mPůjčka Plus od mBank

Neúčelový úvěr až 1 200 000 Kč na cokoliv

Výše půjčky: 10 000 - 1 200 000 Kč
Splatnost: 12 – 96 měsíců
Úrok od: 4,99 % p.a.

mPůjčka Plus je bezúčelová půjčka od mBank. Její výše je od 10 000 do 1 200 000 Kč a doba splatnosti je volitelná od 12 do 96 měsíců. Bezhotovostní výplata půjčky je provedena na osobní účet mKonto, který je veden u mBank (neklientům je při schválení žádosti zdarma založen), a je provedena obratem po podpisu smlouvy. Klienti mohou smlouvu podepsat pomocí autorizační SMS zprávy, což je značná úspora času. mPůjčka Plus je zcela bez poplatků, je nabízena s jednoduchou úrokovou sazbou od 4,99 % pro všechny (RPSN od 10,25 %) a s garancí nejlevnější půjčky po celou dobu splácení. Výhodou je možnost si ji sjednat z pohodlí domova prostřednictvím internetu. Klienti mBank nemusejí dokazovat příjem, stačí pokud jim na účet bude chodit výplata. Navíc žadatel ani nemusí na pobočku, jelikož i pro neklienty je k dispozici možnost využít služeb kurýra. Zde je ale nutno počítat s větší časovou náročností.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: bankovní
 • Půjčka: 10 000 Kč – 1200000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 40 000 Kč
 • Úrok od: 4,99 %
 • Doba splatnosti: 12 – 96 měsíců
 • Peníze na účtu: 8 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

O mPůjčku Plus je možno žádat telefonicky, osobně nebo prostřednictvím internetu. Online žádost najdete na internetových stránkách banky www.mbank.cz. Na stránkách si zvolíte záložku Úvěry a následně Půjčka na cokoliv až 1 200 000 Kč. Zde si můžete sami nakonfigurovat parametry půjčky (tlačítko Požádat o půjčku). Pro lepší přehled jsou níže uvedeny jednotlivé kroky žádosti včetně popisu. (obr. 1)

mBank půjčka na cokoliv - krok 1

V prvním kroku vyberete, zda jste stávajícím nebo novým klientem mBank. V žádosti se posunute pomocí tlačítka Dále. (obr. 2)

Žádost mBank - krok 2

Pomocí posuvníků si zvolte výši požadované půjčky, dobu splácení a den pravidelné splátky. Na základě provedených změn se upraví výše měsíční splátky. Údaje jsou orientační a přesná výše bude uvedena ve smlouvě. Údaje se dají ještě v dalším kroku změnit, případně se k tomuto kroku lze vrátit. (obr. 3)

Žádost mBank - krok 3

Další část prvního kroku si žádá vyplnění kontaktních údajů (jméno, příjmení, případné druhé příjmení, rodné číslo, číslo mobilního telefonu a e-mail). (obr. 4)

Žádost mBank - krok 4

Druhý krok "Parametry klienta" se skládá ze zadávání osobních údajů, kde je zapotřebí vyplnit rodinný stav, vzdělání, status bydlení a další doplňující informace, které se zobrazují po vyplnění požadovaných položek. Další položkou je vyplnění "Informací o vašem hlavním příjmu". Zvolením typu příjmu se rozbalí velké množství položek, které příjem specifikují. Jedná se o právní formu zaměstnavatele, vykonávané povolání, ekonomický sektor zaměstnavatele, den, měsíc a rok začátku zaměstnání, čistý měsíční příjem v Kč a zda je příjem vyplácen v jiné měně než Kč. Jsou vyžadovány také "Informace o firmě" – název společnosti, IČO, DIČ, počet zaměstnanců společnosti, telefon do práce a "Adresa společnosti" – ulice/číslo, obec/PSČ, země. (obr. 5)

Žádost mBank - krok 5

Poslední položkou jsou "mKonto a platební karta" + "Informace o úvěrových závazcích". Pokud finanční závazky máte, rozbalí se a vyžádají si doplnění informací. Pro úspěšné dokončení druhého kroku stačí kliknout na tlačítko Dále. (obr. 6)

