Unicredit Presto půjčka

Výhodná bankovní půjčka s úrokem 2,6% p.a. pro každého

Výše půjčky: 30 000 - 1 000 000 Kč
Doba splatnosti: 1 - 10 let
Úrok: 2,6 %

PRESTO Půjčka je bezúčelová půjčka od UniCredit Bank, jež je poskytována ve výši od 30 000 Kč až do 1 000 000 Kč. O půjčku se dá žádat online na www.unicreditshop.cz a je to nejjednodušší způsob. Další možností je zavolat na zákaznickou linku nebo navštívit jakoukoliv pobočku. Stávající klienti UniCredit Bank vidí v internetovém bankovnictví předschválenou půjčku, u které již není třeba dokládat příjem. Žadatelé, kteří nejsou klienty banky, musejí předložit občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, potvrzení o výši příjmu nebo daňové přiznání a doklad prokazující adresu pobytu, který nesmí být starší tří měsíců (faktura za mobilní telefon nebo pevnou linku, doklad o zaplacení SIPO, faktury za elektřinu, plyn apod.). Výhodou PRESTO půjčky je možnost předčasného splacení kdykoliv v průběhu splácení a také možnost získat slevu 4% z úroku, která je podmíněna založením běžného účtu Ukonto a sjednáním pojištění schopnosti splácet. Nevýhodou je rychlost výplaty, jelikož posouzení trvá 1 až 2 dny a teprve poté je nutné navštívit pobočku a také fakt, že pojištění navýší celkově splatnou částku i přes 4% slevu z úroku. UniCredit Bank si účtuje jednorázový poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1 500 Kč bez ohledu na jeho výši.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: bankovní
 • Půjčka: 30 000 Kč – 1000000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 30 000 Kč
 • Úrok od: 2,6 %
 • Doba splatnosti: 1 - 10 let
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

UniCredit Bank nabízí většinu produktů online na www.unicreditbank.cz. Postup online žádosti bude popsán na následujících řádcích. První krok je volba výše půjčky a doby splatnosti. Na pravé straně stránky žadatel vidí údaje o poptávané půjčce. Na druhé obrazovce (stejná webová stránka) můžete vidět možnost zvolit si svoji slevu ve výši 4% na úrokové sazbě za U konto s garancí vedení účtu zdarma a výběr ze všech bankomatů v ČR i ve světě na 10 let a za výhodné pojištění pro případ smrti, invalidity a nezaměstnanosti. Ovšem tuto slevu je nutno si dobře promyslet, jelikož právě tato sleva díky pojištění schopnosti splácet navýší RPSN a půjčku znatelně prodraží (podrobné informace naleznete v sekci "Sazebník poplatků" níže). Jakmile budou hodnoty zvoleny je nutno kliknout na tlačítko "pokračovat" a přejít k zadávání požadovaných údajů.

Zadávání údajů se skládá ze tří částí. První část "Kontaktní údaje" vyžaduje vyplnění jména, příjmení, e-mailu, mobilního telefonu a potvrzení položky "Seznámil jsem se a souhlasím s poučením o zpracování osobních údajů." Jakmile tyto položky vyplníte, klikněte na "Pokračovat".

Zobrazí se druhá část stránky a to "Adresa trvalého pobytu". Je zapotřebí uvést stát, město, ulici, číslo popisné a PSČ. Poté opět kliknout na "Pokračovat". Dostanete se do druhé části "Osobní údaje". Vyplnit je třeba státní občanství, rodné číslo (rodné číslo se vyplní po zadání rodného čísla), číslo občanského průkazu, datum vydání občanského průkazu, platnost občanského průkazu do, místo narození a občanský průkaz vydal. Dále odsouhlasit, že nejsem politicky exponovaná osoba a nejsem osobou se zvláštním vztahem k bance.

Druhá polovina stránky požaduje vyplnění "Dodatečných informací k úvěru". Je nutno zvolit rodinný stav, jaký je váš stav v současnosti ve vztahu k zaměstnání, čistý měsíční příjem, název zaměstnavatele, jeho IČ a telefon na zaměstnavatele. Poté stejně jako na konci první části je nutno klinknout na tlačítko "Pokračovat".

