Půjčka Home Credit

Nezávislá recenze půjčky od Home Credit. Podívali jsme se detailně na podmínky, které vás překvapí.

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč
Doba splatnosti: Flexibilní
Úrok: 9,88 %

Mezi nejvýznamnější nebankovní poskytovatele půjček patří společnost Home Credit, která kromě samotné půjčky nabízí i další služby, jako je konsolidace úvěrů, platební karty a oblíbené nákupy na splátky. Úvěr od Home Creditu se od řady jiných nebankovních půjček významně odlišuje a to spíše v pozitivním smyslu – úrokové sazby jsou zde nízké a téměř srovnatelné s těmi bankovními, nemusíte platit nesmyslné poplatky a kromě běžného bankovního převodu si lze peníze nechat vyplatit složenkou nebo v hotovosti (stejně tak i splácení můžete provádět pomocí složenek nebo na terminálech Sazky). Právě na půjčky od Home Creditu jsme se podívali v této nezávislé recenzi.

Nebankovní půjčky Home Credit ale není úplně pro každého – kromě samozřejmých podmínek, jako je plnoletost nebo doklady totožnosti, je důležitou informací, že při žádosti je nahlíženo do registrů dlužníků – lidé, kteří v nich mají záznam, tak půjčku nedostanou. Na druhou stranu je výhodou, že nemusíte předkládat potvrzení o příjmech, nepotřebujete mít ani žádného ručitele, spoludlužníka, nebo za úvěr ručit nemovitostí.

Velkým plusem této půjčky je také možnost půjčit si až 250 000 Kč a splácení si rozložit až na dobu 8 let. Výše splátky je flexibilní, určeno máte vždy jen minimum. Výhodou je i to, že si lze sjednat pojištění výdajů a pokud budete chtít úvěr splatit předčasně, žádná pokuta Vám za to nehrozí.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 10 000 Kč – 250000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 250 000 Kč
 • Úrok od: 9,88 %
 • Doba splatnosti: Flexibilní
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: Převodem na účet, složenkou
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Máte-li o půjčku Home Credit zájem, žádost si lze podat třemi různými způsoby. Prvním z nich je telefonický kontakt, kdy si vše potřebné domluvíte s pracovníkem firmy po telefonu, bez nutnosti vyplňovat formuláře na internetu. Pro tento účel slouží speciální linka 800 700 762, která je bezplatná, takže nemusíte mít obavy z vysokého účtu za telefon.

Třetí a asi nepohodlnější možností je internetová žádost, u které nejste vázáni na žádnou pracovní dobu a kdykoliv a odkudkoliv si ji můžete vyplnit přímo z webových stránek společnosti Home Credit.

Pokud jde o požadované doklady, naštěstí toho moc potřebovat nebudete. Vždy ale musíte mít dva doklady totožnosti (pokud nejste cizinec, tak první musí být občanský průkaz, druhý třeba rodný list, cestovní pas nebo řidičský průkaz). Dokumenty o příjmech se předkládat nemusejí, pokud jste zaměstnanec nebo podnikatel, musíte jen uvést informace o vaší firmě.

Přesný postup při žádosti o půjčku Home Credit přes internet:

Vyplnit si internetovou online žádost o nebankovní půjčku Home Credit je velmi snadné a nezabere Vám to mnoho času. Dostanete se k ní z webových stránek www.homecredit.cz, kde nejdříve klikněte na položku Půjčky. Na další stránce se Vám zobrazí jednoduchá úvěrová kalkulačka, na niž si nastavíte požadované parametry Vaší půjčky – tedy její výši a výši splátky. Ta je ovšem flexibilní, vždy stačí zaplatit určené minimum.

