Rychlá půjčka Raiffeisenbank

Rychlá půjčka Raiffeisenbank až do 700 000 Kč

Výše půjčky: 20 000 - 700 000 Kč
Splatnost: 6 – 96 měsíců
Úrok od: 3,49 % p.a.

Rychlá půjčka od Raiffeisenbank je klasickým bankovním úvěrem, který nabízí nízké úrokové sazby a jehož splácení si lze rozložit na delší dobu. Úvěrový rámec je v tomto případě od 20 000 Kč až do 700 000 Kč, splácení se dá nastavit na 6 měsíců až 8 let. Výhodou je, že každý klient se může sám rozhodnout, zda si raději rozloží splátky na delší časové období a bude tak každý měsíc splácet nižší částku a nebo dá raději přednost rychleji splacenému a celkově levnějšímu úvěru, u kterého ale bude měsíční splátka vyšší. Vybrat si lze i den, ke kterému budete půjčku splácet, což rozhodně není samozřejmost a většina jiných úvěrových společností to neumožňuje.

Přesná úroková sazba se určuje vždy individuálně, nicméně nejnižší úrok začíná už na pouhých 3,49 % p.a. Na webových stránkách Raiffeisenbank si můžete snadno spočítat orientační výši jednotlivých splátek a celkového přeplatku, přesné čísla se ale dozvíte až po podání nezávazné žádosti. Ta se dá pohodlně a rychle podat přes internet, smlouvu pak můžete podepsat buď na některé z poboček banky, nebo vám ji k podpisu přiveze kurýr. Celý úvěr si tak můžete vyřídit z pohodlí domova, bez zdlouhavého papírování a jiných nepříjemných formalit. S tím mimochodem souvisí i to, že půjčka je neúčelová a nepotřebujete k ní žádného ručitele a stejně tak se nevyžaduje ani zástava nemovitosti.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: bankovní
 • Půjčka: 20 000 Kč – 700000 Kč
 • Úrok od: 3,49 %
 • Doba splatnosti: 6 – 96 měsíců
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

K půjčce se dostanete jednoduše ze stránek Raiffeisenbank. V první části si nastavíte parametry půjčky. Nastavení se provádí jednoduše pomocí posuvníků, můžete si tak snadno zvolit požadovanou výši půjčky a dobu splatnosti. Až budete s parametry půjčky spokojeni, zmáčknete tlačítko Sjednat online. (obr. 1)

Žádost Raiffeisenbank - krok 1

Následně se vám objeví formulář, ve kterém je zapotřebí zkontrolovat stanovenou výši půjčky a dobu splácení a vyplnit kontaktní údaje – případně zadat promo kód. Pak odkliknete standardní souhlas se zpracováním osobních údajů a kliknutím na tlačítko Pokračovat přejdete na druhou část žádosti. (obr. 2 a 3)

Žádost Raiffeisenbank - krok 2

Žádost Raiffeisenbank - krok 3

V ní je třeba uvést vaše osobní údaje včetně adresy. Nejdříve vyberete, jaké máte občanství, rodinný stav, počet dětí a vzdělání, následně vypíšete rodné číslo, datum narození, místo narození a opíšete číslo vašeho občanského průkazu. Pak vás čeká vyplnění adresy trvalého bydliště, uvést musíte i délku pobytu a druh bydlení. Pokud máte doma pevnou linku, můžete zapsat i její číslo. Posledním krokem ve druhé části žádosti je nastavení hesla pro komunikaci s bankou a pak už můžete kliknout na Pokračovat a přejít tak na třetí část. (obr. 4 a 5)

Žádost Raiffeisenbank - krok 4

Žádost Raiffeisenbank - krok 5

Ta se týká vašich výdělků a finanční situace. Na úvod zvolíte druh vašich příjmů (např. ze zaměstnání, podnikání, důchodu atd.) a dále vyplníte podrobnější údaje o vašem zaměstnavateli nebo firmě. Jednodušší to v této části mají důchodci, studenti nebo matky na mateřské, kteří logicky tyto údaje nevyplňují. Následují finanční údaje, kde je třeba uvést přesnou výši vašeho měsíčního příjmu a informace o vašich případných stávajících splátkách půjček. Pokud máte spolužadatele, uvedete i jeho měsíční příjem. Opět potvrdíte kliknutím na Pokračovat a zbývá už jen poslední stránka. (obr. 6)

