Tetička

Nová nebankovní půjčka na českém trhu

Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč
Splatnost: 5 - 30 dní
Úrok od: 0 % p.a.

Jednou z nejnovějších nebankovních půjček, které se v poslední době na českém trhu objevily, je půjčka Tetička, kterou poskytuje společnost Fair Credit, která už se nebankovním úvěrům věnuje delší dobu a nabízí je i pod svojí vlastní značkou. V této recenzi se zaměříme na její nový produkt Tetička – jaké jsou jeho hlavní vlastnosti a komu se tato půjčka může vyplatit?

Předně je třeba říct, že jde o klasickou mikropůjčku, resp. SMS půjčku – úvěrový limit (maximálně 20 000 Kč), doba splatnosti krátká (maximálně 30 dní). Co je ale naopak vysoké jsou poplatky, které jsou opravdu hodně vysoké a zvláště ve srovnání s půjčkami jako je např. Kamali apod. je rozdíl skutečně značný.

Sjednání úvěru probíhá přes webové stránky, které jsou přehledné, intuitivní a dobře zpracované, vyřídit půjčku na nich zvládne i méně zkušený uživatel internetu. Celý proces sice chvilku trvá, ale pak posouzení i výplata už pak proběhnou rychle. Co je ale důležité – žadatel musí mít vlastní bankovní účet, což se ověřuje pomocí verifikační platby. Ta ale dělá jen symbolickou korunu, takže v podstatě nic neriskujete.

Tak jako u celé řady jiných podobných úvěrů, i zde je možnost si splatnost půjčky v případě potřeb prodloužit – lze to udělat o 7, 15 nebo 30 dní. Prodlužovat splatnost lze dokonce i opakovaně, nicméně vždy se hradí poplatek, takže se vám v takovém případě půjčka silně prodraží. Výhodou ale určitě je možnost předčasného splacení půjčky bez jakýchkoli sankcí.

Půjčka Tetička má svoje plusy i mínusy a není asi úplně pro každého – pokud hledáte rychlou půjčku s okamžitou výplatou a víte, že peníze stihnete do 30 dní splatit, může být pro vás dobrým řešením finanční krize. Pokud ale naopak chcete výhodný úvěr s nízkými úroky a poplatky, vyplatí se vám poohlédnout se po mnohem levnějších alternativách, kterých je na našem trhu již celá řada. V každém případě je ale nutné říct, že nebankovní půjčka Tetička je důkladně prověřená, bezpečná, spolehlivá a v tomto směru tak nemusíte mít žádné obavy.

Půjčka s 0% úrokem

Půjčte si s Tetičkou a neplaťte žádný úrok!

Chci využít akci

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 1 000 Kč – 20000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 10 000 Kč
 • Úrok od: 0 %
 • Doba splatnosti: 5 - 30 dní
 • Peníze na účtu: 10 minut
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet klienta
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Recenze půjčky a průběh žádosti

Žádost o rychlý nebankovní úvěr Tetička si lze podat pouze prostřednictvím internetových stránek na adrese www.teticka.cz – na nich si zájemce provede registraci a vyplní žádost o půjčku. Potřebovat k tomu bude platný občanský průkaz, mobilní telefon a číslo bankovního účtu (musí se jednat o jeho vlastní účet, je to jedna z podmínek).

Přesný postup při žádosti o půjčku Tetička:

V internetovém prohlížeči si do adresného řádku zadejte stránku www.teticka.cz a otevře se vám web, na němž si budete moci půjčku rychle a pohodlně sjednat. Nejdříve ze všeho klikněte na odkaz Chci peníze (na úvodní stránce se vyskytuje hned několikrát) a hned se budete moci pustit do vyplňování. (obr. 1)

Žádost Tetička - krok 1

Otevře se vám jednoduchá úvěrová kalkulačka, na níž si snadno nastavíte požadované parametry půjčky – pomocí posuvníku si zvolíte, jak vysokou částku si chcete vypůjčit (v rozmezí od 1 000 Kč do 10 000 Kč s přesností na tisícovku) a jakou chcete splatnost úvěru (v rozmezí od 5 dní až po 30 dní, s přesností na jeden den) – nezapomeňte, že čím je splatnost kratší, tím pro vás bude půjčka levnější. Po pravé straně si pak můžete zkontrolovat přesnou výši poplatku a RPSN (roční procentní sazby nákladů). Jakmile budete s nastavením spokojeni, potvrďte jej kliknutím na žluté tlačítko Chci peníze. (obr. 2)

