Kamali

Kamali láká zákazníky na první půjčku 10 000 Kč za 0% úrok. Nelžou? V nezávislé recenzi jsme se detailně podívali na všechny podmínky půjčky od kamali.cz.

Výše půjčky: 1 000 - 10 000 Kč
Doba splatnosti: 1 - 96 měsíců
Úrok: 0 %

Novým produktem mezi nebankovními úvěry se od 1. února 2017 stala půjčka Kamali, kterou přináší známá úvěrová společnost Home Credit. Nejde ale o úplnou novinku, půjčka totiž nahrazuje oblíbenou Japonskou půjčku, jež byla dlouhodobě velmi populární a byla označována jako nejvýhodnější nebankovní půjčka v ČR. Půjčka Kamali na ni navazuje a zůstává nadále nejlevnějším nebankovním úvěrem, kromě toho ale přináší i několik vylepšení, díky kterým je zároveň 100% bezpečnou alternativou pro všechny zájemce o nebankovní půjčku.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 1 000 Kč – 10000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 10 000 Kč
 • Úrok od: 0 %
 • Doba splatnosti: 1 - 96 měsíců
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení:
 • Půjčka bez doložení příjmů: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Zájemci o úvěr si mohou vybrat ze dvou základních možností – v nabídce je jednak krátkodobá Malá půjčka od 1 000 do 20 000 Kč a vedle ní pak Velká půjčka od 10 000 do 250 000 Kč. Základní malá půjčka je typickou SMS půjčkou pro ty, kteří potřebují půjčit do výplaty, oproti konkurenci ale zaujme suverénně nejnižšími poplatky – pouhých 33 Kč za každých půjčených 1000 Kč. Napoprvé je půjčka zdarma (pokud ji vrátíte do 14 dnů) do 10 000 Kč, stálí klienti pak mají postupně úvěrový limit navýšený až po 20 000 Kč, což je maximum. Doba splatnosti je vždy 30 dní.

Velká půjčka Kamali je určená těm, kteří potřebují vyšší částku nebo si chtějí splácení rozložit na delší dobu. Úvěrový rámec je v tomto případě od 10 000 do 250 000 Kč, doba splatnosti od 12 až do 96 měsíců. Půjčka se tak splácí formou pravidelných měsíčních splátek, ty jsou ale poměrně nízké – Kamali je tak velmi zajímavou možností pro ty, kteří si nemohou půjčit u banky, ale nechtějí platit zbytečně mnoho.

Zásadní novinkou je u půjčky Kamali snadnější možnost odložení splatnosti rychlé krátkodobé půjčky -  stačí vždy zaplatit jen 10% jistiny + poplatek 49 Kč za každou tisícovku a splatnost se posune o dalších 30 dní. Takto lze půjčku rozdělit až na 10 měsíčních splátek. V krajním případě lze splatnost odložit i uhrazením pouhé 1 Kč, na konci je pak poplatek 79 Kč za každou půjčenou tisícikorunu. Klientům v obtížné situaci navíc Kamali umožňuje i sestavení speciálního splátkového kalendáře na více než 10 splátek.

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Vyřízení půjčka Kamali není nic časově náročného, vše můžete mít hotové za několik minut. Ještě než se pustíte do vyplňování formuláře se žádostí, připravte si váš občanský průkaz, dále pak číslo bankovního účtu a mobilní telefon. Pokud byste v průběhu vyplňování formuláře potřebovali poradit, můžete se obrátit na bezplatnou klientskou linku 800 300 390, kde vám poradí a zodpoví vaše případné dotazy ohledně půjček Kamali.

Přesný postup při žádosti o půjčku Kamali přes internet:

Když si otevřete internetové stránky na adrese www.kamali.cz, tak hned první věcí, kterou v úvodní části webu uvidíte, bude úvěrová kalkulačka. Na ní si zvolíte druh půjčky, o kterou máte zájem a pak si zvolíte její požadovanou výši, v případě velké půjčky i dobu splatnosti. Vzápětí se vám po pravé straně zobrazí bližší informace včetně výše splátky, úrokové sazby i RPSN. Jakmile budete s nastavením spokojení, klikněte na tlačítko Vyplnit online a můžete přejít k formuláři.

Jako nový klient musíte nejdříve vyplnit dva základní kontaktní údaje – vaše telefonní číslo (na mobilní telefon) a mailovou adresu. Pak odškrtnete souhlas se zpracováním osobních údajů a kliknete na tlačítko pro otevření nové žádosti.

Samotná žádost se skládá ze čtyř krátkých částí. V té první si znovu zkontrolujete požadovanou částku, kterou chcete půjčit, případně si ji ještě můžete změnit. Kliknete na Pokračovat a následuje druhý krok.

V něm vyplníte vaše osobní údaje. Budete k tomu potřebovat i občanský průkaz – musíte totiž uvést i jeho číslo a datum platnosti.

Ve třetím kroku pak uvedete základní informace o vaší finanční situaci (vyplníte zdroj příjmu a přibližné měsíční příjmy a výdaje).

