Půjčka 7 od Kontex Trade International

Nebankovní půjčka od 1 000 Kč až do 15 000 Kč

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč
Splatnost: 7 - 28 dní
Úrok od: 0 % p.a.

Úvěrový rámec půjčky je od 1 000 Kč do 15 000 Kč, dobu splatnosti si můžete vybrat ze čtyř možností – 7, 14, 21 nebo 28 dní. Spolu s délkou splatnosti pak souvisí i poplatek, čím kratší je splatnost, tím méně celkově zaplatíte. Pokud byste nedokázali úvěr uhradit včas, můžete využít možnosti prodloužení o 14 dní, budete ale muset zaplatit 950 Kč jako administrativní poplatek. Půjčku 7 je za těchto podmínek možné prodlužovat i opakovaně, pak vás ale vyjde zbytečně draho.

Půjčka 7 je kompletně internetovým produktem, všechno se tedy vyřizuje pouze online, bez nutnosti kamkoliv jezdit nebo telefonovat. Sjednání je ale trochu náročnější než u většiny podobných SMS půjček, protože jeho součástí je i ověření bankovního účtu a doložení příjmů. Po vyplnění celé žádosti a odeslání požadovaných dokumentů je žádost posouzena a v případě schválení jsou peníze odeslány do 15 minut na váš účet. Rychlost vyřízení závisí i na tom, v jakou dobu jste si žádost podali.

1. půjčka ZDARMA

Půjčte si napoprvé maximálně 10 000 Kč a prvních 14 dní máte zdarma!

Chci využít akci

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 1 000 Kč – 15000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 15 000 Kč
 • Úrok od: 0 %
 • Doba splatnosti: 7 - 28 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Abyste mohli Půjčku 7 získat, musíte provést registraci na jejích webových stránkách, provést ověření vašeho telefonního čísla a bankovního účtu a doložit příjmy. K vyřízení tak budete potřebovat mobilní telefon, občanský průkaz, bankovní účet a doklad, který potvrzuje vaše příjmy.

Přesný postup při žádosti o Půjčku 7 přes internet:

Žádost o nebankovní Půjčku 7 se podává pouze přes internetové stránky. Připravili jsme proto vás podrobný popis, jak při jejím vyplňování postupovat. Nejdříve si ve svém internetovém prohlížeči otevřete stránky na adrese www.pujcka7.cz. Hned v horní části webu uvidíte přehlednou úvěrovou kalkulačku, na níž si nastavíte, jak vysokou půjčku chcete a na jak dlouhou dobu. Nastavení parametrů půjčky se provádí jednoduše pomocí dvou posuvníků a na pravé straně hned uvidíte přesné údaje o poplatku, úroku, RPSN i roční úrokové sazbě a přesné datum splatnosti. Až budete mít půjčku nastavenou, kliknete na tlačítko Získat úvěr. (obr. 1)

Žádost Půjčka 7 - krok 1

Hned poté se vám na monitoru zobrazí informační panel, kde jsou uvedeny základní požadavky a jsou v něm shrnuty hlavní parametry půjčky i datum splatnosti. Potvrďte je kliknutím na Pokračovat a následuje registrace. (obr. 2)

Žádost Půjčka 7 - krok 2

V první části registračního formuláře musíte uvést základní osobní údaje – konkrétně jméno, příjmení, rodné číslo, mailovou adresu, telefonní číslo (musí se jednat pouze o mobilní telefon, na dané číslo vám totiž bude odeslána SMS zpráva) a číslo vašeho osobního dokladu. (obr. 3) Níže je zapotřebí vyplnit ještě adresu, typ zaměstnání, výši příjmů i výdajů a počet členů domácnosti. Pak odkliknete souhlas se zpracováním osobních údajů, naopak souhlas se zasíláním marketingových informací udělovat nemusíte. Potvrdíte kliknutím na Pokračovat a následuje ověření telefonního čísla. (obr. 4 a 5)

Žádost Půjčka 7 - krok 3

Žádost Půjčka 7 - krok 4

Žádost Půjčka 7 - krok 5

Vzápětí vám přijde na mobil SMS zpráva se čtyřmístným kódem – ten zadáte do políčka, které se vám zobrazí na monitoru a tím dojde k ověření čísla vašeho mobilního telefonu.

