Creditea

Nová půjčka od Providentu

Výše půjčky: 3 000 - 130 000 Kč
Splatnost: 6 – 36 měs.
Úrok od: 9,84 % p.a.

Půjčka Creditea je novým online produktem společnosti Provident Financial s.r.o. Půjčit si prostřednictvím jednoduchého online formuláře můžete 3 000 Kč až 130 000 Kč. A protože jde o půjčku bezúčelovou, peníze můžete použít na cokoli uznáte za vhodné. Splatnost půjčky Creditea se pohybuje mezi 6 až 36 měsíci. Pokud jde navíc o vaši první půjčku, kterou vrátíte v horizontu třiceti dní, společnost vám nebude účtovat žádné poplatky ani úroky. Peníze navíc tak snadno získáte online a zcela zdarma.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 3 000 Kč – 130000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 130 000 Kč
 • Úrok od: 9,84 %
 • Doba splatnosti: 6 – 36 měs.
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Recenze půjčky a průběh žádosti

O půjčku Creditea můžete snadno zažádat online a to prostřednictvím intuitivního formuláře, jehož vyplnění vám zabere pouze pár minut. Celý online proces vyřídíte pěkně z pohodlí domova bez toho, abyste museli navštěvovat pobočku, řešit náročnou administrativu nebo zdlouhavě ověřovat totožnost, či podepisovat smlouvy.

Pokud máte jakékoli dotazy neváhejte společnost kontaktovat e-mailem na ahoj@creditea.cz nebo napsat na WhatsApp 723 53 53 53. Mějte na paměti, že pro úspěšné posouzení a výpočet online půjčky Creditea bude zapotřebí vyplnit všechny požadované údaje v žádosti.

Po schválení vaší žádosti je pro výplatu financí nutné dokončit ověření totožnosti. Ověření probíhá nahráním fotografie přední a zadní strany občanského průkazu, přičemž k žádosti je nutné přidat i vaši fotografii s občanským průkazem v ruce. Pro rychlejší načerpaní financí proto mějte OP a telefon s fotoaparátem připraven předem.

Jakmile bude vaše žádost o půjčku schválená, peníze vám budou na bankovní účet poukázány obratem (zpravidla do 15 minut po schválení žádosti). Pokud navíc vypůjčené prostředky vrátíte ve lhůtě 30 dnů, společnost Provident vám nebude účtovat žádné poplatky ani úroky. Peníze navíc tak získáte zcela zdarma.

Přesný postup při žádosti o půjčku Creditea přes internet:

Sjednat si Creditea půjčku přes internet není nic složitého. Přesto jsme připravili následující podrobný návod, který vás provede celým procesem od nastavení částky k zapůjčení, přes ověření totožnosti, až po podpis smlouvy prostřednictvím PINu v SMS zprávě.

Jak tedy na to? V první řadě si připravte občanský průkaz nebo jiný průkaz dokladující vaši totožnost (s fotografií) a fotoaparát nebo chytrý telefon s foťákem. Žádost o půjčku snadno vyplníte na stránkách www.creditea.cz, kde na vás čeká intuitivní formulář, jehož vyplnění vám zabere jen pár minut.

Prvním krokem je navolení konkrétní částky, kterou si chcete půjčit. To provedete snadno posuvníkem, kterým můžete posouvat vlevo a vpravo. Nejnižší částka k zapůjčení činí 3 000 Kč a ta nejvyšší pak 130 000 Kč. Výhodou je, že na nejvyšší půjčku dosáhnou i ti žadatelé, kteří si u společnosti Provident sjednávají půjčku poprvé. (obr. 1)

Žádost půjčka Creditea - krok 1

Dalším krokem je kontrola orientační výše měsíční splátky. Jednoduše a během několika mála kliknutí proto uvidíte, kolik budete muset za půjčku měsíčně zaplatit a zda tato částka negativně neovlivní vaši životní úroveň.

Pokud dospějete k názoru, že je měsíční splátka přijatelná, postupujte, prosím k dalšímu kroku. Pamatujte nicméně, že zatím jde pouze o orientační výši měsíční splátky. Skutečná částka se bude odvíjet od vaší bonity a schopnosti půjčku splácet.

Dalším krokem je kliknutí na tlačítko „Zažádat online“, které vás pustí k online žádosti (obr. 2), kam stačí vypsat vaše osobní a kontaktní údaje (např. křestní jméno, příjmení, mailovou adresu, rodné a telefonní číslo), poté budete požádáni o číslo občanského průkazu a informaci o místě narození.

Žádost půjčka Creditea - krok 2

Následuje zadání adresy vašeho trvalého pobytu, kterou máte uvedenou na svém občanském průkazu a zadání informací o vašich příjmech, výdajích, pravidelných měsíčních splátkách, případně vyživovaných dětech.

Na základě těchto informací se okamžitě dozvíte, kolik finančních prostředků si můžete reálně půjčit a to vše společně s minimální měsíční splátkou. V tomto kroku si navíc můžete nastavit také vyšší splátky a rychlejší splácení půjčky.

Dalším krokem je přehledné shrnutí půjčky, o kterou hodláte požádat. Překontrolujte si, prosím veškeré údaje a hlavně kontakt, na základě kterého vás bude společnost kontaktovat v případě doplnění dodatečných informací nebo dotazů.

Pokud vše souhlasí, odklikněte, že chcete smlouvu podepsat a že nejste politicky exponovaná osoba. Nyní by vám měl dorazit na uvedené mobilní číslo PIN kód, který bude součástí SMS zprávy. Kód opíšete a kliknete na tlačítko „Potvrzuji“.