Žádost Tetička - krok 2

Následuje registrační formulář. Ten je naštěstí jen velmi krátký a stačí tak vyplnit pouze základní informace – vaši mailovou adresu, telefonní číslo a nastavit si heslo. Pak jen odkliknete souhlas s podmínkami, případně se zasíláním reklam a vše potvrdíte kliknutím na tlačítko Registrovat se. (obr. 3)

Žádost Tetička - krok 3

Hned poté se vám otevře váš účet u půjčky Tetička vaším úkolem teď bude postupně vyplnit jednotlivé informace. Nejdříve vyplníte základní údaje, jako je jméno, příjmení a rodné číslo a kliknete na Pokračovat. (obr. 4)

Žádost Tetička - krok 4

Pak uvedete adresu vašeho trvalého bydliště, případně i kontaktní (pokud se od sebe liší), číslo občanského průkazu a znovu potvrdíte tlačítkem Pokračovat. (obr. 5)

Žádost Tetička - krok 5

Následují údaje o vašem bydlení a rodinném stavu, o zdroji příjmů, příjmy a výdaje, vzdělání a na závěr ještě musíte doplnit číslo vašeho bankovního účtu. (obr. 6 až 10)

Žádost Tetička - krok 6

Žádost Tetička - krok 7

Žádost Tetička - krok 8

Žádost Tetička - krok 9

Žádost Tetička - krok 10

V dalším kroku je pak třeba podepsat smlouvu, což se provádí pomocí SMS kódu, jenž vám přijde na mobil – čtyřmístný PIN kód vyplníte na příslušné místo a kliknete na Podepsat smlouvu. (obr. 11)

Žádost Tetička - krok 11

Pak už jen zbývá ověření finanční situace, což se provádí uhrazením 1 Kč z vašeho bankovního účtu (můžete buď prostřednictvím internetového bankovnictví nebo převodem, záleží na vás). Závěrečným krokem je pak nahrání dokumentů. (obr. 12)

Žádost Tetička - krok 12

Reprezentativní příklad

10 000 Kč na dobu 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba je 0 ročně, RPSN je 4 933,41 %. Celková splatná částka je 13 800 Kč.

Sazebník poplatků

Půjčka pro nové klienty ZDARMA!

Výše půjčky Doba splatnosti Zaplatíte navíc Celková částka
1 000 Kč 5 dní 0 Kč 1 000 Kč
3 000 Kč 9 dní 0 Kč 3 000 Kč
5 000 Kč 30 dní 1 900 Kč 6 900 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jak vysokou částku si mohu jako nový klient půjčit a na jak dlouho?

Pro nové klienty je maximální možná půjčka od Tetičky 10 000 Kč (naopak minimum je 1 000 Kč) a splatnost je nejdéle do 30 dní (ale můžete si ji zvolit i kratší, půjčka vás pak vyjde levněji).

Lze půjčku případně prodloužit a pokud ano, o jak dlouhé období?

Ano, úvěr si můžete prodloužit a to buď o 7, o 15 nebo o 30 dní. Prodloužení je možné provádět i opakovaně, nicméně vždy se za něj musí uhradit poplatek, takže se pak půjčka ještě víc prodraží.

Jaké doklady si mám připravit? Je třeba někam volat nebo chodit na pobočku firmy?

Potřebovat budete především občanský průkaz (ten je nutný vždy), jinak ještě probíhá ověření účtu, nebo místo něj můžete doložit dokumenty o vašich příjmech (podle toho, jaký zdroj příjmů máte).

Mohou tento úvěr získat i důchodci nebo maminky na mateřské dovolené?

Ano, půjčka je vhodná i pro ty, jenž pobírají starobní důchod, stejně tak i pro matky na mateřské.

Prověřuje se nějak finanční situace žadatele? V bance už mi žádost několikrát zamítli.