V tomto okamžiku se dostanete k poslední části "Dokončení. Je nutno si vybrat pobočku UniCredit Bank za účelem rezervace schůzky. Na pravé straně stránky jsou k rozbalení detaily nabídky, kontaktní údaje a dodatečné informace.

Jako poslední je nutno zaškrtnout položku "Seznámil jsem se a souhlasím s Žádostí o poskytnutí PRESTO Půjčky. Posledním úkonem je kliknutí na "Odeslat žádost" a poté se zobrazí sumarizace vybrané schůzky a informace o kontaktu bankéřem v nejbližší době.

Během jednoho až dvou dní bude žadatel kontaktován bankéřem a bude požádán o přinesení druhého dokladu totožnosti a potvrzení o příjmu na schůzku, kterou si zvolil v žádosti. Na pobočce se pak může dotyčný rozhodnout, zda si založí osobní účet Ukonto či nikoliv. Výhodou je,že půjčka mu bude na účet u UniCredit Bank připsána obratem. Na účet u jiných bank bude půjčka připsána následující pracovní den. Velkou výhodou je možnost sjednat si půjčku online na www.unicreditshop.cz a také skutečnost, že pokud má žadatel účet u UniCredit Bank nebo si ho na pobočce zřídí, bude mu půjčka připsána na tento účet po podpisu smlouvy obratem. Nevýhodou je velká časová náročnost získání půjčky a existence poplatku za poskytnutí úvěru ve výši 1 500 Kč.

Hodnoty v tabulce jsou orientační a ukazují na znatelný nárůst RPSN v případě pojištění schopnosti splácet, která ve finále převýší úrokovou sazbu nabízenou neklientům (bez nutnosti mít osobní účet Ukonto a zmíněné pojištění schopnosti splácet). Jsou uvedeny půjčky ve výši 50 000, 100 000, 200 000, 300 000, 400 000 a 500 000 Kč. Hodnoty uváděné na webových stránkách www.unicreditshop.cz jsou nepřesné, jelikož násobek počtu splátek a její hodnoty nedá výslednou částku. Pro výpočet tedy byly použity měsíční splátky uváděné v kalkulačce na výše uvedených stránkách.

Sazebník poplatků

Kolik si chci půjčit? 200 000 Kč
Dobra trvání úvěru 84 měsíců
Úroková sazba (p.a.) 7.90 %
Výše měsíční splátky 3 762 Kč
RPSN 15.92 %
Celková splatná částka 318 838 Kč
Odměna za řádné splácení 51 400 Kč
Zvýhodněná sazba 2.55 % p.a.
Se zvýhodněním zaplatíte 267 438 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jakým způsobem je možno žádat o půjčku?

Nejjednodušší je žádat online na www.unicreditshop.cz. Jinak je možno požádat také prostřednictvím zákaznické linky nebo osobně na jakékoliv pobočce UniCredit Bank.

Je zapotřebí ručitele k získání půjčky?

Ne, ovšem u žádostí nad 250 000 Kč může být vyžadován spolužadatel. Částky od 500 000 Kč do 1 000 000 Kč jsou posuzovány individuálně a podrobnosti budou sděleny bankéřem na pobočce.

Komu je PRESTO půjčka nabízena?

Půjčka je určena fyzickým osobám na něž je telefonický kontakt a mají trvalý příjem (nesmí být ani ve zkušební ani ve výpovědní době).

Jaké poplatky jsou s půjčkou spojeny?

S půjčkou je spojen jednorázový poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1 500 Kč bez ohledu na výši požadované částky.

Je nutné mít u UniCredit Bank osobní účet?

Není to nutné, ale pro majitele účtu je poskytována sleva 4% z úrokové sazby a nabízeno výhodné pojištění. U Konto je poskytováno na 10 let s garancí vedení účtu zdarma a výběry ze všech bankomatů v ČR také zdarma při zasílání měsíčního příjmu minimálně 12 000 Kč.

Jaké doklady je třeba doložit?

