ExpressCash

Půjčka ExpressCash do 70 000 Kč

Výše půjčky: 5 000 - 70 000 Kč
Doba splatnosti: 14 - 20 měsíců
Úrok: 15 %

Hotovostní půjčka ExpressCash od společnosti EC Financial Services, a.s. je dalším z řady nebankovních úvěrů, určených zejména těm, kteří si nemohou půjčit od žádné banky. Půjčka je poskytována s úvěrovým rámcem od 5 000 Kč až do 50 000 Kč, doba splatnosti je buď 14, 17 nebo 20 měsíců. Dlouhá splatnost i u nižších částek tak umožňuje mít relativně nízké splátky, úvěr je tak velmi zajímavý pro ty, kteří potřebují menší půjčku, rozloženou na co nejdelší dobu.

Půjčka je hotovostní nejen co se týká výplaty, ale stejným způsobem probíhá i její splácení. Splátky se hradí vždy jednou za měsíc a to do rukou obchodního zástupce úvěrové společnosti. To, že je půjčka hotovostní, zároveň znamená, že si ji mohou sjednat i lidé, kteří nemají vlastní bankovní účet. Půjčka Express Cash je určená nejen zaměstnancům a podnikatelům, získat ji navíc mohou i matky na mateřské dovolené a šanci na tento úvěr mají i důchodci. Vždy je ale nutné prokázat výši příjmů, doložit se musí také adresa, kde má žadatel svoje bydliště. Účel půjčky se naopak prokazovat nemusí, tak jako drtivá většina podobných úvěrů, i Express Cash patří mezi ty neúčelové.

Vzhledem ke způsobu výplaty i splácení půjčky patří tento produkt do podobné kategorie úvěrů, jako jsou např. Provident Financial nebo Smart půjčka. Půjčka Express Cash tak nabízí další možnost těm, kteří si nemohou půjčit v bance a preferují úvěr s výplatou přímo na ruku. Kromě hotovostní půjčky akciová společnost EC Financial Services poskytuje také bezhotovostní úvěry, u nich už jsou ale podmínky výrazně odlišné. Získat můžete až 10 000 000 Kč na 20 let, podmínkou bezhotovostní půjčky je ale vždy ručení vhodnou nemovitostí.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: na účet
 • Půjčka: 5 000 Kč – 70000 Kč
 • Úrok od: 15 %
 • Doba splatnosti: 14 - 20 měsíců
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení:
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Stejně jako u jiných půjček, tak i zde platí, že podání internetové žádosti je nezávazné, takže vyplněním formuláře nic neriskujete. Žádost o úvěr se podává na webových stránkách www.expresscash.cz, kde si v horním menu kliknete na odkaz Hotovostní půjčka. Otevře se vám stránka s bližšímu informacemi o úvěru a v její dolní části si nastavíte požadovanou částku – v rozmezí od 5 000 Kč do 70 000 Kč s přesností na tisícovku. Jakmile si částku zvolíte, ihned se vám zobrazí rozpis všech tří variant půjčky – můžete si ji sjednat na 14, 17 nebo 20 měsíců. U každé ze tří možností uvidíte přehledně vypsané bližší parametry, jako je RPSN (roční procentní sazba nákladů), celkové náklady, celková částka ke splacení a výše měsíční splátky. Díky těmto informacím se tak můžete snadno rozhodnout, jak dlouhou splatnost si zvolíte, případně si změnit výši půjčky tak, aby vám měsíční splátka nedělala problémy. Jakmile budete mít vybráno, u zvolené varianty kliknete na zelené tlačítko Požádat o půjčku.

Otevře se vám formulář, jenž musíte celý vyplnit – není to ale nic náročného, zabere vám maximálně pár minut. K údajům, které je nutné doplnit, patří jméno + příjmení, rodné číslo, mailová adresa, telefonní číslo, typ zdroje příjmů a adresa vašeho bydliště. Na závěr ještě opíšete ověřovací kód, odkliknete souhlas se zpracováním osobních údajů a můžete žádost odeslat.

Pokud ale chcete zvýšit svoji šanci na získání úvěru, zvolte variantu Ano a do žádosti doplňte další nepovinné údaje – konkrétně jde o číslo občanského průkazu, výši použitelného příjmu, rodinný stav, počet dětí, druh bydlení a informaci, zda máte auto. Pak už kliknete na Odeslat a žádost se tak pošle k posouzení.

