Smart půjčka

Spolehlivá hotovostní půjčka až do vašeho domu

Výše půjčky: 5 000 - 70 000 Kč
Doba splatnosti: 13 -16 měsíců
Úrok: 50 %

Nebankovní hotovostní Smart půjčka je další z řady úvěrových produktů, zaměřených na ty, jenž hledají půjčku bez kontroly registru a potřebují víc než jen pár tisíc. Jedná se o podobný typ úvěru, jako je např. Fair Credit nebo Provident – i v tomto případě dostane klient peníze vyplaceny v hotovosti od obchodního zástupce společnosti a podobná je i doba splatnosti úvěru. Frekvence splátek je měsíční, vždy jednou za měsíc tak klient musí uhradit pravidelnou splátku.

Nevýhodou Smart půjčky jsou vyšší úrokové sazby, díky nimž není půjčka tak výhodná jako klasické bankovní úvěry. Pro ty, co ale mají záznam v registru je dobrou příležitostí jak získat vyšší úvěr bez nutnosti ručení nemovitostí. Pokud jde o sjednání půjčky, tak žádost se podává – tak jak je to dnes běžné téměř všude – přes internetové stránky, můžete si ale o půjčku zažádat i po telefonu.

Smart půjčka patří mezi neúčelové úvěry a tak poskytnuté peníze můžete využít na cokoliv budete potřebovat. K jejímu vyřízení sice nepotřebujete ručitele, v některých případech, kdy má žadatel příliš nízkou bonitu, ale může být vyžadován spoludlužník. Velkou výhodou je to, že není třeba předkládat mnoho dokladů a dokumentů – obvykle postačí pouze dva doklady totožnosti.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 5 000 Kč – 70000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 5 000 Kč
 • Úrok od: 50 %
 • Doba splatnosti: 13 -16 měsíců
 • Peníze na účtu: 48 hodin
 • Způsob vyplacení: v hotovosti až do domu
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ano
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Zaujala-li vás nabídka Smart půjčky a chcete si o ni požádat, máme pro vás informace o celém průběhu vyřizování této půjčky. Nejdříve si musíte podat žádost a tu můžete zrealizovat buď telefonicky nebo online přes internet. Pokud raději upřednostňujete telefonní kontakt, zavolejte na číslo 840 11 11 77, na kterém se vám ozvou pracovníci této společnosti. Linka je ale v provozu pouze v průběhu pracovní doby, která je v pracovní dny mezi 8.30 a 17.00. Druhou možností je žádost přes internetové stránky, kterou si samozřejmě můžete podat kdykoliv – na jejím základě se vám pak zástupce společnosti JET Money ozve a domluvíte se na dalším postupu.

Výplata peněz probíhá v hotovosti a obchodní zástupce této firmy vám peníze přiveze až k vám domů. Před podpisem úvěrové smlouvy ale nejdříve musíte předložit požadované doklady. Naštěstí jich není mnoho, potřebovat budete pouze občanský průkaz a druhý doklad, kterým může být např. rodný list, cestovní pas, řidičský průkaz, průkaz zdravotní pojišťovny apod.

Přesný postup při žádosti o Smart půjčku přes internet:

Pokud si žádost o Smart půjčku chcete podat přes webové stránky, zadejte si do svého internetového prohlížeče adrese www.smartpujcka.cz. (Na titulní stránce tohoto webu pak klikněte na odkaz Žádost o půjčku on-line

a zobrazí se vám krátký formulář, který musíte vyplnit. Kolonky, u kterých je červená hvězdička jsou povinné, ostatní vyplňovat nemusíte (doporučujeme ale uvést i mailovou adresu, i přesto, že povinná není).

Nejdříve tedy do formuláře zapište vaše křestní jméno a příjmení, dále pak rodné číslo (bez lomítka), následně vaše telefonní číslo (bez předčísla +420 a bez mezer) a mailovou adresu. Následuje adresa  vašeho bydliště. Pokud máte jinou adresu vašeho trvalého pobytu a jinou, kde skutečně bydlíte, je třeba vždy uvést adresu místa, kde se skutečně zdržujete – obchodní zástupce vyplácí peníze vždy v místě, kde klient bydlí a proto je třeba uvést tento údaj do žádosti. Pak vyberte z několika možností, odkud jste se o půjčce dozvěděli a na závěr ještě odklikněte váš souhlas se zpracováním osobních údajů a také potvrzení, že máte trvalé bydliště na území České republiky a že máte stálý příjem (je jedno, jestli ze zaměstnání, podnikání, důchodu nebo příspěvku na mateřské). Ještě si v klidu zkontrolujte, zda máte všechny údaje vyplněny správně a pokud ano, žádost o Smart půjčku odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Vzápětí se Vám na monitoru objeví text Děkujeme, který potvrdí, že data byla odeslána ke zpracování.

FAQ - Často kladené otázky

Kde si mohu vyplnit žádost o Smart půjčku?

Žádost si můžete vyplnit buď na webových stránkách Smart půjčky (na www.smartpujcka.cz) nebo rovnou zavolejte na číslo 840 11 11 77.

Jak vysoké úvěry tato společnost nabízí?

Společnost Jet Money s.r.o., jež poskytuje Smart půjčku, nabízí úvěry od 5 000 Kč až do 70 000 Kč.

Je možné si rozložit splácení i na delší dobu, např. na dva roky?

Bohužel ne, doba splatnosti je pouze od 13 do 16 měsíců – na delší dobu si splátky úvěru rozložit nelze.