Žádost Půjčka 7 - krok 6

V tuto chvíli budete mít před sebou už jen dva poslední kroky - vyplnit číslo bankovního účtu a jméno jeho majitele (to musíte být vy), zároveň si zkontrolujete nastavenou výši půjčky i splatnosti a v posledním kroku ověříte svůj bankovní účet (zašlete 1 Kč na bankovní účet společnosti) a nahrajete (nebo odešlete e-mailem) doklady o vašem příjmu + dva doklady totožnosti.

Reprezentativní příklad:

Celková výše spotřebitelského úvěru 4 500 Kč. Doba trvání 28 dní. Poplatek za poskytnutí úvěru 1 317 Kč. Roční úroková sazba 36 %. Úroky 124,27 Kč. RPSN 3 640,9 %. Poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti 0 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru 1 441,27 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 5 941,27 Kč.

Sazebník poplatků

Půjčka pro nové klienty ZDARMA!

Výše půjčky Doba splatnosti Poplatek Celkem zaplatíte
1 000 Kč 7 dní 0 Kč 1 000 Kč
2 000 Kč 7 dní 0Kč 2 000 Kč
3 000 Kč 28 dní 887 Kč 3 970 Kč
10 000 Kč 21 dní 2 327 Kč 12 534Kč

FAQ - Často kladené otázky

Dá se Půjčka 7 sjednat i osobně na pobočce nebo po telefonu?

Nedá, půjčku si můžete vyřídit pouze přes její webové stránky, kde si musíte vyplnit registraci a uvést požadované údaje. Vyřízení je sice trochu delší, než u některých jiných SMS půjček, na druhou stranu web je naprosto bezpečný a k žádnému zneužití vašich údajů dojít nemůže.

Mohu si nechat peníze poslat na účet někoho příbuzného?

Bohužel ne – základním požadavkem je, že každý klient musí mít svůj vlastní bankovní účet. Bez ověření účtu není možné tento úvěr poskytnout, výplata složenkou nebo v hotovosti podporována není.

Dá se půjčka prodloužit, když ji nedokážu splatit včas? Pokud ano, za jakých podmínek?

Ano, možné to je, ale pouze na 14 dní a po uhrazení poplatku ve výši 950 Kč. Takto si můžete půjčku prodloužit i víckrát, nicméně vždy vám bude účtován tento poplatek.

Jaké jsou u tohoto úvěru úrokové sazby a RPSN?

Přesnou výši úrokových sazeb, roční procentní sazby nákladů i jednotlivých poplatků najdete na webu Půjčky 7 v úvěrové kalkulačce i na samostatné podstránce v přehledné tabulce. Úroky jsou hodně vysoké, půjčka je tak vhodná spíše ve výjimečných případech.

Bohužel jsem zrovna nezaměstnaný, mám nějakou šanci, že půjčku dostanu?

Ne, aby vám mohla být půjčka poskytnuta, musíte doložit vaše příjmy. Půjčka 7 je určená pouze pro zaměstnané žadatele s pravidelným příjmem, který musí doložit.

Co musím splňovat, abych mohl využít výhod věrnostního programu Půjčky 7?

Věrnostní program je určený pro stálé klienty této půjčky a automaticky jej můžete využít už od druhé půjčky. Sleva činí 10 % na druhou a třetí půjčku, 15 % na čtvrtou a šestou, 20 % na sedmou a konečně 25 % na desátou a každou další půjčku. Musíte ale vždy splatit půjčku včas – v opačném případě vám sleva poskytnuta nebude.

Proč po mě poskytovatel půjčky chce, abych nejdříve uhradil poplatek?

