Sumo půjčka

Agregátor půjček ve výši až 2 500 000 Kč

Výše půjčky: 5 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost: 3 - 84 měsíců
Úrok od: 4 % p.a.

Mezi nejnovější projekty na českém finančním trhu patří Sumo půjčka, která se orientuje na široké spektrum klientů. Nejedná se tedy o klasický úvěr od jedné společnosti, ale jde o internetový agregátor půjček, který na základě vyplnění nezávazné žádosti navrhne zájemci úvěr od vhodného poskytovatele. Díky spolupráci s velkým množstvím různých úvěrových společností je tak šance na získání půjčky mnohem vyšší než u jiných podobných webů. Oproti rychlým půjčkám do výplaty je Sumo půjčka zaměřená spíše na vyšší částky a s tím souvisí i delší doba splatnosti – až 84 měsíců. Tak, jak už je v dnešní době zcela běžné, i tento úvěrový produkt se sjednává přes internetové stránky a zájemci o půjčku tak nemusejí chodit na žádné kontaktní místo. Určitě potěší i fakt, že formulář se žádostí je stručný a jeho vyplnění je tak otázkou maximálně několika minut.

Sumo půjčka má spoustu předností, díky nimž stojí za to o ní uvažovat. Jedná se o bezúčelový úvěr, takže peníze můžete využít na cokoli budete potřebovat, zároveň není vyžadován žádný ručitel ani zástava nemovitosti.

Důležitou vlastností dnešních půjček je také rychlost výplaty – mnoho zájemců o úvěr vyžaduje, aby půjčka byla co nejrychlejší a peníze byly převedeny ještě ten samý den na jejich účet. Sumo půjčka tento požadavek splňuje a díky tomu, že její provozovatelé mají účty u většiny hlavních českých bank, je výplata obvykle otázkou několika minut. Záleží ale samozřejmě na konkrétní situaci, čase, kdy je žádost podána, výši úvěru atd. Obecně ale platí, že Sumo půjčka je jedním z nejrychlejších a nejschvalovanějších úvěrových produktů v České republice.

Spolehlivá půjčka

Sumo půjčka je prověřená mnoha tisíci klienty.

Chci využít akci

Rychlé informace

 • Typ půjčky: bankovní i nebankovní
 • Půjčka: 5 000 Kč – 2500000 Kč
 • Úrok od: 4 %
 • Doba splatnosti: 3 - 84 měsíců
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: ano
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ano
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Nezávaznou žádost o Sumo půjčku si oproti některým jiným úvěrům nelze podat telefonicky nebo osobně, ale jedinou možností je online žádost prostřednictvím webových stránek. Ty jsou velmi přehledné a stručné a obsahují základní informace o půjčce spolu s formulářem. Pro jeho vyplnění nebudete potřebovat žádné osobní doklady ani jiné dokumenty, jedná se pouze o několik nejzákladnějších informací o vaší osobě. Další podrobnosti a případné požadavky vám pak sdělí zástupce Sumo půjčky po telefonu – vy ale nikam volat nemusíte, pracovník se vám ozve hned poté, co vyplníte webový formulář.

Přesný postup při žádosti o Sumo půjčku přes internet:

U Sumo půjčky je formulář se žádostí o úvěr ještě kratší a jednodušší než u většiny konkurenčních úvěrových produktů. K podání žádosti si tedy vyhledejte webové stránky na adrese www.sumopujcka.cz a hned v úvodní části přehledného webu uvidíte krátký formulář. Jako první si v něm zvolíte požadovanou výši půjčky. Na výběr máte různé částky od 5 000 Kč až do 2 500 000 Kč, což je maximum. Výběr konkrétní částky ale není úplně definitivní, přesné možnosti pak proberete po telefonu se zástupcem poskytovatele – může se např. stát, že budete moci získat jen nižší částku nebo naopak bude nabídnuta i možnost vyššího úvěru. Dále je třeba vyplnit pár základních osobních informací. Jedná se o vaše křestní jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mailovou adresu a rodné číslo. V další části formuláře musíte doplnit vaši adresu bydliště (ulici, číslo popisné, město a poštovní směrovací číslo). Pro jistotu si pak ještě jednou v klidu zkontrolujte, zda máte všechny údaje správně vyplněny (zvláště pak telefonní číslo, protože na něj Vám bude zástupce Sumo půjčky volat) a informace potvrďte kliknutím na tlačítko Odeslat. (obr. 1)

Žádost Sumo půjčka - krok 1

Následně se vám na monitoru zobrazí následující sdělení. (obr. 2) Pak už jen počkáte na to, až vám zavolá pracovník Sumo půjčky, jenž s vámi probere další podrobnosti a domluvíte se s ním na dalším postupu. O osobní údaje, které vyplníte v žádosti, nemusíte mít žádné obavy – stránky jsou naprosto bezpečné a zneužití vašeho rodného čísla, adresy nebo jiných informací vůbec nehrozí. Stejně tak je třeba zdůraznit, že tato žádost je nezávazná a jejím odesláním nejste povinni si nabídnutou půjčku vzít nebo platit jakýkoliv poplatek předem.