Dalším krokem je ověření příjmu skrze internetové bankovnictví, nahráním výpisu z bankovního účtu nebo daňového přiznání. Jakmile příjem ověříte, bude nutno ověřit taky vaši totožnost. V rámci tohoto kroku stačí nahrát dvě fotografie občanského průkazu (přední a zadní strana) a jednu vaši fotografii s občanským průkazem v ruce.

Tímto krokem bude žádost dokončena a zaslána ke schválení. Schvalování žádostí probíhá ve všední dny vždy mezi 8:00 a 17:00 h. Jakmile bude vaše žádost o Creditea půjčku schválená, peníze vám budou na účet zaslány do patnácti minut.

Reprezentativní příklad:

Reprezentativní příklad půjčky na 20 000 Kč v délce 12 měsíců, s ročním úrokem 9,84 % p. a., RPSN 10,45 %. Měsíční splátky činí 1 758 Kč, pevný úrok 1 100 Kč, poplatky při řádném splácení 0 Kč. Celkem zákazník zaplatí 21 100 Kč. Finální výše splátky záleží na individuálním posouzení úvěrové žádosti.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Měsíční splátky Celková částka
20 000 Kč 12 měsíců 1 758 Kč 21 100 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Kolik si můžu prostřednictvím půjčky Creditea půjčit?

Částka k zapůjčení se pohybuje od 3 000 Kč do 130 000 Kč. Konkrétní objem finančních prostředků si navolíte při sjednávání půjčky online.

Můžu si jako prvožadatel půjčit maximální částku – tj. 130 000 Kč?

Maximální částka k zapůjčení není u Creditea půjčky nijak omezena. Proto si mohou 130 000 Kč půjčit i žadatelé, kteří o tuto půjčku žádají prvně.

Za jak dlouho musím vypůjčené prostředky vrátit?

Splatnost Creditea půjčky se pohybuje od 6 do 36 měsíců.

Jak půjčku sjednám a vyřídím? Musím chodit na pobočku?

Nikoliv. Půjčku jednoduše vyřídíte online pěkně z pohodlí svého domova. Stačí vám pouze vyplnit jednoduchý online formulář, prostřednictvím kterého ověříte svoje bydliště, příjmy a totožnost.

Musím smlouvu o půjčce podepisovat osobně na pobočce?

Ne. Smlouvu o půjčku „podepíšete“ jednoduše pomocí SMS zprávy, ve které vám přijde unikátní PIN.

Nemám bankovní účet. Můžu si nechat vyplatit peníze v hotovosti?

Bohužel ne. Mít vlastní bankovní účet je jednou ze základních podmínek kladného posouzení žádosti o půjčku Creditea. V hotovosti peníze nelze vyplatit.

Můžu půjčku splatit předčasně? Bude si společnost účtovat nějaký poplatek?

Půjčku můžete splatit předčasně kdykoliv. A to samozřejmě bez poplatku.Výsledné hodnocení

Nebankovní Creditea půjčka, kterou poskytuje známá společnost Provident Financial s.r.o, patří mezi poměrně mladé novinky v portfoliu tohoto nebankovního poskytovatele. Přesto jde o zajímavou alternativu pro žadatele, kteří si potřebují půjčit pouze menší obnos peněžních prostředků, mají dostatečný a stabilní příjem a zároveň chtějí využít možnosti první půjčky zdarma. Pokud totiž vypůjčené prostředky vrátíte do 30 dní, společnost vám nebude účtovat žádné poplatky ani úroky. Peníze navíc tak získáte zcela zdarma. Mezi další přednosti patří nepochybně taky možnost navolit si přesnou částku k zapůjčení i počet splátek. Výhodou jsou i transparentní podmínky a přehledná smlouva.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
70 %
SPOLEHLIVOST
80 %
Celkové hodnocení 80 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Nebankovní úvěr od 3 000 Kč až do 130 000 Kč
 • Výplata na bankovní účet
 • Splácení po dobu 6 až 36 měsíců
 • Půjčka je bezúčelová, můžete ji tedy použít na cokoliv
 • Nepotřebujete ručitele ani zajištění nemovitostí

Požadavky

 • Půjčka je určena pouze pro plnoleté osoby
 • Zájemce musí být způsobilý k právním úkonům
 • Platný občanský průkaz a vlastní bankovní účet
 • Doklad o vašich aktuálních příjmech

Rychlý kontakt

723 53 53 53
Provident Financial s.r.o., Olbrachtova 2006/9, 140 00, Praha 4

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 – 17:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Vysoká maximální výše půjčky Creditea – až 130 000 Kč
 • Možnost rozložení splátek na dlouhé období – až 36 měsíců
 • Úrok od 9,84 % p.a.
 • Přehledná smlouva bez skrytých poplatků a jiných nástrah
 • Peníze jsou odesílány na účet do 15 minut od schválení online žádosti
 • Snadné sjednání úvěru přes webové stránky nebo po telefonu
 • Půjčka je pro všechny, kdo se mohou prokázat dostatečným příjmem
 • Nemusíte mít žádného ručitele, ani dávat vaši nemovitost jako záruku
 • Předem přesně víte, jak vysoká bude měsíční splátka a kolik za půjčku zaplatíte

Nevýhody půjčky

 • Nutnost pravidelného a dostatečného příjmu
 • Při sepisování smlouvy musíte ukázat doklad o příjmu i doklad o vašem bydlišti
 • Půjčka pouze pro občany ČR

Creditea

Nová půjčka od Providentu Creditea
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 3122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 23. 1. 2024