Cofidis partnerská půjčka

Cofidis partnerská půjčka s úrokem 7,9 %

Výše půjčky: 100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost: 12 – 144 měs.
Úrok od: 7,9 % p.a.

Partnerskou půjčku od společnosti Cofidis možná znáte z reklamy, která se často objevuje na televizních obrazovkách. I když se tato půjčka jmenuje partnerská, neznamená to, že by byla určena pouze pro manželské, případně partnerské páry. Vzít si ji mohou i jednotlivci a u dvojic pak nehraje roli jejich vztah, ale podmínkou je pouze společná adresa (ať už trvalá nebo korespondenční). Rozdíl mezi půjčkou pro jednu osobu a půjčkou pro dva je pak v úrocích – pokud si úvěr vezmete se spolužadatelem, budou pro Vás platit nižší úrokové sazby.

Partnerská půjčka patří v současné době mezi nejvýhodnější nebankovní úvěry, jež jsou na českém finančním trhu dostupné. Úroky jsou plně srovnatelné s bankovními a úvěr se tak může vyplatit i těm, kteří by si jinak mohli bez problémů půjčit od kterékoli banky. Půjčka je zajímavá i pro ty, kteří potřebují hodně vysokou částku – maximum je 1 000 000 Kč a výhodou je bezesporu i možnost rozložení splátek na velmi dlouhou dobu – až 144 měsíců. K dalším významným přednostem této nabídky platí i absence řady poplatků, možnost výhodného pojištění schopnosti splácet nebo předčasné splacení zdarma.

Půjčka Cofidis vychází ve srovnání s jinými nebankovními úvěry velmi dobře, není ale zdaleka pro každého. Nízké úroky a celkově výhodné podmínky znamenají, že půjčka je poskytována pouze lidem, u kterých je nízké riziko, že by úvěr řádné nespláceli. Partnerskou půjčku tak nemohou získat lidé se záznamem v registru dlužníků, lidé bez stálého a doložitelného příjmu nebo lidé bez vlastního bankovního účtu. Pro ty, co všechny podmínky splňují, se ale jedná o jednu z nejlepších a nejvýhodnějších možností, jak si půjčit peníze.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 100 000 Kč – 1000000 Kč
 • Úrok od: 7,9 %
 • Doba splatnosti: 12 – 144 měs.
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Pro získání Partnerské půjčky Cofidis nemusíte chodit na žádnou pobočku a vyplňovat dlouhé papírové formuláře, ale vše si můžete v klidu vyřídit z pohodlí vašeho domova a v takovou dobu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Žádost o úvěr se podává prostřednictvím internetových stránek společnosti Cofidis, na kterých si jednoduše nastavíte parametry vaší půjčky a vyplníte formulář online. Následně dojde k jeho vyhodnocení a posouzení a v případě, že bude vaše žádost schválena, dostanete úvěrovou smlouvu. U ní si můžete vybrat, zda ji chcete poslat poštou, nebo vám bude stačit poslat ji e-mailem, s tím, že si ji doma sami vytisknete. Podepsanou úvěrovou smlouvu pak pošlete na adresu společnosti Cofidis a to spolu s požadovanými dokumenty.

Těmi jsou oboustranná kopie vašeho občanského průkazu, dále pak kopie druhého dokladu totožnosti (např. rodný list, cestovní pas nebo řidičský průkaz), kopie měsíčního výpisu z vašeho bankovního účtu (musí se jednat o účet, na který vám chodí výplata) a v případě, že si chcete půjčit více než 100 000 Kč, musíte mít i potvrzení o výši příjmu, které vám musí vyplnit a potvrdit váš zaměstnavatel. U všech dokladů a dokumentů platí, že je nutné je zaslat od obou spoludlužníků – takže v případě, že si půjčku berete s partnerem, musíte ke smlouvě přiložit i jeho ofocené doklady a potvrzení.

Přesný postup při žádosti o půjčku Cofidis přes internet:

Nejdříve si v prohlížeči otevřete internetové stránky společnosti Cofidis, které mají adresu www.cofidis.cz. Myší si najeďte na položku Půjčky a z nabídky klikněte na odkaz pro Partnerskou půjčku. Otevře se vám nová stránka s úvěrovou kalkulačkou, na které si nastavíte vlastnosti vaší půjčky – konkrétně jde o výši úvěru, délku splácení a informaci, zda si o úvěr žádáte sami nebo se spoludlužníkem. Velkou výhodou této úvěrové kalkulačky je to, že okamžitě uvidíte přesnou výši měsíčních splátek, roční úrokovou sazbu a celkovou částku, kterou vás bude půjčka stát. (obr. 1)

nastavte si vaši půjčku

Takto si můžete její výši a dobu splatnosti upravit podle vašich potřeb, aby pravidelné splátky zbytečně moc nezatěžovaly váš finanční rozpočet. Jakmile budete s parametry půjčky spokojení, kliknete na odkaz pro sjednání půjčky a otevře se vám formulář, který musíte vyplnit. Formulář se žádostí o úvěr se skládá ze čtyř kroků. Prvním z nich je zadání vašich základních osobních údajů, jako je křestní jméno, příjmení, rodné číslo, telefonní číslo, e-mail atd. (obr. 2)