Žádost Sumo půjčka - krok 4

Sazebník poplatků:

Vzhledem k tomu, že provozovatel Sumo půjčky spolupracuje s mnoha různými úvěrovými společnostmi, na jeho stránkách tak nenajdete žádný sazebník poplatků ani tabulku splátek. Záleží vždy na několika faktorech – jak vysoký úvěr potřebujete, na jak dlouhou dobu, kolik jste ochotni měsíčně splácet a jaká je vaše bonita a platební schopnosti. Na základě toho pak dojde výběru vhodné půjčky a pak záleží jen a jen na vás, zda si nabídnutý úvěr vezmete nebo ne. Vyplněním žádosti na webových stránkách se každopádně k ničemu nezavazujete a úvěr můžete pochopitelně odmítnout. Máte-li další dotazy ohledně Sumo půjčky, můžete napsat i na mailovou adresu poradce@sumopujcka.cz, kde Vám zodpoví na Vaše otázky nebo připomínky k tomuto produktu.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Celkový poplatek Celkem zaplatíte
100 000 Kč 60 měsíců 37 940 Kč 137 940 Kč
120 000 Kč 72 měsíců 69 792 Kč 189 792 Kč
150 000 Kč 48 měsíců 55 920 Kč 205 920 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jakým způsobem si mohu podat žádost o Sumo půjčku?

Žádosti o tuto půjčku se podávají pouze online přes internetové stránky www.sumopujcka.cz. Na nich si vyplníte krátký formulář a po jeho odeslání vás bude kontaktovat zástupce úvěrové společnosti, aby s vámi probral další detaily.

Ještě jsem nikdy žádnou půjčku neměl – mohu hned napoprvé získat i vyšší úvěr?

Ano, maximální výše půjčky není u nových klientů omezená, každý žadatel může získat až 2 500 000 Kč – samozřejmě v závislosti na jeho platebních schopnostech.

Jak dlouho trvá vyřízení žádosti o Sumo půjčku? Potřeboval bych peníze co nejrychleji.

Záleží samozřejmě i na tom, v jakém čase si žádost vyplníte, nicméně půjčka je velmi rychlá a zástupce Sumo půjčky se vám ozve v nejkratším možném čase po obdržení online žádosti. Výplata je pak přímo blesková, peníze je možné mít u většiny bank do 15 minut na účtu, u zbývajících pak do druhého pracovního dne.

Mám šanci půjčku získat i jako matka na mateřské dovolené?

Určitě ano, Sumo půjčku si běžně berou i maminky na mateřské a žádosti jsou jim většinou bez problémů schváleny.Výsledné hodnocení

Výhodou je i velmi snadné a pohodlné sjednání na přehledných webových stránkách, rychlá výplata peněz na účet a možnost vybrat si z velkého rozsahu, ať už jde o výši půjčky nebo o dobu splácení. Sumo půjčka patří mezi solidní a prověřené úvěrové produkty, u nichž je 100% garance, že nejde o žádný podvod. V žádném případě tak nemusíte mít strach, že by jste o cokoliv přišli – žádné poplatky předem ani jiné skryté poplatky zde nejsou, vyplnění žádosti je nezávazné a pokud vás konkrétní nabídka nezaujme, půjčku si samozřejmě brát nemusíte. Sumo půjčku můžeme jednoznačně doporučit, zvláště pokud potřebujete vyšší částku s delší dobou splatnosti, máte zde nadstandardně vysokou šanci, že Vaše žádost bude schválena.

RYCHLOST
82 %
SCHVALOVATELNOST
82 %
SPOLEHLIVOST
84 %
Celkové hodnocení 83 %

Zkušenosti

Vít
Vít

Potřeboval jsem si vzít půjčku 100 000 Kč a na peníze jsem docela spěchal. Několik půjček, které bych si mohl sjednat celkem rychle, jsem našel, ale vyžadovaly ručitele nebo ručení majetku a tuto podmínku jsem splnit nemohl. Pak jsem ale objevil Sumo půjčku. Vše šlo jako po másle a příjemně mě potěšilo, že jsem nemusel předkládat ani různé dokumenty, bez čehož jsem se neobešel, když jsem si kdysi sjednával bankovní půjčku

Rychlé informace

 • Bankovní či nebankovní půjčka, u které máte velkou šanci na schválení žádosti
 • Vysoké rozpětí půjček – od 5 000 Kč až do 2 500 000 Kč
 • Rychlé vyplacení peněz na bankovní účet, možnost rozložení splátek až na sedm let
 • Úvěr je neúčelový, nepotřebujete k němu žádného ručitele ani zástavu majetku

Požadavky

 • Základní podmínkou získání úvěru je věk mezi 18 až 70 roky
 • Abyste mohli půjčku získat, musíte mít občanství České republiky
 • Podmínkou je také trvalé bydliště na území ČR
 • Půjčka se vyplácí výhradně převodem, musíte tedy mít také bankovní účet
 • Protože vyřízení úvěru probíhá online a po telefonu, musíte mít přístup na internet a telefon

Rychlý kontakt


,

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 - 18:00
Víkendy a Svátky 8:00 - 16:00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Velmi snadné a rychlé sjednání online z pohodlí domova
 • Možnost půjčit si i hodně vysokou částku – až 2 500 000 Kč
 • Dlouhá doba splatnosti – splácení půjčky si lze rozložit až na dobu sedmi let
 • Úvěr je bezúčelový – nemusíte tak nikomu říkat, na co peníze použijete
 • Nemusíte mít ručitele a vyžadována není ani zástava nemovitosti
 • Rychlá výplata – u většiny bank je možné mít peníze na účtu už během 15 minut

Nevýhody půjčky

 • Nutnost bankovního účtu – půjčku nelze vyplatit složenkou ani v hotovosti
 • Protože nejkratší doba splatnosti jsou 3 měsíce, není úvěr vhodný jako půjčka do výplaty
 • Při nastavení dlouhé doby splatnosti mohou být poměrně vysoké poplatky
 • Bližší informace o úrocích a poplatcích se dozvíte až po odeslání nezávazné žádosti

Sumo půjčka

Agregátor půjček ve výši až 2 500 000 Kč Sumo půjčka
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 5122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Prezentace
(velikost: 563 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 10. 3. 2021