Fajn půjčka od Fair Credit

Spolehlivá půjčka na cokoliv až 100 000 Kč. Opravdu?

Výše půjčky: 4 000 - 100 000 Kč
Splatnost: až 100 týdnů
Úrok od: 20,74 % p.a.

Máte zájem o nebankovní půjčku, ale potřebujete více peněz? Pokud vám nestačí jen pár tisíc do výplaty, ale chcete vyšší úvěr, mohla by vás zaujmout Fajn půjčka od společnosti Fair Credit. Jedná se o neúčelovou a nebankovní půjčku, u které si můžete vybrat, na co ji využijete. Nejde o žádný krátkodobý úvěr, v tomto případě je doba splatnosti 30, 45, 60, 80 nebo 100 týdnů. Půjčka se splácí postupně a to v pravidelných týdenních splátkách.

Jednou z výhod Fajn půjčky od Fair Credit je to, že k jejímu získání nemusíte vůbec nikam jezdit – žádost si můžete podat z domova a stejné je to i s výplatou – tu vám obchodní zástupce společnosti Fair Credit přiveze až k vám domů. Stejným způsobem se realizují i týdenní splátky, pro které si zástupce úvěrové společnosti přijede až k vám.

Půjčka od Fair Credit je zajímavou úvěrovou alternativou pro ty, kteří nemohou získat klasickou bankovní půjčku a potřebují půjčit vyšší částku, než jen několik tisícovek na pár dní. Díky tomu, že půjčka je nebankovní, jsou zde mírnější požadavky – můžete ji tak získat i tehdy, kdy už máte záznam v registru dlužníků. Naopak doložení příjmů je zde povinné – musíte prokázat, že budete úvěr schopni řádně splácet. Ručitele ani zástavu potřebovat nebudete, půjčka je navíc bezúčelová, takže nemusíte předem oznamovat, na co budete chtít peníze použít.

Zajímavostí je, že poskytovatel této půjčky – společnost Fair Credit – je ryze česká firma. Nemusíte mít ale obavy o její solidnost – Fair Credit má velmi silné finanční zázemí a na trhu s půjčkami už se několik let pohybuje. Za tu dobu už jejích služeb využily tisíce spokojených zákazníků z celé ČR a firma se tak stala jedním předních poskytovatelů nebankovních úvěrů.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 4 000 Kč – 100000 Kč
 • Úrok od: 20,74 %
 • Doba splatnosti: až 100 týdnů
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: v hotovosti
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Jsou dvě možnosti, jak si požádat o Fajn půjčku u společnosti Fair Credit a obě vás nebudou stát ani korunu, ani kvůli nim nemusíte nikam chodit. První variantou je online žádost přes webové stránky – není nijak dlouhá ani složitá a na jejím základě se vám pak ozve obchodní zástupce této společnosti. Druhou možností je žádost o půjčku po telefonu. K tomu je určená linka 800 800 122, která je bezplatná a je v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin, přes víkendy pak od 9 do 17 hodin. Co se týká potřebných dokladů a dokumentů, k vyřízení půjčky budete potřebovat:

 • platný občanský průkaz
 • doklad o vašem bydlišti (např. nájemní smlouvy, účty za energii, kabelovou TV či internet)
 • doklady o vašich příjmech za poslední tři měsíce

Tyto dokumenty nemusíte mít u sebe při samotné žádosti, ale je potřeba, abyste si je připravili ještě předtím, než vás navštíví obchodní zástupce – bez nich by úvěrová smlouva nemohla být uzavřena.

Přesný postup při žádosti o Fair Credit půjčku přes internet:

Chcete si o půjčku požádat přes internetové stránky? Není nic jednoduššího – online žádost o půjčku od Fair Credit je velmi rychlá, snadná a zabere vám maximálně pár minut. Nejdříve si ve svém internetovém prohlížeči otevřete stránku www.faircredit.cz. Na úvodní stránce pak klikněte na odkaz Spočítat půjčku. Otevře se vám stránka s půjčkovou kalkulačkou, kde si vyberete výši půjčky pomocí posuvníku a zvolíte délku splatnosti. V pravé části uvidíte detail požadované půjčky (splátka, RPSN, úrok a kolik zaplatíte celkem), který si zkontrolujete a kliknete na Chci půjčku. (obr. 1)

