První půjčka zdarma

Výhodné SMS půjčky do výplaty zdarma


Půjčka Plus od LeaderFin úrok od 0 %

1 000 Kč - 30 000 Kč
10 - 30 dní
 • Doba splatnosti: 10 - 30 dní
 • Peníze na účtu: 30000
 • Způsob vyplacení: Na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů
 • Půjčka bez kontroly registrů
 • Půjčka bez ručení

Ferratum Credit úrok od 12,25 %

2 500 Kč - 80 000 Kč
flexibilní
 • Doba splatnosti: flexibilní
 • Peníze na účtu: 30 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů
 • Půjčka bez kontroly registrů
 • Půjčka bez ručení

Zaplo půjčka úrok od 0 %

1 000 Kč - 30 000 Kč
7 – 30 dní
 • Doba splatnosti: 7 – 30 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů
 • Půjčka bez kontroly registrů
 • Půjčka bez ručení

ViaSMS půjčka úrok od 0 %

1 000 Kč - 60 000 Kč
flexibilní
 • Doba splatnosti: flexibilní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů
 • Půjčka bez kontroly registrů
 • Půjčka bez ručení

Kamali úrok od 0 %

1 000 Kč - 15 000 Kč
1 – 30 dní
 • Doba splatnosti: 1 – 30 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů
 • Půjčka bez kontroly registrů
 • Půjčka bez ručení

První půjčka zdarma

5

Výhodné SMS půjčky do výplaty zdarma

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete půjčit menší částku na kratší časové období? Pak pro vás mohou být ideální nebankovní půjčky zdarma – jedná se o úvěry kde nepřeplatíte nic navíc, vrátíte pouze to, co jste si vypůjčili. První půjčka zdarma je produktem, který nabízí celá řada výhradně nebankovních poskytovatelů – o tyto úvěry je velký zájem a jsou mezi lidmi oblíbené. Které společnosti u nás půjčky zdarma nabízejí, jaké jsou jejich plusy a mínusy a na co je třeba si dát největší pozor? 

Co vlastně znamená první půjčka zdarma? 

Určitě se tím nemyslí, že byste peníze nemuseli vracet. Poskytnutou částku samozřejmě budete muset celou vrátit, ale nezaplatíte vůbec žádné úroky ani poplatky. Pro člověka, kterému stačí jen pár tisíc do výplaty, je tento typ úvěrového produktu ideální. Naopak pro toho, kdo potřebuje dlouhodobý úvěr třeba na 100 000 Kč, první půjčka zdarma nepřichází v úvahu – u takových úvěrů už se člověk poplatkům nevyhne. 

První půjčka zdarma je vždy pouze pro nové klienty

Velmi důležité je uvědomit si, že první půjčka zdarma je vždy určena pouze novým klientům dané úvěrové společnosti. Pokud si tedy u ní půjčíte znovu, už to zdarma nebude – naopak, úroky mohou být hodně vysoké.

Největší výhody první půjčky zdarma: 

 • neplatíte vůbec žádné poplatky ani úroky, vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili
 • podmínky jsou většinou mírnější než u vyšších půjček, šance na schválení je větší 
 • půjčky jsou velmi rychle vyřízeny, schvalování je otázkou minut, výplata max. na druhý den
 • dají se pohodlně sjednat přes internet, vyplnění obvykle zabere jen několik minut  

Největší rizika spojená s první půjčkou zdarma: 

 • musíte si pečlivě hlídat splatnost úvěru – za prodlení bývají účtovány vysoké sankce
 • splatnost je často velmi krátká, např. u Kamali je první půjčka zdarma jen na 14 dní 
 • opakované půjčky u stejné společnosti už jsou naopak velmi drahé (tady je ale Kamali naopak pozitivní výjimkou a i stálým klientům nabízí půjčky s velmi nízkými poplatky)

Opakovaná půjčka u té samé společnosti je často velmi drahá 

Neplatí to pro úplně všechny poskytovatele (světlou výjimkou je např. půjčka Kamali), ale u společností, kde je první půjčka zdarma, jsou další úvěry obvykle velmi drahé a nevýhodné. Mnoho lidí na základě spokojenosti s první půjčkou zdarma podruhé automaticky zvolí stejného poskytovatele, což je většinou chyba – RPSN bývá často až extrémně vysoká.