Ano, poskytovatel půjčky si bonitu každého žadatele důkladně prověřuje, nicméně fakt, že vám půjčku zamítli kdekoli jinde, ještě neznamená, že to tak dopadne i zde. Šance na schválení úvěru je u Tetičky docela vysoká, takže se určitě vyplatí to alespoň zkusit – nemůžete nic ztratit, vyjma jedné koruny, která se platí jako ověřovací poplatek.

Je tento úvěr účelový, nebo ho mohu použít na co chci a účel nemusím oznamovat?

Ne, půjčka je samozřejmě neúčelová a s penězi si pak můžete dělat co chcete. Předem nic oznamovat nemusíte, jak s půjčkou naložíte, je už čistě na vás.

V čem spočívá hlavní výhoda půjčky Tetička? Poplatky mi totiž připadají docela vysoké.

Asi největší předností této půjčky je její rychlost – velmi rychlé je zejména posouzení žádosti, kdy se výsledek dozvíte téměř ihned, ale rychlá je pak i samotná výplata peněz na váš účet.Výsledné hodnocení

Zbrusu nová nebankovní půjčka Tetička patří mezi klasické rychlé půjčky před výplatou. Funguje tak podobně jako celá řada jiných obdobných nebankovních úvěrů, hlavní výhodou je zde zejména rychlost, takže může být zajímavou alternativou pro ty, jenž potřebují mít peníze co nejrychleji. Negativem jsou ale rozhodně poplatky, které jsou velmi vysoké, RPSN (roční procentní sazba nákladů) se pohybuje skutečně ve velmi vysokých číslech. Půjčku sice lze v případě potřeby prodloužit, ovšem pak se ještě více prodraží. Nebankovní úvěr Tetička lze doporučit jako nouzové řešení, kdy nutně potřebujete rychle peníze, nicméně pro opakované půjčování vhodná není – pak je lepší zvolit si raději některou z úvěrových společností, jež nabízejí nižší poplatky.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
80 %
SPOLEHLIVOST
70 %
Celkové hodnocení 80 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Rychlý nebankovní úvěr do 20 000 Kč od společnosti Fair Credit (10 000 Kč u 1. půjčky)
 • Snadné vyřízení po internetu, rychlá výplata peněz na účet
 • Splatnost maximálně 30 dní, lze si ji ale opakovaně prodloužit
 • Z dokladů stačí pouze platný občanský průkaz, pokud si necháte ověřit účet
 • Půjčka je neúčelová a není k ní potřeba žádné ručení ani zajištění
 • Úvěr je určený nejen pro zaměstnance, ale i pro podnikatele, důchodce a matky na mateřské

Požadavky

 • Úvěr mohou získat pouze ti zájemci, kteří již dosáhli alespoň 18 let věku
 • Žadatel musí mít vlastní účet u banky, mobilní telefon a mailovou adresu
 • V žádosti je třeba vyplnit všechny požadované údaje a uhradit korunovou ověřovací platbu
 • Důležitou podmínkou je také stálý měsíční příjem (z práce, podnikání, důchodu či mateřské)

Rychlý kontakt

800 023 055
Fair Credit International, SE, Kubánské náměstí 1391/11, Praha 10, 100 00

Otevírací doba: Pondělí - Pátek
Víkendy a Svátky

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Velmi snadné a pohodlné sjednání úvěru přes internet s minimem dokladů
 • Bleskové posouzení žádosti a rychlá výplata na bankovní účet
 • Společnost nabízí novým klientům možnost první půjčky zdarma
 • Vysoká šance na schválení půjčky, získat ji mohou i důchodci nebo maminky na mateřské
 • Možnost prodloužení půjčky až o 30 dní, prodloužit ji lze navíc i opakovaně
 • Přehledné webové stránky, jasné podmínky, seriózní jednání poskytovatele
 • K vyřízení půjčky není třeba žádná zástava ani ručitel, půjčka je dostupná téměř každému

Nevýhody půjčky

 • Nízká maximální výše půjčky a krátká maximální splatnost
 • Velmi vysoká roční procentní sazba nákladů
 • Sankce při pozdním splacení, poplatky za případné upomínky

Tetička

Nová nebankovní půjčka na českém trhu Tetička
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 22. 5. 2024