Půjčka CreditPortal

Rychlá půjčka bez skrytých poplatků

Výše půjčky: 500 - 30 000 Kč
Splatnost: 5 – 30 dní
Úrok od: 40 % p.a.

Společnost CreditPortal je na první pohled jen jednou z mnoha poskytovatelů nebankovních úvěrů, kteří se zaměřují na klienti, jenž si nemohou půjčit peníze od banky. Oproti konkurenci se však v jedné věci dost výrazně odlišuje – peníze nevyplácí pouze bezhotovostním převodem na bankovní účet žadatele, ale umožňuje i dva alternativní způsoby – převod peněz na anonymní Blesk peněženku a výplatu hotovosti na ruku na některé z čerpacích stanic společnosti EuroOil. Díky tomu je tak CreditPortal zajímavou možností pro všechny, kteří nechtějí nebo nemohou mít klasický běžný účet u banky. U této společnosti mít účet nemusíte a výhodou hotovostní výplaty je mimo jiné i to, že peníze tak můžete dostat kdykoliv, včetně víkendů nebo svátků. Podobně jako u většiny ostatních nebankovních úvěrů, tak i zde se půjčky sjednávají online přes internetové stránky, posouzení žádosti je také docela rychlé a peníze tak můžete dostat i během 15 minut. Samozřejmě nemusíte platit nic předem a vyžadován není ani žádný ověřovací poplatek. Na druhou stranu má tato půjčka i svoje nevýhody, k nimž patří zejména velmi vysoké úroky. Půjčka tak není příliš výhodná a na poplatcích zde zaplatíte poměrně vysoké částky. Negativem jsou také různé smlouvy a dokumenty, které musíte v žádosti odsouhlasit a nechybí mezi nimi ani rozhodčí smlouva – pokud byste tak půjčku řádně nesplatili, Váš dluh by mohl narůst do hodně velkých rozměrů. Přesné podmínky a kalkulaci však máte vždy uvedenou na webu, takže předem víte, jak vysoký poplatek Vás čeká a záleží jen na Vás, zda se Vám vyplatí si o úvěr požádat.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 500 Kč – 30000 Kč
 • Úrok od: 40 %
 • Doba splatnosti: 5 – 30 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet nebo Blesk peněženku, v hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ano
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

U této půjčky probíhá její sjednání kompletně online, pokud jde o doklady, budete potřebovat pouze platný občanský průkaz (je totiž třeba vyplnit jeho číslo). Vzhledem k tomu, že formulář u této půjčky je trochu delší, podíváme se na žádost od začátku až do konce a projdeme si ji krok po kroku, aby vás v jejím průběhu nic nepříjemně nezaskočilo.

Přesný postup při žádosti o CreditPortal půjčku přes internet:

Žádost o úvěr se vyplňuje přes webové stránky, nejdříve si tedy ve vašem internetovém prohlížeči musíte otevřít web na adrese www.creditportal.cz. Hned na titulní stránce uvidíte úvěrovou kalkulačku, na níž si nastavíte požadované parametry vašeho úvěru – kolik chcete půjčit, na jak dlouho a způsob vyplacení půjčky (na výběr je ze dvou možností – klasický bankovní převod a výplata v hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil. U hotovostní výplaty je vždy účtováno 100 Kč navíc). Doba splatnosti je vždy od jednoho dne do 30 dní, s tím, že čím delší doba splatnosti, tím vyšší poplatek. Po pravé straně pak vždy vidíte přesnou kalkulaci úvěru, která obsahuje výši poplatku, RPSN (roční procentní úrokovou sazbu) a kolik celkově zaplatíte. Jakmile budete s nastavením spokojení, klikněte na červené tlačítko Chci půjčit. (obr. 1)

Žádost CreditPortal - krok 1

Následně se vám otevře samotný formulář. V jeho horní části opět uvidíte kalkulaci půjčky, kterou si tak můžete případně znovu upravit podle vašich potřeb. (obr. 2)

Žádost CreditPortal - krok 2

Dalším krokem je vyplnění základních osobních údajů. Nejdříve musíte do formuláře zapsat vaše křestní jméno, příjmení, telefonní číslo (pouze mobilní, pevnou linku ne), e-mailovou adresu, rodné číslo, číslo občanského průkazu a místo narození. Následuje adresa vašeho trvalého bydliště (to, které máte v OP), pokud je vaše korespondenční adresa jiná, tak musíte vyplnit i ji. Pak zbývá ještě vyplnit informace o vašich příjmech – tj. zdroj příjmu, výši příjmů, pokud jste zaměstnanec, tak potom i název vašeho zaměstnavatele, jeho telefonní číslo a také pravidelné měsíční výdaje. (obr. 3) Dále musíte uvést kontaktní osobu (může to být např. někdo z rodiny, z kamarádů nebo z práce), její jméno a telefonní číslo. Zapotřebí je také vyplnit číslo bankovního účtu (pokud jste si zvolili možnost zaslání peněz na účet) a udělit souhlas se zpracováním osobních údajů. (obr. 4)

