Půjčky na ruku

Půjčka ihned v hotovosti


Zaplo půjčka úrok od 0 %

1 000 Kč - 30 000 Kč
7 – 30 dní
 • Doba splatnosti: 7 – 30 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů
 • Půjčka bez kontroly registrů
 • Půjčka bez ručení

Půjčka Provident úrok od 13,59 %

3 000 Kč - 130 000 Kč
6 – 36 měsíců
 • Doba splatnosti: 6 – 36 měsíců
 • Peníze na účtu: do 3 dnů
 • Způsob vyplacení: v hotovosti, na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů
 • Půjčka bez kontroly registrů
 • Půjčka bez ručení

Kamali úrok od 0 %

1 000 Kč - 15 000 Kč
1 – 30 dní
 • Doba splatnosti: 1 – 30 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů
 • Půjčka bez kontroly registrů
 • Půjčka bez ručení

Půjčky na ruku

5

Půjčka ihned v hotovosti

Půjčky na ruku patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším druhům úvěrových produktů. Nabízejí je především nebankovní společnosti a poptávka po nich je zejména mezi lidmi bez účtu u banky. Vyřešit situaci tak, že by si žadatel nechal peníze poslat na účet třetí osoby obvykle nejde, úvěrové společnosti totiž často vyžadují tzv. ověřovací poplatek (ve výši 1 Kč). 

Lze získat půjčky ihned na ruku bez potvrzení příjmu? 

Ano, vzhledem k tomu, že se jedná o nebankovní úvěry, možné to je. V každém případě musíte počítat s tím, že půjde pouze o menší částky s krátkou dobou splatnosti – nejčastěji do jednoho měsíce. Nebankovní poskytovatelé sice už mají ze zákona povinnost ověřovat si bonitu svých klientů, nicméně v praxi nejsou vždy tolik přísné. Zvláště u malých částek tak půjčují i bez doložení výše příjmů.  

Největší výhody půjčky na ruku 

 • nemusíte mít bankovní účet, peníze dostanete v hotovosti
 • šanci tak mají i lidé s exekucí, kteří mít účet u banky nemohou
 • vyzvednout peníze si lze i v průběhu víkendů nebo státních svátků 
 • schválení probíhá online a většinou netrvá dlouho, tyto půjčky jsou velmi rychlé 
 • spousta půjček na ruku je napoprvé úplně zdarma, takže neplatíte žádné úroky ani poplatky

Největší nevýhody půjčky na ruku 

 • většinou se jedná pouze o menší částky
 • nejčastěji jde o krátkodobé úvěry, ale není to pravidlem 
 • hůře se shání, drtivá většina poskytovatelů vyplácí výhradně převodem na účet 
 • často u těchto půjček bývají velmi vysoké úroky, při prodloužení splatnosti se pak půjčka prodraží ještě více  

Kde se dají sehnat bezpečné půjčky na ruku ještě dnes?

Na internetu najdete hned několik prověřených společností, jež tuto bleskovou půjčku nabízejí. Důležité je vybrat si skutečně ověřenou firmu, u níž vám nehrozí, že se stanete obětí podvodu. Proto doporučujeme využít srovnávač půjček – ať už ten náš, nebo portály CoolPůjčky.cz či ParádníPůjčky.cz. Na těchto webech jsou pouze 100% bezpečné a důkladně prověřené půjčky od seriózních společností.

Je možné dostat půjčku v hotovosti i během víkendu?

Ano – a to je zrovna jedna z největších výhod hotovostních půjček. Vybrat si je lze v podstatě 365 dní v roce, protože se oproti bankovním vyplácejí kdykoliv. Zatímco u banky probíhají převody jen v pracovní dny, v hotovosti si lze peníze vybrat v jakýkoli den a téměř jakoukoli dobu. Existuje hned několik způsobů, jak se půjčky o víkendu na ruku vyplácejí: 

 • v hotovosti, kdy vám je obchodní zástupce přiveze až domů (typickým příkladem jsou půjčky Provident Financial)
 • na terminálech Sazky (platí pro oblíbenou půjčku Kamali
 • v trafikách společnosti Geco (tato možnost je aktuálně u půjčky Zaplo)
 • na čerpacích stanicích EuroOil (pokud si půjčíte u společnosti CreditPortal
 • v kanceláři nebo na pobočce dané úvěrové společnosti 

Půjčky na ruku jsou sice pro mnoho lidí lákavé i díky rychlé výplatě, doporučujeme ale zjistit si jejich podmínky. Např. Provident Financial nabízí svoje dlouhodobé půjčky jak v hotovosti, tak i na účet – je ale mezi nimi velký rozdíl v úrocích. Půjčka na účet u nich vyjde mnohem levněji, takže pokud vlastní účet máte, je lepší zvolit bezhotovostní variantu. Pokud jde o půjčku na složenku, tu v minulosti nabízel např. Ferratum money, dnes už ale posílají peníze jen na účet.

