Acema credit

Rychlá nebankovní půjčka s ručením

Výše půjčky: 100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost: 1 – 20 let
Úrok od: 6,9 % p.a.

Nebankovní půjčka od společnosti Acema Credit patří mezi úvěry, jež jsou zajištěny nemovitostí. Nejde tak i půjčku pro každého, ale pouze pro ty, jenž mají nemovitost, kterou jsou ochotni poskytnout jako záruku za půjčené peníze (nebo někoho, kdo bude svojí nemovitostí ručit za ně). Díky tomu je ale možné získat i hodně vysoký úvěr – půjčky jsou poskytovány v rozmezí od 100 000 Kč až do 5 000 000 Kč. S tím souvisí i dlouhá doba splácení, kterou si můžete sami nastavit podle své potřeby a to až na dobu 20 let.

Velkým plusem této půjčky je skutečnost, že ji mohou získat i lidé se záznamem v registru, lidé, kteří nemohou doložit svoje aktuální příjmy nebo lidé s exekucí. Šanci na schválení žádosti tak má téměř každý plnoletý zájemce o úvěr, který je zároveň vlastníkem nemovitosti. Samozřejmostí je dnes už zcela standardní možnost požádat si o úvěr pohodlně přes internetové stránky, případně na sebe jen zanechat kontakt s tím, že pracovník společnosti Acema Credit Vám sám zavolá.

Kromě neúčelové půjčky na cokoliv, které se týká tato recenze, poskytuje Acema Credit i další druhy nebankovních úvěrů – např. účelovou půjčku na rekonstrukci nemovitosti, speciální podnikatelský úvěr nebo výhodnou konsolidaci půjček (sjednocení několika úvěrů do jednoho). Všechny tyto produkty ale mají jedno společné – na výběr máte zvolit mezi ručením nemovitostí nebo jiným novým majetkem.

Úrok 6,90 %

Půjčky 100 tis. až 5 mil. Kč s úrokem 6,90 % p.a.

Chci využít akci

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 100 000 Kč – 5000000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 200 000 Kč
 • Úrok od: 6,9 %
 • Doba splatnosti: 1 – 20 let
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ano
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ne

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Pokud vás nabídka neúčelové nebankovní půjčky Acema Credit zaujala, požádat si o ni můžete z vašeho domova, bez nutnosti jezdit na pobočku. Asi nejlepší variantou je využít úvěrovou kalkulačku na webových stránkách a vyplnit si krátký formulář se základními údaji o vás a o vaší nemovitosti. Můžete to ale udělat i jinak – na stránkách pouze zadáte vaše telefonní číslo a poté se vám zástupce úvěrové společnosti sám ozve. Nebo je možné rovnou zavolat na klientskou linku 804 505 555 a zažádat si o úvěr po telefonu.

Požadovaných dokladů a dokumentů není mnoho, ale bez některých se pro úspěšné vyřízení vaší žádosti neobejdete. Z osobních dokladů jsou požadovány dva doklady totožnosti, s tím, že jeden z nich musí být občanský průkaz, druhý může být třeba rodný list, cestovní pas, zbrojí nebo řidičský průkaz. U dokumentů pak nejsou třeba žádná potvrzení o příjmech apod., ale musíte mít podklady k vaší nemovitosti, kterou chcete ručit. Potřebovat budete aktuální výpis z katastru nemovitostí – ten nesmí být starší více než tři měsíce a zároveň také doklad o tom, že nemovitost je skutečně ve vašem vlastnictví (např. kupní smlouva nebo darovací smlouva). Pokud máte jinou osobu, která za vás bude svou nemovitostí ručit, je třeba doložit i její osobní doklady a samozřejmě doklad o vlastnictví nemovitosti.

Přesný postup při žádosti o půjčku Acema Credit přes internet:

Nyní se podíváme podrobněji, jakým způsobem se vyplňuje internetová žádost o úvěr. Nejdříve si musíte otevřít webové stránky společnosti Acema Credit, jež se nacházejí na adrese www.acema.cz. Na úvodní stránce si z horního menu zvolíte položku Půjčka na cokoliv. Otevře se vám nová stránky, na níž uvidíte jednoduchou a přehlednou úvěrovou kalkulačku, na níž si snadno nastavíte parametry vaší půjčky, přesně podle vašich potřeb a schopností úvěr splácet. Pomocí posuvníků si můžete zvolit přesnou výši úvěru a také dobu jeho splácení – při tom se vám vždy ihned zobrazí přesná částka, kterou byste každý měsíc museli splácet. (obr. 1)

