Švýcarská půjčka

Nebankovní půjčka 3 000 Kč - 7 000 Kč

Výše půjčky: 3 000 - 7 000 Kč
Splatnost: 10 - 30 dní
Úrok od: 1 % p.a.

Rychlé a krátkodobé nebankovní půjčky patří k nejoblíbenějším úvěrovým produktům a není tak divu, že se na trhu neustále objevují noví poskytovatelé, kteří se snaží využít stálého zájmu o tzv. půjčky do výplaty. Jednou z nových společností, jež se na českém trhu s úvěry objevily, je akciová společnost SWISS FUNDS, která se rozhodla oslovit potenciální klienty produktem pod názvem Švýcarská půjčka. Co tento úvěr nabízí a pro koho je určený?

Švýcarská půjčka je typickým příkladem tzv. SMS půjčky, neboli krátkodobé a rychlé půjčky, jež je poskytována jen v menších částkách. V tomto konkrétním případě se jedná o mikropůjčky od 3 000 Kč do 7 000 Kč, s tím, že napoprvé si můžete půjčit maximálně 5 000 Kč. Doba splatnosti je od 10 do 30 dní, čím je splatnost kratší, tím pak vyjde půjčka levněji. Podobně jako u ostatních obdobných úvěrů, i zde je sjednání možné pouze online přes internetové stránky.

Půjčku mohou získat pouze čeští občané nad 18 let, kteří mají vlastní bankovní účet, samozřejmostí pak je, že nesmějí mít exekuci nebo být v insolvenci. K vyřízení půjčky je třeba nahrát okopírované doklady včetně výpisu z účtu, součástí registrace je i korunový ověřovací poplatek. I u prodloužení funguje Švýcarská půjčka podobně, jako konkurenční produkty – odložit splatnosti si každý klient může po uhrazení příslušného poplatku. Úroková sazba činí 1 % denně, RPSN je pak poměrně vysoká. Co je hodně důležité – půjčka je naprosto bezpečná a žádné riziko podvodu u ní nehrozí.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 3 000 Kč – 7000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 5 Kč
 • Úrok od: 1 %
 • Doba splatnosti: 10 - 30 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Sjednat si Švýcarskou půjčku je velmi snadné, nyní vám poradíme jak na to. Nejdříve si nachystejte veškeré doklady a dokumenty, které budete k vyřízení potřebovat. Konkrétně je třeba mít dva platné doklady totožnosti – občanský průkaz a k němu ještě jeden osobní doklad (může jím být např. rodný list, kartička od pojišťovny, zbrojní průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas). Dále budete potřebovat aktuální výpis z vašeho bankovního účtu a to je vše – jiná dokumentace už požadována není. Máte-li vše připravené, můžete se pustit do podání žádosti.

Přesný postup při žádosti o Švýcarskou půjčku přes internet:

Žádost o půjčku se podává na internetové stránce www.svycarskapujcka.cz. Tento odkaz si tedy otevřete a prvním krokem je nastavení výše půjčky a její splatnost. To se provádí pomocí dvou posuvníků a po pravé straně ihned uvidíte výši poplatku a RPSN. Hned, jak budete s nastavením spokojení, klikněte na zelené tlačítko Vyřídit půjčku. (obr. 1)

Žádost Švýcarská půjčka - krok 1

Následuje samotný formulář. Jeho vyplnění si můžete urychlit načtením údajů z Facebooku, pokud na něm ale máte např. jiné jméno, nebo jej nepoužíváte, musíte formulář vyplnit sami. V jeho horní části nejdříve vyplníte osobní údaje – jméno, příjmení, číslo OP, číslo účtu, číslo na mobil, mail a informace o vašich příjmech. (obr. 2)

Žádost Švýcarská půjčka - krok 2

Pak uvedete vaši trvalou adresu (případně i kontaktní, pokud je každá z nich jiná) a zaškrtnete souhlas se smlouvami, zpracováním osobních údajů a s tím, že jste vše vyplnili pravdivě. Pak kliknete na zelené tlačítko Odeslat žádost a můžete přejít k dalšímu kroku. (obr. 3)

Žádost Švýcarská půjčka - krok 3

Tím je ověření vašeho bankovního účtu. Půjčku totiž mohou získat jen lidé s vlastním účtem a aby si to mohl poskytovatel ověřit, musí každý žadatel o úvěr poslat poplatek ve výši jedné koruny. (obr. 4)

