Everyday Plus

Rychlý online úvěr do 50 000 Kč

Výše půjčky: 100 - 50 000 Kč
Splatnost: flexibilní
Úrok od: 20 % p.a.

Rychlá nebankovní půjčka Everyday Plus od společnosti Everyday Finance s.r.o. je zástupcem tzv. revolvingových úvěrů, které se od klasických spotřebitelských půjček trochu odlišují. Zatímco u běžné půjčky si zvolíte určitou částku, kterou vám pak úvěrová společnost celou vyplatí, v případě revolvingové půjčky získáte určitý úvěrový rámec, z nějž si pak můžete čerpat peníze dle vašich potřeb. Máte tak více možností a sami si vybíráte potřebné finance podle toho, kolik zrovna potřebujete. Stejně tak i u splácení máte více možností na výběr – čerpanou částku lze uhradit celou naráz, nebo si splácení rozložit na více částí.

S revolvingovým úvěrem Everyday Plus můžete čerpat finance od 100 Kč do 50 000 Kč. Pro nové klienty žádné omezení není, nicméně u vyšších částek je potřeba nejdříve odeslat podepsanou smlouvu o úvěru. Samotné sjednání půjčky probíhá přes internet, kde se nový zájemce o úvěr nejdříve zaregistruje pak si vyplní formulář se žádostí a pokud je schválená, můžete začít čerpat peníze ze svého rámce. Nezbytnou součástí úvodní registrace a žádosti je ale také ověřovací poplatek, jenž je – stejně jako u jiných společností – pouze ve výši 1 Kč a slouží k ověření, že žadatel disponuje vlastním bankovním účtem. Požadavky jinak nejsou nijak vysoké, zájemce o půjčku musí mít nějaký trvalý příjem, být plnoletý a mít občanství ČR.

Everyday Plus patří mezi naprosto bezpečné, seriózní a důkladně prověřené nebankovní půjčky. Stojí za ní společnost Everyday Finance s.r.o., která je dceřinnou firmou významné mezinárodní společnosti OPR – Vakuus Oy se sídlem v Helsinkách. Jedná se tak o naprosto seriózního, spolehlivého a stabilního poskytovatele finančních produktů, u něhož nejsou žádné obavy či pochybnosti na místě. Pro jakékoli dotazy, připomínky, případně stížnosti je vám navíc k dispozici profesionální zákaznické centrum, které je v provozu denně od 7 do 21 hodin, online účet pak máte samozřejmě k dispozici nonstop po celý rok.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 100 Kč – 50000 Kč
 • Úrok od: 20 %
 • Doba splatnosti: flexibilní
 • Peníze na účtu: dle banky, ihned nebo druhý pracovní den
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: ano
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Registrace a průběh žádosti o úvěr:

Prvním krokem, který musíte učinit, je zaregistrovat se na webových stránkách Everyday Plus. Ty najdete na adrese www.everydayplus.cz a k registraci přejdete kliknutím na tlačítko Zažádejte zde v horní části webu. (obr. 1)

Žádost Everyday Plus - krok 1

Otevře se vám krátký registrační formulář, do kterého doplníte vaši mailovou adresu a nastavíte si přihlašovací heslo na online účet. Informace potvrdíte a odešlete kliknutím na Registrovat a hned poté vám do vaše mailové schránky přijdou další instrukce, v nichž už bude odkaz na samotnou žádost o půjčku. (obr. 2)

Žádost Everyday Plus - krok 2

Přesný postup při internetové žádosti o půjčku Everyday Plus:

Otevřete si vaši mailovou schránku, kde budete mít zprávu od OPR Vakuus s odkazem. Na něj kliknete a otevře se vám formulář se žádostí. Do ní postupně vyplníte vaše osobní údaje (křestní jméno, příjmení a číslo na mobil), dále pak vaši korespondenční adresu (pokud máte trvalé bydliště jinde, vyplňte i to). Pak ještě zbývá doplnit rodné číslo, číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu (musí být psaný na vás) a kód banky. Pro jistotu si ještě zkontrolujte, zda jste vše vyplnili správně a údaje odešlete kliknutím na tlačítko Pokračovat. (obr. 3)

