Viva Credit

Nebankovní půjčka s rychlým vyřízením

Výše půjčky: 500 - 20 000 Kč
Splatnost: 1 - 35 dní
Úrok od: 0 % p.a.

Další z mnoha nebankovních úvěrů, působících na českém trhu je půjčka Viva Credit od stejnojmenné úvěrové společnosti. Jedná se o krátkodobou půjčku s nízkým úvěrovým rámcem, takže spadá do kategorie půjček, kde je konkurence velmi silná. Jak je na tom Viva Credit v porovnání s ostatními a co zajímavého přináší?

Půjčka má úvěrový rámec od 500 do 20 000 Kč, splatnost pak do 35 dní. Stejně jako u celé řady jiných podobných úvěrů, i tento nabízí možnost první půjčky zdarma – stačí jen peníze splatit včas a neplatíte žádný úrok ani poplatek. Sjednání probíhá kompletně přes internet, oproti jiným půjčkám se zde ale neobejdete bez platební karty – z ní musíte uhradit 1 Kč jako ověřovací poplatek.

Napoprvé je půjčka Viva Credit bezesporu výhodná, nicméně stejně jako u většiny prvních půjček zdarma nastává problém, pokud si u nich chcete půjčit podruhé. Tam už jsou úroky velmi vysoké, dalo by se říct až extrémní. Nicméně napoprvé nelze proti půjčce nic namítat – první půjčka zdarma se vyplatí vždy a Viva Credit je naprosto bezpečná, takže není z čeho mít obavy.

Pokud jde o podmínky, ty nejsou nijak přísné – koneckonců jde o nebankovní úvěr. Úplně každý ale půjčku nedostane – žadatel především musí mít vlastní účet a doložit, že mu na něj chodí výplata. Jinak webové stránky Viva Credit uvádějí, že minimální příjem musí být 9 000 Kč a půjčku mohou získat nejen zaměstnanci a podnikatelé, ale i důchodci nebo maminky na mateřské dovolené. Velkým plusem je pak rychlost výplaty peněz na účet a celkově rychlé vyřízení žádosti. 

První půjčka zdarma

Chci využít akci

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 500 Kč – 20000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 20 000 Kč
 • Úrok od: 0 %
 • Doba splatnosti: 1 - 35 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: Převodem na bankovní účet klienta
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Půjčka Viva Credit se sjednává výhradně přes internet, k vyřízení budete mimo jiné potřebovat váš občanský průkaz, mobilní telefon, platební kartu, aktuální výpis z bankovního účtu, případně další požadované dokumenty.

Přesný postup při žádosti o půjčku Viva Credit:

Vše se vyřizuje prostřednictvím internetu, prvním krokem je otevření stránek na adrese www.viva-credit.cz. Jako nový klient ani nemusíte používat úvěrovou kalkulačku – při jakékoli kombinaci máte půjčku vždy zdarma, takže můžete rovnou přejít k žádosti a to kliknutím na odkaz Požádat o půjčku v horní části webu, případně na odkaz Požádejte teď u úvěrové kalkulačky. (obr. 1)

Žádost Viva Credit - krok 1

Otevře se vám velmi krátký formulář. Do něj vyplníte vaše osobní údaje, konkrétně křestní jméno, příjmení, mailovou adresu, číslo na mobil a rodné číslo. Pak už jen odkliknete souhlas s podmínkami, zpracováním osobních údajů atd. a kliknete na tlačítko Začít. (obr. 2)

Žádost Viva Credit - krok 2

Následuje další část formuláře, kde už je potřeba prozradit toho o sobě trochu více. Nejdříve musíte vyplnit číslo občanského průkazu, měsíční výdaje a svoji adresu. Pak kliknete na Další krok a můžete pokračovat dál. (obr. 3)

Žádost Viva Credit - krok 3

Na další obrazovce pak uvedete informace o vašem příjmu – zvolíte typ příjmu (zaměstnání, podnikání, důchod nebo mateřská), uvedete výši platu, den, k němuž vám chodí peníze na účet a název zaměstnavatele. (obr. 4)

Žádost Viva Credit - krok 4

Dalším povinným údajem je číslo bankovního účtu. Pozor – musí se jednat o ten stejný, na který vám chodí příjem. Číslo jednoduše vyplníte, kliknete na další krok a můžete pokračovat. (obr. 5)

Žádost Viva Credit - krok 5

V následujícím kroku je pak nutné žádost potvrdit uhrazením platby ve výši 1 Kč z vaší platební karty a ověřením účtu (to proběhne automaticky v bance). Kliknete na Potvrdit půjčku a dále postupujete podle instrukcí na obrazovce. (obr. 6 a 7)

Žádost Viva Credit - krok 6

Žádost Viva Credit - krok 7

Sazebník poplatků

Půjčka pro nové klienty ZDARMA!

Výše půjčky Doba splatnosti Roční úroková sazba Měsíční splátka
500 Kč 5 dní 0 % p.a. 500 Kč
1 000 Kč 5 dní 0 % p.a. 1 000 Kč
2 000 Kč 30 dní 0 % p.a. 2 000 Kč
5 000 Kč 30 dní 0 % p.a. 5 000 Kč

FAQ - Často kladené otázky

O jak vysokou částku si lze požádat a dokdy se musí splatit?

Maximum je 20 000 Kč a splatnost úvěru je do 35 dní. Klient si ale může sám nastavit i kratší délku splácení, dokonce už od jednoho dne (u opakovaných půjček ho tak úvěr vyjde levněji).

Jaké si účtuje Viva Credit poplatky a úroky?