Žádost Raiffeisenbank - krok 6

Na té už nic nevyplňujete, pouze si v klidu projdete závěrečnou rekapitulaci a zkontrolujete si, zda jste vše vyplnili správně – pokud ne, můžete se vrátit zpět a chybný údaj opravit. Na závěr ještě odškrtnete souhlasy s podmínkami a se zpracováním osobních údajů a kliknete na tlačítko Ověřit pomocí SMS. Na číslo, které jste v žádosti uvedli, vám tak přijde speciální kód, který vyplníte do políčka na monitoru a kliknutím na Odeslat žádost máte formulář za sebou a můžete čekat na e-mail s konkrétní nabídkou. (obr. 7)

Žádost Raiffeisenbank - krok 7

Sazebník poplatků

Výše Rychlé půjčky Celková doba splácení Měsíční splátka Celkem zaplatíte
20 000,00 Kč 12 měsíců 1 777 Kč 21 108 Kč
50 000,00 Kč 24 měsíců 2 331 Kč 55 392Kč
100 000,00 Kč 48 měsíců 2 585 Kč 117 168 Kč
300 000,00 Kč 72 měsíců 5 407 Kč 357 912 Kč
500 000,00 Kč 96 měsíců 6 815 Kč 607 488 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jedná se o moji první půjčku – kolik si maximálně mohu od Raiffeisenbank půjčit?

Výše půjčky pro nové klienty není nijak omezena, platí tedy stejný úvěrový rámec jako u všech ostatních – maximální výše půjčky je 700 000 Kč. Konkrétní částka, kterou můžete získat, ale samozřejmě závisí i na vaší schopnosti splácet.

Vyplatí se mi spíše rychlejší splacení úvěru, nebo na době splatnosti nezáleží?

Záleží na vás, zda si zvolíte delší splácení s nižší měsíční splátkou nebo kratší splatnost s vyššími splátkami. Výhodnější je vždy půjčka s kratší splatností, měli byste si ale nastavit takové parametry, abyste půjčku dokázali řádně splácet.

Budu muset při získání půjčky dokládat, na co chci peníze použít?

Ne, jedná se o neúčelový úvěr, můžete jej tak použít na cokoliv budete potřebovat.

Je u této půjčky vyžadováno ručení nebo zástava nějakého majetku?

Ne, k získání půjčky nebudete potřebovat žádného ručitele, stejně tak nemusíte dávat nemovitost do zástavy.

Nevadí, že mám záznamy v registrech dlužníků?

Pokud se jedná o negativní záznam v registru dlužníku, bohužel nemůžete získat žádnou bankovní půjčku. Všechny banky kontrolují registry dlužníků a žádost by vám tak byla zamítnuta.

Jaká je u půjčky od Raiffeisenbank úroková sazba a RPSN?

Úroková sazba se u každého žadatele stanovuje individuálně, nejnižší úrok ale začíná už na 3,49 % ročně. Roční procentní sazba nákladů začíná na 8,19 %, naopak její maximální výše je 21,9 %.Výsledné hodnocení

Rychlá půjčka od Raiffeisenbank je v současné době jedním z nejvýhodnějších bankovních úvěrů. Kladně můžeme hodnotit rychlost jejího vyřízení, nízké úrokové sazby, absenci poplatků za sjednání úvěru a vedení úvěrového účtu nebo pohodlné sjednání přes internet bez nutnosti navštěvovat pobočku banky. Výhodou je nesporně také možnost nastavit si splatnost a výši splátek podle vašich potřeb – každý si tak může sám vybrat mezi nižšími splátkami a delší dobou splácení nebo vyššími splátkami a rychlejší celkovou splatností. Díky aktuální akci, kdy banka nabízí bonus ve výši 5 000 Kč je Rychlá půjčka navíc ještě atraktivnější a určitě stojí za zvážení. Nevýhodou je především nižší schvalovatelnost, nicméně u bankovních úvěrů je běžné, že hodně zájemců bývá kvůli nízké bonitě odmítnuto. Celkově ale tuto půjčku jednoznačně doporučujeme a pokud částka, kterou potřebujete půjčit, nepřesahuje 500 000 Kč, Rychlá půjčka od Raiffeisenbank bude rozhodně dobrou volbou.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
50 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 80 %