Žádost FairCredit - krok 1

Následně se vám zobrazí formulář se žádostí. Ten je velmi krátký a stačí tedy vyplnit jen několik nejzákladnějších informací o vaší osobě. Dopsat musíte vaše křestní jméno, příjmení, dále pak e-mailovou adresu, telefonní číslo a rodné číslo. Na závěr už jen odškrtnete souhlas se zpracováním osobních údajů a žádost potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko Odeslat žádost. (obr. 2)

Žádost FairCredit - krok 2

Jak vidíte, žádost je oproti jiným poskytovatelům půjček docela stručná a v této fázi není třeba sdělovat žádné citlivé údaje, jako je např. rodné číslo nebo číslo občanského průkazu. Po odeslání online žádosti se vám pak v nejbližší možné době ozve zástupce společnosti Fair Credit, který se s vámi domluví na dalším postupu a na návštěvě u vás doma, kde dojde k podpisu úvěrové smlouvy.

Evidence splátek – tištěná i elektronická podoba:

Abyste měli dobrý přehled o stavu vaší půjčky a mohli si kdykoliv zkontrolovat, kolik ještě budete muset splatit, budete mít k dispozici evidenci všech splátek a to nejen v tištěné, ale i v elektronické internetové podobě. Papírovou evidenci splátek dostanete v úvodním dopise od společnosti Fair Credit a každou splátku, kterou mu uhradíte, vám do ní vždy zapíše obchodní zástupce (podobně to funguje např. u půjček od Providentu). Kromě toho ale můžete stav svého účtu sledovat a kontrolovat i na internetu. K tomuto účelu slouží elektronický klientský účet pod názvem Klientská zóna.

Přihlášení do klientského účtu FairPoint

Dostali jste už vyplacenou půjčku a chcete se poprvé přihlásit do svého klientského účtu na internetu? Poradíme vám, jak na to. Na začátku si musíte otevřít webovou stránku Fair Credit pod odkazem www.faircredit.cz. V horní části webu pak uvidíte odkaz Klientská zóna. Na ten kliknete a otevře se vám stránka s informacemi o zákaznickém účtu. (obr. 3)

Žádost Fair Credit - krok 3

Přihlášení do účtu pak provedete vyplněním vašeho přihlašovacího jména a hesla – oba tyto údaje najdete v dopise, ve kterém jste dostali i papírovou evidenci splátek. Vyplníte tedy přihlašovací jméno a heslo, kliknete na červené tlačítko Přihlásit a jste ve svém účtu. Pokud se přihlašujete z vlastního počítače, na který nemá nikdo jiný přístup, můžete zaškrtnout i volbu Zapamatovat přihlašovací údaje a nebudete je pak muset pokaždé vyplňovat znovu. V případě, že svoje heslo zapomenete, nic se neděje – můžete si jej snadno obnovit pomocí příslušného odkazu, který je hned pod přihlašovacím tlačítkem.

Reprezentativní příklad:

Při půjčce ve výši 20 000 Kč hotovostně na 45 týdnů bude týdenní splátka činit 740 Kč, celkové náklady na půjčku a služby budou 33 300 Kč. Tato suma je složená z výše půjčky 20 000 Kč a celkových nákladů na spotřebitelský úvěr 7 300 Kč. Roční úroková míra 35,53 %. RPSN je 254,04 %.

Sazebník poplatků

Částka Doba splácení Týdení splátka Celková částka RPSN
4 000,00 Kč 45 týdnů 148,00 Kč 6 660,00 Kč 254,04 %
10 000,00 Kč 45 týdnů 370,00 Kč 16 650,00 Kč 254,04 %
20 000,00 Kč 60 týdnů 600,00 Kč 36 000,00 Kč 206,15 %
30 000,00 Kč 45 týdnů 1 110,00 Kč 49 950,00 Kč 254,04 %
40 000,00 Kč 60 týdnů 1 200,00 Kč 72 000,00 Kč 206,15 %
50 000,00 Kč 60 týdnů 1 500,00 Kč 90 000,00 Kč 206,15 %

FAQ - Často kladené otázky

Jakou formou si o půjčku od Fair Credit mohu požádat?

Zažádat o úvěr Fair Credit si můžete jak telefonicky, tak i online – záleží jen na vás, který způsob je pro vás pohodlnější.

Jak vysokou částku si u Fair Credit mohu půjčit?

U hotovostní Fajn půjčky je maximální výše půjčky stanovena na 100 000 Kč, naopak minimum jsou 4 000 Kč.

