Pronto půjčka od PRONTO CREDIT

Rychlá nebankovní půjčka až 100 000 Kč

Výše půjčky: 10 000 - 100 000 Kč
Splatnost: 12 – 48 měsíců
Úrok od: 24 % p.a.

Další z nekonečné řady nebankovních půjček na českém trhu je Pronto půjčka, kterou poskytuje společnost Pronto Credit. Jedná se o docela rychlý a dostupný nebankovní úvěr, který je určený těm, jenž si nemohou půjčit od banky a potřebují úvěr od 10 do 100 000 Kč. Díky tomu, že je úvěr nebankovní, mohou jej získat i lidé se záznamem v registru dlužníků, klíčové je zde ale doložení příjmů – bez něj nemůže být půjčka poskytnuta. Úvěr se sjednává jednoduše přes internetové stránky, tak, jak je to už v dnešní době standardem.

Hlavní výhodou Pronto půjčky a tím zásadním, co ji odlišuje od konkurenčních nabídek, je možnost rozložit si splácení i velmi malé půjčky na opravdu dlouhou dobu. Doba splatnosti je od 12 do 48 měsíců a platí to pro všechny úvěry, od 10 000 Kč až po maximum, kterým je 100 000 Kč. Nabídka je tak zajímavá zejména pro ty, kteří hledají nebankovní úvěr s co nejmenší měsíční splátkou. Pozitivem je bezesporu i možnost předčasného splacení bez jakýchkoliv pokut nebo sankcí.

Pronto půjčka je tak bezpochyby docela originálním produktem, který díky možnosti velmi nízkých měsíčních splátek má rozhodně co nabídnout a může zaujmout velké množství potenciálních klientů. Vzhledem k tomu, že ji ale poskytuje nebankovní společnost, je nutné počítat s vyššími úrokovými sazbami a vyšší roční procentní sazbou nákladů. Úvěr je ale poskytována pouze na základě doložení příjmů a navíc jej nemohou získat lidé v exekuci nebo insolvenci – půjčka je tak docela rozumně nastavená a neměla by přispívat ke zbytečnému zadlužování rizikových klientů.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 10 000 Kč – 100000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 100 000 Kč
 • Úrok od: 24 %
 • Doba splatnosti: 12 – 48 měsíců
 • Peníze na účtu: do 48 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ano
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Žádost o Pronto půjčku se podává na internetu, není tak třeba nikam telefonovat nebo jezdit. Vše si můžete pohodlně vyřídit na webových stránkách půjčky, potřebovat ale budete některé doklady dokumenty. Ještě než tedy začnete vyplňovat online žádost o úvěr, nachystejte si dva osobní doklady totožnosti (první z nich musí být vždy občanský průkaz, druhým dokladem pak může být buď rodný list, cestovní pas nebo řidičský průkaz), dále pak tzv. kontaktní doklad (slouží pro ověření adresy vašeho bydliště, může se jednat o vyúčtování energií, SIP, výpis z bankovního účtu apod.) a posledním dokumentem, který je požadován, je potvrzení o příjmech (buď ze zaměstnání nebo z podnikání).

Přesný postup při internetové žádosti o Pronto půjčku:

Žádost o úvěr je součástí webových stránek Pronto půjčky, které naleznete na adrese www.prontopujcka.cz. Na horní liště kliknete na tlačítko Chci půjčku a otevře se vám fomulář k registraci. Do něj je zapotřebí zadat základní kontaktní údaje na vaši osobu – konkrétně jde o křestní jméno, příjmení, rodné číslo (bez lomítka), mailovou adresu a telefonní číslo na mobil. Pak ještě odkliknete souhlasy se zpracováním osobních údajů a s informacemi o úvěru a vyberete, zda souhlasíte s poskytnutím údajů pro zasílání reklamy. Potvrdíte kliknutím na tlačítko Pokračovat a můžete přejít k dalšímu kroku žádosti. (obr. 1)