Žádost Švýcarská půjčka - krok 4

Pak je před vámi ještě poslední úkol a tím je nahrání naskenovaných dokladů – občanského průkazu, druhého dokladu totožnosti a výpisu z účtu. (obr. 5)

Žádost Švýcarská půjčka - krok 5

Pak už nic nebrání v tom, aby mohla úvěrová společnost vaši žádost posoudit a rozhodnout, zda vám požadovanou půjčku poskytne. Pokud vše dopadne dobře, peníze budou ihned převedeny na váš účet. Rychlost připsání závisí čistě na tom, u jaké banky máte účet – pokud je to Komerční banka, Raiffeisenbank, Česká spořitelna, ČSOB, Sberbank, UniCredit Bank nebo MONETA Money Bank, je převod okamžitý, u ostatních bankovních institucí pak počítejte s jedním až dvěma pracovními dny.

Přihlášení do klientské zóny

Spolu s žádostí o půjčku se vám automaticky vytvoří také klientský účet, na nějž se můžete kdykoliv přihlásit a zkontrolovat si stav vaší půjčky. Přihlášení se provádí odkaz v horní části webu a ke vstupu na váš klientský účet se používá mailová adresa a přihlašovací heslo. Alternativní a rychlejší možností je pak přihlášení přes facebookový účet. (obr. 6)

Žádost Švýcarská půjčka - krok 6

Prodloužení splatnosti půjčky

Ve zmíněné klientské zóně si lze také požádat o prodloužení úvěru. Jeho splatnost je možné posunout až o 30 dní, nejdříve se ale musí zaplatit poplatek ve výši jednoho procenta z půjčené částky za každý den, o který si chcete termín prodloužit.

Půjčky nad 5 000 Kč nemohou získat noví klienti, při první žádosti je 5 000 Kč maximum. Po řádném splacení prvního úvěru už je možné získat vyšší částku. Výši úvěru si můžete nastavit s přesností na 100 Kč, délku splatnosti pak s přesností na jeden den – konkrétní výši RPSN a úroku si pak snadno zjistíte v úvěrové kalkulačce na webu Švýcarské půjčky.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Denní úrok Poplatek Celkem zaplatíte
3 000 Kč 10 dní 3142 % 1 % 300 Kč 3 300 Kč
4 000 Kč 14 dní 2945 % 1 % 560 Kč 4 560 Kč
5 000 Kč 21 dní 2647 % 1 % 1 050 Kč 6 050 Kč
7 000 Kč 30 dní 2334 % 1 % 2 100 Kč 9 100 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jaké doklady nebo dokumenty budu k vyřízení žádosti potřebovat?

Potřebovat budete dva osobní doklady, z toho první z nich musí být váš občanský průkaz, druhý pak třeba pas, rodný list nebo řidičský průkaz. Z dokumentů si nachystejte výpis z bankovního účtu.

Dá se tato půjčka sjednat i po telefonu, případně při osobním jednání v kanceláři?

Bohužel ne, Švýcarskou půjčku si můžete vyřídit pouze prostřednictvím jejích webových stránek. Pokud byste ale s vyplněním žádosti měli problémy a potřebovali poradit, případně měli jiné dotazy, můžete poskytovatele úvěru kontaktovat telefonicky na čísle 603 188 222 nebo mailem na adresu info@svycarskapujcka.cz.

Mohu si nechat peníze poslat na účet někoho z mojí rodiny? Vlastní účet bohužel nemám.

Ne, půjčka se vyplácí výhradně převodem na účet, který zároveň musí patřit přímo žadateli o půjčku. Takže na nikoho z příbuzných ani známých poslat peníze v tomto případě nejde.

Nemám peníze na splacení – co mohu dělat? Je možné si půjčku nějak prodloužit?

Určitě ano, odložení splatnosti není vůbec problém. Splatnost úvěru se dá posunout až o měsíc, nejdříve ale musíte uhradit poplatek ve výši jednoho procenta z výše půjčky za každý den, o který si ji chcete prodloužit. Hned poté vám bude splatnost odložena.

Jak rychle mi budou peníze převedeny na můj účet?

Záleží na tom, u jaké banky máte vedený váš běžný účet. Pakliže se jedná o ČSOB, Komerční banku, Českou spořitelnu, Fio banku, MONETA Money Bank, UniCredit Bank, Raiffeisenbank nebo Sberbank, pak je převod okamžitý, probíhá totiž prostřednictvím platební brány The Pay. U ostatních bank pak tento proces trvá trochu déle, peníze dostanete nejpozději do dvou pracovních dnů.

