MONETA Money Expres půjčka

Bankovní půjčka až 1 500 000 Kč od 4,87 %

Výše půjčky: 5 000 - 1 500 000 Kč
Splatnost: 3 – 120 měs.
Úrok od: 4,87 % p.a.

Expres půjčka je bezúčelová půjčka od MONETA Money Bank. Je poskytována ve výši od 5 000 Kč až do 1 500 000 Kč. Ovšem o částku vyšší než 1 000 000 Kč je nutno žádat se spolužadatelem. Peníze jsou na účet vedený u MONETA Money Bank (pokud ho žadatel nemá, je mu založen v průběhu žádosti o půjčku) převedeny do 5 minut od podpisu smlouvy. Výhodou je fakt, že jsou přesně stanoveny podmínky úvěru a vše je doloženo úvěrovou smlouvou. Nevýhodou je časová náročnost, která je spojena s nutností doložit příjem. Je doporučeno si o půjčku požádat online, jelikož je sjednání a vedení půjčky zdarma. Další možností je zavolat na zákaznickou linku nebo zajít na jakoukoliv pobočku.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: bankovní
 • Půjčka: 5 000 Kč – 1500000 Kč
 • Úrok od: 4,87 %
 • Doba splatnosti: 3 – 120 měs.
 • Peníze na účtu: 5 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Žádat o Expres půjčku se dá více způsoby (online, telefonický hovor na zákaznickou linku, osobní schůzka na pobočce), ale v rámci popisu průběhu žádosti bude rozebrána detailněji online žádost.

Na hlavní stránce (https://www.moneta.cz/pujcky-a-uvery/pujcka-na-cokoliv) je možno zvolit výši půjčky a délku splatnosti. U výše půjčky je nutno počítat s maximální výší 1 500 000 Kč. Půjčku nad 1 000 000 Kč je možno sjednat pouze se spolužadatelem. A také je potřeba počítat s faktem, že o částku vyšší než 700 000 Kč lze žádat pouze se souhlasem manžela/manželky. Půjčku do 700 tis. Kč si ale vždy můžete sjednat online. (obr. 1)

Sjednání Expres půjčky - krok 1

Prvním krokem je vyplnění "kontaktních údajů". Vyplňte jméno i s diakritikou, příjmení taktéž včetně diakritiky, rodné číslo, telefonní číslo, e-mail a zaškrtnutím okénka udělte souhlas se zpracováním osobních údajů a rodného čísla. Na pravé straně uvidíte rekapitulaci vašeho požadavku o půjčku, která se dá také změnit kliknutím na stejnojmenné tlačítko. Jakmile budete mít první stranu kompletně vyplněnou, klikněte na Pokračovat.

Krok druhý dle názvu "osobní údaje" napovídá co bude třeba vyplnit. Napište dle údajů na občanském průkazu adresu trvalého bydliště. Ulici a město bydliště oddělte čárkou a poté vyberte z nabídky uvedenou ulici včetně čísel popisných, jejím vybráním se vyplní do dalších polí automaticky. Na dalším řádku uveďte od kdy na dané adrese bydlíte. Dále vyberte druh bydlení z nabídky, rodinný vztah, vzdělání. Jako následující je zapotřebí napsat číslo občanského průkazu a jeho platnost. Poté si zvolte jaký druhý doklad totožnosti pro žádost o Expres půjčku uvedete (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list) a vyplňte požadované údaje. Posledním krokem na stránce "osobní údaje" je potvrzení údajů kliknutím na Pokračovat.

Třetí krok žádosti obsahuje údaje o zaměstnavateli. Zvolte typ pracovního poměru a jeho trvání. Vyberte povolání (druh pracovní činnosti) z nabízeného výběru a poté napište název firmy a vše ostatní se vyplní automaticky, případně můžete údaje vyplnit ručně. Jako poslední vyplňte telefonní číslo na zaměstnavatele, nejlépe pak číslo na účtárnu nebo ústřednu. Po úspěšném vyplnění požadovaných údajů můžete kliknout na Poslední krok.

Poslední stránka se jmenuje "dokončení". Jako první na ní zadejte výši průměrného čistého měsíčního příjmu, kterou spočítáte jako průměr ze tří posledních měsíčních výplat. Můžete přidat také průměrný měsíční příjem dalších členů domácnosti. Další je nutno uvést celkovou výši měsíčních splátek mimo těch, co máte v MONETA Money Bank, dále pak nestandardní životní náklady (pravidelné měsíční výdaje na léčbu nebo léky), srážky ze mzdy (výživné, exekuce) a počet vyživovaných osob (dítě, svěřené osoby). Úplně posledním krokem v žádosti je udělení souhlasu s ověřením v Bankovním a Nebankovním registru klientských údajů a registrech SOLUS. Poté stačí kliknout na Zaslat ověřovací SMS.

Během 5 minut přijde žadateli rozhodnutí o schválení či neschválení Expres půjčky a pokud je schválena, pak je nutné podepsat připravenou smlouvu. Tu můžete podepsat v klidu ze svého domova online. K půjčce je třeba založit si také běžný účet (pokud ho žadatel již nemá), jelikož na něj bude půjčka do 5 minut od podpisu smlouvy připsána.

Výhodou bankovní půjčky je možnost nahlédnout do smluvních podmínek v klidu domova prostřednictvím internetových stránek a také podstatně nižší RPSN. Nevýhodou je nutnost dokládat příjem a také nemožnost zkrátit dobu od schválení půjčky do její podpisu, například vložením SMS kódu jako u rychlých online půjček.