Jaké jsou u Smart půjčky úroky?

Konkrétní výše úrokové sazby a RPSN závisí jednak na výši půjčky a také na délce splácení. Vzhledem k tomu, že se jedná o nebankovní půjčku, musíte počítat s trochu vyššími úroky.

Co vše budu potřebovat, abych úvěr dostal (jaké dokumenty nebo doklady)?

Výhodou je, že že vyřízení této půjčka je poměrně jednoduché a nečeká vás žádné velké papírování – než přijede obchodní zástupce Smart půjčky, připravte si dva doklady totožnosti. Jeden z nich musí být v každém případě váš občanský průkaz, druhým dokladem může být třeba cestovní pas, řidičský průkaz nebo rodný list.

Musím v žádosti uvést, kde bydlím? Nestačí pouze trvalé bydliště?

Musíte uvést adresu, kde skutečně bydlíte – půjčka se totiž vyplácí v hotovosti a to vždy tam, kde má zájemce o půjčku aktuální bydliště.

Mohu získat vyšší úvěr, když dám do zástavy svoji nemovitost?

Ne, Smart půjčka je pouze do 70 000 Kč a nemovitostí ručit nelze. V některých případech může být (z důvodu nízké bonity žadatele) vyžadován ještě spoludlužník, nicméně ručení nemovitostí u této půjčky možné není.Výsledné hodnocení

Smart půjčka od olomoucké společnost JET Money je jednou z nebankovních alternativ pro ty, kteří mají záznam v registru dlužníků a nestačí jim krátkodobá SMS půjčka v řádu několika tisíc. Oproti podobným úvěrovým produktům (jako je např. Provident nebo Fajn půjčka od společnosti Fair Credit), se Smart půjčka nesplácí každý týden, ale pouze jednou za měsíc, což může být pro mnoho lidí přijatelnější řešení. Výhodou jsou zde bezesporu nízké nároky na žadatele, takže šance na schválení je velmi vysoká, na druhou stranu jsou u tohoto úvěru velmi vysoké úrokové sazby a zvláště ve srovnání s běžnými bankovními úvěry vychází půjčka dost nevýhodně. Půjčka je tak vhodná spíše pro ty, jenž nemají možnost jiné výhodnější půjčky, mají záznam v registru dlužníků a potřebují vyšší úvěr v řádu desítek tisíc. V každém případě je ale třeba zdůraznit, že Smart půjčka je ověřený úvěrový produkt, u kterého vám nehrozí riziko žádného podvodu – její provozovatel, společnost JET Money, se poskytování půjček věnuje už od roku 2000 a jedná se o solidní společnost, která už úvěry poskytla mnoha klientům z celé ČR.

RYCHLOST
50 %
SCHVALOVATELNOST
80 %
SPOLEHLIVOST
50 %
Celkové hodnocení 60 %

Zkušenosti

Eva
Eva
Web: http://pujcko.cz/smart-pujcka/

Musím přiznat, že s půjčkou od Smartu nebo tedy Jet Money mám také jen kladnou zkušenost. Je pravda, že problémem bývají spíše obchodní zástupci, měla jsem již 4 půjčky a tedy i více OZ a ne všichni byli spolehliví(v takovém případě bylo dobré komunikovat přímo s některým regionálním managerem). Společnost jako taková není vůbec špatná pro člověka v úzkých, kterému nechtějíz nějakého důvodu půjčit v bance – i když jsem nemohla zrovna zaplatit řádnou splátku, tak mi vyhověli a přijali splátku menší. Problém bývá asi opravdu v některých lidech a často i v komunikaci, bohužel.

Rychlé informace

 • Nebankovní půjčka od 5 000 Kč až do 70 000 Kč
 • Doba splácení buď 13 nebo 16 měsíců
 • Výplata v hotovosti, kterou vám zástupce firmy přiveze až domů
 • Pravidelné měsíční splátky
 • Bez kontroly registru, půjčky je vhodná i pro důchodce nebo maminky na mateřské

Požadavky

 • Musí vám být alespoň 18 let
 • Musíte mít dva platné doklady totožnosti (OP + ještě jeden doklad)
 • Musíte mít stálý příjem (např. ze zaměstnání, podnikání, důchodu či příspěvku na mateřské)
 • Musíte si vyplnit kompletní žádost o půjčku
 • Ve výjimečných případech nízké bonity musí mít žadatel spoludlužníka

Rychlý kontakt

840 11 11 77
JET Money s.r.o., Hněvotínská 241/52, Olomouc, 779 00

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8.30 – 17.00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Jednoduchý formulář se žádostí, snadné sjednání přes internet
 • Rychlá výplata – do 48 hodin od podání žádosti
 • Předání peněz v hotovosti – zástupce úvěrové společnosti vám je přiveze až domů
 • Vysoká šance na schválení žádosti o půjčku
 • Úvěr je vhodný i pro ty, jenž mají zápis v registru dlužníků
 • Maximální výše půjčky je až 70 000 Kč
 • V případě řádného splácení je možnost refinancování půjčky

Nevýhody půjčky

 • Velmi vysoké úrokové sazby
 • Dlouhá doba splatnosti – úvěr se nehodí např. jako půjčka před výplatou
 • Pokud máte špatnou bonitu, budete potřebovat spoludlužníka
 • Na webových stránkách Smart půjčky je jen minimum informací

Smart půjčka

Spolehlivá hotovostní půjčka až do vašeho domu Smart půjčka
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 5122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Prezentace
(velikost: 570 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 8. 11. 2018