Je to pouze kvůli ověření, že je bankovní účet psaný na vaše jméno. Poplatek stačí ve výši jednoho haléře, takže i při zamítnutí žádosti vám žádná škoda nevznikne. Ověření lze ale provést i zasláním výpisu z účtu nebo smlouvy o jeho založení.Výsledné hodnocení

Půjčka 7 je zástupcem krátkodobých nebankovních úvěrů, určených lidem, jenž potřebují pouze menší částku na velmi krátkou dobu. Jako nouzové řešení, když potřebujete např. pár tisíc do nejbližší výplaty, tak může být variantou, pro většinu lidí ale její podmínky nejsou příliš výhodné. Největším negativem je zejména extrémně vysoká RPSN a úroková sazba, takže Půjčka 7 ve srovnání s jinými podobnými úvěry vychází jako zbytečně drahá. Vysoký je i poplatek za případné prodloužení splatnosti, takže zvláště lidé, kteří si půjčku prodlouží opakovaně, utratí jen za poplatky mnohem více, než u jiných společností. Dalším negativem je složitější sjednání (musíte mimo jiné ověřit bankovní účet) a přísnější požadavky. Celkově tak Půjčka 7 pro většinu lidí není zrovna ideálním úvěrovým produktem, nicméně pokud někdo potřebuje prověřenou a dostupnou rychlou půjčku, jedná se o naprosto bezpečné řešení – žádných skrytých poplatků nebo dokonce podvodného jednání se zde bát nemusíte.

RYCHLOST
70 %
SCHVALOVATELNOST
40 %
SPOLEHLIVOST
80 %
Celkové hodnocení 63 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Dostupný a bezpečný nebankovní úvěr do 15 000 Kč
 • První půjčka do 10 000 Kč na 14 dní zdarma
 • Půjčka je krátkodobá, maximální splatnost je 28 dní
 • Za poplatek 950 Kč si půjčku můžete o 14 dní prodloužit
 • Sjednání je možné pouze přes internet, výplata je pouze na bankovní účet
 • Stálí klienti mají slevy, díky věrnostnímu programu mohou ušetřit až 25 %

Požadavky

 • Půjčka 7 je pro svéprávné fyzické osoby, které mají alespoň 21 let
 • Získat ji mohou pouze lidé se stálým příjmem, který musí doložit
 • Podmínkou je také vlastní bankovní účet, součástí žádosti je jeho ověření
 • Klient také nesmí mít dluhy po splatnosti u jiných úvěrových společností
 • K vyřízení žádosti budete potřebovat mimo jiné mobilní telefon a občanský průkaz

Rychlý kontakt

727 830 896
Kontex Trade International s.r.o., Na Okruhu 488/27, 142 00 Praha-Libuš-Písnice

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08:00 – 17:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Můžete si půjčit i velmi nízké částky, třeba jen tisícovku do výplaty
 • Vše se vyřizuje přes internet, kvůli půjčce nemusíte nikam chodit ani volat
 • Úvěr si v případě potřeby můžete prodloužit a to i opakovaně
 • Kvůli půjčce nemusíte dávat do zástavy nemovitost, nepotřebujete ani ručitele
 • Půjčka je 100% bezpečná, poskytovatel splňuje všechny požadavky na bezpečný úvěr
 • Nejsou účtovány žádné skryté poplatky, vždy víte předem, kolik vás půjčka bude stát
 • Při opakovaných půjčkách získáte slevu, od desáté půjčky dokonce 25 %

Nevýhody půjčky

 • Půjčka je velmi drahá, s vysokým úrokem a velmi vysokou RPSN
 • Prodloužení půjčky je také drahé, stojí vždy 950 Kč
 • Vyřízení půjčky je komplikovanější kvůli nutnosti ověření účtu a příjmů
 • Vysoké procento žádostí bývá zamítnuto

Půjčka 7 od Kontex Trade International

Nebankovní půjčka od 1 000 Kč až do 15 000 Kč Půjčka 7 od Kontex Trade International
Celkové hodnocení: 3/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 23. 1. 2024