ACEMA Credit

Úvěry bez zbytečného papírování

Výše půjčky: 100 000 - 8 000 000 Kč
Splatnost: 1 – 20 let
Úrok od: 9,69 % p.a.

Společnost ACEMA Credit poskytuje úvěry nejen podnikatelům a živnostníkům, ale také běžným spotřebitelům. Úvěr vyřídíte bez zbytečného papírování a nahlížení do registrů. Vzít si půjčku u ACEMA Credit je snanější a rychlejší než v bance. Samozřejmostí je dnes už zcela standardní možnost požádat si o úvěr pohodlně přes internetové stránky, případně zavolat na klientskou linku splečnosti (844 500 550).

Půjčky určené pro podnikatele

Úvěr s ručením - Business

Tento úvěr je určený pro klienty s nemovitým nebo movitým majetkem. Půjčit si můžete až 50 000 000 Kč s nízkým úrokem již od 9,69 % p.a. Při podpisu smlouvy můžete získat zálohu až 1 000 000 Kč. Další výhodou je možnost sezónního splácení, což ocenní především ti, kteří jsou při svém podnikání závislí na ročním období. V případě potřeby lze slátky zcela odložit až o 3 měsíce.

Úvěr bez ručení - Business Invest

Úvěr ideální pro klienty, kteří nemají majetek k ručení. Určen je živnostníkům a firmám, kteří mají roční obrat přesahující 1 000 000 Kč. Peníze získáte již do 24 hodin a použít je můžete na cokoliv. Podmínky úvěru vám ACEMA Credit nastaví individuálně. Délku splatnosti si volíte dle svého uvážení. Stejně tak si sami vyberete výši splátek. 

Zpětný leasing

Zpětný leasing je vhodný pro klienty s vysokými závazky, které nemohou řešit standardním úvěrem. Při podpisu smlouvy získáte zálohu až 750 000 Kč. ACEMA Credit u tohoto úvěru poskytuje právní služby a ocenění nemovitosti zdarma. 

Půjčky pro spotřebitele

Půjčka na cokoliv / konsolidace

Pokud potřebujete rychlou půjčku s nízkým úrokem a máte nemovitost vhodnou k zajištění, je pro vás tento úvěr ideální. K výhodám úvěru patří ocenění nemovitosti zdarma, záruka nízkých splátek, možnost využít peníze na cokoliv nebo rozložení splácení až na 20 let. Půjčit si můžete až 8 000 000 Kč.

Nemovitost bez dluhu

Potřebujete vyplatit dluhy nebo ochránit nemovitost před věřiteli, ale banka se k vám obrátila zády? U ACEMA Credit jste správně. Díky rychlému úvěru Nemovitost bez dluhu získáte zálohu při podpisu smlouvy ve výši až 750 000 Kč, právní služby a ocenění nemovitosti zdarma. Společnost nenahlíží do registrů. Celý proces je pak snadnější a rychlejší než v bance.

Americká hypotéka

Půjčka bez pravidelných měsíčních splátek – celou částku splatíte až na samém konci. Ideální úvěr pro klienty, kteří mohou splatit půjčku například prodejem nemovitosti. Peníze můžete použít na cokoliv. Ocenění nemovitosti získáte zdarma a navíc zůstanete vlastníkem své nemovitosti. I tento úvěr je rychlejší a výhodnější než v bance.

Úrok od 9,69 %

Půjčky 100 tis. až 8 mil. Kč s úrokem od 9,69 % p.a.

Chci využít akci

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 100 000 Kč – 8000000 Kč
 • Úrok od: 9,69 %
 • Doba splatnosti: 1 – 20 let
 • Peníze na účtu: 48 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: ano
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ano
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ne

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Pokud vás některá z nabídek nebankovních úvěrů od  ACEMA Credit zaujala, požádat si o ni můžete z vašeho domova, bez nutnosti jezdit na pobočku. Asi nejlepší variantou je využít úvěrovou kalkulačku na webových stránkách a vyplnit si krátký formulář s vašimi základními údaji. Můžete také rovnou zavolat na klientskou linku 804 500 550 a zažádat si o úvěr po telefonu.

