Credit 365

Nebankovní půjčka až na 12 měsíců

Výše půjčky: 5 000 - 60 000 Kč
Splatnost: 3 - 12 měsíců
Úrok od: 12 % p.a.

Zajímavým úvěrovým produktem, který je dobrou alternativou na trhu nebankovních půjček, je spotřebitelský úvěr Credit 365 od akciové společnosti CreditPortal. Tato společnost patří k významným poskytovatelům nebankovních půjček a nabízí hned několik produktů – kromě této půjčky poskytuje i rychlé a malé úvěry Credit 30, dále pak půjčku s hotovostním výběrem na čerpacích stanicích (do 4 900 Kč) nebo refinancování stávající půjčky.

Nebankovní půjčka Credit 365 nabízí úvěrový rámec od 5 000 Kč do 60 000 Kč a dobu splácení od 3 do 12 měsíců. Výhodou je, že i ty nejnižší částky si můžete rozložit na celý rok, díky čemuž budete mít nižší měsíční splátku. Půjčka je tak dobrou alternativou pro ty, kteří potřebují pouze malou částku, ale nedokázali by ji splatit za měsíc. Nejde ale o jedinou výhodu, předností produktu Credit 365 je více.

Sjednání půjčky je docela snadné, stačí si nastavit parametry na webové stránce a vyplnit formulář. Následně jej musíte autorizovat pomocí kódu z SMS zprávy a pak doložit požadované dokumenty. Pokud se vám nechce vyplňovat žádost přes internet, nebo si nejste jistí, zda byste to zvládli, můžete si zavolat na linku 222 209 011 a žádost podat po telefonu s pomocí operátora.

Půjčka Credit 365 je bezhotovostní a dostanete ji tak převodem na váš účet, stejným způsobem se půjčka i splácí – každý měsíc musíte provést úhradu na účet společnosti CreditPortal. Pokud budete v průběhu splácení chtít zaplatit rovnou celý zbytek půjčky, můžete tak učinit bez hrozby dalších sankcí. V případě, že budete po celou dobu splácení hradit vše včas, dostanete slevu, která je docela vysoká – splácet včas se tak jednoznačně vyplatí.

Uvedená tabulka splátek je pouze orientační a ukazuje výsledné částky při započtení slevy za řádné splácení. Kompletní informace, včetně poplatků za úvěr při pozdním splácení, naleznete na webových stránkách půjčky Credit 365, kde si můžete poplatky zjistit v úvěrové kalkulačce.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 5 000 Kč – 60000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 60 Kč
 • Úrok od: 12 %
 • Doba splatnosti: 3 - 12 měsíců
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: pouze bezhotovostním převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

O spotřebitelskou půjčku Credit 365 si můžete podat žádost dvěma způsoby – po telefonu nebo přes internet. V případě telefonické žádosti stačí zavolat na číslo 222 209 011 a vše pak s vámi projedná operátor. Pokud dáte přednost internetovému sjednání, máme pro vás podrobný postup. Předem si připravte váš mobilní telefon a občanský průkaz, obojí budete při vyplňování formuláře potřebovat.

Přesný postup při žádosti o SIM půjčku přes internet:

K žádosti o půjčku Credit 365 se dostanete z úvodní stránky společnosti CreditPortal, kde vyberete půjčku z menu uprostřed stránky. (obr. 1)

Žádost Credit 365 - krok 1

Nebo můžete použít tento přímý odkaz – https://www.creditportal.cz/cs/credit365/nova. Prvním krokem je nastavení přesných parametrů půjčky, tedy její výše a doby splácení. Obojí si jednoduše nastavíte v úvěrové kalkulačce. (obr. 2)

Žádost Credit 365 - krok 2

Na pravé straně se vám zároveň zobrazí další podrobnosti, jako je RPSN, úroková sazba, poplatky a celková splatná částka po slevě. (obr. 3)

