Kamali

Kamali láká zákazníky na první půjčku 15 000 Kč za 0% úrok. Nelžou? V nezávislé recenzi jsme se detailně podívali na všechny podmínky půjčky od kamali.cz.

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč
Splatnost: 1 – 30 dní
Úrok od: 0 % p.a.

Novým produktem mezi nebankovními úvěry se od 1. února 2017 stala půjčka Kamali, kterou přináší známá úvěrová společnost Home Credit. Nejde ale o úplnou novinku, půjčka totiž nahrazuje oblíbenou Japonskou půjčku, jež byla dlouhodobě velmi populární a byla označována jako nejvýhodnější nebankovní půjčka v ČR. Půjčka Kamali na ni navazuje a zůstává nadále nejlevnějším nebankovním úvěrem, kromě toho ale přináší i několik vylepšení, díky kterým je zároveň 100% bezpečnou alternativou pro všechny zájemce o nebankovní půjčku.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 1 000 Kč – 15000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 15 000 Kč
 • Úrok od: 0 %
 • Doba splatnosti: 1 – 30 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Rychlá a krátkodobá nebankovní půjčka Kamali je dalším představitelem úvěrů, které spadají do kategorie SMS půjčky nebo půjčky před výplatou. Oproti konkurenci je ale Kamali téměř po všech stránkách výhodnější a až na pár drobností ji výrazně překonává. Jejím provozovatelem je společnost Home Credit, jež patří k předním poskytovatelům úvěrových produktů v ČR – v jejím portfoliu naleznete nejen půjčky, ale i konsolidace úvěrů, nákupy na splátky, kreditní karty nebo financování nákupu auta. 

Kamali – jako klasická půjčka před výplatou – nabízí pouze krátkodobé půjčky a jen malé částky. Napoprvé si lze půjčit maximálně 15 000 Kč s tím, že při splacení do 14 dní nemusíte uhradit žádné poplatky ani úroky. U opakovaných půjček už se limit navyšuje na 20 000 Kč, doba splatnosti je ale maximálně 30 dní. Samozřejmostí je možnost si splatnost úvěru odložit a v tomto ohledu je Kamali mimořádně vstřícná – poplatek činí jen 33 Kč za každou půjčenou tisícovku. Tyto férové podmínky Kamali půjčky z ní dělají skutečně bezpečný úvěr, u nějž se rozhodně nemusíte ničeho bát. 

Sjednání nebankovní půjčky Kamali je snadné a rychlé – žádost si vyplníte na webových stránkách a neměla by vám zabrat více než několik minut. Pokud byste si nevěděli rady, můžete se s pracovníkem firmy poradit po telefonu – stačí zavolat na linku 542 100 700. Posouzení pak obvykle trvá maximálně 15 minut a pokud vše dopadne dobře, nejpozději na druhý den máte peníze na svém bankovním účtu. 

Za zmínku ještě stojí několik zdánlivých detailů, ale i ty potvrzují výhodné podmínky této půjčky. Patří mezi ně např. to, že splatnost je vždy výhradně v pracovní den nebo to, že v případě potíží si každou půjčku můžete rozložit až na 10 měsíčních splátek. 

Podmínky pro získání půjčky Kamali 

 • základním požadavkem je věk minimálně 18 let
 • půjčku může získat pouze osoba s trvalým pobytem v ČR (cizinci ji tak mohou získat, ale nikoli s přechodným pobytem) 
 • k vyřízení úvěru je nutný platný občanský průkaz, u cizinců povolení k trvalému pobytu 
 • žádost se vyplňuje přes internet, potřebovat k ní budete i mobilní telefon

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Vyřízení půjčka Kamali není nic časově náročného, vše můžete mít hotové za několik minut. Ještě než se pustíte do vyplňování formuláře se žádostí, připravte si váš občanský průkaz, dále pak číslo bankovního účtu a mobilní telefon. Pokud byste v průběhu vyplňování formuláře potřebovali poradit, můžete se obrátit na bezplatnou klientskou linku 542 100 700, kde vám poradí a zodpoví vaše případné dotazy ohledně půjček Kamali.

