Zaplo půjčka

Půjčka Zaplo.cz až 16 000Kč zdarma. Nelžou? Přečtěte si nejprve naši nezávislou recenzi...

Výše půjčky: 1 000 - 30 000 Kč
Splatnost: 7 – 30 dní
Úrok od: 0 % p.a.

Zaplo.cz je jedna z mnoha mikropůjček, které jsou poskytovány online. Žadatelé tak nepotřebují nikam chodit a vše vyřídí z pohodlí domova. Navíc budou mít peníze na svém účtu během 15 minut od provedení verifikace svého bankovního účtu. Půjčka Zaplo.cz vyřeší různé komplikace spojené s okamžitou potřebou financí. Potřebujete peníze na zaplacení zásilky, která je na cestě k vám? Potřebujete uhradit fakturu, kterou jste opomenuli zaplatit a jejím případným nezaplacením vznikne problém, který způsobí finanční ztrátu? Na tyto a mnoho dalších otázek odpoví rychlá online půjčka Zaplo.cz. V rámci této nezávislé recenze se dozvíte o postupu žádosti, o cenách, o podmínkách a také o věcech, na které je třeba si dát pozor.

1. půjčka ZDARMA

Zaplo.cz nabízí první půjčku až 16 000 Kč zcela zdarma!

Chci využít akci

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 1 000 Kč – 30000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 16 000 Kč
 • Úrok od: 0 %
 • Doba splatnosti: 7 – 30 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Půjčka Zaplo, kterou provozuje společnost Zaplo Finance s.r.o., patří mezi přední nebankovní úvěry na českém trhu. Jedná se o typický případ tzv. sms půjčky neboli půjčky před výplatou. Je to tedy půjčka s malým úvěrovým rámcem, krátkou dobou splatnosti a s rychlým vyřízením. Největší předností je bezpochyby první půjčka zdarma pro nové zákazníky. Ti si mohou půjčit až 16 000 Kč na měsíc a nejsou jim účtovány žádné úroky ani jiné poplatky. Naopak v případě dalších opakovaných půjček už Zaplo moc levné není, roční procentní sazba nákladů je vysoká. To ale bohužel platí u většiny nebankovních úvěrů.

Tak jako jiní poskytovatelé mikropůjček, i Zaplo umožňuje prodloužit si splatnost úvěru, pokud jej klient nezvládne splatit včas. Za prodloužení je ale nutno předem uhradit poplatek, prodlužovat si půjčku může klient i víckrát. U opakovaných půjček (které už nejsou zdarma), je maximum 30 000 Kč, doba splatnosti se ale nemění – je stále maximálně na 30 dní. Zaplo půjčka patří i díky velké reklamní kampani mezi přední poskytovatele a minimálně její první půjčka zdarma stojí za doporučení

U Zaplo půjčky musíme zmínit ještě jednu výhodu, kterou spousta lidí ocení. Půjčku si lze vybrat i v hotovosti a to v široké síti trafik společnosti Geco. Tato varianta může oslovit nejen žadatele bez účtu, ale také se hodí tehdy, když potřebujete peníze třeba o víkendu nebo v jiný nepracovní den. I sjednání samotné půjčky nemusí být nutně přes internet, alternativou jsou spolupracující zprostředkovatelé. U nich si lze půjčku vyřídit také, jejich seznam je k dispozici na webu Zaplo.cz.

Postup žádosti o půjčku Zaplo

Zaujala vás půjčka Zaplo a chcete si o ni požádat? Máme pro vás podrobný návod, jak postupovat při sjednávání půjčky Zaplo přes její internetové stránky. 

Nejdříve si musíte otevřít webové stránky na adrese zaplo.cz. Hned na úvodní stránce webu uvidíte úvěrovou kalkulačku, na níž si lze spočítat případný poplatek a úroky i u opakovaných půjček. Nyní se ale zaměříme na první půjčku pro nové klienty, která je zcela zdarma – tedy bez úroků a bez poplatků. Maximální výše tohoto úvěru je 16 000 Kč, splatnost pak nejvýše 30 dní. Zvolíte si tedy požadovanou výši a dobu splatnosti a potvrdíte kliknutím na Chci půjčku. (obr. 1)

Žádost Zaplo - krok 1

Dalším krokem je registrace. Postupně tak ve formuláři vyplníte vaše jméno a příjmení, rodné číslo, číslo na mobil a mailovou adresu. Následně si vytvoříte přihlašovací heslo – to musí mít alespoň sedm znaků a z toho nejméně jednu číslici. (obr. 2)

Žádost Zaplo - krok 2

Pak je třeba odkliknete souhlasy se zpracováním osobních údajů, případně i se zasíláním obchodních sdělení a vyplněný formulář odešlete pomocí tlačítka Odeslat žádost o půjčku (obr. 3)

 Žádost Zaplo - krok 3

Poté uvedete informace o vaší finanční situaci – konkrétně se vyplňuje zdroj příjmů, výše čistého příjmu, měsíční výdaje, počet osob ve vaší domácnosti a kolik z nich má nějaký příjem.(obr.4) Následují informace o vašem bydlení – vyplníte adresu vašeho trvalého bydliště a vyberete o jaký druh bydlení se jedná. (obr. 5)

Žádost Zaplo - krok 4

Žádost Zaplo - krok 5

V dalších krocích je pak třeba nahrát kopii vašeho občanského průkazu, případně ji odeslat mailem na adresu info@zaplo.cz. Posledním krokem je odeslání verifikačního poplatku ve výši 0,01 Kč – peníze musíte poslat ze svého vlastního účtu. Na tento účet pak dostanete peníze do 15 minut od schválení žádosti. 

