Credit Limit

Bankovní půjčka do 25 000 Kč od Credit Limit

Výše půjčky: 2 000 - 25 000 Kč
Splatnost: Neomezená
Úrok od: 8,5 % p.a.

Credit Limit je trochu netradičním nebankovním úvěrem. Poskytuje ho významná finanční společnost Ferratum Bank, nejde ale o běžnou půjčku, jakou nabízejí ostatní firmy. Credit Limit je produktem, který přináší podobné možnosti, jako kreditní karty nebo kontokorentní úvěry – poskytuje finanční rezervu, kterou můžete čerpat podle potřeby a stejně tak i splácení si můžete přizpůsobit podle vaší aktuální situace. Jako nebankovní úvěr je Credit Limit dostupný mnohem širší skupině zájemců, než tradiční bankovní půjčky. Zásadním omezením je pouze dolní věková hranice, která je nastavena na 21 let, jinak ale mohou produkt využít zaměstnanci, podnikatelé, důchodci, maminky na mateřské dovolené atd. Zejména pro starší seniory je tato nabídka zajímavá, Credit Limit je totiž vhodný pro osoby do 85 let. Problém ale může být u lidí, kteří mají záznam v registru dlužníků – těm bývá žádost často zamítnutá. Finanční rezerva Credit Limit je vhodná jako alternativa klasické půjčky, kromě toho ale skvěle poslouží také jako určitý finanční polštář, resp. jistota pro případ, že se ocitnete zcela bez peněz. Částku, kterou budete mít schválenou, nemusíte hned čerpat celou – můžete si vybrat jen menší část a zbytek mít jako rezervu. I splácení do značné míry záleží na vás – pokud zrovna nemáte moc peněz, můžete uhradit pouze minimální měsíční splátku. Výhodou jsou i tzv. platební prázdniny (až dvakrát za rok). Flexibilita této půjčky je jednou z jejích hlavních předností a díky ní je Credit Limit pro mnoho lidí lepší než obyčejné úvěry.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 2 000 Kč – 25000 Kč
 • Úrok od: 8,5 %
 • Doba splatnosti: Neomezená
 • Peníze na účtu: 60 minut
 • Způsob vyplacení: Na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ano
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty

Jsou úvěry, jejichž vyřízení je velmi zdlouhavé, komplikované a potřebujete k nim hromadu různých dokladů, dokumentů a potvrzení a na druhé straně jsou velmi jednoduché půjčky, které si vyřídíte během několika minut z pohodlí domova. Credit Limit patří do druhé kategorie a k jeho vyřízení vám stačí připojení k internetu, mobilní telefon, bankovní účet a občanský průkaz. Nemusíte si vyřizovat potvrzení o příjmech, hledat další doklady nebo jiné dokumenty – sjednání je rychlé, jednoduché a probíhá online.

 

Přesný postup při žádosti o Credit Limit přes internet

Otevřete si váš oblíbený internetový prohlížeč a do adresního řádku zkopírujte odkaz www.creditlimit.cz. Na úvodní stránce hned uvidíte velmi jednoduchou úvěrovou kalkulačku, na které si nastavíte, o jak vysoký úvěrový limit máte zájem, kliknete na oranžové tlačítko Čerpat Ferratum Credit a následuje krok číslo 2. (obr. 1)

Žádost Credit Limit - krok 1

V další části si vyplníte vaše jméno, příjmení, telefonní číslo na mobil, e-mail a rodné číslo. Odškrtenete souhlas a pokračujete dále ve vyplňování formuláře.

Otevře se nová stránka, na které si můžete upravit výši úvěrového limitu, opět u něho uvidíte i denní úrok, roční procentní sazbu nákladů a celkovou částku, se splatností 30 dní. V následujícím formuláři pak musíte vyplnit vaše osobní údaje včetně čísla občanského průkazu a adresu vašeho trvalého bydliště (případně i korespondenční adresu, jestliže jsou jiné).

 Následují finanční údaje, kde musíte mimo jiné uvést číslo bankovního účtu nebo vaše měsíční příjmy a výdaje. Vyplněný formulář potvrdíte kliknutím na tlačítko Zažádat o Credit Limit a čeká vás už jen závěrečné shrnutí.

V poslední části se dozvíte, jak vysoký limit můžete získat (napoprvé obvykle max. 9 000 Kč) a zkontrolujete si uvedené údaje. Odškrtnete souhlas s podmínkami a ověřením informací a žádost odešlete ke zpracování kliknutím na oranžové tlačítko.

Po odeslání vás bude kontaktovat zákaznický servis, který by se vám měl ozvat během deseti minut. Pokud bude vaše žádost schválena, peníze vám budou převedeny na váš bankovní účet, jehož číslo jste v žádosti uvedli.

 

Pokuty v případně nesplácení půjčky

Pokud se dostanete do situace, kdy nebudete mít dostatek financí ani na uhrazení minimální měsíční splátky, je třeba, abyste kontaktovali zákaznický servis a domluvili se na náhradním řešení. Je to mnohem lepší, než na splácení zcela rezignovat, protože v takovém případě vám budou naúčtovány sankce a pokuty z prodlení. Ty nejsou zrovna malé, u prvního dopisu, resp. upomínky po sedmi dnech ode dne splatnosti, je pokuta ve výši 10% z částky v prodlení (minimálně ale 250 Kč). U druhé upomínky, která se posílá po 14 dnech ode dne splatnosti je znovu pokuta 10% z částka prodlení (min. 250 Kč). Pokud byste ale ani na tuto upomínku nereagovali a neuhradili peníze ani do 30 dnů od data splatnosti, bude vám společnost Ferratum účtovat pokutu ve výši 10 % za každý další týden.