Žádost Cofidis - krok 2

Na konci prvního kroku souhlasíte se zpracováním osobních údajů a můžete pokračovat druhou částí formuláře.

Ve druhé části formuláře musíte zapsat doplňující informace jako je vzdělání, rodinný stav a informace o dětech. Dále dáváte marketingové souhlasy a můžete přidat spolužadatele. (obr. 3)

Žádost Cofidis - krok 3

Ve třetím kroku zadáváte vaši adresu trvalého bydliště (tedy adresu, kterou máte uvedenu i v občanském průkazu) a pokud vám chodí pošta jinam, tak i vaši korespondenční adresu.

Kliknete na tlačítko Pokračovat na 4. krok a následuje poslední krok. V něm je třeba uvést informace o vašem současném zaměstnání nebo podnikání (případně jiném zdroji příjmů), uvést přesnou částku vašeho měsíčního příjmu a vybrat si způsob splácení půjčky. Kliknete na tlačítko Odeslat žádost a tím je celý formulář kompletní.

Maximálně do druhého pracovního dne se vám ozve pracovník společnosti Cofidis, který s vámi žádost o úvěr projedná a sdělí vám další informace, případně odpoví na dotazy ohledně půjčky.

Přihlášení do klientské zóny na stránkách Cofidis:

Pokud Partnerskou půjčku Cofidis získáte, budete si její aktuální stav a veškeré podrobné informace moci kdykoliv zjistit prostřednictvím internetové klientské zóny. Na ni se dostanete z hlavní webové stránky společnosti Cofidis (www.cofidis.cz) po kliknutí na odkaz Klientská zóna v pravém horním rohu stránky. Do svého účtu se pak přihlásíte zadáním dvou údajů – čísla úvěrové smlouvy a přihlašovacího hesla. V případě, že se jedná o vaše první přihlášení, heslo se skládá z data vašeho narození v šestimístném číselném formátu – např. pokud jste se narodili 1.ledna roku 1990, heslo bude 010190. Poté si ale pro jistotu hned nastavte jiné heslo, nejlépe takové, které bude dostatečně silné, aby na něj nikdo nepřišel, ale zároveň takové, které si dokážete snadno zapamatovat.

Žádost Cofidis - krok 4

Reprezentativní příklad:

Reprezentativní příklad splácení úvěru v celkové výši 200 000 Kč: pevná zápůjční roční úroková sazba: 11,10 %, doba splácení 48 měsíců, měsíční splátka 5 179 Kč, RPSN 11,68 %, celková částka splatná spotřebitelem 248 592 Kč, poplatek za sjednání a vedení úvěru 0 Kč, žádné další poplatky nejsou účtovány. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. Touto nabídkou nevzniká na poskytnutí úvěru právní nárok.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
60 000 Kč 48 měsíců 19.70 % 1 816 Kč
300 000 Kč 84 měsíců 12.28 % 5 340 Kč
800 000 Kč 108 měsíců 12.80 % 12 512 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jak vysokou částku si mohu od společnosti Cofidis půjčit?

Partnerská půjčka je poskytována ve výši od 100 000 Kč až do 1 000 000 Kč. Konkrétní částka, kterou můžete dostat, ale závisí i na vašich příjmech, resp. příjmech vašeho spolužadatele.

Na jak dlouhou dobu si mohu rozložit splácení úvěru?

Půjčku je možné splácet po dobu 12 až 144 měsíců.

Musí být spolužadatelem pouze manželka nebo partnerka?

Nemusí, může to být klidně i někdo jiný, jedinou podmínkou je, aby dotyčná osoba měla stejnou adresu jako máte vy (buď trvalé bydliště nebo korespondenční adresu).

V čem spočívá výhoda toho, že si úvěr vezmu se spolužadatelem?

Základní výhodou Partnerské půjčky je to, že pokud si o ni požádáte ve dvou, získáte lepší podmínky – nižší úrokovou sazbu. Dalším aspektem je skutečnost, že pokud budete mít spolužadatele, zvýší se vaše šance na schválení půjčky (to platí zejména u lidí s nízkými příjmy, jako jsou např. maminky na mateřské dovolené nebo důchodci).