Žádost Credit 365 - krok 3

Jakmile budete mít vybráno, kliknete na tlačítko Chci půjčit a otevře se vám formulář, jenž musíte celý vyplnit. Nejdříve v něm doplníte vaše kontaktní údaje – křestní jméno, příjmení, telefonní číslo (na mobil), mailovou adresu, rodné číslo a číslo občanského průkazu. Pak vyplníte adresu vašeho trvalého bydliště (případně i kontaktní, pokud bydlíte na jiném místě) a uvedete informace o zdroji vašich příjmů. (obr. 4)

Žádost Credit 365 - krok 4

Následují informace o vašich pravidelných měsíčních výdajích a uvést musíte i kontaktní osobu – může se jednat o někoho z vašich přátel, příbuzných nebo na zaměstnavatele. Poslední požadovanou informací je pak číslo vašeho bankovního účtu. (obr. 5)

Žádost Credit 365 - krok 5

Pak už jen postupně odklikáte souhlasy se zpracováním osobních údajů, s formulářem s informacemi, ceníkem, splátkovým kalendářem, smlouvou a slevovým programem a formulář odešlete ke zpracování kliknutím na červené tlačítko Odeslat žádost. Vzápětí vám na mobil přijde SMS zpráva s autorizačním kódem. Ten vyplníte do políčka, které se vám zobrazilo na monitoru. (obr. 6)

Žádost Credit 365 - krok 6

Splácení půjčky Credit 365

Nebankovní spotřebitelský úvěr Credit 365 se splácí formou pravidelných měsíčních splátek, které je třeba uhradit převodem na účet společnosti CreditPortal. Konkrétně se peníze posílají na účet č. 200924442/2010 a to podle stanoveného splátkového kalendáře, který každý klient najde po přihlášení do svého klientského portálu. Důležité je splácet vždy včas – pouze tak získáte slevu, která je velmi vysoká – např. u půjčky 60 000 Kč na 12 měsíců je standardní celková splatná částka 101 957,77 Kč, při včasném splácení vás ale se slevou půjčka vyjde jen na 84 964,81 Kč. Datum, k němuž máte splátku odesílat, si tak pečlivě hlídejte, protože při jeho nedodržení by se vám úvěr zbytečně prodražil. Podrobnější informace o slevovém programu a o splácení půjčky najdete na webových stránkách s úvěry CreditPortal. 

Reprezentativní příklad

V případě že si zřídíte úvěr ve výši 3 000 Kč se splatností 20 dní, zaplatíte celkově 3 930,05 Kč. Poplatek za sjednání půjčky včetně úroku činí 930,05 Kč. RPSN v tomto reprezentativním případě činí 13 713,70 % a úroková sazba 40 % p.a.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Splatnost Roční úrok RPSN po slevě Měsíční splátka Celková částka po slevě
10 000 Kč 3 měsíce 12 % 526.61 % 2 582 Kč 6 455.29 Kč
30 000 Kč 6 měsíců 12 % 205.47 % 7 997 Kč 39 982.85 Kč
60 000 Kč 12 měsíců 12 % 104.02 % 8 496 Kč 84 964.81 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jakým způsobem si o půjčku Credit 365 mohu zažádat?

O nebankovní spotřebitelský úvěr Credit 365 si lze požádat dvěma způsoby – buď přes internetové stránky společnosti CreditPortal, na nichž si vyplníte formulář, nebo telefonicky na čísle 222 209 011, kde s vámi žádost vyplní operátor.

Dá se tato půjčka vyplatit i v hotovosti na ruku, případně složenkou?

Ne, půjčka Credit 365 je výhradně bezhotovostním úvěrem, vyplácí se tedy pouze převodem na bankovní účet žadatele.

Co musím udělat, abych získal inzerovanou slevu na poplatcích?

Stačí pouze splácet měsíční splátky včas – pokud nebudete mít žádné prodlení, slevu dostanete.

Je možné splatit úvěr celý předčasně? Jsou povoleny i mimořádné splátky?

Ano, půjčku Credit 365 můžete uhradit celou předčasně a nebude vám za to účtována žádná pokuta. Stejně tak jsou povoleny i mimořádné splátky.

Je tato půjčka vhodná i pro důchodce?

Ano, úvěr mohou získat i důchodci, stejně jako u ostatních žadatelů je ale nutné, aby doložili výši svých příjmů – v jejich případně tedy potvrzení o výši důchodu.