Žádost Everyday Plus - krok 3

Následně se vám na monitoru ukáže další stránka, kde je třeba vyplnit ostatní údaje, jež jsou nutné k posouzení žádosti o úvěr. Tentokrát musíte uvést informace o vašem bydlení, zaměstnání, o příjmech a o výdajích. Pak už jen zaškrtnete souhlas s podmínkami úvěrové smlouvy a znovu informace potvrdíte tlačítkem Pokračovat. (obr. 4)

Žádost Everyday Plus - krok 4

V tom okamžiku vám na mobil přijde SMS zpráva se čtyřmístným bezpečnostním kódem, který zadáte do políčka na obrazovce a kliknete opět na Pokračovat. (obr. 5)

Žádost Everyday Plus - krok 5

Pak vám přijde mail s dalšími instrukcemi, kde bude uvedeno číslo účtu, na které máte poslat ověřovací poplatek 1 Kč (v mailu budou i další údaje jako je variabilní symbol, zpráva pro příjemce atd.). Pak už jen počkáte na rozhodnutí, zda vám byla žádost schválena, ještě před definitivním schválením budete muset poslat kopii vašeho občanského průkazu.

Čerpání peněz z úvěrového rámce Everyday Plus

Peníze pak z vašeho schváleného úvěrového rámce můžete čerpat dvěma způsoby – online nebo prostřednictvím SMS zprávy. Přes internet je to velmi jednoduché, stačí se jen přihlásit do vašeho účtu u Everyday Plus a nastavit si výběr požadované částky. Výběr pomocí esemesky ale není o nic složitější, stačí jen poslat zprávu ve tvaru VYBRAT + požadovaná částka na číslo 90100.

Reprezentativní příklad:

Úvěrový limit ve výši 5 000 Kč je čerpán dvanáctý den kalendářního měsíce v plné výši a je splácen pěti stejně vysokými splátkami ve výši 1 672 Kč placenými měsíčně. Měsíční pevná zápůjční úroková sazba činí 20 %. Poplatky související s úvěrem: poplatek za čerpání ve výši 1 000 Kč a RPSN 499,10 %. Celková částka splatná spotřebitelem 8 360 Kč. Při častějších nebo vyšších splátkách mohou být údaje uvedené u reprezentativního příkladu odlišné. Na uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru není právní nárok. Tento příklad není nabídkou na uzavření smlouvy.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Poplatek Celková částka
5 000 Kč 5 měsíců 3 360 Kč 8 360 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jakým způsobem si o tuto půjčku mohu požádat?

O nebankovní revolvingovou půjčku Everyday Plus si můžete zažádat jednoduše přes webové stránky, kde se nejdříve zaregistrujete a pak vám přijde mailem odkaz na formulář se žádostí. Tu si vyplníte a pak jen počkáte na rozhodnutí. K vyřízení úvěru tak nemusíte chodit na žádnou pobočku ani nikam telefonovat.

Jaká je minimální výše splátky?

V případě, že se rozhodnete pro postupné splácení čerpané částky, musíte v jedné splátce uhradit minimálně jednu třetinu z celkové účtované částky (např. u půjčky 2000 Kč je celková splatná částka 2400 Kč, splátka tak musí být minimálně 800 Kč). Minimální výše splátky je ale 300 Kč a to i v případech, že se jedná o splatnou částku nižší než 900 Kč).

Jak dlouho trvá vyřízení této půjčky a kdy dostanu peníze na účet?

Samotné vyřízení půjčky je velmi rychlé, po zaregistrování a odeslání vyplněné žádosti můžete dostat rozhodnutí během necelé hodiny. Žádosti se zpracovávají denně mezi 7.00 až 21.00, mimo tuto dobu musíte počkat do začátku pracovní doby. Co se týká převodu peněz na účet, záleží na tom, jakou máte banku. Převod je velmi rychlý, máte-li účet u Komerční banky, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, ČSOB, Moneta Money Bank (bývalá GE Money) nebo u České spořitelny. U těchto bank dochází k převodu prakticky ihned, u ostatních budete mít peníze na účtě nejpozději do dvou pracovních dní.

Musím mít vlastní bankovní účet, abych mohl tento úvěr získat?