Zkušenosti

Miroslav
Miroslav
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Raiffeisenbank/zkusenosti

Raiffeisenbank je jednou z nejdůvěryhodnějších bank, které u nás působí a i proto jsem se rozhodl, že si půjčku vezmu právě u ní. Úvěrové podmínky u této banky mě velmi zaujaly, protože na rozdíl od mnoha jiných společností nejsou s půjčkou spojeny žádné poplatky za sjednání ani vedení účtu a zdarma jsou i mimořádné splátky či předčasné splacení úvěru. Rychlá půjčka Raiffeisenbank navíc ve svém názvu nelže a její vyřízení bylo skutečně rychlé – poté, co jsem na pobočce banky podepsal smlouvu, jsem měl za necelých 24 hodin peníze na svém účtě. Nemůžu si tedy na nic stěžovat a půjčku od Raiffeisenbank všem doporučuji.

Aleš
Aleš
Web: http://pujcko.cz/raiffeisenbank-banka/

Přešel jsem k RFB z české spořitelny cca před půl rokem a nemůži si přechod vynachválit. žádne placení nesmyslných poplatků, výbery ze všech bankomatů zdarma a když jdu něco projednat na pobočku tak si alespoň nepřipadám jak na poště a je se mnou zacházeno jako s klientem. Od RFB jsem si před patnácti lety zřizoval půjčku 100.000,- a vše tehdy bylo bez problémů, rychlé a jasné.

Mia82
Mia82
Web: http://www.emimino.cz/diskuse/hypoteka-od-raiffeisenbank-mate-nekdo-zkusenosti-54411/

My teda máme překlenovák ze stavebka-vyhovuje mi na tom to snožování splátek. Jinak s chováním a přístupen v Reifce jsme s manželem moc spokojení,máme finančního poradce a když se něco změní nebo je něco výhodného tak nám volá:palec: účet nám teda nenutili

Rychlé informace

 • Typ půjčky: bankovní
 • Půjčka: 20 000 Kč – 700 000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 700 000 Kč
 • Úrok od: 3,49 %
 • Doba splatnosti: 6 – 96 měsíců
 • Peníze na účtu: do 24 hodin
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registru: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Požadavky

 • Abyste mohli půjčku získat, musí vám být alespoň 18 let
 • Dále je nutné, abyste měli připravený doklad totožnosti (občanský průkaz)
 • Musíte také doložit vaše současné příjmy a uvést další požadované informace
 • Půjčka se vyplácí převodem, musíte tedy mít vlastní bankovní účet
 • Nesmíte mít negativní záznam v registru dlužníků SOLUS ani žádnou exekuci

Rychlý kontakt

+420 412 440 000
Raiffeisenbank a.s., Raiffeisenbank a.s., Hvězdova 1716/2b, 140 78, Praha 4

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 7:00 - 22:00
Víkendy a Svátky 7:00 - 22:00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Půjčka je velmi rychlá, po vyplnění žádosti můžete dostat peníze hned druhý den
 • Každý si může sám vybrat, jestli dá přednost rychlejšímu splacení nebo nižším splátkám
 • Půjčka není účelová, takže můžete peníze použít na cokoliv budete chtít
 • Můžete si sami vybrat den v měsíci, ke kterému budete úvěr pravidelně splácet
 • Spolu s půjčkou si lze sjednat i výhodné připojištění schopnosti splácet
 • Při aktivním využívání účtu získáte slevu na úrocích
 • Předčasné splacení půjčky je zdarma, nemusíte platit žádnou pokutu

Nevýhody půjčky

 • Jedná se o bankovní úvěr, takže jsou přísnější podmínky pro jeho získání
 • Půjčka má nižší schvalovatelnost, hodně žádostí bývá zamítnutých
 • Oproti jiným bankám je zde menší úvěrový rámec – 700 000 Kč je maximum

Rychlá půjčka Raiffeisenbank

Rychlá půjčka Raiffeisenbank až do 700 000 Kč Rychlá půjčka Raiffeisenbank
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 20122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Potvrzení o příjmu ČJ/AJ
(velikost: 73 kB)
Zpracování osobních údajů
(velikost: 57 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 1. 9. 2021