Cool Credit

Rychlá nebankovní půjčka na cokoliv

Výše půjčky: 1 000 - 25 000 Kč
Splatnost: 5 – 30 dní
Úrok od: 0 % p.a.

Rychlé a krátkodobé nebankovní půjčky patří k těm nejoblíbenějším a i proto je jich na českém trhu velké množství. Jednou z nich je i půjčka Cool Credit, kterou poskytuje stejnojmenná společnost. Jedná se o klasickou SMS půjčku, která má splatnost maximálně 30 dnů a je nabízena s nízkým úvěrovým rámcem – v tomto případě od 1 000 do 25 000 Kč. Pro nové klienty je ale maximální výše půjčky omezena na 15 000 Kč, při řádném splacení se pak postupně limit navyšuje.

Půjčka se sjednává přes internet na stránkách www.coolcredit.cz, k jejímu vyřízení budete potřebovat i občanský průkaz, mobilní telefon a vlastní bankovní účet. Sjednání je jinak celkem snadné a hlavně rychlé, peníze můžete mít po schválení žádosti na účtě už do 10 minut – máte-li účet u České spořitelny, Komerční banky, Raiffeisenbank, MONETA Money Bank nebo Fio banky. U ostatních bank je pak vyřízení trochu delší, peníze ale dostanete nejpozději do dvou pracovních dnů.

Stejně jako u drtivé většiny ostatních půjček do výplaty, i tady mají klienti možnost si splatnost úvěru odložit. Prodloužení půjčky lze provést na 7, 15 nebo 30 dní, samozřejmě vždy až po uhrazení příslušného poplatku. Ten se počítá z celkové splatné částky a činí buď 20, 25 nebo 32,5 %, podle toho, na jak dlouho si úvěr prodlužujete. Je třeba si na včasné splácení dávat pozor, v opačném případě totiž hrozí nepříjemné sankce – viz všeobecné podmínky na webových stránkách půjčky Cool Credit.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 1 000 Kč – 25000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 15 000 Kč
 • Úrok od: 0 %
 • Doba splatnosti: 5 – 30 dní
 • Peníze na účtu: 10 minut
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Požádat o půjčku od společnosti Cool Credit je možné pouze na internetu, po telefonu ani na pobočce se půjčka sjednat nedá. K vyplnění formuláře se žádostí budete potřebovat občanský průkaz (resp. jeho číslo), dále pak musíte mít u sebe mobilní telefon (přijde vám na něj autorizační kód) a nachystejte si i číslo vašeho bankovního účtu. Pokud byste si v průběhu vyplňování žádosti s něčím nevěděli rady, můžete zavolat na linku 226 219 946, kde vám poskytnou další informace a pomohou žádost dokončit. Společnosti Cool Credit můžete kontaktovat i prostřednictvím programu Skype nebo mailem, dotazy se vyřizují vždy ve všední dny od 8.00 do 18.00.

Přesný postup při žádosti o půjčku COOL CREDIT přes internet:

Nejdříve si ve svém webovém prohlížeči otevřete stránky na adrese www.coolcredit.cz. V horní části webu uvidíte úvěrovou kalkulačku, na níž si nastavíte požadovanou výši půjčky a dobu, na jak dlouho ji chcete. Pak kliknete na tlačítko Požádat. (obr. 1)

Žádost Cool Credit - krok 1

Následně se vám zobrazí první část formuláře. Zde si můžete přenastavit požadovanou výši půjčky a délku splatnosti. Pak je zapotřebí vyplnit vaše jméno, příjmení, e-mail a telefon. Nezapomeňte ještě odkliknout souhlas a potvrzení se zpracováním osobních údajů. Následně se v žádosti posunete přes tlačítko Získat peníze. (obr. 2)

Žádost Cool Credit - krok 2

Ve druhé části formuláře se vyplňují údaje o vašich dokladech (číslo, datum platnosti atd.).

