Tesco půjčka

Tesco poskytuje půjčky na kartu až 500 000 Kč při sjednání na pobočce

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč
Splatnost: Flexibilní
Úrok od: 11,9 % p.a.

Zajímavou alternativou mezi nebankovními úvěry je Tesco půjčka, která i přesto, že není spojena s žádnou bankou, umožňuje získat i vysoké částky. Službu zprostředkovává a zajišťuje řetězec Tesco, který tak kromě provozování sítě supermarketů, hypermarketů a obchodních domů, nabízí i další služby (kromě půjček je velmi oblíbený také jejich virtuální mobilní operátor Tesco mobile). Za Tesco půjčkou stojí velká finanční společnost Home Credit, která je známá nejen jako poskytovatel úvěrů, ale především jako firma, nabízející prodej na splátky. Ten je díky Home Creditu možný i v Tescu a dražší zboží, jako je např. některá elektronika, si v této síti můžete zakoupit, i když nemáte dostatek financí.

Nebankovní Tesco půjčka je úvěrem, který je neúčelový. Pokud vám tedy bude žádost schválena, můžete peníze použít na cokoliv budete chtít. Splácí se klasicky formou pravidelných měsíčních splátek, doba splatnosti se pak může pohybovat od jednoho roku až po sedm let. Minimální výše úvěru je 10 000 Kč, naopak maximum může být až 250 000 Kč, resp. 500 000 Kč (při sjednání na pobočce). Stejně jako u většiny jiných úvěrových produktů, tak i u Tesco půjčky platí, že žádost o ni si můžete podat pohodlně přes webové stránky, další možností je návštěva některé z prodejen sítě Tesco, která poskytuje i finanční služby. K vyřízení úvěru nepotřebujete mít ručitele ani nemusíte zastavovat váš majetek a velkým plusem je to, že se neplatí žádné poplatky předem a ani za vedení úvěrového účtu.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 10 000 Kč – 250000 Kč
 • Úrok od: 11,9 %
 • Doba splatnosti: Flexibilní
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Recenze půjčky a průběh žádosti

Žádost o Tesco půjčku není nijak složitá ani časově náročná. Nemusíte při ní vyplňovat žádné zdlouhavé formuláře nebo pročítat smlouvy psané miniaturním písmem. Pokud jste rozhodnutí, že si chcete o úvěr požádat, máte na výběr ze tří možností, jak poskytovatele půjčky kontaktovat – telefonicky, online nebo osobně.

Popíšeme si teď podrobněji všechny tři postupy. Chcete-li si zažádat o půjčku po telefonu, musíte zavolat na linku 800 050 269. Nejedná se se sice o bezplatný hovor, na druhou stranu nemusíte mít strach, že byste za něj platili horentní sumy. Hovor je účtován dle tarifu vašeho operátora, podle toho se cena za minutu pohybuje mezi jednou až šesti korunami. Pokud ale zrovna nemáte kredit, nebo nechcete za telefon zbytečně utrácet, nikam volat nemusíte a můžete zvolit druhou variantu žádosti a sice online vyplnění formuláře. Pro online žádost prostřednictvím internetu si nejdříve otevřete webové stránky Tesca, na nich zvolte položku Finanční služby a Rychlá půjčka. Níže na stránce najdete kalkulačku, kde vyplníte výši půjčky a požadované splátky. Následně kliknete na tlačítko Chci půjčit. Tímto krokem přejdete na formulář. Ten je krátký a jeho vyplnění vám zabere maximálně pár minut. Zapsat do něj musíte vaše křestní jméno, příjmení, rodné číslo, telefonní číslo, e-mailovou adresu. Na závěr si vyberete den a čas, kdy vám pracovník Tesco půjčky může zavolat, případně můžete žádost o půjčku dokončit sami online. Poslední alternativou, jak si o půjčku zažádat, je návštěva některé z poboček Tesca, kde jsou součástí prodejny i finanční služby. Pokud si nejste jistí, zda v té vaší tuto službu poskytují, stačí se mrknout na webové stránky itesco.cz a tam si snadno zjistíte, která prodejna ve vašem okolí tuto možnost nabízí. Na prodejně pak vaši žádost můžete rovnou projednat s pracovníkem Tesco půjčky, který vám odpoví na vaše dotazy a vyplní s vámi úvěrovou smlouvu.

