Zaplo na splátky

Nová půjčka od Zaplo Finance

Výše půjčky: 10 000 - 60 000 Kč
Splatnost: 3 – 12 měsíců
Úrok od: 108,72 % p.a.

Společnost Zaplo Finance, která u nás již několik let provozuje velmi úspěšnou nebankovní půjčku Zaplo, přišla na český trh s dalším úvěrovým produktem. Pro něj zvolila již zavedenou značku, jejíž název jen doplnila a nový produkt se tak jmenuje Zaplo na splátky. Opět se jedná o rychlou nebankovní půjčku, oproti klasickému Zaplu je ale o dlouhodobý úvěr – jeho splatnost si lze nastavit od šesti měsíců až po dva roky. Půjčka se splácí vždy jednou měsíčně, převodem na účet poskytovatele.

Protože je půjčka na delší dobu, je zde i vyšší úvěrový rámec. Minimum je tak nastaveno na 10 000 Kč, maximální výše půjčky dosahuje až 60 000 Kč. Zájemce o úvěr si může parametry půjčky sám nastavit na úvěrové kalkulačce a zvolit si tak takovou možnost, která pro něho bude nejvíce přijatelná – někdo preferuje rychlejší splacení s vyšší měsíční splátkou, jiný dá přednost rozložení splátek na delší dobu i přesto, že půjčka pak celkově vyjde dráž.

I přesto, že se jedná o nebankovní úvěr, není určený pro všechny. Kromě samozřejmých podmínek, jako je věk nad 18 let nebo osobní doklady, patří k dalším požadavkům, že klient musí mít vlastní účet u banky, což se kontroluje už v rámci registrace, jež zahrnuje i ověření účtu. Výplata půjčky je docela rychlá –  v závislosti na tom, u které banky máte účet, dostanete peníze buď během několika minut nebo na druhý den.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 10 000 Kč – 60000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 60 000 Kč
 • Úrok od: 108,72 %
 • Doba splatnosti: 3 – 12 měsíců
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: Pouze bezhotovostním převodem na bankovní účet žadatele
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Žádost o půjčku Zaplo na splátky se podává výhradně přes internet, k jejímu vyplnění budete potřebovat vás mobilní telefon, dva osobní doklady (z toho jeden musí být OP) a připravte si také číslo svého bankovního účtu.

Přesný postup při žádosti o půjčku Zaplo na splátky

Proces žádosti o nebankovní úvěr Zaplo na splátky se skládá z několika kroků. Nejdříve je třeba otevřít si webové stránky na adrese www.zaplonasplatky.cz, kde hned v úvodní části webu uvidíte úvěrovou kalkulačku. Na ní si nastavíte, jak vysokou půjčku a s jakou splátkou budete chtít. Při tom se vám automaticky zobrazí i délka splatnosti, úroky a další podrobnosti, můžete si tak půjčku nakonfigurovat tak, aby vám maximálně vyhovovala. Důležité je hlavně zvolit takovou výši splátky, kterou budete skutečně moci každý měsíc posílat. (obr. 1)

Žádost Zaplo na splátky - krok 1

Po kliknutí na tlačítko "Chci půjčku" se dostanete do registračního formuláře, po jeho pravé straně vidíte přehled půjčky, jenž si můžete kdykoliv snadno upravit. (obr. 2)

Žádost Zaplo na splátky - krok 2

Ve formuláři na levé straně musíte nejdřív vyplnit základní informace, jako je jméno, příjmení, rodné číslo a číslo na mobil (na něj vám pak přijde ověřovací SMS zpráva). Pak si nastavíte přihlašovací údaje do webového Zaplo profilu, odkliknete souhlas se zpracováním osobních údajů a přes tlačítko "Souhlasím" přejdete na další část žádosti. (obr. 3)

Žádost Zaplo na splátky - krok 3

V ní pak musíte uvést čísla vašich osobních dokladů – nejdříve vyplníte číslo a platnost vašeho občanského průkazu, následně pak druhého dokladu totožnosti (může se jednat buď o řidičák, pas nebo zbrojní průkaz). Pak uvedete adresu vašeho trvalého bydliště (pokud žijete na jiném místě, pak i adresu toho přechodného), zvolíte typ vlastnictví a potvrdíte kliknutím na tlačítko "Uložit" a pokračovat. (obr. 4)