Přesný postup při žádosti o půjčku Kamali přes internet:

Sjednat si půjčku Kamali je hračka – stačí vám k tomu jen minimum dokladů a vyplnění žádosti vám zabere jen několik minut. Půjčku si lze vyřídit i po telefonu, zde si podrobněji vysvětlíme, jak postupovat při sjednávání úvěru online. 

Prvním krokem je otevřít si webové stránky Kamali, kde hned v úvodu uvidíte podmínky první půjčky. Ta je pro nové klienty zdarma (pokud ji splatí do 14 dnů), pokud na splacení potřebují měsíc, už musejí uhradit poplatek. Vše přehledně vidíte v tabulce a konkrétní čísla zjistíte jednoduše pomocí posuvníku – tím si nastavíte, kolik přesně si potřebujete vypůjčit. (obr. 1)

Žádost Kamali - krok 1

Jakmile si zvolíte částku, kliknete na Chci si půjčit a otevře se vám formulář, jenž musíte vyplnit. Do něj postupně vyplníte svoje jméno a příjmení, vaše rodné číslo, číslo OP a jeho platnost, cizinci pak číslo dokladu o svém trvalém pobytu na území ČR. (obr. 2)

Žádost Kamali - krok 2

Dále pak uvedete adresu trvalého pobytu (případně i kontaktní, jestliže se od ní liší), mailovou adresu a číslo na mobil. Pak ještě zbývá doplnit informace o vašem bydlení, vzdělání, vašich příjmech, výdajích, příjmu ostatních členů domácnosti, počet vyživovaných dětí a vybrat zdroj příjmů. (obr. 3)

Žádost Kamali - krok 3

Závěrečným krokem je pak výběr způsobu výplaty, kdy je zapotřebí zvolit převod na účet. V tomto případě musíte zadat číslo svého bankovního účtu. Pak už jen odkliknete souhlas s ověřením vaší bonity a se zpracováním osobních údajů, a žádost odešlete kliknutím na Pokračovat. (obr. 4)

Žádost Kamali - krok 4.

Na další stránce vám pak ještě Kamali nabízí možnost sjednat si službu pod názvem Bezpečná splátka (za poplatek 99 Kč měsíčně) a SMS upozornění (za 49 Kč měsíčně). Obojí je ale zcela nepovinné. Pak kliknete na Odeslat žádost a počkáte na vyhodnocení – trvá to maximálně minutu. (obr. 5 a 6)

Žádost Kamali - krok 5

Žádost Kamali - krok 6

A to je vše – jak vidíte, zažádat si o půjčku Kamali je snadné a rychlé. Kdybyste si ale přece jenom nevěděli rady, můžete zavolat na 542 100 700 a poradit se po telefonu – pracovníci Kamali vám rádi poradí a poskytnou veškeré informace.

Reprezentativní příklad:

Při výši úvěru 15 000 Kč, výši splátky 15 000 Kč, počtu splátek 1 a 14 denní splatnosti, je úrok 0 % p.a., RPSN 0 % a celkem zaplatíte 15 000 Kč.

Sazebník poplatků

Půjčka pro nové klienty ZDARMA!

Výše půjčky Doba splatnosti Celkový poplatek Celkem zaplatíte
1 000,00 Kč 14 dní 0 Kč 1 000 Kč
5 000,00 Kč 14dní 0 Kč 5 000 Kč
15 000,00 Kč 30 dní 495 Kč 15 495 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Co si mám připravit předtím, než si podám žádost o půjčku?

K vyřízení žádosti obvykle stačí jen pár věcí – určitě budete potřebovat váš občanský průkaz, dále si připravte číslo vašeho bankovního účtu a mobilní telefon.

Na jaké případy se vztahuje nabídka první půjčky zdarma?

První půjčka zdarma je určena pouze pro nové klienty půjčky Kamali, kteří si zažádají o krátkodobou půjčku. Zásadní podmínkou, kterou je třeba splnit, je vrátit peníze nejpozději do 14 dnů od okamžiku, kdy vám byla půjčka vyplacena – v takovém případě neplatíte ani korunu na poplatcích, ani úrocích. Pokud byste to do 14 dnů nestihli, nic se neděje, ale budete muset uhradit standardní poplatek.