Žádost mBank - krok 6

Ve třetím kroku je nutno vyplnit rodné příjmení matky, jakožto ochranný prvek banky, státní občanství, doklad totožnosti, adresu trvalého pobytu. (obr. 7)

Žádost mBank - krok 7

V poslední části je zapotřebí vybrat způsob dokončení žádosti (osobně nebo přes kurýra) a vyplnit prohlášení o daňovém rezidenství. K posunu v žádosti opět slouží tlačítko Dále. (obr. 8)

Žádost mBank - krok 8

V posledním kroku se musí žadatelé obrnit trpělivostí a pečlivě si pročíst všech sedm souhlasů. Časově je to pravděpodobně nejnáročnější krok a po jeho absolvování je nutno kliknout na tlačítko Odeslat a podstoupit tak žádost k schvalovacímu procesu. (obr. 9)

Žádost mBank - krok 9

Po odeslání žádosti se na obrazovce objeví poděkování za podání žádosti a ukončení online žádosti kliknutím na tlačítko Ukončit. (obr. 10)

Žádost mBank - krok 10

Nakonec bude žadatel níže uvedenou obrazovkou informován o odeslání žádosti v pořádku ke zpracování. Jakmile schvalovací proces proběhne, bude žadatel informován o výsledku a pokud si zvolil podpis SMS kódem, pak bude mít finanční prostředky na osobním účtu mKonto obratem. (obr. 11)

Žádost mBank - krok 11

Výhodou mPůjčky Plus je možnost žádat o půjčku bez nutnosti dokládat příjem, pokud je žadatel již klientem mBank a chodí mu na osobní účet výplata. mPůjčka plus je bez poplatků (vyřízení, vedení, mimořádné splátky, předčasné doplacení, inkasní splátky a elektronické výpisy) a s úrokovou sazbou od 4,99 % p.a. pro všechny. Díky garanci nejlevnější půjčky má klient jistotu, že po celou dobu splácení bude jeho půjčka nejlevnější na trhu. Zaměstnavatelé neklientů budou kontaktováni za účelem ověření příjmu žadatele. Navíc musejí půjčku podepsat fyzicky na pobočce nebo prostřednictvím kurýra, což prodlouží dobu výplaty půjčky. Online žádost je obsáhlá, ovšem je ji možno vyplnit odkudkoliv, kde je internetové připojení.

Reprezentativní příklad:

mPůjčka Plus s pojištěním: výše úvěru 120 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 4,99 % p. a., doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka úvěru včetně pojištění schopnosti splácet 2 232 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 160 716,50 Kč, RPSN 10,64 %. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 120 000 Kč.

Sazebník poplatků

Částka Počet splátek Měsíční splátka Celkem klient vrátí bance Celkem klient přeplatí
10 000 Kč 12 856 Kč 10 572 Kč 572 Kč
200 000 Kč 36 5 993 Kč 233 758 Kč 33 758 Kč
550 000 Kč 84 7 771 Kč 768 270 Kč 218 270 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jak je možné o mPůjčku Plus požádat?

Všem žadatelů je doporučeno požádat online. Klienti mohou požádat prostřednictvím internetového bankovnictví a schválenou půjčku poté potvrdí autorizační SMS zprávou. Neklienty po odeslání žádosti a jejím schváleni navštíví kurýr se smlouvou nebo je možno se zastavit na jakoukoliv pobočku k jejímu podpisu. K mPůjčce Plus je založen také osobní účet mKonto, na který je mPůjčka Plus obratem po podpisu smlouvy připsána. Žádat je možno také přes telefonní linku nebo osobně na kterékoliv pobočce mBank.

Je nutno dokládat účel půjčky?

mPůjčku Plus můžete využít na cokoliv, není třeba dokládat účel a navíc není třeba mít ručitele nebo spolužadatele ani zástavu nemovitosti.

Kdy obdržím peníze na účet?

Rychlost výplaty záleží na podpisu smlouvy. Klienti, kteří potvrdí smlouvu SMS kódem, přijdou peníze během několika málo minut na osobní účet mKonto. Neklienti, kteří podepíšou smlouvu na pobočce, jsou peníze odeslány ihned po realizaci podpisu na mKonto, které je zapotřebí pro získání mPůjčky Plus.