Co se týká dokladů, k vyřízení Tesco půjčky je zapotřebí: číslo vašeho bankovního účtu, vaše telefonní číslo, občanský průkaz, případně potvrzení o trvalém pobytu a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, zbrojní pas). Dále pak informace o vašem příjmu, název, adresu a telefonní číslo zaměstnavatele.

Tesco půjčka je 100% spolehlivým a bezpečným nebankovním úvěrem, u něhož se můžete spolehnout na maximální profesionalitu. Mezi nebankovními půjčky patří dlouhodobě mezi absolutní špičku a to nejen díky nízkým úrokům, ale i celé řadě dalších benefitů. Vyplatí se každému, kdo potřebuje vyšší půjčku od nebankovní společnosti a nechce platit přehnaně vysoké úroky a poplatky.

Přesný postup Tesco půjčky přes internet

Chcete-li si o půjčku zažádat prostřednictvím webového formuláře, máme pro vás přesný návod, jak při tom postupovat. Nejdříve si ve vašem internetovém prohlížeči otevřete webové stránky Tesca, na nich pak Finanční služby a Rychlá půjčka. Zde najdete online kalkulačku, na které si zvolíte výši půjčky a splátky. Až budete spokojeni, stisknete tlačítko Chci půjčit. (obr. 1)

Žádost Tesco půjčka - krok 1

Dalším a posledním krokem je pak vyplnění jednoduchého kontaktního formuláře, na jehož základě se vám pracovník Tesco půjčky sám telefonicky ozve nebo můžete žádost dokončit online. Ve formuláři vyplníte své jméno, příjmení, kontaktní telefon, e-mail a rodné číslo. (obr. 2)

Žádost Tesco půjčka - krok 2

Ještě před tím, než dojde k případnému hovoru s operátorem, si nezapomeňte nachystat vaše osobní doklady a údaje o vašem zaměstnavateli nebo podnikání. Aplikace pro snadné spravování Tesco půjčky u bankovních, ale i mnoha nebankovních půjček už se stalo samozřejmostí, že si je můžete kontrolovat a spravovat online přes webové stránky. Jinak tomu není ani u Tesco půjčky, která svým klientům nabízí novou aplikaci pod názvem Správce financí Tesco Finančních služeb. Zaregistrovat a přihlašovat se do ní klienti mohou na stránce https://www.spravcefinanci.cz/prihlaseni. (obr. 3)

Žádost Tesco půjčka - krok 3

Pokud se do ní chcete zaregistrovat, na úvodní stránce kliknete na zelené tlačítko Registrovat se a otevře se vám nová stránka, na níž bude Průvodce registrací. Do něj nejdříve vyplníte vaše rodné číslo, telefonní číslo a e-mail. Pak jedním kliknutím odsouhlasíte zpracování osobních údajů a po kliknutí na tlačítko Pokračovat a vzápětí vám na mobil přijde SMS zpráva se speciálním potvrzovacím kódem. Ten vyplníte do políčka na obrazovce a potvrdíte jej kliknutím na Pokračovat. V dalším kroku pak zadáte údaje z vašeho občanského průkazu a vyplníte doplňující otázky a můžete přejít k nastavení přihlašovacího jména a hesla. Součástí tohoto kroku je i nastavení bezpečnostních otázek, které slouží pro maximální ochranu vašeho účtu. Na úplný závěr si necháte poslat SMS kód potřebný k online podpisu smlouvy, vyplníte jej a kliknete na Podepsat smlouvu a přihlásit se. Tím se vám otevře váš účet Správce finanční, který tak můžete začít používat. Pokud byste si – ať už během registrace nebo v průběhu používání nevěděli s čímkoliv rady, můžete využít videoprůvodce aplikací pod odkazem https://www.spravcefinanci.cz/videopruvodce , využít lze také telefonní linku, kde vám se vším ochotně poradí. Každé další přihlášení do aplikace pak probíhá pouze vyplněním přihlašovacího jména a hesla.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Celková částka
10 000 Kč 12 měsíců 19,5 % 10 970 Kč
30 000 Kč 12 měsíců 19,5 % 32 909 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jakým způsobem si mohu o Tesco půjčku požádat?

Jsou hned tři možnosti, jakými si žádost můžete podat. Tou první je vyplnění kontaktního formuláře na internetových stránkách Tesca. Druhou variantou je zavolat na telefonní číslo 800 050 269 a domluvit se na půjčce po telefonu. Třetí možností je návštěva některé z poboček Tesca, kde poskytují i finanční služby – jejich kompletní seznam je k dispozici na webu itesco.cz.