Půjčky na ruku pro maminky na mateřské 

Častými klienty úvěrových společností jsou maminky na mateřské dovolené. Ty si často berou jen malé půjčky do nejbližší výplaty a s krátkou splatností. Půjčky na md na ruku nabízí celá řada poskytovatelů – ideální je vybrat si z nich takového, jenž poskytuje první půjčku zdarma. Takových společností už je dnes mnoho, namátkou jmenujme třeba Zaplo, Kamali, Provident nebo Express Cash (ti mají půjčky domů na ruku až do 70 000 Kč – klientovi je přiveze zástupce společnosti). 

Může půjčky na ruku získat i člověk ve zkušební době nebo nezaměstnaná osoba?

Většinou chtějí poskytovatelé (zejména banky) potvrzení o trvalém pracovním poměru, nicméně půjčky na ruku ve zkušební době se celkem snadno sehnat dají – zejména pak v nebankovní sféře. Horší je to s půjčkami pro nezaměstnané, protože skoro každý poskytovatel chce mít nějakou záruku, že bude klient úvěr řádně splácet. U této skupiny žadatelů může být řešením např. žádost s ručitelem nebo půjčka se zástavou nemovitosti. Obtížnější to při hledání půjčky na ruku mají i lidé s exekucí. Takových lidí je už dnes bohužel obrovské množství, nicméně možnost získat alespoň malý úvěr mají i oni. Půjčky na ruku i s exekucí lze ale získat výhradně u nebankovních firem, v bance žadatelům s exekucí nepůjčí peníze nikdy. Alternativním řešením pak ještě mohou být půjčky se zajištěním nemovitostí (např. Acema credit) nebo P2P půjčky (např. čím dál populárnější Zonky). 

Nejlepší půjčky na ruku, na které se můžete spolehnout

Abychom vám hledání trochu usnadnili, nabízíme výběr 100% bezpečných, důkladně prověřených a spolehlivých půjček na ruku. U těchto společností se nemusíte bát žádných nástrah: 

Kamali – v současné době rozhodně nejvýhodnější nebankovní úvěr pro ty, jenž si půjčují opakovaně. Kamali (jedná se o obchodní značku společnosti Home Credit) nabízí první půjčku zdarma až do výše 15 000 Kč, ale musí se splatit do 14 dní. Jinak si lze napoprvé půjčit 15 000 Kč i na měsíc, pak je ale připočítán poplatek 495 Kč. U stálých klientů (už od druhé půjčky) je maximum navýšeno na 20 000 Kč. Hlavní výhodou jsou velmi nízké úroky a poplatky, v nebankovním sektoru bezkonkurenčně nejnižší. 

Zaplo – i zde je nabídka první půjčky pro nové klienty zdarma, u Zaplo.cz je to až 16 000 Kč a splatnost 30 dní. Horší už je to s opakovanými úvěry, kde jsou poměrně vysoké úroky. Nicméně Zaplo je naprosto bezpečnou a spolehlivou půjčkou, takže ji lze doporučit. 

Provident Financial tato společnost patří k těm nejznámějším a u mnoha lidí nemá zrovna nejlepší pověst. Faktem ale je, že Provident se docela dobře umísťuje v hodnocení Indexu odpovědného úvěrování a v roce 2012 byl dokonce na 1.místě. Aktuálně má tato společnost velice zajímavou nabídku pro nové klienty – první půjčka na ruku až 16 000 Kč a na celé 4 měsíce – bez poplatků a bez úroků. V tomto ohledu tak Provident předčil veškerou konkurenci (většinou je totiž první půjčka zdarma jen na jeden měsíc).

Žádost o půjčku na ruku – co je k ní potřeba? 

Žádosti o hotovostní půjčky se podávají v podstatě stejným způsobem jako je tomu u jiných úvěrů. Vyberete si na internetu poskytovatele, vyplníte formulář se žádostí (případně se nejdříve zaregistrujete) a počkáte na rozhodnutí o schválení. Potřebovat budete kromě přístupu na internet také mobilní telefon, mailovou adresu, občanský průkaz a někde i druhý doklad totožnosti nebo potvrzení o příjmech. 

Rizika spojená s hotovostními úvěry 

Půjčky na ruku jsou pro mnoho lidí řešením jejich těžké situace, na druhou stranu jsou s nimi spojena i značná rizika. Nebezpečné jsou zejména půjčky na směnku ihned na ruku, kde hrozí že se stanete obětí úvěrových predátorů a budete platit extrémní úroky. Obecně půjčky od soukromníka nejsou moc dobrým nápadem a vždy je lepší obrátit se na známou a seriózní úvěrovou společnost – u ní alespoň máte jistotu, že s vámi budou jednat férově. Rizikové jsou zejména nabídky na půjčky ihned na ruku bez příjmu (případně na půjčku na ruku na OP), které poskytují soukromé osoby bez webové stránky a bez dostatku informací. I v těžké situaci si nikdy nepůjčujte od někoho, kdo po vás chce poplatek předem – na 99 % půjde o podvod. Jediný poplatek předem, který je v pořádku, je korunový verifikační poplatek pro ověření majitele bankovního účtu.