Půjčka CreditAir

Rychlá půjčka až 6 000 Kč na 75 dní ZDARMA

Výše půjčky: 500 - 30 000 Kč
Splatnost: 75 dní
Úrok od: 0 % p.a.

Nebankovní půjčka CreditAir je své kategorii poměrně výjimečnou, protože ve srovnání s ostatními krátkodobými úvěry je u ní značně delší doba splatnosti. Zatímco u většiny podobných půjček musíte peníze vrátit nejpozději do 30 dní (nebo si úvěr prodloužit), tady je základní maximální doba splatnosti celých 75 dní. Není to ale zdaleka jediná výhoda této půjčky, důvodů, proč si půjčit peníze od této společnosti, je více.

První půjčka zdarma už dnes není ničím neobvyklým a nabízí ji hned několik nebankovních poskytovatelů. Jedním z nich je i půjčka CreditAir, u níž je navíc poměrně vysoká maximální částka, kterou můžete bez poplatků získat – 10 000 Kč. Když k tomu připočteme snadné vyřízení přes webové stránky, rychlou výplatu peněz na bankovní účet žadatele (CreditAir má účty u několika velkých bank) a poměrně mírné požadavky na klienty, je půjčka CreditAir velmi atraktivní alternativou vůči ostatním rychlým nebankovním půjčkám.

Pokud jde o bezpečnost této půjčky, můžete být naprosto klidní. Poskytovatelem úvěru je totiž zavedená a prověřená společnost Creamfinance Czech s.r.o., která mimo jiné stojí za známým úvěrovým produktem CreditOn. Půjčka CreditAir každopádně není úplně pro všechny – abyste ji mohli získat, musíte mít bankovní účet, trvalé bydliště na území ČR a u první žádosti je také třeba uvést informace o Vašich příjmech. Šance na schválení žádosti je ale docela vysoká a vzhledem k tomu, že málokdo Vám nabídne až 10 000 Kč bez poplatků, určitě stojí za to si o úvěr požádat.

První půjčka zdarma

CreditAir nabízí půjčku ve výši až 6 000 Kč na 75 dní ZDARMA.

Chci využít akci

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 500 Kč – 30000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 30 000 Kč
 • Úrok od: 0 %
 • Doba splatnosti: 75 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Žádost o CreditAir půjčku si lze podat dvěma způsoby – buď jednoduše přes internetové stránky nebo po telefonu. Pokud si chcete o úvěr požádat telefonicky, musíte zavolat na číslo 800 88 22 88. Jedná se ale o bezplatnou linku, bez ohledu na délku hovoru tak za telefonát nezaplatíte ani korunu. K vyřízení žádosti budete potřebovat Váš občanský průkaz (nachystejte si to tedy raději předem) a dále pak informace o Vašich příjmech – jejich výši, adresu a název zaměstnavatele, případně firmy apod. Vše si můžete vyřídit v klidu z pohodlí Vašeho domova a nemusíte chodit na žádnou pobočku podepisovat smlouvu. U telefonické žádosti je ale třeba mít na paměti, že klientská linka je v provozu pouze ve všední dny v době od 8 do 18 hodin – mimo tuto pracovní dobu je Vám ale kdykoliv k dispozici webový formulář.

Přesný postup při žádosti o půjčku CreditAir přes internet:

Internetová žádost je u půjčky CreditAir velmi snadná a rychlá – nečekají Vás žádné zdlouhavé a komplikované formuláře, vyplnit je třeba jen základní osobní a kontaktní údaje + info o příjmech. Nejdříve si ve Vašem internetovém prohlížeči musíte otevřít stránky na adrese www.creditair.cz. Web je na první pohled velmi přehledný a hned v jeho horní části uvidíte jeden posuvník, na kterém si nastavíte požadovanou výši úvěru (minimum je 1 000 Kč, maximum je 20 000 Kč). (obr. 1)

Žádost CreditAir půjčka - krok 1

Jakmile budete mít nastavenu výši půjčky, potvrďte ji kliknutím na zelené tlačítko a otevře se Vám registrační formulář. Do něj nejdříve zapíšete Vaše základní osobní údaje, jako je křestní jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, mobilní telefonní číslo, mailovou adresu a číslo Vašeho bankovního účtu. (obr. 2)

Žádost CreditAir půjčka - krok 2

Následují informace o Vašich příjmech. V dolní části formuláře si z menu vyberte typ zaměstnání a klikněte na něj. Rozbalí se Vám další políčka, do nichž je třeba vyplnit další doplňující údaje – na obrázku vidíte příklad pro ty, co chodí do běžného zaměstnání. (obr. 3)

Žádost CreditAir půjčka - krok 3

Vždy je třeba vyplnit výši měsíčních příjmů a dále pak podle toho, o jaký druh příjmů se u Vás jedná. Na závěr pak ještě vyplníte adresu Vašeho trvalého bydliště (to, které máte uvedeno v občanském průkazu) a případně i korespondenční adresu, pokud se s tou trvalou neshoduje. Pak už jen odkliknete souhlas se zpracováním osobních údajů a s podmínkami smlouvy a žádost odešlete kliknutím na tlačítko Nezávazně požádat o půjčku.

Sazebník poplatků

Půjčka pro nové klienty ZDARMA!

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Poplatek Celkem k úhradě
1 000,00 Kč 75 dní 0,00% 0,00 Kč 1 000,00 Kč
2 000,00 Kč 75 dní 0,00% 0,00 Kč 2 000,00 Kč
6 000,00 Kč 75 dní 0,00% 0,00 Kč 6 000,00 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Co je myšleno tím, že první půjčka je zdarma? Opravdu nezaplatím nic navíc?