Prostřednictvím online žádosti je možno žádat maximálně o 700 000 Kč (částky vyšší až do 1 500 000 Kč je možno žádat na pobočce), uvedena je půjčka ve výši  100 000 Kč. Údaje jsou pouze informační a přesná výše RPSN bude sdělena na pobočce nebo po schvalovacím procesu, jelikož každá žádost je posuzována individuálně.

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 100 000 Kč, 96 splátek, měsíční splátka 1 259,81 Kč, roční úroková sazba 4,87 %, poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč, RPSN 4,99 %, celková částka splatná spotřebitelem 120 941,98 Kč. U částek vyšších než 1 000 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
100 000 Kč 96 měsíců 4,87 % 1 259,81 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jak můžu o půjčku požádat?

Můžete si vybrat z několika variant žádosti. Nejjednodušší je žádat prostřednictvím internetu, jelikož odpověď bude sdělena již do 5 minut. Další varianta je zavolat na zákaznickou linku, kam se dovoláte kdykoliv. Poslední varianta je konzervativní a je jí osobní schůzka na pobočce.

Jaká je výše úrokové sazby a doba splatnosti?

Výše úrokové sazby se stanovuje individuálně na základě vyhodnocení žádosti a nejnižší výše je 4,87 %. Doba splatnosti je ve vaší režii a můžete si vybrat od 3 až do 120 měsíců.

Jaké doklady budu k získání půjčky potřebovat?

Je nutno si nachystat občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list) a cizinci potřebují cestovní pas a povolení k pobytu v ČR. Dále je třeba poskytnout doklad o příjmu.

Je možno úvěr předčasně splatit?

Ano, záleží pouze na skutečnosti, zda chcete úvěr splatit celý nebo provést mimořádnou splátku. Částečné splácení je možno provádět i opakovaně a splácet budete nadále stejnou částku, ale zkrátí se doba splatnosti.

Je možné mít i více jak jednu Expres půjčku u MONETA Money Bank?

Ano, ovšem je nutno mít účet u MONETA Money Bank minimálně čtyři měsíce. Prostřednictvím služby Infolimit se to dozvíte na měsíčním výpisu z běžného účtu. Mimo měsíční výpis tuto informaci naleznete také v Telefon Bance, Mobil Bance, Internet Bance nebo v bankomatu MONETA.

Jak probíhá splátka Expres půjčky?

Každý měsíc bude z běžného účtu probíhat inkaso splátky ke stanovenému datu. Nemusíte se tedy o splátku starat, ale je nutné mít v daný den na účtu dostatečný zůstatek.Výsledné hodnocení

Expres půjčka je součást úvěrového portfolia MONETA Money Bank a dá se o ni žádat prostřednictvím internetu. Po vyplnění žádosti dostane člověk výsledek schvalovacího procesu do 5 minut a v případě schválení půjčky podepíše smlouvu online nebo v pracovní době na kamenné pobočce. U podpisu smlouvy bude také založen běžný účet (pokud jej již žadatel nemá) a na něj bude do 5 minut právě od podpisu Expres půjčka zaslána. Jedná se o bezúčelovou půjčku ve výši od 5 000 Kč do 1 500 000 Kč a její splácení je možno rozložit do pravidelných měsíčních splátek v době trvání od 3 do 120 měsíců. Výhodou půjčky je nízké RPSN od 4,99 % ve srovnání s online půjčkami, kompletní smluvní informace k nahlédnutí na internetových stránkách a také sjednání zdarma v případě zmíněné online žádosti. Nevýhodou je nutnost dokazovat příjem a větší časová náročnost spojená s nutností fyzické návštěvy pobočky a podepsáním smlouvy u půjčky nad 700 000 Kč.

RYCHLOST
80 %
SCHVALOVATELNOST
40 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 70 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Bezúčelová půjčka
 • Možnost získat až 1 500 000 Kč
 • Sjednání zdarma při online žádosti
 • Množství volitelných parametrů
 • Peníze do 5 minut od podpisu smlouvy

Požadavky

 • Občanství ČR nebo povolení k pobytu
 • Dva platné doklady totožnosti
 • Stálý a doložitelný zdroj příjmů

Rychlý kontakt

224 443 636
MONETA Money Bank, a.s., Vyskočilova 1442/1b 140 28 Praha 4 Michle

Otevírací doba: Pondělí - Pátek nonstop
Víkendy a Svátky nonstop

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Sjednání zdarma při online žádosti
 • Zdarma vedení úvěru
 • Měsíční splátky jsou inkasovány bankou z účtu
 • Zdarma aktivace služby Infolimit (zobrazení nezávazné nabídky úvěrových produktů)
 • Bezúčelová půjčka až do 1 500 000 Kč
 • Individuální posouzení žádosti
 • Peníze na účtu do 5 minut od podpisu smlouvy
 • Kompletní informace na webových stránkách www.moneta.cz

Nevýhody půjčky

 • Poplatek za sjednání půjčky na pobočce nebo přes zákaznickou linku
 • Případné pojištění zvyšuje náklady a tedy i RPSN
 • Nutnost mít v den inkasa splátky dostatečný zůstatek na účtu
 • Nutnost prokazovat příjem
 • O částku vyšší než 1 000 000 Kč je nutno žádat se spolužadatelem

MONETA Money Expres půjčka

Bankovní půjčka až 1 500 000 Kč od 4,87 % MONETA Money Expres půjčka
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 5122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 19. 3. 2024