V případě první půjčky vůbec žádné – ta je zcela zdarma, takže stačí ji pouze včas uhradit a nezaplatíte ani korunu navíc. U opakovaných žádostí už jsou samozřejmě půjčky zpoplatněny podle aktuálního sazebníku, orientační přehled naleznete v naší tabulce splátek.

Dá se tato půjčka splatit i předčasně, nebo se musí dodržet datum splatnosti?

Ano, půjčka se dá splatit kdykoliv, nemusíte čekat až na původní splatnost – u první půjčky zdarma je to jedno, u těch opakovaných ale díky dřívějšímu splacení ušetříte. Předčasné splacení je zcela bez jakýchkoli pokut nebo jiných sankcí.

Je možné si půjčku prodloužit, když zrovna nebudu mít na její splacení?

Určitě ano, nicméně prodloužení se neschvaluje automaticky – nejdříve musíte uhradit alespoň poplatek za půjčku, následně pak poplatek za prodloužení. O něj si můžete jednoduše požádat ve svém klientském profilu.

Jaké jsou poplatky a úroky u opakované půjčky?

Úrokové sazby u půjčky Viva Credit jsou velmi vysoké – vyplatí se tak pouze napoprvé, když je zdarma. Pro ilustraci – u opakované žádosti je při půjčce 20 000 Kč na 35 dní poplatek 8 750 Kč! Půjčka je v takovém případě velmi drahá a silně nevýhodná.

Je půjčka Viva Credit bezpečná? Nehrozí mi, že přijdu o peníze?

Bát se v žádném případě nemusíte, půjčka je 100% bezpečná a prověřená, její poskytovatel má licenci od České národní banky. Nemusíte nic platit předem, nemusíte volat na drahé telefonické linky atd. – u Viva Credit vám rozhodně žádné nebezpečí nehrozí.

V čem spočívá hlavní výhoda této půjčky, resp. proč bych si měl vybrat zrovna Viva Credit?

Hlavní přednosti tohoto úvěru jsou dva – tím prvním je vysoká rychlost výplaty. Viva Credit patří mezi expresní půjčky a je tak ideální pro ty, jenž potřebují peníze co nejdřív. Druhým velkým kladem je první půjčka zdarma – můžete si vypůjčit až 20 000 Kč na 35 dní a nezaplatíte nic navíc.Výsledné hodnocení

Rychlou nebankovní půjčku od společnosti Viva Credit hodnotíme pozitivně, pokud jde o nové klienty – oceňujeme zejména rychlost vyřízení i výplaty peněz na účet a samozřejmě také možnost první půjčky zdarma. Malou výhodou je i o trochu delší splatnost – většinou je to rovných 30 dní, zde je to ještě o 5 dní navíc, což leckomu může pomoci. Celkově je Viva Credit pro nové klienty rozhodně zajímavou a výhodnou alternativou, jež je plně konkurenční vůči ostatním podobným úvěrům. Naopak při opakované žádosti už tento úvěr doporučit nemůžeme – úroky jsou velmi vysoké a půjčka tak rozhodně nepatří k výhodným. Jako nouzové řešení může posloužit, pokud ale máte šanci získat úvěr jinde, najdete řadu půjček s výhodnějšími podmínkami.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
70 %
SPOLEHLIVOST
50 %
Celkové hodnocení 70 %

Zkušenosti

Tadeáš
Tadeáš
Web: https://www.coolpujcky.cz/pujcka/Viva-credit

Tak tahle půjčka mě doslova zachránila, když jsem se týden před výplatou ocitl bez jediné koruny. Většinou s penězi bez problémů vyjdu, ale minulý měsíc jsem měl nečekané výdaje a poprvé v životě se mi stalo, že jsem potřeboval půjčit. Na internetu jsem narazil na stránky společnosti Viva Credit a jejich nabídka mě zaujala. Půjčku jsem dostal a důležité pro mě bylo i to, že jsem na peníze nemusel dlouho čekat. Půjčka Viva Credit mi moc pomohla a rád bych ji tak doporučil i ostatním, kteří potřebují rychlý nebankovní úvěr.

Rychlé informace

 • Expresní nebankovní půjčka do 20 000 Kč
 • Splatnost si lze nastavit už od jednoho dne, maximum je 35 dní
 • První půjčka je vždy zdarma – žádné poplatky ani úroky
 • Úvěr se kompletně vyřizuje přes internet
 • Splatnost půjčky si lze prodloužit, stejně tak je možné i předčasné splacení úvěru

Požadavky

 • Minimální věk 18 let
 • Vlastní bankovní účet v ČR a platební karta (buď Visa nebo MasterCard)
 • Mailová adresa a mobilní telefon
 • Výpis z účtu, kam žadateli chodí příjem (za poslední 1-3 měsíce)
 • Stálý měsíční příjem alespoň 9 000 Kč (ze zaměstnání, podnikání, důchodu nebo mateřské)

Rychlý kontakt

284 093 574
Viva Credit s.r.o., Pod Krejcárkem 975/2, 130 00 Praha 3

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 7.30 - 16.00
Víkendy a Svátky 7.30 - 16.00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Snadné a pohodné sjednán úvěru přes internet
 • Rychlá výplata peněz na bankovní účet
 • První půjčka zdarma – nulový poplatek, nulový úrok
 • Nový klient si může půjčit až 20 000 Kč
 • Stačí mít měsíční příjem alespoň 9 000 Kč

Nevýhody půjčky

 • Maximum je pouze 20 000 Kč, víc si půjčit nelze
 • Žadatel musí mít svůj účet, bez něj nemá šanci půjčku získat
 • Velmi vysoké úroky u opakované půjčky

Viva Credit

Nebankovní půjčka s rychlým vyřízením Viva Credit
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 622 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 10. 12. 2020