Rychlá půjčka Raiffeisenbank

Rychlá půjčka Raiffeisenbank až do 700 000 Kč

Výše půjčky: 20 000 - 700 000 Kč
Doba splatnosti: 6 - 96 měsíců
Úrok: 3,99 %

Rychlá půjčka od Raiffeisenbank je klasickým bankovním úvěrem, který nabízí nízké úrokové sazby a jehož splácení si lze rozložit na delší dobu. Úvěrový rámec je v tomto případě od 20 000 Kč až do 700 000 Kč, splácení se dá nastavit na 6 měsíců až 8 let. Výhodou je, že každý klient se může sám rozhodnout, zda si raději rozloží splátky na delší časové období a bude tak každý měsíc splácet nižší částku a nebo dá raději přednost rychleji splacenému a celkově levnějšímu úvěru, u kterého ale bude měsíční splátka vyšší. Vybrat si lze i den, ke kterému budete půjčku splácet, což rozhodně není samozřejmost a většina jiných úvěrových společností to neumožňuje.

Přesná úroková sazba se určuje vždy individuálně, nicméně nejnižší úrok začíná už na pouhých 3,99 % p.a. Na webových stránkách Raiffeisenbank si můžete snadno spočítat orientační výši jednotlivých splátek a celkového přeplatku, přesné čísla se ale dozvíte až po podání nezávazné žádosti. Ta se dá pohodlně a rychle podat přes internet, smlouvu pak můžete podepsat buď na některé z poboček banky, nebo vám ji k podpisu přiveze kurýr. Celý úvěr si tak můžete vyřídit z pohodlí domova, bez zdlouhavého papírování a jiných nepříjemných formalit. S tím mimochodem souvisí i to, že půjčka je neúčelová a nepotřebujete k ní žádného ručitele a stejně tak se nevyžaduje ani zástava nemovitosti.

Půjčka od Raiffeisenbank je atraktivní už sama o sobě, v současné době je ale ještě výhodnější než předtím. Banka totiž nyní nabízí speciální akci, kdy klienti s půjčkou minimálně ve výši 100 000 Kč mohou získat bonus 5 000 Kč na účet. Bonus se vyplácí už po dvou měsících a podmínkou je pouze řádné splácení úvěru. K dalším přednostem půjčky patří např. absence některých poplatků (neplatíte nic za sjednání úvěru ani za správu úvěrového účtu) nebo možnost sjednat si připojištění pro případy ztráty zaměstnání nebo pracovní neschopnosti. Půjčka je navíc skutečně rychlá, po schválení žádosti vám budou peníze vyplaceny na váš účet už do 24 hodin.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: bankovní
 • Půjčka: 20 000 Kč – 700000 Kč
 • Úrok od: 3,99 %
 • Doba splatnosti: 6 - 96 měsíců
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

K půjčce se dostanete jednoduše ze stránek Raiffeisenbank. Samotný formulář se žádostí o úvěr se skládá ze čtyř částí. V té první si nastavíte parametry půjčky a vyplníte osobní údaje. Nastavení se provádí jednoduše pomocí posuvníků a kromě výše půjčky si v něm můžete snadno zvolit požadovanou dobu splatnosti, resp. výši měsíční splátky.

Pak musíte vyplnit vaše základní kontaktní údaje, tedy jméno a příjmení, telefonní číslo, mailovou adresu a případně promo kód.

Pak odkliknete standardní souhlas se zpracováním osobních údajů a kliknutím na tlačítko Pokračovat přejdete na druhou část žádosti.

V ní je třeba uvést vaše osobní údaje včetně adresy. Nejdříve vyberete, jaké máte občanství, rodinný stav, počet dětí a vzdělání, následně vypíšete rodné číslo, datum narození, místo narození a opíšete číslo vašeho občanského průkazu. Pak vás čeká vyplnění adresy trvalého bydliště, uvést musíte i délku pobytu a druh bydlení. Pokud máte doma pevnou linku, můžete zapsat i její číslo. Posledním krokem ve druhé části žádosti je nastavení hesla pro komunikaci s bankou a pak už můžete kliknout na Pokračovat a přejít tak na třetí část.

Ta se týká vašich výdělků a finanční situace. Na úvod zvolíte druh vašich příjmů (např. ze zaměstnání, podnikání, důchodu atd.) a dále pak vyplníte podrobnější údaje o vašem zaměstnavateli nebo firmě. Jednodušší to v této části mají důchodci, studenti nebo matky na mateřské, kteří logicky tyto údaje nevyplňují. Následují finanční údaje, kde je třeba uvést přesnou výši vašeho měsíčního příjmu a informace o vašich případných stávajících splátkách půjček. Pokud máte spolužadatele, uvedete pak i jeho měsíční příjem. Opět potvrdíte kliknutím na Pokračovat a zbývá už jen poslední stránka.