Platí se nějaký poplatek předem?

Žádné poplatky předem se neplatí, není tak třeba mít strach, že byste zaplatili tučný poplatek a nic nedostali. Vyřízení půjčky je zcela zdarma a nic se neplatí dokonce ani za vedení úvěrového účtu. V tomto směru je tedy Tesco půjčka velmi výhodná.

Které doklady si mám připravit k vyřízení mojí žádosti o úvěr?

Potřebovat budete alespoň dva osobní doklady – občanský průkaz plus ještě jeden platný doklad totožnosti. Zaměstnanci a podnikatelé by měli mít připraveny i údaje o svém zaměstnavateli, resp. firmě.

Je možné v průběhu splácení změnit výši splátek?

Ano, můžete splácet kolik chcete, ale musíte poslat alespoň minimální splátku.

Jaké jsou u Tesco půjčky úrokové sazby?

Přesná výše úroků závisí mimo jiné na výši půjčky, u vyšších úvěrů jsou úrokové sazby nižší.

Jak je to s předčasným splacením – hrozí za něj pokuta?

Nehrozí, úvěr můžete bez problémů splatit dříve a žádné sankce vám za to účtovány nebudou

Je Tesco půjčka vhodná i pro důchodce?

Ano, i osoby pobírající důchod mohou Tesco půjčku získat. Záleží ale vždy na konkrétní situaci – na výši důchodu, věku žadatele atd. Rozhodující je, aby byl klient schopen půjčku splácet, samotný fakt, že je v důchodu, není překážkou.Výsledné hodnocení

Tesco půjčka patří v současné době k nejlépe hodnoceným nebankovním úvěrům a je vhodná zejména pro ty, kteří potřebují půjčit vyšší částku a zároveň nemohou získat úvěr od banky. Velkou předností půjčky jsou zejména nízké úroky, které jsou srovnatelné s úrokovými sazbami klasických bankovních půjček, dále pak absence zbytečných poplatků, možnost změny výše splátek a spousta dalších výhod, které jiné nebankovní půjčky nemají. Úvěr je poskytován ve spolupráci se společností Home Credit, která je zárukou stoprocentní spolehlivosti a klienti se tak nemusejí bát, že by šlo o pochybnou nabídku, za kterou stojí neprofesionální firma. Půjčka je vhodná pro zaměstnance, podnikatele, důchodce i maminky na mateřské dovolené – důležité je aby žadatel měl dostatečný příjem, z něhož bude půjčku moci splácet.

RYCHLOST
70 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 77 %

Zkušenosti

Rychlé informace

 • Nebankovní půjčka od Tesca, kterou poskytuje společnost Home Credit
 • Na pobočce si lze sjednat úvěr až 500 000 Kč
 • Nepotřebujete ručitele, ani zástavu majetku
 • O půjčku si lze požádat i online přes webové stránky Tesca
 • Dobu splácení si lze flexibilně rozložit

Požadavky

 • Plnoletost (tedy min. věk 18 let)
 • Způsobilost k právním úkonům
 • Dva platné platný doklady totožnosti
 • Stálý příjem (zaměstnání, podnikání, důchod atd.)
 • Trvalé bydliště na území ČR

Rychlý kontakt

542 100 200
Tesco Stores ČR a.s., Vršovická 1527/68b, Praha 10000

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 – 17:00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Úvěr je nebankovní, získat ho tak mohou i ti, kteří u banky neuspěli
 • Vysoký úvěrový limit – až 500 000 Kč při sjednání na pobočce
 • Pohodlné sjednání – telefonicky, online, nebo osobně
 • Široká síť poboček, které finanční služby Tesco poskytují
 • Možnost odložení splátek nebo výhodného pojištění výdajů
 • Žádné zbytečné poplatky

Nevýhody půjčky

 • Menší šance na schválení než u některých jiných nebankovních půjček
 • Tesco neposkytuje rychlé půjčky do výplaty v řádu několik tisíc
 • Mohou být vyžadovány doklady o vašich příjmech
 • Vyřízení žádosti může v některých případech trvat trochu déle

Tesco půjčka

Tesco poskytuje půjčky na kartu až 500 000 Kč při sjednání na pobočce Tesco půjčka
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 10122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Sazebník poplatků a odměn
(velikost: 211 kB)
Úvěrové podmínky
(velikost: 512 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 19. 12. 2022