Reprezentativní příklad

Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 993,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Denní úrok RPSN Celkem zaplatíte
2 000 Kč 30 dní 5 Kč 166.17 % 2 150 Kč
5 000 Kč 30 dní 14 Kč 166.17 % 5 420 Kč
7 000 Kč 30 dní 19 Kč 166.17 % 7 570 Kč
9 000 Kč 30 dní 25 Kč 166.17 % 9 750 Kč
10 000 Kč 30 dní 28 Kč 166.17 % 10 840 Kč
15 000 Kč 30 dní 42 Kč 166.17 % 16 260 Kč
25 000 Kč 30 dní 70 Kč 166.17% 27 100 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jak vysokou částku mohu čerpat jako nový klient?

U žadatelů, kteří si Credit Limit sjednávají poprvé, může být maximální výše úvěru nižší – pouze 9 000 Kč, v některých případech i méně – záleží vždy na konkrétní situaci.

Jaká je minimální měsíční splátka?

Minimální splátka, kterou je nutné každý měsíc uhradit, dělá 8,5 % z celkové dlužné částky. Vypočítává se vždy za období jednoho měsíce (30 dní) a její minimální výše je 2 000 Kč.

Je Credit Limit vhodný i pro důchodce?

Ano, velkou výhodou této půjčky je její dostupnost i pro seniory. Získat Credit Limit mohou lidé až do věku 85 let.

Jak rychle budu peníze na účtu? Potřebuji je co nejdříve.

Rychlost výplaty závisí na více faktorech, např. na tom, kdy jste si podali žádost, u jaké banky máte účet, nebo zda se jedná o vaši první nebo opakovanou žádost. U nových klientů je vyřízení malinko delší, protože výplatě ještě předchází ověření, kdy vám pracovník společnost Ferratum zavolá, aby ověřil vyplnění údaje. U stálých klientů je výplata velmi rychlá a peníze můžete mít na účtě během jediné hodiny, nejpozději však následující pracovní den.

Nahlíží se u žadatelů do registru dlužníků?

Ano, poskytovatel půjčky do registrů nahlíží - pokud tam tedy máte negativní záznam, může to být důvodem k zamítnutí vaší žádosti.

Budu k vyřízení půjčky potřebovat i doklad ze zaměstnání o tom, jaký mám příjem?

Určitě ne, Credit Limit je poskytován bez nutnosti prokazovat příjmy. Stačit vám bude pouze platný občanský průkaz, žádné dokumenty ze zaměstnání ani podnikání potřebovat nebudete.

V čem je hlavní výhoda tohoto produktu oproti běžným půjčkám?

Výhodou je zejména jeho vysoká flexibilita. Klient se může sám rozhodnout, jak vysokou částku bude čerpat a jestli dlužnou částku uhradí hned celou, nebo ji bude splácet postupně. Velkou předností produktu je i to, že může sloužit jako finanční rezerva pro nečekané situace – budete díky němu mít jistotu, že v případě problému si máte kde půjčit peníze.Výsledné hodnocení

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 83 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Nebankovní finanční rezerva, kterou můžete čerpat podle Vaší potřeby
 • Dostupný produkt, u něhož není nutné prokazovat výši příjmů
 • Rychlý převod peněz na váš bankovní účet
 • Sjednání přes internet z pohodlí vašeho domova
 • Napoprvé je Credit Limit bez poplatku za jeho čerpání

Požadavky

 • Úvěr je určený pouze pro osoby, které už dosáhly věku 21 let
 • Naopak horní věková hranice je zde mírnější, než jinde – 85 let
 • Credit Limit mohou získat pouze zájemci, jenž jsou občany České republiky
 • Dále je třeba mít bankovní účet, na který vám budou peníze převedeny
 • Musíte si vyplnit celou žádost, včetně rodného čísla a čísla občanského průkazu

Rychlý kontakt

245 001 715
Ferratum Bank p.l.c., Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street, Sliema SLM, 1551, Malta

Otevírací doba: Pondělí - Pátek Nonstop
Víkendy a Svátky Nonstop

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Dostupnost i pro ty, kteří u banky získat žádný úvěr nemohou
 • Pohodlné sjednání přes internetové stránky
 • Rychlá výplata peněz na bankovní účet, peníze můžete mít už do 60 minut
 • Vysoká flexibilita – záleží jen na vás, jakou částku budete čerpat a jak rychle ji splatíte
 • Příjemná finanční rezerva, která vám pomůže při nečekaných potížích
 • Jistota seriózního a slušného jednání – úvěr poskytuje známá společnost Ferratum
 • Credit Limit je vhodný i pro maminky na mateřské, seniory nebo studenty
 • Platební prázdniny – až 2x za rok nemusíte uhradit minimální měsíční splátku

Nevýhody půjčky

 • Celkový maximální limit není moc vysoký, maximum je 25 000 Kč
 • Napoprvé může být poskytnutá částka nižší než u stálých klientů
 • Vysoký poplatek a vysoká denní úroková sazba

Credit Limit

Bankovní půjčka do 25 000 Kč od Credit Limit Credit Limit
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 2122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Podmínky
(velikost: 532 kB)
Prezentace
(velikost: 626 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 22. 6. 2023