Na té už nic nevyplňujete, pouze si v klidu projdete závěrečnou rekapitulaci a zkontrolujete si, zda jste vše vyplnili správně – pokud ne, můžete se vrátit zpět a chybný údaj opravit. Na závěr ještě odškrtnete souhlasy s podmínkami a se zpracováním osobních údajů a kliknete na tlačítko Ověřit pomocí SMS. Na číslo, které jste v žádosti uvedli, vám tak přijde speciální kód, který vyplníte do políčka na monitoru a kliknutím na Odeslat žádost máte formulář za sebou a můžete čekat na mail s konkrétní nabídkou.

Sazebník poplatků

Výše Rychlé půjčky Celková doba splácení Měsíční splátka Celkem zaplatíte
20 000,00 Kč 12 měsíců 1 739,00 Kč 20 868,00 Kč
50 000,00 Kč 24 měsíců 2 260,00 Kč 54 240,00 Kč
80 000,00 Kč 36 měsíců 2 504,00 Kč 90 144,00 Kč
100 000,00 Kč 48 měsíců 2 437,00 Kč 116 976,00 Kč
200 000,00 Kč 60 měsíců 4 046,00 Kč 242 760,00 Kč
300 000,00 Kč 72 měsíců 5 246,00 Kč 377 712,00 Kč
500 000,00 Kč 96 měsíců 7 043,00 Kč 676 128,00 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jedná se o moji první půjčku – kolik si maximálně mohu od Raiffeisenbank půjčit?

Výše půjčky pro nové klienty není nijak omezena, platí tedy stejný úvěrový rámec jako u všech ostatních – maximální výše půjčky je 700 000 Kč. Konkrétní částka, kterou můžete získat, ale samozřejmě závisí i na vaší schopnosti splácet.

Vyplatí se mi spíše rychlejší splacení úvěru, nebo na době splatnosti nezáleží?

Záleží na vás, zda si zvolíte delší splácení s nižší měsíční splátkou nebo kratší splatnost s vyššími splátkami. Výhodnější je vždy půjčka s kratší splatností, měli byste si ale nastavit takové parametry, abyste půjčku dokázali řádně splácet.

Budu muset při získání půjčky dokládat, na co chci peníze použít?

Ne, jedná se o neúčelový úvěr, můžete jej tak použít na cokoliv budete potřebovat.

Je u této půjčky vyžadováno ručení nebo zástava nějakého majetku?

Ne, k získání půjčky nebudete potřebovat žádného ručitele, stejně tak nemusíte dávat nemovitost do zástavy.

Nevadí, že mám záznamy v registrech dlužníků?

Bohužel, v takovém případě nemůžete získat žádnou bankovní půjčku. Všechny banky kontrolují registry dlužníků a žádost by vám tak byla zamítnuta.

Jaká je u půjčky od Raiffeisenbank úroková sazba a RPSN?

Úroková sazba se u každého žadatele stanovuje individuálně, nejnižší úrok ale začíná už na 3,99 % ročně. Roční procentní sazba nákladů začíná na 8,19 %, naopak její maximální výše je 21,9 %.

Co musím splňovat, abych získal inzerovaný bonus 5 000 Kč?

Musí se jednat o půjčku (nebo konsolidaci) ve výši minimálně 100 000 Kč a musíte ji řádně splácet podle úvěrové smlouvy. Po provedení první splátky vám bude bonus vyplacen do dvou měsíců na váš bankovní účet.Výsledné hodnocení

Rychlá půjčka od Raiffeisenbank je v současné době jedním z nejvýhodnějších bankovních úvěrů. Kladně můžeme hodnotit rychlost jejího vyřízení, nízké úrokové sazby, absenci poplatků za sjednání úvěru a vedení úvěrového účtu nebo pohodlné sjednání přes internet bez nutnosti navštěvovat pobočku banky. Výhodou je nesporně také možnost nastavit si splatnost a výši splátek podle vašich potřeb – každý si tak může sám vybrat mezi nižšími splátkami a delší dobou splácení nebo vyššími splátkami a rychlejší celkovou splatností. Díky aktuální akci, kdy banka nabízí bonus ve výši 5 000 Kč je Rychlá půjčka navíc ještě atraktivnější a určitě stojí za zvážení. Nevýhodou je především nižší schvalovatelnost, nicméně u bankovních úvěrů je běžné, že hodně zájemců bývá kvůli nízké bonitě odmítnuto. Celkově ale tuto půjčku jednoznačně doporučujeme a pokud částka, kterou potřebujete půjčit, nepřesahuje 500 000 Kč, Rychlá půjčka od Raiffeisenbank bude rozhodně dobrou volbou.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
50 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 80 %