Sjednání půjčky zdarma je snadné, rychlé a pohodlné 

V podstatě každá nebankovní krátkodobá půjčka zdarma se dá sjednat velice snadno. Nemusí se nikam jezdit, vše si vyřídíte pohodlně prostřednictvím internetových stránek vybrané úvěrové společnosti. Vždy budete potřebovat mobilní telefon, mailovou adresu a platný občanský průkaz, u některých poskytovatelů pak i druhý doklad totožnosti, potvrzení o příjmu nebo výpis z bankovního účtu. Řada nebankovních společností také vyžaduje uhrazení verifikační platby – jedná se o poplatek ve výši cca 1 Kč, jenž slouží pouze k ověření toho, že účet je skutečně váš.  

Šance na schválení žádosti je vysoká, většina žadatelů může úvěr dostat

Vzhledem k tomu, že se jedná o nebankovní úvěry s nízkým úvěrovým rámcem a krátkodobou splatností, je šance na schválení i u tzv. rizikových klientů. Úvěrové společnosti sice mají povinnost prověřit si bonitu klienta, u menších půjček do výplaty ale často nejsou tak přísné. Rychlá půjčka zdarma je pro mnoho lidí ideálním řešením nečekané situace, např. když se jim doma porouchá televize, počítač, lednička nebo pračka. V takové situaci (pokud člověk nemá dost peněz na opravu) není lepší řešení než si půjčit zdarma – výhodněji už to ani nejde. 

Nejčastější otázky našich uživatelů:

Do jaké výše je poskytována půjčka zdarma? 

Vesměs se jedná o menší částky, nicméně každý poskytovatel má hranici nastavenu trochu jinak. Např. u Creditstar je maximum 7 000 Kč, u CreditAir 10 000 Kč, u Kamali 15 000 Kč a u Viva Credit dokonce až 20 000 Kč. 

Je možné získat půjčku zdarma, i když mám záznam v registru dlužníků? 

Záleží na více faktorech. Nebankovní společnosti mají povinnost prověřovat bonitu svých klientů, ale v praxi u malých půjček někdy poskytnou úvěr i přes záznam v Solusu nebo jiném registru. U banky se registry prověřují vždy a půjčku vám neschválí, u nebankovních společností ale první půjčka zdarma bez registru možná je. 

Jak je možné, že se úvěrovým společnostem poskytování půjček zdarma vyplatí?

Je to dáno tím, že spousta klientů na základě jedné dobré zkušenosti u dané společnosti už zůstane a vezme si od nich i další půjčku. Mnoho lidí se už pak nedívá na úrokové sazby a poplatky a zbytečně si tak vezmou i hodně drahý úvěr. Poskytovatelům se tak sázka na první půjčky do výplaty zdarma vyplácí. 

Je možné půjčit si zdarma opakovaně? 

U té samé úvěrové společnosti to možné není, ale samozřejmě nic vám nebrání využít stejnou nabídku některého jiného poskytovatele půjčky zdarma. V tuto chvíli je jich na trhu docela hodně, navíc se neustále předhánějí s tím, kdo přinese výhodnější nabídku. 

Dá se první půjčka zdarma vyřídit i osobně, nebo jen přes internet? 

Nebankovní půjčky se už dnes v zásadě vyřizují pouze přes internet, většinou jejich poskytovatelé ani nemají žádná kontaktní místa, kde by si lidé mohli domluvit schůzku. Sjednání půjčky online ale není nic těžkého a zvládne to úplně každý – na našem webu navíc najdete podrobné popisy postupu včetně obrázků.

Jak rychle trvá vyřízení první půjčky zdarma? 

Obvykle jsou tyto úvěry vyřizovány velmi rychle, záleží ale na více faktorech. Rychlejší je to u společností, jež vyžadují méně dokladů a dokumentů, roli hraje i okamžik podání žádosti. Posouzení žádosti je běžně otázkou několika minut (např. u Kamali), samotná výplata je také většinou rychlá (u Zaplo.cz do 15 minut od schválení, u CreditAir nebo u Viva Credit do 30 minut od vyplnění žádosti). 