Jak si mohu zjistit výši případných splátek nebo úroků?

To, kolik byste v případě schválení půjčky spláceli, si velmi snadno můžete zjistit pomocí úvěrové kalkulačky, která je k dispozici hned na začátku webové stránky Kamali. Jednoduše si vyberete typ půjčky, nastavíte její výši, případně dobu splácení a ihned se vám zobrazí přesné údaje o poplatcích, úrocích a RPSN (roční procentní sazbě nákladů).

V čem se půjčka Kamali liší od původní Japonské půjčky?

Drtivá většina věcí zůstala stejných, změnilo se jen pár drobností. Asi nejdůležitější změnou je snadnější možnost odložení splatnosti půjčky, nová služba Bezpečná splátka nebo možnost rozložení jakéhokoli úvěru do deseti samostatných měsíčních splátek.

Dá se půjčka sjednat i jinak, než přes internetové stránky? Nevím, jestli je to bezpečné.

Osobní sjednání půjčka Kamali sice možné není, pokud byste si ale nevěděli s internetovou žádostí rady, můžete zavolat na linku 542 100 700, kde vám rádi s vyplněním pomohou a poradí. Hovor na toto číslo je zcela zdarma, takže nemusíte mít strach, že byste provolali spoustu peněz. Stránky půjčky Kamali jsou naprosto bezpečné a v žádném případě vám nehrozí, že by mohlo dojít k jakémukoliv zneužití vašich osobních údajů.

Může být malá půjčka i na delší dobu, než je 30 dní?

Bohužel, malá půjčka je výhradně krátkodobá a jiná doba splatnosti u ní nastavit nelze. Nicméně v případě, že byste zjistili, že úvěr nejste schopné včas uhradit, můžete si termín splatnosti nechat odložit, případně se domluvit na splátkovém kalendáři.

Proč bych si měl půjčit peníze zrovna u Kamali a ne někde jinde?

Argumentů, proč si půjčit právě u Kamali je spousta - od možnosti první půjčky zdarma, přes nejnižší poplatky za krátkodobý úvěr v ČR až po nejširší možnosti, jak si odložit splátky nebo rozložit splácení na delší dobu v případě finančních problémů. Hlavními přednostmi půjčky jsou zejména nejnižší poplatky, férové jednání a transparentní a bezpečné podmínky.

Jak vysoké úvěry Kamali nabízí a na jak dlouhou dobu? Poskytují i dlouhodobé půjčky?

Kamali má půjčky od 1 000 Kč do 20 000 Kč s tím, že nový klient může získat maximálně 15 000 Kč. Od druhé půjčky už je mu limit navýšen na 20 000 Kč. Půjčka je vždy pouze krátkodobá se splatností do jednoho měsíce. Dlouhodobé úvěry Kamali neposkytuje – ty nabízí např. společnost Home Credit, která je provozovatelem půjčky Kamali.

Dá se úvěr splatit i na více splátek nebo se musí uhradit celá částka naráz?

Standardně se půjčka musí uhradit jednou jedinou splátkou, nicméně v případě potíží si lze dohodnout rozložení až na 10 splátek. Splatnost půjčky lze bez problémů prodloužit a pokud jde o poplatky, v tomto ohledu jsou podmínky Kamali velmi výhodné – poplatky jsou mnohem nižší než u konkurence.

Je první půjčka zdarma skutečně zdarma nebo je v tom nějaký skrytý chyták?

Nebojte se, žádný háček v tom není – pokud jste nový klient, skutečně si můžete půjčit až 15 000 Kč zcela bez úroků a poplatků. Jediné, na co je třeba dát si pozor, je datum splatnosti. Abyste měli půjčku skutečně zdarma, musíte ji splatit do 14 dnů.

Umožňuje Kamali prodloužení půjčky, když klient nemá dost peněz na splacení?

Samozřejmě, dokonce je zde v krajních případech i možnost zaplatit pouhou 1 Kč a splatnost se vám posune o dalších 30 dní.

Dá se půjčka vyplatit i jinak než na účet – třeba někde na pobočce nebo složenkou na poštu?