Žádost CreditPortal - krok 3

Žádost CreditPortal - krok 4

Posledním krokem, který musíte udělat, je odkliknutí souhlasu s několika smlouvami a dokumenty – jedná se například o Formulář pro standardní informace o spotřebitelském úvěru, Smlouvu o úvěru nebo Čestné prohlášení klienta. (obr. 5) Posledním dokumentem je Čestné prohlášení klienta o tom, zda je nebo není politicky exponovanou osobou. Ještě si pro jistotu zkontrolujte, zda máte všechny údaje vyplněny správně a kliknutím na tlačítko Odeslat žádost odešlete formulář ke zpracování a posouzení. (obr. 6)

Žádost CreditPortal - krok 5

Žádost CreditPortal - krok 6

Přihlášení na zákaznický účet:

Pokud už jste klienty společnosti CreditPortal, můžete se přihlásit na účet a případnou další půjčku si tak vyřídit mnohem snadněji a rychleji. V tomto případě ale nejde o klasický klientský účet jako u jiných společností – přihlášení se provádí tak, že v pravém horním rohu webu vyplníte vaše telefonní číslo, na které vám následně přijde SMS zpráva s přihlašovacím heslem.

CreditPortal půjčka krok 1

Jakmile Vám zpráva přijde, kód, který v ní uvidíte, zapište do políčka, které vidíte na obrázku a potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

CreditPortal půjčka krok 2

Kromě nové žádosti o úvěr umožňuje tato klientská zóna také prodloužení stávající půjčky.

Sazebník poplatků

Částka Počet dnů Poplatek RPSN Celkem k úhradě
500,00 Kč 7 100,00 Kč 1378707.50% 600,00 Kč
1 000,00 Kč 7 200,00 Kč 1378707.50% 1 200,00 Kč
2 000,00 Kč 10 440,00 Kč 144522% 2 440,00 Kč
3 000,00 Kč 14 750,00 Kč 34089.30% 3 750,00 Kč
4 000,00 Kč 14 1 000,00 Kč 34089.30% 5 000,00 Kč
5 000,00 Kč 21 1 600,00 Kč 12533.10% 6 600,00 Kč
10 000,00 Kč 30 4 500,00 Kč 9202.60% 14 500,00 Kč
20 000,00 Kč 30 9 000,00 Kč 9202.60% 29 000,00 Kč
30 000,00 Kč 30 13 500,00 Kč 9202.60% 43 500,00 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jak vysokou částku si u této společnosti mohu vypůjčit?

Jedná se pouze o menší půjčky a to od 500 Kč do 30 000 Kč.

Když si budu půjčovat opakovaně získám delší dobu splatnosti?

Bohužel ne, půjčka CreditPortal je vždy krátkodobá a maximální doba její splatnosti je 30 dní. Za poplatek si ale můžete svůj úvěr prodloužit.

Jakým způsobem se půjčka sjednává?

Půjčka se sjednává online prostřednictvím internetových stránek www.creditportal.cz. Na nich si vyplníte celou žádost a pak ji ještě potvrdíte pomocí SMS kódu. Nemusíte nikam telefonovat ani chodit na pobočku.

Jsou u výplaty v hotovosti jiné poplatky než u platby převodem?

Ano, výplata na ruku na čerpací stanici je trochu dražší, za hotovostní výběr si připlatíte 100 Kč navíc.

Mohu získat půjčku i přesto, že mám záznam v registru dlužníků?

Bohužel, půjčky CreditPortal jsou určeny pouze pro ty, kteří záznam v registru nemají. Po přijetí žádosti o půjčku se registry vždy kontrolují.

Jak dlouho trvá vyřízení této půjčky?

Posouzení a schválení žádosti je velmi rychlé a obvykle je otázkou několika minut. Díky tomu, že peníze si lze vybrat i v hotovosti, nejste nijak omezeni provozní dobou klientského centra a na čerpacích stanicích EuroOil si je tak můžete vyzvednout i o víkendech nebo během svátků.

Je půjčka CreditPortal vhodná i pro nezaměstnané?