Žádost Pronto půjčka - krok 1

Následující část je trochu delší a budete k ní mimo jiné potřebovat i občanský průkaz. Nejdříve vyplníte číslo OP, pak vaši adresu trvalého bydliště (pokud máte doručovací adresu jinou, musíte vyplnit i ji). Mezi další povinné údaje patří také informace o vašem zaměstnání nebo podnikání (včetně výše příjmů), o výdajích, způsobu bydlení, zda máte nějaké půjčky atd. Jakmile budete mít vše vyplněno, kliknete na Pokračovat a už jste téměř u konce. (obr. 2)

Žádost Pronto půjčka - krok 2

Nyní se vám zobrazí posuvník, na němzž si můžete nastavit požadovanou výši a splatnost půjčky a klikněte na Chci půjčku! (obr. 3) Následně se vám zobrazí rozpis všech splátek a další podrobnosti k úvěru – v klidu si je pročtěte a klikněte na Pokračovat,. Tím je žádost dokončena a v nejbližším možném termínu vás pracovníci Pronto půjčky budou kontaktovat, aby s vámi žádost projednali (mějte k tomu nachystané dva osobní doklady a potvrzení o příjmech). (obr. 4)

Žádost Pronto půjčka - krok 3

Žádost Pronto půjčka - krok 4

Přihlášení na účet pro zaregistrované klienty Pronto půjčky

Zaregistrovaní klienti se na svůj online účet mohou kdykoliv přihlásit přímo z úvodní stránky Pronto půjčky. Přihlášení se provádí zadáním ID a přihlašovacího hesla, oba údaje vyplníte do políček v horní části webu. Pokud byste náhodou heslo zapomněli, nic se neděje – stačí jen kliknout na odkaz pro zapomenuté heslo, vyplnit vaše rodné číslo a nechat si heslo znovu poslat. (obr. 5)

Žádost Pronto půjčka - krok 5


Reprezentativní příklad

Splácení při výši úvěru 30 000 Kč je výše splátky 1 995 Kč, počet splátek 24, RPSN 62,63 %. Celková částka k úhradě je 47 880 Kč. Možná doba splácení je 12 až 48 měsíců s maximálním RPSN 352%. Touto nabídkou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně dle bonity žadatele a může se od prezentované lišit.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Měsíční splátka RPSN celková částka
30 000 Kč 24 měsíců 1 995 Kč 62,63 % 47 880 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Kolik si u Pronto půjčky mohu vypůjčit jako nový klient? Mám nárok na první půjčku zdarma?

Pro nové klienty jsou u Pronto půjčky stejné podmínky jako pro ty stávající, můžete si tak půjčit až do výše 100 000 Kč. První půjčka zdarma ale bohužel poskytována není.

Jak jsou u této půjčky vysoké úrokové sazby?

Přesná výše úroků závisí na konkrétní výši půjčky a době splatnosti – samozřejmě ale platí, že čím je půjčka kratší, tím vyjde levněji. Úrokové sazby jinak začínají už na 30 procentech, záleží jen na vás, zda dáte přednost levnější půjčce s rychlým splacením nebo naopak dražšímu úvěru s nízkou měsíční splátkou.

Platí se předem nějaký poplatek? Nerad bych přišel o peníze.

Žádné poplatky předem se neplatí, žádost o úvěr je nezávazná a rozhodně nehrozí, že byste přišel o peníze. Stejně tak nejsou účtovány ani žádné skryté poplatky.

Příjem mám vysoký, bohužel ale procházím insolvencí – mohu půjčku dostat?

Bohužel, Pronto půjčku nelze poskytnou lidem, kteří mají exekuci nebo na ně byl podán návrh na insolvenci. Vaše žádost by tedy musela být zamítnuta.

Mám šanci na schválení půjčky, když mám záznam v registru dlužníků?

Určitě ano, lidé se záznamem v registru tuto půjčku běžně dostávají. Rozhodující je výše vašich příjmů, záznam v registru nehraje roli.

Chci si požádat o půjčku ve výši 100 000 Kč – může být požadován ručitel nebo nějaká zástava?