Dá se získat první půjčka zdarma bez doložení příjmu? 

Ano, zdaleka ne všichni poskytovatelé půjčky zdarma vyžadují potvrzení od zaměstnavatele. Někdy stačí jen poslat ověřovací poplatek (např. u půjčky Zaplo stačí odeslat 0,01 Kč, stejně tak ani Kamali žádné potvrzení od zájemců nevyžaduje). 

Lze první půjčku zdarma vyplatit i na ruku, nebo pouze na účet? 

Někde umožňují výplatu půjčky pouze v bezhotovostní podobě, několik poskytovatelů ale nabízí i hotovostní půjčky zdarma – příkladem je třeba Zaplo (peníze vám vyplatí v trafikách Geco), Kamali (půjčku si lze vybrat na terminálech Sazky) nebo Provident Financial (peníze vám přivezou dokonce až k vám domů).

 

Tipy na spolehlivé poskytovatele půjčky zdarma:

Vybrali jsme pro vás 5 skutečně spolehlivých a prověřených společností, které první půjčku zdarma nabízejí. Tito poskytovatelé mají dlouhodobě dobrá hodnocení a jsou oblíbení u klientů. 

1) Kamali asi nejvýhodnější nebankovní půjčka. Napoprvé si sice lze půjčit zdarma jen na dobu 14 dní, opakované půjčky jsou ale v nebankovním sektoru bezkonkurenčně nejlevnější 

2) Zaplo – první půjčka na měsíc zdarma až do 16 000 Kč, bleskové vyřízení, možnost vybrat si peníze v trafikách Geco. U opakovaných půjček je horní limit nastaven na 30 000 Kč, délka splatnosti je ale vždy jen do 30 dní (s možností prodloužení). 

3) Provident Financial nový produkt Provident Start má suverénně nejdelší dobu splatnosti – tato první půjčka zdarma je až na 4 měsíce! Půjčit si můžete max. 16 000 Kč a peníze vám mohou vyplatit klidně i o víkendu. Pokud hledáte půjčku zdarma při splacení do 3 měsíců, tento produkt je pro vás ideální – dokonce budete mít na splacení ještě měsíc navíc. 

4) Via SMS rychlá a spolehlivá sms půjčka, vhodná i pro ty, jenž potřebují půjčky bez registru. Napoprvé lze získat 8 000 Kč na 30 dní, u dalších půjček se limit zvyšuje až na 30 000 Kč – opět maximálně na měsíc, ovšem tentokrát už s vysokým úrokem. 

5) CreditAir trochu méně známá, ale velmi výhodná první půjčka zdarma. Oproti většině ostatních, které jsou jen na měsíc, nabízí CreditAir první půjčku zdarma na dva měsíce ve dvou splátkách. Limit je 10 000 Kč, potěší rychlé vyřízení žádosti a možnost předčasného splacení bez sankce. 

Pro výběr optimální půjčky zdarma se podívejte na recenze ve srovnávačích

Pokud si nejste 100% jistí, u koho si podat žádost, určitě neuděláte chybu využitím srovnávače půjček. Srovnání a recenze najdete přímo na našem webu, doporučit můžeme i portál Coolpůjčky.cz nebo ParádníPůjčky.cz. Řadu zajímavých článků nejen z oblasti půjček pak přináší specializovaný web Půjčko.cz, zaměřený na aktuality a zajímavosti ze světa financí. 

Půjčky zdarma jsou bezpochyby skvělou možností, jak získat úvěr bez zbytečných poplatků a vysokých úroků. Jsou rychlé, spolehlivé a snadno dostupné, na druhou stranu mohou být do jisté míry zrádné. Nebezpečí tkví například v tom, že pokud půjčku nesplatíte včas, naúčtují vám pokutu. Další problém je, že mnoho lidí si pak od stejné společnosti vezme další půjčku a už si neuvědomí, že RPSN je příliš vysoká a úvěr je tak pro ně nevýhodný. Nebankovní poskytovatelé navíc umožňují snadné prodloužení půjčky za poplatek, následkem čehož pak spousta lidí přeplatí ještě mnohem víc peněz.