Žádost Acema Credit - krok 1

Jakmile budete s nastavením spokojení, můžete přejít k vyplnění krátkého formuláře. Nejdříve do něj zapíšete pár nejzákladnějších kontaktních údajů – v tomto případě jde konkrétně o vaše křestní jméno, příjmení, mailovou adresu a telefonní číslo. (obr. 2)

Žádost Acema Credit - krok 2

V další části formuláře vyplníte základní informace o vaší nemovitosti. Vyberete, jakým druhem nemovitosti chcete ručit a jakou má přibližnou hodnotu. Na závěr si zkontrolujete, zda máte vše vyplněno správně a zda máte odkliknutý souhlas se zpracováním osobních údajů a kliknutím na Získat úvěr žádost odešlete ke zpracování. (obr. 3)

Žádost Acema Credit - krok 3

Úvěrový specialista Vám pak nejpozději do dvou dnů zavolá na číslo, které jste v žádosti uvedli a domluví se s vámi na dalším postupu.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
100 000 Kč 1 rok 6,90 % 8 997 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Kde si mohu podat žádost o půjčku Acema Credit?

Zažádat o úvěr si můžete z pohodlí vašeho domova a to prostřednictvím webových stránek www.acema.cz. Na nich si vyplníte krátký formulář se žádostí a na jeho základě se vám pak do dvou dnů zástupce této společnosti. Pokud se vám nechce celý formulář vyplňovat, můžete také využít telefonické linky 804 505 555 nebo jen vyplnit vaše číslo s tím, že pracovník Acema Credit se vám na toto číslo sám ozve.

Jaké typy nemovitostí je možné použít jako ručení úvěru?

Jako zajištění půjčky lze použít prakticky jakoukoliv nemovitost ve vašem vlastnictví. Může se tak jednat nejen o rodinný dům či byt, ale také různé rekreační objekty (např. chatu nebo chalupu), pozemek, obchodní prostory nebo třeba kancelář.

Jaké doklady a dokumenty budu k vyřízení půjčky potřebovat?

Vyřízení úvěru od Acema Credit je rychlé a stačí k němu jen několik základních dokladů. Potřebovat budete dva osobní doklady totožnosti (z toho jeden musí být váš občanský průkaz, druhý může být třeba pas, rodný list nebo řidičský průkaz) a nutností je také aktuální výpis z katastru nemovitostí (ten nesmí být starší více než tři měsíce) a nabývací titul nebo jiný doklad, který potvrzuje, že je nemovitost skutečně ve vašem vlastnictví.

Na co všechno je možné peníze použít?

Tato půjčka je neúčelová, takže na cokoliv. Je čistě na vás, jestli peníze využijete na nákup elektroniky, vybavení domácnosti, různé dárky, dovolenou nebo splacení vašich závazků. Účel půjčky samozřejmě nemusíte nijak dokládat.

Je možné splatit celou půjčku i předčasně?

Ano, možnost předčasného splacení je kdykoliv, ale ne vždy je bez dalších sankcí – záleží na konkrétní smlouvě a na datu, ke kterému ji budete chtít uhradit. Bližší informace k předčasnému splacení půjčky vám poskytne obchodní zástupce společnosti Acema Credit a naleznete je také na jejich webových stránkách, kde je k dispozici i přehledný sazebník poplatků.

Mohu v průběhu smlouvy uhradit i mimořádnou splátku?

Ano, můžete – stačí si sjednat doplňkovou službu pod názvem Moje extra splátka, která vám umožní každý 13.měsíc uhradit celých 25 % z jistiny. Abyste tuto možnost mohli využít, musíte ale řádně dodržovat podmínky úvěrové smlouvy a včas hradit měsíční splátky.

Mám šanci na schválení žádosti, i když jsem zrovna bez práce?