Žádost Zaplo na splátky - krok 4

Následují informace o vašem zaměstnání a financích – v této části formuláře se uvádějí informace, jež poskytovateli půjčky slouží k tomu, aby si mohl ověřit vaši úvěruschopnost. Vyplnit zde musíte např. druh zaměstnání, příjmy nebo výdaje, počet osob, se kterými žijete v domácnosti apod. (obr. 5)

Žádost Zaplo na splátky - krok 5

Už se pomalu blížíte k cíli – zbývá ještě zkontrolovat přehled půjčky, odškrtnout souhlasy s předsmluvními informacemi a smlouvou o úvěru a kliknutím na tlačítko Souhlasím žádost odeslat ke zpracování. (obr. 6)

Žádost Zaplo na splátky - krok 6

V tomto okamžiku vám přijde SMS zpráva se čtyřmístným PIN kódem. Ten vložíte do políčka na obrazovce a kliknete na Uložit a pokračovat, čímž provedete SMS ověření vaší žádosti. (obr. 7)

Žádost Zaplo na splátky - krok 7

Pak si vyberete banku, u níž máte účet. (obr. 8)

Žádost Zaplo na splátky - krok 8

Dále provedete kontrolu vašeho účtu – vybrat si můžete mezi automatickou a manuální kontrolou. (obr. 9)

Žádost Zaplo na splátky - krok 9

Pak už zbývá pouze závěrečné potvrzení a tím je celý proces žádosti o půjčku Zaplo na splátky u konce. V případě, že by vám cokoli nebylo jasné a potřebovali jste s něčím poradit, obraťte se na zákaznickou podporu na lince 800 399 966, kde vám rádi pomohou žádost o úvěr dokončit.

Splácení půjčky Zaplo na splátky:

Nebankovní půjčka Zaplo na splátky se hradí bankovním převodem, a to vždy jedenkrát za měsíc k datu, které je předem sjednáno. Počet splátek se pohybuje od 6 do 36, podle toho, jak si klient půjčku předem nastaví. Dobu splatnosti úvěru si klient může prodloužit, podrobnější informace najde vždy ve svém klientském účtu. Půjčku lze splatit i předčasně, aniž by byly účtovány nějaké další poplatky nebo pokuty. V případě, že klient nebude schopný uhradit splátku, může kontaktovat poskytovatele úvěru a domluvit se s ním na vhodném řešení situace.

Reprezentativní příklad:

25 000 Kč na dobu splatnosti 8 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 119,06 % ročně, RPSN 211,2 %, výše měsíční splátky 4 673 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 37 382 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 12 382 Kč. Při uzavření smlouvy on-line je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci. Tento příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Splatnost RPSN Měsíční splátka Celkem ke splacení
10 000 Kč 6 měsíců 232 % 2 330.89 Kč 13 985.34 Kč
20 000 Kč 12 měsíců 201.10 % 2 881.09 Kč 34 573.08 Kč
30 000 Kč 12 měsíců 197.80 % 4 300.08 Kč 51 600.96 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jaké dokumenty nebo doklady jsou k žádosti o úvěr potřeba?

K vyřízení žádosti o půjčku Zaplo na splátky je třeba mít dva platné doklady totožnosti – občanský průkaz a k němu např. řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo cestovní pas.

Jak dlouho trvá výplata peněz na účet? Je možné si peníze nechat vyplatit hotově?

Příkaz k převodu je uskutečněn ihned jakmile dojde ke schválení žádosti o půjčku – doba převodu ale závisí na tom, u kterého bankovního ústavu má žadatel vedený účet. Peníze tak mohou přijít na účet buď během několika minut nebo druhý pracovní den. V hotovosti půjčku vyplatit nelze, jedinou možností je bezhotovostní bankovní převod.

Z jakého důvodu se musí ověřovat můj bankovní účet?

Je to proto, že jednou z hlavních podmínek pro schválení půjčky je, že žadatel musí mít svůj účet – kontrola tak probíhá proto, aby si zájemce o půjčku nemohl nechat peníze poslat na konto jiné osoby.

Kontrolují se při posuzování žádosti o půjčku i registry dlužníků?