Na monitoru se vám následně objeví informace, že formulář s žádostí byl odeslán a pak už nezbývá než počkat, až se vám ozve obchodní zástupce společnosti EC Financial Services a projedná s vámi další podrobnosti ohledně vaší žádosti o půjčku.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Celková doba splácení RPSN Měsíční splátka Celkem zaplatíte
10 000,00 Kč 14 měsíců 252.65 % 1 299 Kč 18 186 Kč
20 000,00 Kč 17 měsíců 250.75 % 2 398 Kč 40 766 Kč
30 000,00 Kč 20 měsíců 229.10 % 3 297 Kč 65 940 Kč
40 000,00 Kč 20 měsíců 229.10 % 4 396 Kč 87 920 Kč
50 000,00 Kč 20 měsíců 229.10 % 5 495 Kč 109 900 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jakým způsobem si o tuto půjčku mohu zažádat?

Žádost si lze podat dvěma způsoby – telefonicky nebo online. Po telefonu si můžete o úvěr požádat na lince 844 13 14 15, internetové žádosti se podávají na webových stránkách www.expresscash.cz.

Co vše budu k vyřízení úvěru potřebovat?

Musíte mít platný občanský průkaz, doklad, jenž prokazuje vaše bydliště a také doklady, potvrzující vaše příjmy (ať už ze zaměstnání, podnikání, důchodu nebo z podpory na mateřské dovolené.

Jak je to u půjčky Express Cash s úrokovou sazbou?

Přesnou výši roční procentní úrokové sazby si můžete velmi snadno zjistit prostřednictvím úvěrové kalkulačky na webu půjčky – stačí jen zadat požadovanou částku a zobrazí se vám přehledný výpis, včetně výše pravidelných měsíčních splátek.

V jaké frekvenci a jakým způsobem se tato půjčka splácí?

Hotovostní půjčku Express Cash splácíte vždy jednou za měsíc, peníze od vás vybere obchodní zástupce této společnosti.

Musím mít k vyřízení úvěru vlastní bankovní účet?

Nemusíte, půjčka se vyplácí v hotovosti na ruku, žádný účet u banky tak k jejímu úspěšnému vyřízení není potřeba.

Nabízí poskytovatel této půjčky i jiné úvěrové produkty?

Ano, kromě hotovostního úvěru má Express Cash ve své nabídce také bezhotovostní půjčku – ta je až do výše 10 000 000 Kč se splatností až na 20 let. Bezhotovostní úvěr je ale určen pouze těm, kteří za něj mohou ručit nemovitostí.

Pro koho je půjčka Express Cash vhodnou alternativou?

Hotovostní půjčka Express Cash je vhodná pro mnoho potenciálních klientů – pro řadu lidí je zajímavá možnost rozložení i menších půjček na dlouhé časové období, pro jiné zájemce je zase velkým plusem to, že nemusejí mít bankovní účet. Půjčka je ale vhodným řešením i pro důchodce, nebo maminky, které jsou na mateřské dovolené.Výsledné hodnocení

Půjčka Express Cash nemusí být špatným řešením pro ty, jenž si nemohou půjčit u banky a zároveň potřebují úvěr s výplatou v hotovosti. K největším výhodám této půjčky patří zejména vysoký úvěrový rámec i pro nové klienty (až do 50 000 Kč) nebo dlouhá doba splatnosti, kdy si i menší půjčky můžete rozložit až na 20 měsíců. Plusem je nepochybně pro mnoho lidí i již zmíněná výplata peněz na ruku, což je řešení pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí mít bankovní účet. Kladně hodnotíme i poměrně jednoduché podání žádosti o úvěr (ať už přes internet či po telefonu) nebo velmi přehledné a pěkné webové stránky. Druhou stranou mince je ale výše poplatků, resp. úrokových sazeb. RPSN je u této půjčky skutečně hodně vysoká a ve výsledku tak za úvěr zaplatíte i více než dvojnásobek půjčené částky. Hotovostní půjčka Express Cash tak nepatří zrovna k výhodným úvěrovým produktům a pro ty, kteří mají možnost vzít si půjčku v bance, nebo si sjednat jiný nebankovní úvěr s výplatou na účet, není optimálním řešením. Pokud si ale někdo chce půjčit např. 10 000 Kč na ruku a chce mít co nejnižší měsíční splátku, může pro něj být ExpressCash díky splatnosti až 20 měsíců zajímavou možností. V každém případě platí, že poskytovatel této půjčky je seriózní a prověřená společnost, půjčka je tak naprosto bezpečná a žádné nebezpečí u ní nehrozí.