Znamená to, že noví klienti, kteří si ještě nikdy o půjčku CreditAir nežádali, ji napoprvé mají zcela bez poplatků a úroků. Poku si tedy např. půjčíte 6 000 Kč na 75 dní a včas je splatíte, opravdu nebudete muset zaplatit ani korunu navíc.

Jaké doklady budu k vyřízení půjčky potřebovat?

Jediné, co budete potřebovat je platný občanský průkaz, žádné další doklady už nejsou nutné.

Když si chci požádat o úvěr telefonicky, nehrozí mi vysoký účet za telefon?

Rozhodně ne, klientská linka, která je pro telefonické žádosti vyhrazena, je bezplatná. Bez ohledu na délku telefonátu tak tento hovor budete mít vždy zdarma.

Je možné si úvěr prodloužit a pokud ano, tak na jak dlouho?

Ano, půjčku si můžete prodloužit a to až od 75 dní. Pokud Vám ani tato doba nebude stačit, není problém si úvěr znovu prodloužit. Pokaždé je ale třeba uhradit poplatek za změnu splatnosti.

Dá se tato půjčka sjednat i osobně, nebo to jde pouze přes internet?

Osobně sice ne, ale pokud budete chtít, můžete si o půjčku požádat telefonicky na bezplatné klientské lince 800 88 22 88. Linka je v provozu ve všední dny od 8 do 18 hodin.

Nabídka se mi líbí, ale mám trochu strach – určitě nejde o nějaký podvod?

Provozovatelem této půjčky je společnost Creamfinance Czech s.r.o. a jedná se o tu samou firmu, která poskytuje i půjčky CreditOn. Jde o prověřeného a seriózního poskytovatele, u něhož máte jistotu férového jednání – o žádný podvod tedy rozhodně nejde.Výsledné hodnocení

Krátkodobá nebankovní půjčka CreditAir je rozhodně zajímavou novinkou na českém trhu s rychlými nebankovními úvěry. Její předností je zejména delší splatnost – zatímco většinu krátkodobých půjček musíte uhradit nejpozději do 30 dnů, u CreditAir si splatnost lze nastavit až na 75 dní, což je v ČR výjimečná nabídka. Za zmínku rozhodně stojí i první půjčka zdarma, která může být až do výše 10 000 Kč, což je opět docela nadstandard. U opakovaných žádostí už tato půjčka tak výhodná není, poplatky jsou pak poměrně vysoké, na druhou stranu stálí zákazníci mohou využít věrnostní slevy. Celkově lze půjčku CreditAir jednoznačně doporučit tehdy, pokud si ji berete poprvé, u opakovaných žádostí už se dají najít výhodnější nebankovní úvěry. Na druhou stranu ne všude mohou stálí klienti dostat půjčku až 30 000 Kč, jako v tomto případě.

RYCHLOST
80 %
SCHVALOVATELNOST
65 %
SPOLEHLIVOST
95 %
Celkové hodnocení 80 %

Zkušenosti

Zdeněk T.
Zdeněk T.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/CreditAir/zkusenosti

U malých půjček je většinou problém v tom, že jsou maximálně na měsíc. Nedávno jsem menší úvěr potřeboval, ale chtěl jsem mít možnost delší splatnosti i bez toho, že bych si musel půjčku za poplatek prodloužit. Jediným vhodným nebankovním úvěrem, který jsem našel, byla půjčka CreditAir, která má splatnost až na 75 dní. Půjčku jsem dostal, vše proběhlo velmi rychle a navíc jsem nemusel platit žádný poplatek ani úrok. Rozhodně doporučuji.

Rychlé informace

 • rychlá nebankovní půjčka až do 30 000 Kč
 • napoprvé si můžete půjčit až 10 000 Kč
 • první půjčka do 6 000 Kč je navíc zcela zdarma – bez úroků a bez poplatků
 • na krátkodobou půjčku nadstandardní doba splatnosti – až 75 dní
 • jednoduché sjednání online či po telefonu, rychlá výplata na bankovní účet

Požadavky

 • věk nejméně 18 let
 • trvalé bydliště na území ČR
 • pravidelný zdroj příjmů
 • účet u banky
 • občanský průkaz

Rychlý kontakt

800882288
Creamfinance Czech, s.r.o., Argentinská 286/38, 170 00, Praha 7 - Holešovice

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8.00 – 18.00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • první půjčka do 6 000 Kč zdarma – nezaplatíte žádný úrok ani poplatek
 • hned napoprvé si můžete vzít půjčku až 10 000 Kč
 • snadné a rychlé vyřízení půjčky přes internet nebo po telefonu
 • u opakovaných půjček můžete získat úvěr až 30 000 Kč
 • dlouhá doba splatnosti – půjčit si můžete až na 75 dní
 • pro stálé klienty má CreditAir věrnostní slevy na poplatcích

Nevýhody půjčky

 • u opakovaných půjček jsou trochu vyšší poplatky a RPSN
 • je třeba uvést informace o Vašich příjmech (např. název a adresu zaměstnavatele atd.)
 • u některých bank Vám mohou peníze přijít až na druhý pracovní den
 • půjčku nemohou dostat lidé s trvalým bydlištěm v zahraničí

Půjčka CreditAir

Rychlá půjčka až 6 000 Kč na 75 dní ZDARMA Půjčka CreditAir
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 622 klientů.

Dokumenty ke stažení

Smlouva o půjčce
(velikost: 109 kB)
Prezentace
(velikost: 610 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 13. 1. 2021