V poslední části formuláře se vyplňuje číslo bankovního účtu. Nezapomeňte, že musí být psaný na vaše jméno, v opačném případě by vám půjčka byla zamítnuta. Pak už jen zkontrolujete vámi zadané údaje o půjčce, odškrtnete souhlas s registračními podmínkami a formulář odešlete ke zpracování kliknutím na tlačítko Registrovat.

Vzápětí vám na mobil přijde SMS zpráva s autorizačním kódem. Ten vložíte do políčka, které se vám zobrazilo na další stránce žádosti, kde také dvěma kliknutími potvrdíte, že jste se seznámili se smlouvou a formulářem. Pak kliknete na tlačítko Potvrzuji a zbývá už jen poslední krok, který vás dělí od vyřízení půjčky.

Tím je odeslání korunového ověřovacího poplatku za vašeho bankovního účtu na účet společnosti Cool Credit. Jakmile bude poplatek připsán na účet, bude vaše žádost posouzena a v případě schválení vám budou peníze ihned odeslány na účet.

Reprezentativní příklad:

Půjčka 1 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba 0 % ročně, poplatek za poskytnutí půjčky 325 Kč, RPSN 2 969 %, výše splátky 1 325 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 1 325 Kč. Tento příklad platí pouze pro produkty bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splacení.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Poplatek Celkem zaplatíte
1 000 Kč 5 dní 105 015 % 100 Kč 1 100 Kč
3 000 Kč 7 dní 146 104.00 % 450 Kč 3 450 Kč
5 000 Kč 10 dní 16 324.00 % 3 750 Kč 5 750 Kč
10 000 Kč 21 dní 13 212.00 % 3 250 Kč 13 250 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jakým způsobem si o tuto půjčku mohu zažádat?

Žádost o úvěr u společnosti Cool Credit se podává výhradně přes internet a to na webových stránkách www.coolcredit.cz. Na nich si nastavíte výši a splatnost půjčky, vyplníte formulář a po ověření přes SMS kód a uhrazení korunového poplatku bude vaše žádost posouzena. V ideálním případě můžete mít peníze na účtu už do pouhých deseti minut.

Jaké jsou u půjčky COOL CREDIT úvěrové limity?

Pro nové klienty je maximální výše půjčky omezena na 15 000 Kč. Pro stálé klienty už se ale úvěrový rámec navyšuje maximum 25 000 Kč.

Je možné si splatnost úvěru prodloužit? Pokud ano, kolik mě to bude stát?

Ano, pokud nebudete moci splatit půjčku v řádném termínu, můžete si požádat o její prodloužení. Odložit splatnost si lze o 7, 15 nebo 30 dní, žádost si podáte ve svém klientském účtu. Poplatek za prodloužení činí 20 % z celkové dlužné částky u prodloužení na 7 dní, na 15 dní pak 25 % a na 30 dní 32,5 %. Poplatek musíte nejdříve zaplatit, teprve potom bude splatnost vaší půjčky posunuta.

Dá se tato půjčka získat i v případě, že má žadatel insolvenci nebo záznam v registru SOLUS?

Bohužel ne, v případě insolvence není možné žádost o úvěr schválit, stejně tak nemohou půjčku získat lidé, jenž mají záznam v registru dlužníků.

Nabízí společnost COOL CREDIT i první půjčku zdarma?

Ne, i v případě nových klientů jsou půjčky pouze s poplatkem. Zvýhodnění, např. v podobě promo kódu se slevou, mají až stálí klienti.

Je možné si nechat peníze proplatit v hotovosti na ruku?

Ne, půjčka se vyplácí pouze bezhotovostním způsobem, peníze se převádějí na bankovní účet žadatele. Zde je ještě třeba zdůraznit, že zájemce o půjčku musí mít vlastní účet – nelze peníze poslat na účet někoho z příbuzných nebo známých.

Z jakého důvodu musím nejdříve zaplatit registrační poplatek?