Jakmile budete s nastavením půjčky spokojení, kliknete na velké zelené tlačítko Online žádost a můžete začít vyplňovat formulář. Ten se skládá z celkem šesti kroků. V tom prvním je třeba vyplnit základní kontaktní údaje, jako je křestní jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Pak odkliknete souhlas se zpracováním osobních údajů a potvrdíte kliknutím na tlačítko Pokračovat. Krok číslo 2 už je delší a budete k němu potřebovat i doklady totožnosti. Nejdříve vyplníte Vaše rodné číslo, státní příslušnost a místo narození, dále pak Vaši adresu trvalého bydliště a pokud bydlíte jinde, tak i kontaktní adresu. Dále musíte zapsat číslo vašeho občanského průkazu a datum jeho platnosti a pak ještě informace o vašem druhém dokladu totožnosti. Pak znovu kliknete na Pokračovat a následuje další krok. V tom uvedete informace o vašem zdroji příjmů – dokumenty sice dokládat nemusíte, je ale třeba uvést, jaké máte příjmy a kdo je váš zaměstnavatel. Následuje čtvrtý krok, v němž vyplníte pár doplňujících údajů, v pátek kroku pak provedete základní nastavení půjčky a na závěr už zbývá jen rekapitulace. Pokud si s čímkoliv nebudete vědět rady, můžete zavolat na čísla uvedená pod formulářem, případně napsat e-mail. Výhodou je, že kdykoliv v průběhu vyplňování žádosti si můžete dát pauzu, uložit si žádost na později a pak se k ní vrátit tam, kde jste přestali – nebudete ji tak muset vyplňovat celou znovu.

Internetová aplikace Správce financí – registrace a přihlášení:

Pokud si sjednáte půjčku u Home Creditu, budete mít vždy dokonalý přehled o tom, v jakém stavu váš úvěr je. K tomuto účelu slouží internetová aplikace Správce financí, ke které se přihlašuje přímo z hlavní webové stránky Home Credit. Pokud jste novým klientem, nejdříve se do aplikace musíte zaregistrovat. K registraci se dostanete po kliknutí na odkaz www.homecredit.cz/spravce-financi/ a dole pod zeleným přihlašovacím tlačítkem pak kliknete na odkaz pro registraci.

Následně se Vám otevře průvodce registrací, do kterého nejdříve vyplníte Vaše rodné číslo, číslo na mobil a mailovou adresu. Hned poté Vám přijde SMS kód, který zadáte do příslušného políčka na obrazovce a můžete pokračovat dál – následují ověřovací otázky, nastavení přihlašovacího jména a hesla a na závěr podpis smlouvy. Aplikaci si už předem můžete prohlédnout ve videoprůvodci, který vám případně pomůže i se samotnou registrací.

Přihlášení do aplikace se pak provádí klasicky zadáním přihlašovacího jména a hesla, hned vedle formuláře jsou i odkazy pro případ, kdybyste jméno či heslo zapomněli.

Sazebník poplatků

Částka Počet splátek Celkem zaplatíte RPSN
150 000 Kč 12 160 466 Kč 13.67 %

FAQ - Často kladené otázky

O půjčku mám zájem – kde si mohu podat žádost?

Pokud Vás nabídka nebankovních půjček od společnosti Home Credit zaujala, můžete si o úvěr rovnou zažádat přes internet na webových stránkách www.homecredit.cz. Další možností je žádost po telefonu na lince 800 700 762 (hovor je zdarma).

Jaké doklady budu k vyřízení úvěru potřebovat? Musím předložit i potvrzení o příjmu?

Aby byla Vaše žádost o půjčku kompletní, budete potřebovat dva doklady totožnosti – občanský průkaz + druhý doklad, kterým může být třeba pas, rodný list nebo řidičský průkaz. Ano, příjmy dokládat budete.

Mohu si nechat peníze vyplatit i jinak než bankovním převodem?

Ano, peníze lze poslat i klasickou poštovní poukázkou.

Jakým způsobem lze půjčku splácet?

Splácení úvěru od Home Credit je možné hned třemi způsoby a záleží jen na Vás, který si vyberete. První možností je klasický bankovní převod, druhou variantou je platba prostřednictvím složenky (ty si navíc nebudete muset zdlouhavě vyplňovat, Home Credit Vám je dopředu pošle) a nebo můžete splátky hradit na terminálech společnosti Sazka.

Mohu úvěr splatit i předčasně? Nebude mi za to naúčtována nějaká pokuta?

Ano, můžete tak učinit kdykoliv a žádných sankcí se bát nemusíte. Předčasné splacení je u Home Credit zadarmo, úroky tak zaplatíte pouze za dobu, kterou jste půjčku měli. Pokud se pro předčasné splacení zbytku půjčky rozhodnete, je třeba, abyste tento záměr poslali písemně alespoň měsíc předem.

Když se dostanu do finančních problémů, je možní domluvit se na snížení měsíční splátky?