Na pobočce ani složenkou vyplatit peníze bohužel nejde.

Jak dlouho trvá výplata peněz? Potřebuji je docela rychle a nemohu čekat několik dní.

Kamali vyplácí velmi rychle, u bezhotovostní půjčky máte peníze na účtu do jedné hodiny (u největších bank), jinak nejpozději do druhého pracovního dne. U některých bank je pak možnost expresní výplaty do 60 minut (za poplatek 199 Kč).Výsledné hodnocení

Krátkodobé nebankovní půjčky Kamali jsou jednoznačně nejvýhodnějšími ve svém segmentu. O jejich kvalitě hovoří nejen pozitivní recenze od klientů i odborné veřejnosti, ale především samotná fakta – poplatky, které si Kamali účtuje, jsou nejnižší na trhu. Velkým plusem je i jednání s klienty, kteří se opozdí se splátkou nebo na ni zrovna nemají dost peněz. Mohou si ji rozložit na více splátek, zaplatit jen 1 Kč a posunout si splátku o měsíc atd. - podmínky Kamali jsou prostě vždy velmi výhodné. Půjčku od Kamali tedy můžeme jednoznačně doporučit a to ať už si ji berete jako první půjčku zdarma, nebo si ji berete opakovaně – levnější nebankovní půjčky v Česku aktuálně nejsou.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
80 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 90 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Rychlé nebankovní půjčky od české úvěrové společnosti Home Credit
 • Jde o původní Japonskou půjčku, která se přejmenovala a nově bude nabízena i v zahraničí
 • Zájemci si mohou vybrat mezi menší krátkodobou půjčkou nebo úvěrem s delší splatností
 • Malou krátkodobou půjčku do 15 000 Kč mají noví klienti při splacení do 14 dní zdarma
 • Stále platí nízký poplatek jen 33 Kč za každých půjčených 1 000 Kč (u krátkodobé půjčky)

Požadavky

 • Půjčku mohou získat pouze fyzické osoby, které už dosáhly věku 18 let
 • Musí se jednat o občany s trvalým pobytem na území České republiky
 • K vyřízení žádosti je třeba mít také platný občanský průkaz a mobilní telefon
 • Peníze se posílají pouze převodem, budete tak potřebovat i vlastní bankovní účet

Rychlý kontakt

542 100 700
Home Credit, a.s., Home Credit, a.s., Nové sady 996/25, 602 00 Brno-střed

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08:00 – 20:00
Víkendy a Svátky 09:00 – 17:00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Možnost půjčit si napoprvé zdarma a to až do výše 15 000 Kč
 • je RYCHLÁ – žádost máte hotovou za 5 minut, posouzení obvykle zabere maximálně 15 minut a nejpozději na druhý den máte peníze na účtu
 • je BEZPEČNÁ – žádné rozhodčí doložky, žádné skryté poplatky, žádné extrémní úroky, žádné vysoké sankce za opoždění se splátkou – Kamali je nejbezpečnější nebankovní půjčkou v Česku
 • je LEVNÁ – krátkodobá půjčka Kamali je s přehledem nejvýhodnější půjčkou v nebankovním sektoru – mimo jiné nabízí i garanci nejnižší ceny
 • je téměř PRO KAŽDÉHO – podmínky půjčky Kamali pro získání úvěru jsou velmi mírné a šance na schválení žádosti je zde velmi vysoká, včetně rizikových či méně bonitních žadatelů

Nevýhody půjčky

 • První půjčka zdarma je pouze na 14 dní – drtivá většina konkurenčních společností ji přitom nabízí minimálně na měsíc, některé i déle
 • nízký úvěrový rámec – maximum je u opakovaných půjček jen 20 000 Kč
 • krátká splatnost – i u opakovaných půjček je nejdelší doba splatnosti 30 dní

Kamali

Kamali láká zákazníky na první půjčku 15 000 Kč za 0% úrok. Nelžou? V nezávislé recenzi jsme se detailně podívali na všechny podmínky půjčky od kamali.cz. Kamali
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Vzor smlouvy
(velikost: 504 kB)
Povinné informace
(velikost: 192 kB)
Sazebník
(velikost: 337 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 4. 9. 2023