Lze úvěr splatit i nějak jinak, než klasickým bezhotovostním bankovním převodem?

Ano, opět jde o zmíněnou platební bránu The Pay. Pokud zaplatíte jejím prostřednictvím, budou peníze převedeny ihned, bez zbytečného odkladu. Platební brána navíc umožňuje celou řadu různých platebních metod, mimo jiné i Supercash, který podporují např. terminály Sazky.

Jaké jsou u Švýcarské půjčky úroky nebo RPSN?

Úroková sazba je vždy jednotná a bez ohledu na výši půjčky nebo délku splatnosti činí jedno procento denně. Co se týká roční procentní sazby nákladů, tak ta se – v závislosti na době splatnosti – pohybuje od 2334 % do 3142 %.



Výsledné hodnocení

Švýcarská půjčka je rychlým úvěrem, který si svoje klienty určitě najde. K jejím hlavním přednostem patří zejména velmi rychlá výplata peněz na účet díky využití platební brány The Pay, možnost prodloužení půjčky, pohodlné sjednání přes internet nebo přehledný web, kde snadno naleznete všechny důležité informace. Naopak nevýhodou je zejména vysoká RPSN, půjčka je tak zvláště u vyšších částek opravdu hodně drahá. Noví klienti si navíc mohou půjčit jen 5 000 Kč, což je pro mnoho lidí příliš málo. Celkově ale Švýcarská půjčka není špatným produktem a jako nouzové řešení, kdy potřebujete rychlou finanční pomoc, může být užitečná. Nevyplatí se ale brát si ji pravidelně, na to jsou úroky opravdu příliš vysoké.

RYCHLOST
70 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
80 %
Celkové hodnocení 70 %

Zkušenosti

Romana.
Romana.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/svycarska-pujcka/zkusenosti#m

Byla to moje první půjčka v životě a přiznám se, že jsem spíš počítala s tím, že mi ji zamítnou. Naštěstí to ale dopadlo dobře a žádost mi byla schválena. Půjčku jsem dostala na účet na druhý den a mohla jsem si tak poplatit, co jsem potřebovala. Výše poplatku mi přijde odpovídající, celkově si myslím, že Švýcarská půjčka je docela výhodná a možná jejích služeb využiji i v budoucnu. Rozhodně doporučuji všem, kdo potřebují jen malou částku.

Rychlé informace

 • Rychlá nebankovní půjčka od 3 000 Kč do 7 000 Kč
 • Noví klienti mohou při první žádosti získat maximálně 5 000 Kč
 • Splatnost je pouze krátkodobá, od 10 do 30 dnů
 • Jednotná úroková sazba – vždy jedno procento denně
 • U osmi velkých vybraných bank okamžitá expresní výplata peněz na účet

Požadavky

 • Musíte mít české občanství
 • Minimální věk je 18 let
 • Nesmí být na vás vedena žádná exekuce
 • Musíte mít vlastní bankovní účet
 • K vyřízení budete potřebovat i dva doklady totožnosti a výpis z účtu

Rychlý kontakt

603 188 122
SWISS FUNDS, a.s., Masarykovo Nám. 102/65, 586 01 Jihlava

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 09:00 – 17:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Rychlost výplaty – u osmi velkých bank je proplacení přímo bleskové
 • Sjednání online přes webové stránky – nemusíte nikam chodit ani telefonovat
 • Možnost prodloužení splatnosti vám ušetří starosti, když nebudete mít na splacení
 • Jasné a srozumitelné podmínky úvěrové smlouvy
 • Férové jednání bez skrytých poplatků nebo jiných nepříjemností
 • K získání úvěru nemusíte mít žádného ručitele ani nic zastavovat
 • Půjčka je maximálně bezpečná, důvěryhodná a prověřená

Nevýhody půjčky

 • Velmi krátká doba splatnosti – maximum je 30 dní
 • Pokud si půjčku berete poprvé, můžete získat maximálně 5 000 Kč
 • Vysoká roční procentní sazba nákladů – zvláště u vyšších částek je půjčka celkem drahá

Švýcarská půjčka

Nebankovní půjčka 3 000 Kč - 7 000 Kč Švýcarská půjčka
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 3122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Rámcová smlouva o úvěru
(velikost: 101 kB)
Smlouva o úvěru
(velikost: 46 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 12. 1. 2021