Určitě ano, půjčka je vhodná i pro ty, co jsou nezaměstnaní nebo třeba na mateřské dovolené – příjmy se při podávání žádosti nemusejí nijak dokládat. Důležité je pouze to, abyste byl schopen úvěr řádné splácet.Výsledné hodnocení

Nebankovní neúčelová půjčka od společnosti Acema Credit je naprosto důvěryhodným a ověřeným produktem, který lze doporučit těm, co nemají šanci získat půjčku u banky. Pokud máte nemovitost, kterou jste ochotní ručit a zároveň nesplňujete podmínky pro bankovní úvěr (např. kvůli záznamu v registru dlužníků nebo kvůli nemožnosti doložit příjmy), mohla by pro vás tato půjčka být nejvhodnějším řešením vaší finanční situace. Žádné skryté poplatky ani poplatky předem zde účtovány nejsou a na férové jednání se můžete na 100% spolehnout. Ani úrokové sazby nejsou nijak vysoké, navíc při využití akční nabídky vychází půjčka skutečně výhodně. Jediným větším negativem je u této půjčky její nízké procento schválených žádostí – vzhledem k tomu, že se zde ale neplatí žádné poplatky předem, není to důvod si žádost nepodat. Půjčka od Acema Credit patří ve své kategorii mezi nejoblíbenější úvěrové produkty a společnost, která ji poskytuje, už na českém finančním trhu působí celých 16 let.

RYCHLOST
60 %
SCHVALOVATELNOST
30 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 60 %

Zkušenosti

Markéta Novotná
Markéta Novotná
Web: http://pujcko.cz/pujcka-acema-credit/

Já mám tedy s ACEMA Credit taky dobré zkušenosti. Vždycky splnili co slíbili a podmínky nejdou vůbec špatné. Už jsem také neletěla jedné podvodné firmě, proto jsem byla u acemy obezřetná ale i právník říkal, že je to v pořádku a pokud budu řádně splácet, tak se nemusím ničeho bát. Jediná nevýhoda, že sídlí jenom v Praze, ale po domluvě jsou ochotní přijet i k nám do Ostravy. Takže za mě také v pořádku a můžu jenom doporučit.

Já
Web: http://forum.mesec.cz/index.php?topic=4645.0

Poplatky Acemy jsou na úrovni poplatků bankovních. Chápu, že kdo nemá zkušenost se změnou podmínek/vyčíslením hypotéky u banky, tak se diví i u nebankovky. K onomu úroku 7,99 % jen tolik, že si máte přečíst text, který je součástí kalkulačky. Ale proč byste to vlastně dělali, že. Takže to sdělení je: "* Na tento typ úvěru se nevztahuje zákon č. 145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru, neboť jde o finanční službu poskytnutou pro účely bydlení, pohledávka bude zajištěna zástavním právem k nemovitosti a účelem úvěru bude nabytí vlastnického práva k nemovitosti či změna stavby". Potíž Acemy a ostatních takových firem je ten, že mají byznys založený na jednání s problémovými lidmi. Kdo jiný si chodí půjčovat do nebankovek? Navíc je Acema velkou firmou, a proto má logicky i víc nespokojených klientů.

Rychlé informace

 • Rychlá nebankovní půjčka až do 5 000 000 Kč
 • Splácení úvěru si lze rozložit až na dobu 20 let
 • Půjčka musí být vždy zajištěna vhodnou nemovitostí
 • Žádné skryté poplatky, nízké úroky, možnost použít peníze na libovolný účel

Požadavky

 • Minimální věk žadatele o půjčku je 18 let
 • Úvěr musí být vždy zajištěn vhodnou nemovitostí
 • K vyřízení budete potřebovat také dva doklady totožnosti
 • Dále je vyžadován výpis z katastru nemovitostí a doklad, že je nemovitost vaše
 • Musíte být schopni půjčku řádně splácet

Rychlý kontakt

844 500 550
ACEMA Credit, U Libeňského pivovaru 63/2, 180 00 Praha 8-Libeň

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8.30 – 17.00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Lze si půjčit i velmi vysoké částky – až 5 000 000 Kč
 • Možnost rozložit si splátky až na dobu 20 let
 • Úvěr můžete získat i se záznamem v registru dlužníků
 • K vyřízení půjčky nepotřebujete dokládat Vaše příjmy
 • Překážkou nejsou dokonce ani exekuce
 • Na nebankovní úvěr jsou úrokové sazby docela nízké
 • Pohodlné sjednání online přes webové stránky

Nevýhody půjčky

 • Půjčka je poskytována pouze na základě ručení nemovitostí
 • Je zde menší šance na schválení žádosti
 • Za poskytnutí půjčky může být účtován poplatek (ale až po uzavření smlouvy)
 • Za některé služby jsou poměrně vysoké poplatky

Acema credit

Rychlá nebankovní půjčka s ručením Acema credit
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 100122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 14. 5. 2021