Registrační poplatek 1 Kč se vybírá proto, aby si poskytovatel půjčky mohl ověřit, že žadatel má vlastní bankovní účet. Jedná se o standardní záležitost, stejný korunový verifikační poplatek si účtuje i celá řada dalších úvěrových společností.Výsledné hodnocení

Rychlá nebankovní půjčka od společnosti Cool Credit oproti konkurenčním úvěrovým produktům nepřináší mnoho výhod a ve většině parametrů nabízí spíše horší podmínky. Co se týká jejích předností, tak asi největším plusem je rychlost vyřízení půjčky a zejména velmi rychlá výplata peněz. U pěti velkých českých bank tak můžete mít peníze na svém účtu už do deseti minut, což je velká výhoda zejména pro ty, jenž je potřebují mít co nejrychleji. K dalším pozitivním vlastnostem této půjčky patří pěkné a přehledné webové stránky, sleva pro stálé klienty nebo předčasné splacení bez sankčních poplatků. Nevýhody půjčky Cool Credit jsou ale dost zásadní – tou hlavní je velmi vysoká RPSN (roční procentní sazba nákladů), takže půjčka je opravdu velmi drahá a u vyšších částek se rozhodně nevyplatí. Pro nové klienty půjčka není moc zajímavá, jednak totiž není napoprvé zdarma, navíc noví zákazníci si nemohou půjčit maximální částku, ale úvěrový rámec je u nich omezen do 15 000 Kč. Mínusem jsou i vysoké poplatky za prodloužení splatnosti, nízká schvalovatelnost nebo vysoké pokuty v případě pozdního splacení. Půjčka je ale 100% bezpečná a žádné riziko podvodu u ní nehrozí – pokud vám tedy nebudou vadit vysoké úrokové sazby a u jiných společností vám byla žádost zamítnuta, podáním žádosti u Cool Credit nic nezkazíte. Půjčka může být díky své rychlosti zajímavou alternativou i pro ty, kterým jde v prvé řadě o rychlou výplatu peněz na účet.

RYCHLOST
80 %
SCHVALOVATELNOST
30 %
SPOLEHLIVOST
40 %
Celkové hodnocení 50 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Rychlá nebankovní půjčka, která se sjednává přes internet
 • Napoprvé si můžete půjčit maximálně 15 000 Kč, stálí klienti až 25 000 Kč
 • Doba splatnosti úvěru je maximálně 30 dní
 • Splatnost půjčky lze prodloužit o 7, 15 nebo 30 dní
 • Stav vaší půjčky si můžete kontrolovat v online klientské sekci

Požadavky

 • Půjčku mohou získat pouze osoby starší 18 let
 • Žadatel musí být občanem České republiky
 • Dalším požadavkem je stálý zdroj příjmů
 • Musíte mít také vlastní bankovní účet a mobilní telefon
 • Nesmíte být v insolvenci nebo mít negativní záznam v registru dlužníků

Rychlý kontakt

226 219 946
COOL CREDIT, s.r.o., Na Příkopě 988/31, 110 00 Praha 1-Staré Město

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08:00 – 18:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Velmi rychlá výplata peněz na bankovní účet – už do 10 minut
 • Snadné podání žádosti přes webové stránky
 • Slevy pro stálé klienty, kteří svoje půjčky splácejí včas
 • Možnost prodloužení splatnosti půjčky až o 30 dní
 • Možnost předčasného splacení bez jakýchkoliv sankcí
 • Půjčka je neúčelová a nepotřebujete k ní žádné ručení

Nevýhody půjčky

 • Velmi vysoká roční procentní sazba nákladů
 • Nižší schvalovatelnost, většina zájemců půjčku nedostane
 • Vysoké pokuty v případě včasného nesplacení úvěru
 • Omezení pro nové klienty, maximální částku si lze půjčit až od šesté půjčky

Cool Credit

Rychlá nebankovní půjčka na cokoliv Cool Credit
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Registrační podmínky
(velikost: 145 kB)
Všeobecné obchodní podmínky
(velikost: 179 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 25. 1. 2024