o možnost odložení splátek, předčasné splacení a mimořádné splátky zdarma nebo dokonce možnost zvýšení či snížení pravidelné měsíční splátky. Pozitivem jsou i nízké úrokové sazby a absence řady poplatků. Půjčka je navíc 100% bezpečná, poskytuje ji totiž jeden z předních bankovních ústavů v Česku. K nevýhodám patří trochu přísnější požadavky na klienty, ale podobné je tomu i u jiných bankovních úvěrů. Flexi půjčka od ČSOB je rozhodně velmi kvalitním, výhodným a seriózním úvěrovým produktem a jejím sjednáním rozhodně chybu neuděláte.

RYCHLOST
80 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 80 %

Zkušenosti

Karel.
Karel.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/CSOB/zkusenosti#m

Já jsem si ČSOB Půjčku na cokoliv vybral především proto, protože má s touto bankou jen samé dobré zkušenosti. U této půjčky se mi navíc líbily její podmínky, ať už jde o nízkou úrokovou sazbu, odměny za řádné splácení, možnost předčasného splacení celé půjčky nebo pojištění schopnosti splácet. Myslím si, že ČSOB Půjčka na cokoliv je mezi českými úvěrovými produkty jedna z nejlepších a lidem, kteří nechtějí platit zbytečně vysoké úroky a poplatky, se stoprocentně vyplatí. Já půjčku od ČSOB rozhodně doporučuji.

Rychlé informace

 • Bankovní půjčky od ČSOB s nízkými úroky a vysokým úvěrovým rámcem
 • Úroková sazba od 4.9 %
 • Půjčit si lze až 800 000 Kč, splácení je možné rozložit až na dobu osmi let
 • Do 30 dní je možné půjčku vrátit, pokud si její sjednání rozmyslíte
 • Žádné poplatky za sjednání úvěru ani za vedení úvěrového účtu
 • Předčasné splacení je možné kdykoliv, neplatíte za něj žádnou pokutu
 • TIP: ČSOB vám vrátí každou 12. splátku zpět

Požadavky

 • Půjčka je určena pouze fyzickým svéprávným osobám, které mají alespoň 18 let
 • Půjčka se poskytuje pouze na soukromé, tedy nepodnikatelské účely
 • K vyřízení budete potřebovat dva doklady totožnosti a doložení vašich příjmů (neplatí pro ty, kteří již mají u ČSOB účet a minimálně 3 měsíce jim na něj chodí výplata
 • Žadatel o půjčku nesmí být v registru dlužníků, mít exekuci nebo insolvenci
 • Žadatel musí prokázat, že bude schopný svoji půjčku řádně splácet

Rychlý kontakt

800 300 300
Československá obchodní banka, a.s., Radlická 333/150, 150 00 Praha 5

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08:00 – 17:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • V průběhu splácení si můžete upravit výši měsíční splátky (lze ji zvýšit, ale i snížit)
 • Úvěrový rámec je velmi široký, od 20 000 až do 800 000 Kč
 • Žadatel si může sám vybrat, zda upřednostní rychlejší splacení nebo nižší měsíční splátku
 • Půjčka nemá žádné zbytečné poplatky, zdarma je její zřízení i vedení úvěrového účtu
 • Úrokové sazby jsou velmi nízké, půjčka patří k těm nejvýhodnějším na trhu
 • Po podepsání úvěrové smlouvy můžete peníze čerpat ještě ten stejný den
 • Půjčka je neúčelová, nemusíte předem dokládat, k čemu ji chcete použít
 • K vyřízení úvěru nepotřebujete mít žádné ručitele ani zastavovat nemovitost

Nevýhody půjčky

 • Jedná se o bankovní úvěr, hodně lidí tak neprojde přísným schvalovacím procesem
 • U manželů se společným jměním je u půjčky nad 300 000 Kč nutný souhlas obou dvou

ČSOB Flexi půjčka NOVĚ ČSOB půjčka na cokoliv

Půjčte si 20 000 Kč až 800 000 Kč na cokoliv ČSOB Flexi půjčka NOVĚ ČSOB půjčka na cokoliv
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 20122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 9. 5. 2019