Není – aby mohla být žádost o úvěr posouzena kladně, musí mít žadatel stálý příjem. I proto je zde poměrně vysoké procento zamítnutých žádostí.Výsledné hodnocení

Půjčka CreditPortal je v nebankovním sektoru poměrně výjimečným příkladem úvěrového produktu, jenž nabízí hned několik způsobů výplaty. Firma tak evidentně cílí zejména na ty, kteří nemají vlastní bankovní účet a nabízí jim možnost převodu na jejich Blesk peněženku (za stejných podmínek) nebo výběr v hotovosti na benzinové pumpě (za příplatek 100 Kč). Sjednání půjčky je jednoduché, rychlost vyřízení také, nicméně převažují zde spíše některé negativa. Jde především o velmi vysokou roční procentní sazbu nákladů, takže poplatky jsou i na to, že jde o krátkodobý nebankovní úvěr velmi vysoké. Další nevýhodou je nízká schvalovatelnost a poměrně přísné požadavky, velkým minusem je pak velké množství smluv, které musí žadatel ve formuláři odsouhlasit. Tuto půjčku tak doporučujeme spíše těm, kteří nemají účet u banky a hledají úvěr s možností jiného způsobu výplaty – pak pro ně může být CreditPortal vhodnou alternativou. Důležité je ale půjčku splatit včas, jinak hrozí velmi vysoké sankce.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
30 %
SPOLEHLIVOST
60 %
Celkové hodnocení 60 %

Zkušenosti

PEtr
PEtr
Web: http://pujcko.cz/creditportal/

Musím uznat, že CreditPortal je jeden z těch slusnějších poskytovatelů. Na infolince je vždy přijemná paní nebo slečna, která s vámi všechno vyřídí. Úroky jsou sice vysoký, ale zase mám jistotu, že to nejsou žádný podvodníci a nějaký úkáčko mi po týdnu nepřijde klepat na dveře. Splácím zatím první půjčku, ale už si budu chtít zase pučit, půjdu k nim. Líbí se mi možnost dojít si pro druhou půjčku v hotovosti na benzinku.Nemusím pak čekat, až mi peníze přijdou na účet.

Rychlé informace

 • Rychlá nebankovní půjčka od 500 Kč až do 30 000 Kč
 • Krátká doba splatnosti – peníze si lze půjčit max. na 30 dní
 • Několik možností výplaty – na běžný účet, Blesk peněženku nebo v hotovosti na čerpací stanici EuroOil (tam ale max. do 4 900 Kč)
 • Snadné vyřízení žádosti online přes webové stránky

Požadavky

 • Půjčka je určena pouze pro osoby, kterým už bylo 18 let
 • Další podmínkou je nemít u společnosti CreditPortal žádný dluh
 • Musíte mít dostatečný příjem, abyste půjčku zvládli splatit
 • Nesmíte mít záznam v registru dlužníků
 • K podání žádosti je třeba mít kromě přístupu na internet také mobilní telefon

Rychlý kontakt

222 209 011
CreditPortal a.s., Argentinská 286/38, Praha - Holešovice, 170 00

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8.00 – 18.00
Víkendy a Svátky 10.00 – 14.00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Půjčka je velmi rychlá, peníze můžete mít během 15 minut na účtě
 • Sjednání je velmi snadné, vše si pohodlně vyřídíte přes internet
 • Po registraci budete mít vytvořený vlastní klientský účet na internetu
 • Tři možnosti výplaty – kromě klasického převodu na účet také na Blesk peněženku nebo v hotovosti na benzinových pumpách
 • Půjčku můžete získat nejen ve všední dny, ale i o víkendech nebo svátcích
 • Nabídka je vhodná i pro ty, kteří nemají žádný bankovní účet
 • Nemusíte platit žádný poplatek předem

Nevýhody půjčky

 • Extrémně vysoké úrokové sazby
 • Nutnost odsouhlasit řadu dokumentů, včetně rozhodčí smlouvy
 • Půjčka není vhodná pro zájemce s negativním záznamem v registru nebo pro nezaměstnané
 • Splatnost úvěru je i u vyšších částek maximálně na 30 dní

Půjčka CreditPortal

Rychlá půjčka bez skrytých poplatků Půjčka CreditPortal
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 622 klientů.

Dokumenty ke stažení

Rozhodčí smlouva
(velikost: 122 kB)
Ceník
(velikost: 205 kB)
Smlouva o úvěru
(velikost: 675 kB)
Prezentace
(velikost: 617 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 7. 1. 2021