Doložit je zapotřebí občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, dále pak potvrzení o výši příjmu nebo daňové přiznání a doklad prokazující adresu pobytu (nesmí být starší tří měsíců -faktura za mobilní telefon nebo pevnou linku, doklad o zaplacení SIPO, faktury za elektřinu, plyn apod.).Výsledné hodnocení

PRESTO Půjčka je součást velmi široké nabídky produktů UniCredit Bank. Výhodou je možnost si o půjčku požádat z domova prostřednictvím internetových stránek www.unicreditshop.cz. Další možností je zavolat na zákaznickou linku, ovšem údaje diktované operátorovi jsou naprosto stejné jako ty zadávané přes online žádost, tudíž je tato možnost doporučována spíše odpůrcům moderních technologií. A variantou poslední je návštěva kterékoliv pobočky UniCredit Bank. Po odeslání žádosti bude klient do 1 až 2 pracovních dní kontaktován bankéřem a bude mu sdělen výsledek s případným sjednáním schůzky na nejbližší pobočce. Tato schůzka bude skýtat doložení druhého dokladu totožnosti, potvrzení o příjmu a podpis smlouvy, po kterém budou klientovi odeslány peníze na účet. Převod se tak uskuteční ještě tentýž den a jedná se o jedinou možnou formu výplaty půjčky. PRESTO Půjčka je nabízena ve výši od 30 000 do 1 000 000 Kč se splatností od 12 do 120 měsíců.

RYCHLOST
30 %
SCHVALOVATELNOST
40 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 57 %

Zkušenosti

Karel F
Karel F
Web: http://www.vyhodnaky.cz/unicredit-bank-presto-pujcka/

Potřeboval jsem půjčku 100 000 Kč a věděl jsem jediné – nechtěl jsem úvěr od nebankovní společnosti. Na internetu jsem si v klidu porovnal nabídky našich bank a jako nejvýhodnější se mi jevila Presto půjčka od Unicredit bank. Podal jsem si online žádost a o den později jsem zašel na pobočku banky i s požadovanými doklady. Půjčka mi byla velmi rychle schválena a ještě ten den jsem měl peníze na účtu. Nenapadá mě nic, co bych této nabídce mohl vytknout, byl jsem spokojený opravdu se vším. Mohu tedy jedině doporučit."

Aspera
Aspera
Web: http://www.emimino.cz/diskuse/presto-pujcka-unicredit-bank-151768/

Máme UCB a bez problémů. Vyřízení hypo bylo bez problémů, bez protahování. Nyní nás za rok čeká refinancování a sami nám nabídli ať si rok před koncem už zarezervujeme úrokovou sazbu, že jsou teď nízké. My teda ještě poplatek za hypo máme, ale teď už bysme mít neměli. Za účet poplatek neplatíme.

Rychlé informace

 • Bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Možnost získat až 1 000 000 Kč
 • Úvěr během jedná návštěvy pobočky
 • Správa a vedení úvěru zdarma
 • Čerpání bezprostředně po podpisu smlouvy

Požadavky

 • Fyzická osoba
 • Trvalý příjem
 • Telefonní kontakt

Rychlý kontakt

800 14 00 14
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., Želetavská 1525/1, Praha 4

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 7.00-22.00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Bezúčelová půjčka až 1 000 000 Kč (od 500 000 Kč individuální posouzení)
 • Úrok 2,6 % p.a. pro každého při dodržení řádného splacení
 • Možnost komunikace prostřednictvím UniCredit Bank chatu
 • Správa úvěru zdarma
 • Předčasné splacení kdykoliv v průběhu splácení půjčky
 • Bez nutnosti mít účet u UniCredit Bank
 • Až pětkrát je možno si odložit splátku
 • Pro stávající klienty bez dokládání příjmů
 • Stávající klienti mohou žádat o předschválenou půjčku v internetovém bankovnictví
 • Kompletní informace nejen o PRESTO půjčce na www.unicreditbank.cz
 • Splátka se automaticky inkasuje ke 20. v měsíci

Nevýhody půjčky

 • Jednorázový poplatek za poskytnutí úvěru 1 500 Kč
 • Pevně stanovené datum splátky
 • Posouzení trvá jeden až dva dny
 • Výplata je možná pouze převodem na účet
 • Pojištění navýší celkově splatnou částku i přes 4% slevu z úroku
 • Nutnost dokládat příjem
 • Nutnost mít v den automatického inkasa splátky dostatek financí na účtu

Unicredit Presto půjčka

Výhodná bankovní půjčka s úrokem 2,6% p.a. pro každého Unicredit Presto půjčka
Celkové hodnocení: 3/5. Hodnotilo 30122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Potvrzení o výši příjmu
(velikost: 286 kB)
Prezentace
(velikost: 623 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 7. 12. 2018