Reprezentativní příklad:

První půjčka ve výši 5 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 5 000 Kč. Celková částka splatná je 5 000 Kč. Při uzavření smlouvy je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci. Příklad na opakovanou půjčku: 7 000 Kč, dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná je 8 610 Kč.

Sazebník poplatků

Půjčka pro nové klienty ZDARMA!

Výše půjčky Splatnost Poplatek Celkem
1 000 Kč 30 dní 0 Kč 1 000 Kč
2 000 Kč 30 dní 0 Kč 2 000 Kč
3 000 Kč 30 dní 0 Kč 3 000 Kč
5 000 Kč 30 dní 0 Kč 5 000 Kč
7 000 Kč 30 dní 0 Kč 7 000 Kč
8 000 Kč 30 dní 0 Kč 8 000 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jak si můžu požádat o půjčku?

O půjčku lze zažádat pouze online, jelikož Zaplo využívá pro své podnikání výhradně internet. Klient tak nemusí nikam chodit a vše vyřídí z pohodlí domova kdykoliv během dne, kterýkoliv den v týdnu.

Prověřujete bonitu zákazníků?

Ano, v průběhu schvalovacího procesu nahlížíme do registrů a prověřujeme bonitu zákazníků.

Co když budu mít negativní platební historii?

Mít negativní platební historii nemusí automaticky vést k zamítnutí žádosti.

Proč byla moje žádost zamítnuta?

Půjčka mohla být zamítnuta, protože máte nesplacenou půjčku u jiného poskytovatele, jste veden v registru dlužníků, nebo máte prošlou platnost vašeho OP.

Je první půjčka opravdu zdarma?

Ano, za předpokladu včasného splacení je půjčená částka bez jakýchkoli úroků a poplatků

Můžu se vzít u Zaplo více půjček najednou?

Ne, u Zaplo je možné mít jen jeden aktivní úvěr. Jakmile jej splatíte, bude si moci půjčit znovu a vyšší částku.

Mohu splatit půjčku ještě před termínem splatnosti?

Ano. Můžete splatit půjčku kdykoliv před datem splatnosti. Kontaktujte nás, abychom se společně domluvili na postupu.

Kdo si může podat žádost o půjčku Zaplo?

Zažádat o rychlý nebankovní úvěr od společnosti Zaplo si může každá plnoletá osoba, která má trvalý pobyt na území ČR a vyplní si žádost na internetových stránkách www.zaplo.cz nebo prostřednictvím některého ze spolupracujících zprostředkovatelů – i jejich kompletní seznam je uvedený na webu půjčky.

Je tato půjčka určená i pro cizince?

Cizinci mohou půjčku Zaplo získat, ale pouze tehdy, pokud doloží, že mají na území České republiky povolení k trvalému pobytu. Cizinci, jenž mají pouze přechodný pobyt (nebo nemají povolení vůbec) úvěr získat nemohou.

Jaké podmínky je třeba splnit, abych získal první půjčku zdarma?

K získání první půjčky bez poplatků a úroků stačí pouze abyste byli novým klientem půjčky Zaplo, jinak žádné specifické požadavky nejsou. Z dokladů je potřeba mít platný občanský průkaz, může být případně vyžadováno i potvrzení od zaměstnavatele.

Je první půjčka opravdu zadarmo, nebo je v tom nějaký háček?

Žádný háček v tom není, první půjčka je skutečně bez jakýchkoli poplatků a s nulovým úrokem. Jediné, na co je potřeba dát si pozor, je včasné splacení úvěru. V opačném případě už by půjčka bezplatná nebyla a byl by vám naúčtován poplatek podle sazebníku.

Mohu získat tento úvěr, i když jsem zrovna v insolvenci?

Bohužel, v takovém případě půjčku získat nelze. V některých případech mohou získat půjčku Zaplo třeba lidé se špatnou platební historií, ale platební neschopnost je zásadní překážkou ke schválení žádosti.

Dá se půjčka získat i se záznamem v registru dlužníků?

Zaplo jako poskytovatel nebankovních úvěrů musí ze zákona tyto registry kontrolovat a prověřovat tak bonitu svých klientů, nicméně může se stát, že žádost bude schválena. Záleží to na více okolnostech, např. jak máte vysoké příjmy apod.

Mohu si peníze nechat poslat složenkou na poštu?

Ne, poštovní poukázkou není možné půjčku poslat.

Jakými způsoby se půjčka od Zaplo.cz vyplácí?