Požadovaných dokladů a dokumentů není mnoho, ale bez některých se pro úspěšné vyřízení vaší žádosti neobejdete. Z osobních dokladů jsou požadovány dva doklady totožnosti s tím, že jeden z nich musí být občanský průkaz, druhý může být třeba rodný list, cestovní pas, zbrojí nebo řidičský průkaz. U dokumentů pak nejsou třeba žádná potvrzení o příjmech apod., ale musíte mít podklady k vaší nemovitosti, kterou chcete ručit (pokud to daný typ úvěru vyžaduje). Potřebovat budete aktuální výpis z katastru nemovitostí – ten nesmí být starší více než tři měsíce a zároveň také doklad o tom, že nemovitost je skutečně ve vašem vlastnictví (např. kupní smlouva nebo darovací smlouva). Pokud máte jinou osobu, která za vás bude svou nemovitostí ručit, je třeba doložit i její osobní doklady a samozřejmě doklad o vlastnictví nemovitosti.

Přesný postup při žádosti o půjčku ACEMA Credit přes internet:

Nyní se podíváme podrobněji, jakým způsobem se vyplňuje internetová žádost o úvěr. Nejdříve si musíte otevřít webové stránky společnosti ACEMA Credit, jež se nacházejí na adrese www.acema.cz. Na úvodní stránce si zvolíte zda chcete žádat o podnikatelský úvěr nebo spotřebitelskou půjčku a pomocí posuvníky si v kalkulačce určíte, o jak velkou půjčku chcete zažáda a s jakou splatností. Následně se vám zobrazí výše budoucí půjčky a úroku. Jakmile budete s nastavením spokojeni, můžete přejít k vyplnění krátkého formuláře pomocí tlačítka Zažádat o nabídku. (obr. 1 a 2)

Žádost o půjčku ACEMA Credit - krok 1

Žádost o půjčku ACEMA Credit - krok 2

Do formuláře stačí vyplnit požadovanou částku, délku splácení, vaše jméno, příjmení, telefon a e-mail. Nezapomeňte také zaškrtnout pole, zda můžete ručit nemovitostí, jestli máte živnostenský list a zda souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Povinným polem je Souhlas se zpracováním osobních údajů. Vše si pro jistotu ještě jednou zkontrolujte a kliknutím na Odeslat žádost žádost odešlete. (obr. 3)

Žádost o půjčku ACEMA Credit - krok 3

Úvěrový specialista vám nejpozději do dvou dnů zavolá na číslo, které jste v žádosti uvedli a domluví se s vámi na dalším postupu.

Reprezentativní příklad:

Výše úvěru 500 000 Kč, úroková sazba 13 % p.a., počet splátek 120, 119 x výše splátky 7 820 Kč + poslední splátka 7 709,09 Kč. Celkově splatná částka spotřebitelem 981 289,99 Kč. RPSN činí 17,8808 % a výpočet je založen na předpokladu, že úvěr je čerpán okamžitě jednorázově. Dále jsou s úvěrem spojeny jednorázové náklady: Náklad ve výši 3 000 Kč za zápis do katastru nemovitostí, poplatek závazková provize 8 % z výše úvěru tzn. 40 000 Kč (tyto poplatky neplatíte předem, jsou strženy oproti čerpání úvěru). Výsledná částka, vyplacená klientovi po odečtení poplatků činí 457 000 Kč.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
100 000 Kč 1 rok 9,69 % 9 076 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Kde si mohu podat žádost o půjčku ACEMA Credit?

Zažádat o úvěr si můžete z pohodlí vašeho domova a to prostřednictvím webových stránek www.acema.cz. Na nich si vyplníte krátký formulář se žádostí a na jeho základě se vám pak do dvou dnů zástupce této společnosti. Pokud se vám nechce celý formulář vyplňovat, můžete také využít telefonické linky 804 500 550.

Jaké typy nemovitostí je možné použít jako ručení úvěru?

Jako zajištění půjčky lze použít prakticky jakoukoliv nemovitost ve vašem vlastnictví. Může se tak jednat nejen o rodinný dům či byt, ale také různé rekreační objekty (např. chatu nebo chalupu), pozemek, obchodní prostory nebo třeba kancelář.

Jaké doklady a dokumenty budu k vyřízení půjčky potřebovat?