Za jak dlouho mi v případě schválení žádosti budou připsány peníze na účet?

Jakmile dojde k definitivnímu schválení vaší žádosti o půjčku Cofidis, budou vám peníze odeslány na váš bankovní účet nejpozději do 48 hodin.

Pokud si s půjčkou sjednám i pojištění, na co všechno se bude vztahovat?

Rozhodnete-li se sjednat si spolu s úvěrem i pojištění schopnosti splácet, získáte krytí pro tyto pojistné události: ztrátu práce, dočasnou pracovní neschopnost, plnou ztrátu samostatnosti a úmrtí.

Slyšel jsem, že tento úvěr je revolvingový. Co to vlastně znamená?

Ve většině podmínek se revolvingové úvěry nijak neliší od běžných půjček, až na jednu příjemnou výhodu – s každou měsíční splátkou se vám postupně navyšuje částka, kterou si můžete znovu půjčit. Pokud tedy např. po dvou letech řádného splácení budete potřebovat další menší půjčku, můžete ji získat prakticky okamžitě bez jakéhokoliv papírování a zdlouhavého vyřizování.Výsledné hodnocení

Partnerská půjčka, kterou má ve své nabídce úvěrových produktů společnost Cofidis, patří jednoznačně k nejvýhodnějším nebankovním úvěrům, jež se dají v současné době získat. Její výhodou jsou především nízké úrokové sazby, absence zbytečných poplatků, možnost získat v průběhu splácení další peníze (revolvingový úvěr), předčasné splacení zdarma nebo pohodlné sjednání přes webové stránky. Poskytovatel úvěru, firma Cofidis, je naprosto spolehlivou a prověřenou úvěrovou společností, u níž si můžete být jisti profesionálním a férovým jednáním. Nevýhodou půjčky jsou poměrně vysoké nároky na žadatele a i proto je zde poměrně vysoké procento zamítnutých žádostí. Jestliže ale nemáte žádný záznam v registru dlužníků, máte stabilní příjmy a hledáte výhodný nebankovní úvěr, Partnerskou půjčku vám můžeme rozhodně doporučit.

RYCHLOST
70 %
SCHVALOVATELNOST
40 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 70 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Výhodná nebankovní půjčka pro jednotlivce i partnery
 • Nízké úrokové sazby, se spolužadatelem je úrok ještě výhodnější
 • Maximální výše půjčky je až 1 000 000 Kč, doba splatnosti až 144 měsíců
 • Jedná se o revolvingový úvěr (při řádném splácení je možné vzít si další půjčku)
 • Půjčka je pouze pro osoby, které doloží své příjmy a nemají záznam v registrech dlužníků

Požadavky

 • Plnoletost (musí vám být nejméně 18 let)
 • České nebo slovenské občanství a trvalý pobyt na území ČR
 • Bankovní účet
 • Stálý příjem, který musíte doložit
 • Žádný záznam v registru dlužníků

Rychlý kontakt

810 700 810
COFIDIS s.r.o., Bucharova 1423/6, 158 00, Praha 5

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8.00 – 20.00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Velmi nízké úroky, srovnatelné i s bankovními půjčkami
 • Vysoký maximální limit úvěru – půjčit si lze až 1 000 000 Kč
 • Možnost dlouhé doby splatnosti, až 144 měsíců
 • Výhodnější sazby, pokud si půjčku vezmete se spolužadatelem
 • Absence poplatků – neplatí se za sjednání půjčky, vedení účtu ani mimořádné splátky
 • Možnost předčasného splacení úvěru bez jakékoli sankce
 • Spolu s půjčkou si můžete sjednat i pojištění schopnosti splácet

Nevýhody půjčky

 • Poměrně nízké procento schválených žádostí o půjčku
 • Úvěr nemohou získat lidé se záznamem v registru dlužníků
 • Abyste mohli půjčku získat, musíte doložit vaše aktuální příjmy
 • Výplata je možná pouze převodem na bankovní účet žadatele

Cofidis partnerská půjčka

Cofidis partnerská půjčka s úrokem 7,9 % Cofidis partnerská půjčka
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 100122 klientů.

Dokumenty ke stažení

FORMULÁŘ PODÁNÍ REKLAMACE
(velikost: 312 kB)
Potvrzení o výši příjmu
(velikost: 111 kB)
Smlouva o úvěru
(velikost: 76 kB)
Všeobecné obchodní podmínky
(velikost: 130 kB)
Prezentace
(velikost: 617 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 2. 7. 2023