Na výběr jsou dvě varianty – klasický bezhotovostní převod na účet žadatele, druhou je pak výběr v hotovosti na některé z trafik ze sítě Geco. Díky tomu tak není problém vyzvednout si peníze třeba o víkendu, kdy převody neprobíhají.

Splácení půjčky je jednorázové nebo jej lze rozložit na více splátek?

Vzhledem k tomu, že půjčka Zaplo je krátkodobou nebankovní půjčkou se splatností do 30 dní, půjčka se splácí jednorázově a to vždy pouze bezhotovostním převodem na účet poskytovatele.

Dá se půjčka případně prodloužit, když člověk nemá na splacení?

Ano – pokud zjistíte, že nedokážete svoji půjčku uhradit včas, můžete si požádat o prodloužení její splatnosti. Aby ale k prodloužení došlo, musíte nejdříve (do data splatnosti) uhradit poplatek za prodloužení. Výhodou je, že při prodloužení je možné i splatit část půjčky. Díky tomu se tak sníží poplatky za případné další prodloužení.

Mám ještě nějaké dotazy – jak se na poskytovatele půjčky Zaplo mohu obrátit?

Na Zaplo se lze obrátit telefonicky i mailem, jejich zákaznická linka funguje dokonce 365 dní v roce. Ve všední dny od 8.00 do 19.00, víkendy a svátky pak od 9.00 do 17.00. Číslo na klientskou linku je 800 399 399 nebo 225 852 311, pro písemné dotazy využijte mailovou adresu info@zaplo.cz.Výsledné hodnocení

U půjčky Zaplo je třeba rozlišovat mezi tím, zda si ji sjednáváte jako nový klient nebo zda se jedná o opakovanou půjčku. U nových klientů lze půjčky Zaplo jednoznačně doporučit – můžete získat snadno a rychle až 16 000 Kč na měsíc a to zcela bez poplatků a bez úroků. Půjčka se dá vyřídit přes internet z pohodlí domova a je naprosto bezpečná a prověřená. Jiná situace je ale u lidí, kteří už půjčku Zaplo měli a chtěli by si ji vzít znovu. Pak už jsou samozřejmě účtovány poplatky a RPSN je zde poměrně dost vysoká – např. pokud si půjčíte 20 000 Kč na 30 dní, výsledná splátka bude 24 600 Kč. Půjčka je tak poměrně drahá a je otázkou, zda nezvolit poskytovatele s výhodnějšími podmínkami. V každém případě, u půjčky Zaplo je vždy možné prodloužení splatnosti, společnost Zaplo Finance patří mezi prověřené a spolehlivé poskytovatele a půjčka je 100% bezpečná.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
80 %
Celkové hodnocení 77 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Rychlá online půjčka
 • První půjčka do 16 000 Kč na 30 dní zdarma
 • Bez zbytečné administrace
 • Vyřízení z pohodlí domova
 • Peníze do 15 minut na účtu
 • Výplata v hotovosti v trafikách Geco

Požadavky

 • Věk alespoň 18 let
 • České občanství a trvalý pobyt v ČR
 • Bez negativního záznamu v rejstříku dlužníků
 • Funkční telefon

Rychlý kontakt

800 399 399
Zaplo Finance s.r.o., Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08:00 – 19:00
Víkendy a Svátky 09:00 – 17:00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Zaplo nyní nabízí AŽ 16 000 Kč pro první klienty úplně ZDARMA do odvolání!
 • Rychlá půjčka bez ručitele a zástavy
 • Minimální administrativní zátěž, vše lze vyřešit z pohodlí domova přes počítač
 • Posouzení žádosti během několika minut
 • Všechny informace jsou dostupné na internetových stránkách zaplo.cz
 • Díky prověřování v registrech dlužníků je snížené riziko vzniku dluhové pasti
 • Poskytovatel působí ve více zemích světa a je zákazníky prověřený
 • Možnost opakovaného prodloužení za poplatek po dobu až jednoho roku
 • Velkou výhodou je možnost nechat si peníze vyplatit i v trafikách společnosti Geco – i během víkendů a státních svátků
 • Půjčka je bezpečná, prověřená, má dobré recenze a klienti s ní mají dobré zkušenosti
 • Bonita klientů se sice musí prověřovat, ale šance na schválení je vysoká, včetně lidí, jenž mají negativní platební historii

Nevýhody půjčky

 • Nutnost převést 1 Kč ze svého bankovního účtu pro ověření
 • Nutnost naskenovat nebo vyfotit a zaslat emailem občanský průkaz
 • Při přepočtu poplatku na RPSN je jeho hodnota velmi vysoká hlavně u nižších částek
 • Velmi drahá půjčka v případě opakovaného prodlužování splatnosti
 • Splatnost půjčka je velmi krátká, vždy je maximem pouze 30 dní
 • I u stálých klientů je maximální výše úvěru omezena jen na 30 000 Kč

Zaplo půjčka

Půjčka Zaplo.cz až 16 000Kč zdarma. Nelžou? Přečtěte si nejprve naši nezávislou recenzi... Zaplo půjčka
Celkové hodnocení: /5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Sazebník ke stažení
(velikost: 652 kB)
Prezentace
(velikost: 584 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 22. 6. 2023