Jaké jsou u této půjčky úroky a poplatky?

Výše úroků a poplatků závisí na výši půjčky a také na době splácení – levněji vás úvěr vyjde při delší době splatnosti.

Mám šanci na schválení, i když mám záznamy v registrech dlužníků?

Určitě ano, půjčka je běžně poskytována i lidem se zápisem v registru. Určitě si tedy žádost podejte, šanci na schválení mít rozhodně budete.

Jsem nezaměstnaný a nemám žádné příjmy – mohu půjčku dostat?

V tomto případě bohužel ne – podmínkou je doložení příjmů za poslední tři měsíce. Žadatel o úvěr tak musí prokázat, že bude mít půjčku z čeho splácet. Alternativou by pro vás mohly být některé rychlé SMS půjčky, kde sice můžete dostat maximálně pár tisíc, ale nemusíte prokazovat žádné příjmy.Výsledné hodnocení

Nebankovní hotovostní půjčka na cokoliv od české společnosti Fair Credit je určitě velmi zajímavou možností pro ty, kteří na jednu stranu mají negativní záznam v registru dlužníků, mají ale práci nebo jiný zdroj příjmů, který mohou prokázat. Je tak vhodná zejména pro zájemce o nebankovní úvěr, kterým nestačí malé mikropůjčky do výplaty, ale potřebují půjčit vyšší částku. Příjemnou vlastností tohoto úvěrového produktu je pohodlné sjednání přes internet nebo bezplatnou telefonickou linku nebo fakt, že obchodní zástupce přijede až k vám domů se smlouvou i s penězi v hotovosti. Naopak ne každému asi bude vyhovovat týdenní frekvence splácení a to, že splátky se předávají vždy do rukou obchodního zástupce, stejně tak je třeba počítat s vyššími úroky, než kdybyste měli klasický úvěr u banky. Důležité ale je, že Fair Credit je solidní, stabilní a prověřenou úvěrovou společností, u níž nemusíte mít absolutně žádné obavy a máte stoprocentní jistotu, že nejde o podvod. Pokud potřebujete půjčit např. 30 000 Kč a máte negativní zápis v registru, tato půjčka rozhodně stojí přinejmenším za úvahu.

RYCHLOST
50 %
SCHVALOVATELNOST
70 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 70 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Fajn půjčka od české společnosti Fair Credit
 • Žádost o půjčku se podává online přes webové stránky
 • Peníze získáte v hotovosti přímo na ruku
 • Maximální výše půjčky je 100 000 Kč, doba splatnosti je 30, 45, 60, 80 nebo 100 týdnů
 • Úvěr se splácí postupně formou pravidelných týdenních splátek

Požadavky

 • Fajn půjčka od Fair Credit je určena pouze osobám starším 18 let
 • K vyřízení žádosti musíte mít platný občanský průkaz
 • Musíte také doložit adresu vašeho aktuálního bydliště
 • Další podmínkou je, abyste měli nějaký stálý příjem
 • Svůj příjem musíte doložit potvrzením za poslední tři měsíce

Rychlý kontakt

800 800 122
Fair Credit International, SE, Kubánské náměstí 1391/11, Praha 10, 110 00

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8.00 – 20.00
Víkendy a Svátky 9:00 – 17:00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Úvěr mohou získat i ti, co mají negativní záznam v registru dlužníků
 • Maximální výše půjčky je až 100 000 Kč, můžete je získat hned pří první žádosti
 • Možnost získat peníze v hotovosti
 • Nepotřebujete mít žádného ručitele, abyste mohli půjčku získat
 • Ke schválení půjčky nemusíte dávat nemovitost do zástavy
 • Úvěr je neúčelový, takže jej můžete použít na co cokoliv budete chtít
 • Žádost si můžete podat pohodlně přes internetové stránky
 • Stav půjčky si můžete kdykoliv zkontrolovat přes klientskou zónu

Nevýhody půjčky

 • Poměrně vysoké úrokové sazby a vysoká RPSN
 • Nutnost hradit splátky pravidelně každý týden
 • Půjčka je pouze pro zájemce, kteří mohou doložit své příjmy

Fajn půjčka od Fair Credit

Spolehlivá půjčka na cokoliv až 100 000 Kč. Opravdu? Fajn půjčka od Fair Credit
Celkové hodnocení: 3/5. Hodnotilo 4122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Zpracování osobních údajů
(velikost: 111 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 22. 5. 2024