Co bude zapotřebí doložit k půjčce?

Klienti, kterým chodí na osobní účet mKonto příjem, nemusejí dokládat příjem ani žádné jiné doklady. U neklientů jsou standardně zapotřebí doklad totožnosti a doložení příjmu (poslední tři bankovní výpisy z účtu, kam chodí výplata, u podnikatelů poslední daňové přiznání, potvrzení o zaplacení daně a potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu).

Je možno provádět mimořádné splátky nebo půjčku předčasně splatit?

V internetovém bankovnictví klient může kdykoliv v průběhu splácení půjčky poslat mimořádnou splátku nebo také celou půjčku předčasně splatit. Obě operace jsou bez poplatků.

Je možno odložit splátky?

Ano, v průběhu splácení je možno jednou odložit splátky na dobu 1 až 6 měsíců, ale klient nesmí být ve zpoždění se splácením. Po dobu odkladu klient splácí pouze úroky. Žádost o odložení splátek je nutno zanést na obchodní místo nebo zaslat poštou a to v případě ztráty zaměstnání nebo nemoci trvající více než jeden měsíc. Odložení splátek je zpoplatněno jednorázovým poplatkem ve výši 300 Kč.Výsledné hodnocení

mPůjčka Plus patří do úvěrového portfolia mBank a je doporučeno o ni žádat prostřednictvím internetu. V případě schválení půjčky je možno ji podepsat SMS kódem a značně tak urychlit výplatu, která je provedena obratem. Neklientům se prodlouží čas výplaty, jelikož je nutné smlouvu podepsat na pobočce nebo s kurýrem a až poté dojde k výplatě. mPůjčka Plus je neúčelový úvěr poskytovaný ve výši od 10 000 Kč do 1 200 000 Kč se splatností od 12 do 96 měsíců. Úroková sazba je stejná pro všechny výše a doby splatnosti a to od 4,99 %. Nespornou výhodou je garance nejlevnější půjčky, která klientovi zaručuje, že půjčka bude nejlevnější po celou dobu splácení. Na webových stránkách www.mbank.cz jsou kompletní informace o všech produktech včetně výše poplatků za jednotlivé operace. Nevýhodou je nutnost dokazovat příjem, která se týká všech neklientů a také větší časová náročnost týkající se právě neklientů.

RYCHLOST
70 %
SCHVALOVATELNOST
40 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 53 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Bezúčelová půjčka až do 1 200 000 Kč
 • Jednoduchá online žádost
 • Všechny podmínky přístupné na webových stránkách
 • mPůjčku Plus možno spravovat v přehledném internetovém bankovnictví

Požadavky

 • Osoba starší 18 let
 • Trvalý zdroj příjmů
 • Trvalé nebo přechodné bydliště na území ČR
 • Bez negativního záznamu v databázi Credit Bureau
 • Bezdlužnost vůči mBank

Rychlý kontakt

222 111 999
mBank S.A., Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 – 20:00
Víkendy a Svátky 9:00 – 17:30

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Intuitivní online žádost
 • mPůjčka Plus bude připsána na mKonto bez nutnosti návštěvy pobočky
 • Zdarma sjednání a vedení půjčky, mimořádné splátky a také měsíční e-výpisy
 • Zřízení osobního účtu mKomto bez poplatků zdarma
 • Inkasní splátky ve stanoveném termínu z mKonta
 • mPůjčku Plus je možno spravovat přes přehledné internetové bankovnictví
 • Bezúčelová půjčka až 1 200 000 Kč
 • Kompletní podmínky na www.mbank.cz
 • Peníze na mKontě obratem po podepsání smlouvy
 • Pevně stanovená sazba RPSN stejná pro všechny

Nevýhody půjčky

 • Neklienti musí doložit příjem
 • U mBank je nutno si založit osobní účet mKonto
 • Pouze pro lidi bez negativního záznamů v registrech dlužníku
 • Odložení splátky stojí 300 Kč

mPůjčka Plus od mBank

Neúčelový úvěr až 1 200 000 Kč na cokoliv mPůjčka Plus od mBank
Celkové hodnocení: 3/5. Hodnotilo 10122 klientů.
Poslední aktualizace obsahu: 5. 5. 2024