RYCHLOST
70 %
SCHVALOVATELNOST
50 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 70 %

Zkušenosti

František
František
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/express-cash/zkusenosti

Jsem maximálně spokojený, tato půjčka je přesně to, co jsem hledal. Sháněl jsem nějaký výhodný nebankovní úvěr, který se dá získat v hotovosti na ruku a zároveň má dostatečně dlouhou splatnost, aby jednotlivé splátky nebyly moc vysoké. Nakonec jsem se rozhodl pro Express Cash a jsem moc rád, že jsem si žádost podal právě zde. Půjčku mi přivezl zástupce firmy až ke mně domů a potěšila mě jeho ochota a velmi vstřícné jednání. Vyhovuje mi i to, že nemusím nikam chodit a obchodní zástupce si v domluvený čas přijede pro splátku až ke mně domů. Hotovostní půjčka Express Cash mi pomohla vyřešit moji finanční situaci a rád bych ji tak doporučil i ostatním.

Milena
Milena
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/express-cash/zkusenosti

Mám z této půjčky velkou radost, když jsem si totiž chtěla půjčit v bankách, tak mě všude odmítli. Naopak u Express Cash jsem zažila velmi příjemné jednání a vše proběhlo opravdu rychle, po vyplnění internetové žádosti mě hned druhý den navštívil obchodní zástupce této společnosti. Dostala jsem tak vysokou půjčku, jakou jsem potřebovala a spokojená jsem i s úroky, myslím, že jsou docela nízké. Půjčka Express Cash je určitě skvělou příležitostí pro ty, kteří si nemohou vzít úvěr u banky a za sebe ji mohu jednoznačně doporučit.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 5 000 Kč – 70 000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 70 000 Kč
 • Úrok od: 15 %
 • Doba splatnosti: 14, 17 nebo 20 měsíců
 • Způsob vyplacení: v hotovosti
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registru: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Požadavky

 • Základní podmínkou je plnoletost – musí vám být minimálně 18 let
 • Z dokladů budete potřebovat občanský průkaz
 • Musíte také doložit, kde bydlíte – nájemní smlouvou nebo listem vlastnictví nemovitosti
 • Pokud pracujete nebo podnikáte, připravte si pracovní smlouvu, resp. živnostenský list
 • Váš příjem musíte doložit – např. výplatní páskou, daňovým přiznáním, potvrzením o příjmu mateřské podpory nebo důchodovým výměrem

Rychlý kontakt

844 13 14 15
EC Financial Services a.s., Koněvova 2660/141, 130 00 Praha 3

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Nemusíte mít žádný bankovní účet, peníze se vyplácejí v hotovosti na ruku
 • Splácení si můžete rozložit na dlouhou dobu, takže měsíční splátky nejsou tak vysoké
 • I jako nový klient můžete získat až 70 000 Kč
 • Nemusíte mít žádného ručitele, ani dávat nemovitost do zástavy
 • Půjčka je bezúčelová, není třeba prokazovat, na co ji použijete
 • Šanci na získání úvěru mají i důchodci nebo matky na mateřské dovolené
 • Žádné poplatky předem, ani skryté poplatky zde nehrozí
 • Výši splátek i RPSN si předem snadno zjistíte pomocí úvěrové kalkulačky

Nevýhody půjčky

 • Půjčka má velmi vysokou RPSN a úroky – celkově přeplatíte vysokou částku
 • Schvalovatelnost není moc vysoká, hodně zájemců je odmítnuto
 • Před podpisem smlouvy musíte mimo jiné doložit adresu vašeho bydliště

ExpressCash

Půjčka ExpressCash do 70 000 Kč ExpressCash
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 5122 klientů.
Poslední aktualizace obsahu: 8. 11. 2018