V čem spočívá hlavní výhoda tohoto úvěrového produktu?

Velkým plusem půjčky Credit 365 je zejména její delší splatnost, která platí pro jakoukoli půjčku, tedy už od 5 000 Kč. Díky splatnosti až na 12 měsíců tak můžete mít velmi nízké měsíční splátky a půjčka je tak dostupná i pro ty, kteří by vyšší splátku platit nemohli. K výhodám půjčky patří i snadné vyřízení nebo možnost předčasného splacení.

Určitě se nejedná o nějaký podvod? Nemusí se platit něco předem?

O podvod v žádném případě nejde, společnost CreditPortal je ověřeným a spolehlivým poskytovatelem nebankovních půjček. Credit 365 navíc není jediným jejím produktem, kromě něj poskytuje i několik dalších typů úvěrů. Žádné poplatky předem se zde nevybírají, dokonce ani korunový ověřovací poplatek, který si účtuje většina konkurenčních úvěrových společností.Výsledné hodnocení

Nebankovní půjčku Credit 365 od společnosti CreditPortal hodnotíme pozitivně, jedná se o velmi dobrou alternativu vůči celé řadě krátkodobých nebankovních úvěrů. Oproti jiným půjčkám je zde delší doba splatnosti a zejména u malých částek bude pro spoustu lidí zajímavá možnost rozložit si jejich splácení až na jeden rok. Pochvalu si zaslouží i jednoduché sjednání přes internet a řada lidí jistě ocení i možnost sjednat si úvěr po telefonu za pomoci operátora. K nevýhodám půjčka patří trochu pomalejší rychlost – někdy může celý proces trvat až dva dny, při pozdním splácení je pak poměrně vysoká RPSN. Celkově se ale jedná o relativně výhodný úvěrový produkt a půjčku Credit 365 tak můžeme doporučit.

RYCHLOST
50 %
SCHVALOVATELNOST
70 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 70 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Spotřebitelská nebankovní půjčka pro osoby se stálým příjmem
 • Úvěrový rámec je od 5 000 Kč do 60 000 Kč
 • Splácet půjčku lze po dobu tří, šesti, devíti nebo dvanácti měsíců
 • Při včasném splácení úvěrů získá každý klient slevu na poplatcích
 • Půjčku lze kdykoliv splatit předčasně bez sankcí, povoleny jsou i mimořádné splátky

Požadavky

 • Půjčku mohou získat pouze občané, kterým už bylo 18 let
 • Další podmínkou je mít mobilní telefon (součástí žádosti je autorizace přes SMS)
 • Musíte také mít pravidelný a doložitelný příjem
 • Je třeba vyplnit celý formulář se žádostí (osobní, kontaktní i finanční údaje)
 • Úvěr nemohou dostat lidé v exekuci, insolvenci nebo se záznamem v registru dlužníků

Rychlý kontakt

222 209 011
CreditPortal, a.s., Argentinská 286/38, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08:00 – 18:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Snadné sjednání úvěru přes webové stránky nebo po telefonu s operátorem
 • I u malých částek od 5 000 Kč si lze splácení půjčky rozložit až na 12 měsíců
 • Díky slevě za včasné splácení není půjčka tak drahá
 • Oproti mnoha jiným konkurenčním úvěrům se zde nemusí posílat poplatek předem
 • Půjčka je naprosto spolehlivá a bezpečná, žádná rizika zde nehrozí
 • Nepotřebujete mít žádného ručitele ani nemovitost, která by fungovala jako zajištění
 • Svoji půjčku si můžete pohodlně spravovat a kontrolovat v přehledném klientském účtu

Nevýhody půjčky

 • Bez slevy za včasné splácení je úvěr relativně drahý – má vysoké RPSN
 • Vyřízení půjčky může trvat trochu déle, posouzení žádosti je do dvou dnů
 • K žádosti je třeba připojit i dokumenty potvrzující příjmy žadatele

Credit 365

Nebankovní půjčka až na 12 měsíců Credit 365
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 5122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Čestné prohlášení kliena
(velikost: 134 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 5. 6. 2023