Vyřízení úvěru od ACEMA Credit je rychlé a stačí k němu jen několik základních dokladů. Potřebovat budete dva osobní doklady totožnosti (z toho jeden musí být váš občanský průkaz, druhý může být třeba pas, rodný list nebo řidičský průkaz) a nutností je také aktuální výpis z katastru nemovitostí (ten nesmí být starší více než tři měsíce) a nabývací titul nebo jiný doklad, který potvrzuje, že je nemovitost skutečně ve vašem vlastnictví.

Na co všechno je možné peníze použít?

Tato půjčka je neúčelová, takže na cokoliv. Je čistě na vás, jestli peníze využijete na nákup elektroniky, vybavení domácnosti, různé dárky, dovolenou nebo splacení vašich závazků. Účel půjčky samozřejmě nemusíte nijak dokládat.

Je možné splatit celou půjčku i předčasně?

Ano, možnost předčasného splacení je kdykoliv, ale ne vždy je bez dalších sankcí – záleží na konkrétní smlouvě a na datu, ke kterému ji budete chtít uhradit. Bližší informace k předčasnému splacení půjčky vám poskytne obchodní zástupce společnosti ACEMA Credit a naleznete je také na jejich webových stránkách, kde je k dispozici i přehledný sazebník poplatků.

Mám šanci na schválení žádosti, i když jsem zrovna bez práce?

Určitě ano, půjčka je vhodná i pro ty, co jsou nezaměstnaní nebo třeba na mateřské dovolené – příjmy se při podávání žádosti nemusejí nijak dokládat. Důležité je pouze to, abyste byl schopen úvěr řádné splácet.Výsledné hodnocení

Nebankovní neúčelové půjčky od společnosti ACEMA Credit jsou naprosto důvěryhodnými a ověřenými produkty, které lze doporučit těm, co nemají šanci získat půjčku u banky. Pokud máte nemovitost, kterou jste ochotní ručit a zároveň nesplňujete podmínky pro bankovní úvěr (např. kvůli negativnímu záznamu v registru dlužníků nebo kvůli nemožnosti doložit příjmy), mohla by pro vás být jedna z půjček vhodným řešením vaší finanční situace. Žádné skryté poplatky ani poplatky předem zde účtovány nejsou a na férové jednání se můžete na 100 % spolehnout. Ani úrokové sazby nejsou nijak vysoké, začínají již od 9,69 % p.a. Jediným větším negativem je u této půjčky její nízké procento schválených žádostí – vzhledem k tomu, že se zde ale neplatí žádné poplatky předem, není to důvod si žádost nepodat. Půjčka od ACEMA Credit patří ve své kategorii mezi nejoblíbenější úvěrové produkty a společnost, která ji poskytuje, už na českém finančním trhu působí od roku 2000.

RYCHLOST
60 %
SCHVALOVATELNOST
30 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 60 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Rychlé nebankovní úvěry až do 8 000 000 Kč
 • Splácení úvěru si lze rozložit až na dobu 20 let
 • Žádné skryté poplatky, nízké úroky, možnost použít peníze na libovolný účel

Požadavky

 • Minimální věk žadatele o půjčku je 18 let
 • K vyřízení budete potřebovat také dva doklady totožnosti
 • Musíte být schopni půjčku řádně splácet

Rychlý kontakt

844 500 550
ACEMA Credit, U Libeňského pivovaru 63/2, 180 00 Praha 8 – Libeň

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 – 16:30
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Lze si půjčit i velmi vysoké částky – až 8 000 000 Kč
 • Možnost rozložit si splátky až na dobu 20 let
 • Úvěr můžete získat i se záznamem v registru dlužníků
 • K vyřízení půjčky nepotřebujete dokládat vaše příjmy
 • Překážkou nejsou dokonce ani exekuce
 • Na nebankovní úvěr jsou úrokové sazby docela nízké
 • Pohodlné sjednání online přes webové stránky

Nevýhody půjčky

 • Je zde menší šance na schválení žádosti
 • Za poskytnutí půjčky může být účtován poplatek (ale až po uzavření smlouvy)
 • Za některé služby jsou poměrně vysoké poplatky

ACEMA Credit

Úvěry bez zbytečného papírování ACEMA Credit
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 100122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 30. 1. 2024