Rozhodně ne, Pronto půjčka je poskytována na základě výše příjmů žadatele, ani v případě vysokých částech po vás ručitele nebo zástavu nikdo chtít nebude. Je ale třeba splňovat ostatní podmínky, jako je doložení příjmů, osobní doklady, žádná exekuce atd.

Mám trochu obavy, zda nejde o podvod. Jedná se o skutečně seriózní společnost?

Absolutně nemusíte mít strach, poskytovatel půjčky, společnost Pronto Credit s.r.o. už funguje 9 let a dnes je již zavedenou a důkladně prověřenou úvěrovou společností. O žádný podvod rozhodně nejde, právě naopak - zde se můžete spolehnout na férové jednání, jasné a srozumitelné podmínky a maximální vstřícnost pracovníků firmy.Výsledné hodnocení

Pronto půjčka je bezpochyby zajímavým a svým způsobem i velmi atraktivním úvěrovým produktem, který přináší výhodnou nabídku zejména pro ty, kteří chtějí co nejnižší měsíční splátku. Jakoukoli půjčku od 10 000 do 100 000 Kč si totiž můžete rozložit až na 4 roky, což znamená velmi nízké splátky, jež zbytečně nezatíží žádný finanční rozpočet. Půjčku lze získat pouze na základě doložení příjmů, na druhou stranu nevadí, pokud máte záznam v registru dlužníků. Dosavadní zkušenosti klientů Pronto půjčky jsou velmi pozitivní a je jasné, že úvěr si našel své místo na trhu a určitě nepřináší žádné riziko. Půjčku doporučujeme především těm, kteří si chtějí úvěr rozložit na co nejdelší dobu a preferují co nejnižší měsíční splátku.

RYCHLOST
70 %
SCHVALOVATELNOST
50 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 70 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Nebankovní půjčka až do 100 000 Kč a až na 48 měsíců
 • I splácení malé půjčky si můžete rozložit na celé 4 roky
 • Úvěr mohou získat i lidé se záznamem v registru dlužníků
 • Zájemce ale musí doložit své příjmy a nebýt v exekuci či insolvenci
 • Bez ručitele, bez zástavy majetku, bez poplatků předem nebo skrytých poplatků

Požadavky

 • Minimální věk zájemce o úvěr je 24 let
 • Pouze pro občany ČR s trvalým pobytem v ČR
 • Prokázání příjmu (ze zaměstnání nebo podnikání)
 • Vlastní bankovní účet (půjčku nelze poslat na účet jiné osoby)
 • Na žadatele nesmí být vedena exekuce nebo insolvence

Rychlý kontakt

226 292 050
PRONTO CREDIT s.r.o., Rybná 716/24, Praha 1, 110 00

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 9.00 – 17.00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Možnost rozložit si i malou půjčku až na 48 měsíců a mít tak nízké splátky
 • Snadné vyřízení půjčky přes internet bez nutnosti chodit na pobočku
 • Úvěr mohou získat i lidé se záznamem v registrech dlužníků
 • I napoprvé lze získat až 100 000 Kč
 • Nepotřebujete ručitele, ani nemusíte dávat nemovitost do zástavy
 • Žádné poplatky předem, jasné a férové podmínky
 • Možnost předčasného splacení bez jakýchkoliv sankcí

Nevýhody půjčky

 • Trochu vyšší úrokové sazby a RPSN
 • Nutnost doložit příjmy (ať už ze zaměstnání nebo podnikání)
 • Pokud máte exekuci, žádost vám bude zamítnuta
 • Nelze poslat peníze na účet jiné osoby nebo složenkou, musíte mít vlastní účet u banky

Pronto půjčka od PRONTO CREDIT

Rychlá nebankovní půjčka až 100 000 Kč Pronto půjčka od PRONTO CREDIT
Celkové hodnocení: 3/5. Hodnotilo 10122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Smlouva o půjčce
(velikost: 557 kB)
Vzor formuláře
(velikost: 313 kB)
Rozhodčí smlouva
(velikost: 389 kB)
Prezentace
(velikost: 646 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 23. 5. 2023