Zkušenosti

Miroslav
Miroslav
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Raiffeisenbank/zkusenosti

Raiffeisenbank je jednou z nejdůvěryhodnějších bank, které u nás působí a i proto jsem se rozhodl, že si půjčku vezmu právě u ní. Úvěrové podmínky u této banky mě velmi zaujaly, protože na rozdíl od mnoha jiných společností nejsou s půjčkou spojeny žádné poplatky za sjednání ani vedení účtu a zdarma jsou i mimořádné splátky či předčasné splacení úvěru. Rychlá půjčka Raiffeisenbank navíc ve svém názvu nelže a její vyřízení bylo skutečně rychlé – poté, co jsem na pobočce banky podepsal smlouvu, jsem měl za necelých 24 hodin peníze na svém účtě. Nemůžu si tedy na nic stěžovat a půjčku od Raiffeisenbank všem doporučuji.

Aleš
Aleš
Web: http://pujcko.cz/raiffeisenbank-banka/

Přešel jsem k RFB z české spořitelny cca před půl rokem a nemůži si přechod vynachválit. žádne placení nesmyslných poplatků, výbery ze všech bankomatů zdarma a když jdu něco projednat na pobočku tak si alespoň nepřipadám jak na poště a je se mnou zacházeno jako s klientem. Od RFB jsem si před patnácti lety zřizoval půjčku 100.000,- a vše tehdy bylo bez problémů, rychlé a jasné.

Mia82
Mia82
Web: http://www.emimino.cz/diskuse/hypoteka-od-raiffeisenbank-mate-nekdo-zkusenosti-54411/

My teda máme překlenovák ze stavebka-vyhovuje mi na tom to snožování splátek. Jinak s chováním a přístupen v Reifce jsme s manželem moc spokojení,máme finančního poradce a když se něco změní nebo je něco výhodného tak nám volá:palec: účet nám teda nenutili

Rychlé informace

 • Typ půjčky: bankovní
 • Půjčka: 20 000 Kč – 700 000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 700 000 Kč
 • Úrok od: 3,99 %
 • Doba splatnosti: 6 – 96 měsíců
 • Peníze na účtu: do 24 hodin
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registru: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Požadavky

 • Abyste mohli půjčku získat, musí vám být alespoň 18 let
 • Dále je nutné, abyste měli připravený doklad totožnosti (občanský průkaz)
 • Musíte také doložit vaše současné příjmy a uvést další požadované informace
 • Půjčka se vyplácí převodem, musíte tedy mít vlastní bankovní účet
 • Nesmíte mít záznam v registru dlužníků SOLUS ani žádnou exekuci

Rychlý kontakt

800 900 900
Raiffeisenbank a.s., Raiffeisenbank a.s., Hvězdova 1716/2b, 140 78, Praha 4

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Půjčka je velmi rychlá, po vyplnění žádosti můžete dostat peníze hned na druhý den
 • Každý si může sám vybrat, jestli dá přednost rychlejšímu splacení nebo nižším splátkám
 • Půjčka není účelová, takže můžete peníze použít na cokoli budete chtít
 • Při půjčce alespoň 100 000 Kč získáte bonus ve výši 5 000 Kč
 • Můžete si sami vybrat den v měsíci, ke kterému budete úvěr pravidelně splácet
 • Spolu s půjčkou si lze sjednat i výhodné připojištění schopnosti splácet
 • Při aktivním využívání účtu eKonto KOMPLET nebo SMART získáte slevu na úrocích
 • Předčasné splacení půjčky je zdarma, nemusíte platit žádnou pokutu

Nevýhody půjčky

 • Jedná se o bankovní úvěr, takže jsou přísnější podmínky pro jeho získání
 • Půjčka má nižší schvalovatelnost, hodně žádostí bývá zamítnutých
 • Oproti jiným bankám je zde menší úvěrový rámec – 700 000 Kč je maximum

Rychlá půjčka Raiffeisenbank

Rychlá půjčka Raiffeisenbank až do 700 000 Kč Rychlá půjčka Raiffeisenbank
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 20122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Všeobecné obchodní podmínky
(velikost: 160 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 22. 1. 2020