Následuje poslední krok, v němž vyplníte číslo vašeho bankovního účtu. Tady pozor – účet musí být váš, není povoleno nechat si poslat peníze na účet jiné osoby.

Pak už jen jedním kliknutím odešlete žádost ke zpracování a počkáte na rozhodnutí, zda byla schválena či zamítnuta. V případě schválení vás čeká ještě podpis smlouvy, ověření identity a bankovního účtu a hned poté vám pak bude půjčka vyplacena bezhotovostním převodem na váš bankovní účet. Pokud vás zajímá, jak dlouho to trvá, záleží vždy na konkrétní situaci – obvykle jsou ale žádosti posouzeny do 15 minut, peníze jsou pak na účtě buď do jedné hodiny (u největších českých bank) nebo nejpozději následující den.

K žádosti je třeba ještě dodat, že je nezávazná – pokud byste si tedy i po jejím odeslání půjčku rozmysleli, nic se neděje. Teprve až po podpisu smlouvy se úvěrová smlouva stane pro obě strany závaznou.

Sazebník poplatků

Půjčka pro nové klienty ZDARMA!

Výše půjčky Doba splatnosti Celkový poplatek Celkem zaplatíte
1 000,00 Kč 14 dní 0 Kč 1 000 Kč
5 000,00 Kč 30 dní 165 Kč 5 165 Kč
10 000,00 Kč 30 dní 330 Kč 10 330 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Co si mám připravit předtím, než si podám žádost o půjčku?

K vyřízení žádosti obvykle stačí jen pár věcí – určitě budete potřebovat váš občanský průkaz, dále si připravte číslo vašeho bankovního účtu a mobilní telefon.

Na jaké případy se vztahuje nabídka první půjčky zdarma?

První půjčka zdarma je určena pouze pro nové klienty půjčky Kamali, kteří si zažádají o krátkodobou půjčku. Zásadní podmínkou, kterou je třeba splnit, je vrátit peníze nejpozději do 14 dnů od okamžiku, kdy vám byla půjčka vyplacena – v takovém případě neplatíte ani korunu na poplatcích, ani úrocích. Pokud byste to do 14 dnů nestihli, nic se neděje, ale budete muset uhradit standardní poplatek.

Jak si mohu zjistit výši případných splátek nebo úroků?

To, kolik byste v případě schválení půjčky spláceli, si velmi snadno můžete zjistit pomocí úvěrové kalkulačky, která je k dispozici hned na začátku webové stránky Kamali. Jednoduše si vyberete typ půjčky, nastavíte její výši, případně dobu splácení a ihned se vám zobrazí přesné údaje o poplatcích, úrocích a RPSN (roční procentní sazbě nákladů).

V čem se půjčka Kamali liší od původní Japonské půjčky?

Drtivá většina věcí zůstala stejných, změnilo se jen pár drobností. Asi nejdůležitější změnou je snadnější možnost odložení splatnosti půjčky, nová služba Bezpečná splátka nebo možnost rozložení jakéhokoli úvěru do deseti samostatných měsíčních splátek.

Dá se půjčka sjednat i jinak, než přes internetové stránky? Nevím, jestli je to bezpečné.

Osobní sjednání půjčka Kamali sice možné není, pokud byste si ale nevěděli s internetovou žádostí rady, můžete zavolat na linku 800 300 390, kde vám rádi s vyplněním pomohou a poradí. Hovor na toto číslo je zcela zdarma, takže nemusíte mít strach, že byste provolali spoustu peněz. Stránky půjčky Kamali jsou naprosto bezpečné a v žádném případě vám nehrozí, že by mohlo dojít k jakémukoliv zneužití vašich osobních údajů.

Může být malá půjčka i na delší dobu, než je 30 dní?

Bohužel, malá půjčka je výhradně krátkodobá a jiná doba splatnosti u ní nastavit nelze. Nicméně v případě, že byste zjistili, že úvěr nejste schopné včas uhradit, můžete si termín splatnosti nechat odložit, případně se domluvit na splátkovém kalendáři.

Proč bych si měl půjčit peníze zrovna u Kamali a ne někde jinde?

Argumentů, proč si půjčit právě u Kamali je spousta - od možnosti první půjčky zdarma, přes nejnižší poplatky za krátkodobý úvěr v ČR až po nejširší možnosti, jak si odložit splátky nebo rozložit splácení na delší dobu v případě finančních problémů. Hlavními přednostmi půjčky jsou zejména nejnižší poplatky, férové jednání a transparentní a bezpečné podmínky.Výsledné hodnocení