Ano, můžete splácet kolik chcete, ale musíte poslat alespoň minimální splátku.Výsledné hodnocení

Nebankovní půjčky od společnosti Home Credit patří k nejvýhodnějším a nejdůvěryhodnějším úvěrům v rámci nebankovního sektoru. Mezi jejich největší výhody patří zejména velmi nízké úroky, absence zbytečných poplatků (např. sjednání půjčky je zdarma, stejně tak předčasné splacení), dále pak pohodlné sjednání tak, jak Vám to bude vyhovovat (přes internet, po telefonu či osobně) nebo možnost výběru, jak chcete peníze vyplatit a splácet (převodem, složenkou, hotově). Půjčka Home Credit má velmi vysoký úvěrový limit, který činí až 180 000 Kč a díky možnosti rozložit si splátky až na dobu 96 měsíců je tak skvělým řešením pro ty, co hledají výhodnou a dlouhodobou nebankovní půjčku a zároveň potřebují vyšší částku. Naopak, úvěr není určený pro ty, co mají záznam v registru dlužníků a nehodí se ani jako rychlá půjčka do výplaty – jednak vzhledem k minimální částce 10 000 Kč, ale i kvůli tomu, že nelze využít první půjčky zdarma a rychlost výplaty není tak vysoká jako u poskytovatelů některých SMS půjček. Pokud jde o společnost jako takovou, tak Home Credit je známým, solidním a prověřeným poskytovatelem finančních služeb a pokud Vám některé nebankovní společnosti připadají nedůvěryhodné, u Home Creditu se opravdu nemáte čeho bát. O solidnosti firmy svědčí i to, že půjčuje pouze těm zájemcům, u kterých je přesvědčená, že úvěr zvládnou bez potíží splácet a nedostanou se zbytečně do ještě větších finančních problémů.

RYCHLOST
60 %
SCHVALOVATELNOST
20 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 60 %

Zkušenosti

Adam
Adam
Web: http://pujcko.cz/home-credit-pujcka-2/

Já si vcelku bezproblémů pujčil 30000 tis, na dva roky a splátka je 1 598 Kč. Je to tak jak jsme se dohodli, nemám z nich dobrý pocit ale zatím to funguje jak má ale ty úroky by mohli trochu srazit.

Urubkova
Urubkova
Web: http://www.penize.cz/diskuze/7128-home-credit-spotrebitelsky-uver-klasik

Mně přišli docela v pohodě. Úvěr mi vyřídili rychle a ochotně. Vím, že musím zaplatit trochu vyšší úrok, ale zase za to pohodlí (a v té situaci) to za to stojí.

Rychlé informace

 • Výhodné nebankovní půjčky až do 250 000 Kč
 • Nízké úroky a dlouhá doba splatnosti – až 8 let
 • Bez ručitele a bez nutnosti dokládat příjmy
 • Možnost výplaty nejen převodem, ale i složenkou či v hotovosti
 • Půjčka je neúčelová a za její vyřízení se neplatí žádný poplatek

Požadavky

 • Půjčku mohou dostat pouze osoby starší 18 let
 • Další podmínkou je trvalý zdroj příjmů
 • Žadatel také nesmí mít záznam v registru dlužníků
 • Spolu s žádostí je třeba předložit dva doklady totožnosti
 • Zaměstnanci a podnikatelé musejí uvést i základní údaje o firmě

Rychlý kontakt

800 100 471
Home Credit a.s., Nové sady 996/25, 602 00, Brno

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 - 18:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Nízké úroky, mezi nebankovními půjčkami jedny z nejnižších
 • Možnost rozložit si splatnost na dlouhé období, až 8 let
 • Snadné a rychlé vyřízení půjčky přes internet nebo po telefonu
 • Hned tři možnosti výplaty – převodem, složenkou nebo v hotovosti
 • Peníze můžete použít na cokoliv budete potřebovat
 • Díky webové aplikaci máte vždy kontrolu o stavu své půjčky
 • K úvěru je možné sjednat si i výhodné pojištění výdajů

Nevýhody půjčky

 • Nízké procento schvalovatelnosti – hodně žádostí je zamítnuto
 • Kontrola registrů dlužníků – pokud v nich máte záznam, úvěr nedostanete
 • Minimální výše úvěru je 10 000 Kč, produkt tak není vhodný jako půjčka před výplatou

Půjčka Home Credit

Nezávislá recenze půjčky od Home Credit. Podívali jsme se detailně na podmínky, které vás překvapí. Půjčka Home Credit
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 10122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 3. 4. 2019