Ano, vlastní bankovní účet je jednou z hlavních podmínek, abyste půjčku mohli získat. Ještě před poskytnutím půjčky musí každý žadatel poslat ověřovací poplatek ve výši jedné koruny, aby bylo zřejmé, že bankovní účet je jeho.

Je možné si později navýšit úvěrový rámec? Pokud ano, tak jak to mohu provést?

Ano, úvěrový rámec si v průběhu trvání smlouvy můžete navýšit a to velmi snadno přes váš online účet u Everyday Plus. Jednoduše se do něj přihlásíte a požadovaný úvěrový rámec si změníte podle toho, jaké možnosti vám budou nabídnuty. V případě, že ale úvěrový rámec bude vyšší než 4 999 Kč, je podle zákona nutné nejdříve odeslat podepsanou smlouvu.

Jaké jsou u této půjčky úrokové sazby a RPSN?

Úroková sazba, resp. poplatek je vždy ve výši 20 % z čerpané částky, roční procentní sazba nákladů se pohybuje okolo 250 % (záleží na tom, kdy je úvěr čerpán, na počtu splátek atd.).

V čem obecně spočívají hlavní výhody revolvingové půjčky?

Půjčka Everyday Plus patří mezi revolvingové úvěry, což přináší spoustu výhod. Tento typ půjčky přináší možnost rozložit si splacení i menších částek na několik splátek, dále pak možnost opakovaného čerpání úvěrového rámce podle vašich potřeb, finanční rezervu pro nečekané události a spoustu dalších kladů. V případě Everyday Plus je přidanou hodnotou mimo jiné i možnost čerpání financí prostřednictvím SMS zprávy nebo rychlá výplata peněz na váš bankovní účet.Výsledné hodnocení

Revolvingové úvěry jsou obecně velmi zajímavou a pro mnoho lidí i vhodnější alternativou, než klasické spotřebitelské půjčky. Výhody revolvingové půjčky jsou poměrně významné, nicméně samozřejmě ani tento druh půjčky není pro každého (např. pro osoby bez příjmů, bez vlastního účtu u banky atd.). Celkové podmínky úvěru Everyday Plus jsou ale docela výhodné, firma je naprosto solidní a proto vám jejich služby můžeme rozhodně doporučit. Půjčka Everyday Plus je v každém případě velmi dobrou možností pro ty, kteří potřebují půjčit od nebankovní úvěrové společnosti a nevyhovují jim podmínky běžných nebankovních úvěrů.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 80 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Rychlá nebankovní revolvingová půjčka
 • Úvěrový limit je od 100 Kč do 50 000 Kč
 • Nízký poplatek, jen 20 % z čerpané částky
 • Možnost jednorázového i postupného splácení

Požadavky

 • Věk minimálně 18 let
 • Vlastní bankovní účet
 • Stálý měsíční příjem - doklad o výši příjmu
 • Mobilní telefon a e-mailová adresa

Rychlý kontakt

22 888 69 69
OPR-Finance s.r.o., Hvězdova 1716/2b, Nusle 140 00 Praha 4

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8.00 – 17.00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Rychlost výplaty – u největších bank je převod peněz prakticky okamžitý
 • Možnost úhrady čerpané částky ve více splátkách
 • Žádost o výběr si můžete podat i smskou, např. v situaci kdy nejste připojení k internetu
 • Přehledný online účet, kde si kdykoliv můžete zkontrolovat stav vašeho úvěru
 • Jasné a férové podmínky, žádné skryté poplatky nebo jiné nástrahy
 • Snadné navýšení úvěrového rámce přes internetové stránky
 • Půjčka je dostupná i pro ty, co mají záznam v registru SOLUS

Nevýhody půjčky

 • Půjčku nemohou získat lidí, kteří nemají vlastní bankovní účet
 • Maximální výše úvěrového rámce je pouze 50 000 Kč
 • U menších bank trvá převod peněz trochu déle

Everyday Plus

Rychlý online úvěr do 50 000 Kč Everyday Plus
Celkové hodnocení: 3/5. Hodnotilo 222 klientů.

Dokumenty ke stažení

Smlouva o uživatelském účtu
(velikost: 149 kB)
Odstoupení od smlouvy
(velikost: 64 kB)
Prezentace
(velikost: 634 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 22. 6. 2023