Ano, ze zákona už musejí všechny úvěrové společnosti kontrolovat registry a zjišťovat si tak úvěruschopnost žadatelů. I společnost Zaplo Finance tak musí povinně kontrolovat např. registr SOLUS.

Je mi teprve 19 let, ale práci už mám. Mám šanci tuto půjčku získat?

Určitě ano, půjčka je určená pro české občany starší 18 let s pravidelným příjmem – pokud už vám je 19 a příjem máte, rozhodně máte vysokou šanci, že půjčku dostanete.

Souvisí nějak Zaplo na splátky s krátkodobou půjčkou Zaplo? Je zde také první půjčka zdarma?

Půjčka Zaplo na splátky je od stejného poskytovatelé jako krátkodobý úvěr Zaplo, oba produkty poskytuje společnost Zaplo Finance. Podmínky se ale liší, Zaplo na splátky je dlouhodobým úvěrem a první půjčka zdarma u něj nabízena není.

Může se stát, že budu k vyřízení půjčky potřebovat nějaké ručitele, případně zástavu?

Rozhodně ne, ke schválení této půjčky není třeba mít žádné ručení – ani třetí osobou, ani nemovitostí. Rozhodující je především úvěruschopnost žadatele, plnoletost, vlastní účet atd.Výsledné hodnocení

Nebankovní úvěr Zaplo na splátky má určitě svoje výhody, na druhou stranu pro většinu lidí zřejmě nebude příliš výhodný. K pozitivním vlastnostem této půjčky rozhodně patří její pohodlné sjednání přes internet, s čímž souvisejí i přehledné webové stránky včetně klientské zóny. Důležitý je i samotný poskytovatel, který stojí i za krátkodobou půjčkou Zaplo a je tak naprosto důvěryhodný a prověřený – Zaplo Finance je navíc součástí významné mezinárodní skupiny 4finance Holding S.A. Velkým mínusem této půjčky jsou ale vysoké úrokové sazby – půjčka je tak zejména při sjednání na delší dobu hodně drahá a klient tak přeplatí až příliš vysokou částku. Půjčka Zaplo na splátky je každopádně 100% bezpečná a prověřená, takže pokud vám její podmínky a úroky budou vyhovovat, určitě se nemusíte bát si ji sjednat.

RYCHLOST
80 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 77 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Další nebankovní úvěr od společnosti Zaplo Finance, tentokrát s delší splatností
 • Půjčku lze splácet po dobu od 3 až 12 měsíců, vždy po měsíčních splátkách
 • Minimální výše úvěru je 10 000 Kč, naopak maximální suma, kterou lze získat, je 60 000 Kč
 • Peníze se vyplácejí převodem na bankovní účet klienta, hotovostní výplata možná není
 • Rychlost převodu závisí na tom, jakou má klient banku, nejpozději proběhne do druhého dne

Požadavky

 • Úvěr si mohou sjednat pouze lidé, kteří mají občanství ČR
 • Další podmínkou je věk minimálně 18 let
 • Žadatel musí mít vlastní bankovní účet (u některé z bank, jež působí v ČR)
 • Nutný je také stálý příjem a schopnost splácet půjčku včas
 • K žádosti jsou třeba dva doklady totožnosti – občanský průkaz + druhý doklad

Rychlý kontakt

800 399 399
Zaplo Finance s.r.o., 5.května 1746/22, 140 00 Praha 4

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08:00 – 19:00
Víkendy a Svátky 09:00 – 17:00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Jednoduché sjednání úvěru přes internetové stránky
 • Rychlá výplata peněz na bankovní účet
 • Možnost prodloužení splatnosti půjčky
 • Možnost předčasného splacení půjčky bez dalších poplatků
 • Přehledná klientská zóna, v níž si lze půjčku snadno kontrolovat a spravovat

Nevýhody půjčky

 • Velmi vysoké úrokové sazby a poplatky
 • Výplata pouze bezhotovostním bankovním převodem
 • Trochu složitější a delší registrační proces

Zaplo na splátky

Nová půjčka od Zaplo Finance Zaplo na splátky
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 10122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Obchodní podmínky
(velikost: 139 kB)
Reklamační řád
(velikost: 135 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 5. 6. 2023