Nebankovní půjčka Kamali je po úvěrech Click Credit a Japonská půjčka už třetí značkou pro rychlé nebankovní úvěry společnosti Home Credit. Tak jako když došlo ke vzniku Japonské půjčky, tak i nyní jsou změny pouze kladné a pro klienty je půjčka ještě výhodnější, bezpečnější a zajímavější než tomu bylo doposud. Nadále se jedná o nejlevnější rychlou nebankovní půjčku na českém trhu a zároveň i o naprosto bezpečný a transparentní úvěr, který je pro všechny zákazníky maximálně vstřícný a férový. U této půjčky vám nehrozí, že byste se zbytečně zadlužili nebo kvůli vysokým pokutám spadli do dluhové pasti. Poskytovatel půjček Kamali nabízí různé možnosti, jak v případě problémů splatnost půjčky prodloužit a to jen za minimální poplatek. Doporučujeme zejména krátkodobou půjčku, která je stále jasně nejvýhodnější na českém trhu, vyplatí se zejména novým klientům, kteří ji mají při vrácení do 14 dní zdarma. Výhodná je ale i dlouhodobá půjčka, která je tak pro rizikové klienty vhodnou alternativou vůči klasickým bankovním úvěrům, na něž spousta lidí nedosáhne. Půjčka Kamali je v tuto chvíli jedním z nejlepších úvěrových produktů, které jsou v České republice dostupné.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
80 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 90 %

Zkušenosti

Patrik L.
Patrik L.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Kamali/zkusenosti

Pečlivě jsem si na internetu porovnal nabídky různých nebankovních půjček a žádná z nich nebyla tak výhodná jako Kamali. Ať už jde o nejnižší poplatky a úroky, jednoduché sjednání a přehledné podmínky nebo férové jednání, kdy firma vychází vstříc i těm, kteří mají finanční potíže. V dnešní době je velmi snadné sjednat si půjčku, ale spousta firem nabízí velmi nevýhodné a předražené úvěry, které ve finále lidem ještě více uškodí. Myslím si, že nebankovní půjčka Kamali je bezpečným, výhodným a ideálním řešením pro všechny, kteří hledají rychlý úvěr.

Zdeněk T.
Zdeněk T.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Kamali/zkusenosti

Dříve jsem byl spokojeným klientem Japonské půjčky a tak mne její změna a přejmenování docela překvapily. Ovšem po prostudování nových podmínek jsem mimořádně spokojený – nová nebankovní půjčka Kamali je ještě výhodnější, bezpečnější a lepší než byl původní produkt. Tohle je opravdu nejlepší půjčka na českém trhu a rád bych ji doporučil všem, kteří nemají možnost získat klasický bankovní úvěr – u Kamali máte jistotu naprosto férového a solidního jednání. (Zdeněk T., 31 let, Brno)

Rychlé informace

 • Rychlé nebankovní půjčky od české úvěrové společnosti Home Credit
 • Jde o původní Japonskou půjčku, která se přejmenovala a nově bude nabízena i v zahraničí
 • Zájemci si mohou vybrat mezi menší krátkodobou půjčkou nebo úvěrem s delší splatností
 • Malou krátkodobou půjčku do 10 000 Kč mají noví klienti při splacení do 14 dní zdarma
 • Stále platí nízký poplatek jen 33 Kč za každých půjčených 1000 Kč (u krátkodobé půjčky)

Požadavky

 • Půjčku mohou získat pouze fyzické osoby, které už dosáhly věku 18 let
 • Musí se jednat o občany s trvalým pobytem na území České republiky
 • K vyřízení žádosti je třeba mít také platný občanský průkaz a mobilní telefon
 • Peníze se posílají pouze převodem, budete tak potřebovat i vlastní bankovní účet

Rychlý kontakt

800 300 390
Home Credit, a.s., Home Credit, a.s., Nové sady 996/25, 602 00 Brno-střed

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08:00 – 20:00
Víkendy a Svátky 09:00 – 17:00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Možnost půjčit si napoprvé zdarma a to až do výše 10 000 Kč
 • Velmi nízký poplatek u krátkodobé půjčky – pouze 33 Kč za každou tisícovku
 • Pohodlné sjednání přes internetové stránky bez nutnosti někam chodit
 • Rychlé vyřízení žádosti, rychlá výplata převodem na váš bankovní účet
 • Jistota férového jednání od zavedené a prověřené české společnosti
 • Bezpečná půjčka, u níž se nemusíte bát žádných skrytých poplatků ani jiných nástrah
 • V případě potíží se splácením se dá termín splatnosti snadno odložit na pozdější datum
 • Každou půjčku lze v případě potřeby rozložit až na deset měsíčních splátek

Nevýhody půjčky

 • Peníze se dají vyplatit pouze převodem, musíte tak mít bankovní účet
 • První půjčka zdarma je pouze tehdy, když ji splatíte do 14 dní, jinak je účtován poplatek
 • Při malé půjčce lze napoprvé dostat maximálně 10 000 Kč, vyšší částky až stálým klientům

Kamali

Kamali láká zákazníky na první půjčku 10 000 Kč za 0% úrok. Nelžou? V nezávislé recenzi jsme se detailně podívali na všechny podmínky půjčky od kamali.cz. Kamali
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Vzor smlouvy o první půjčce
(velikost: 423 kB)
Sazebník poplatků
(velikost: 258 kB)
Prezentace
(velikost: 598 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 15. 2. 2019