FÉR půjčka od Sberbank

Spolehlivá půjčka až 1 000 000 Kč online

Výše půjčky: 50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost: 1 – 8 let
Úrok od: 2,77 % p.a.

Bankovní půjčky jsou pro spoustu lidí jedinou přijatelnou možností, jak získat úvěr. Oproti nebankovním úvěrům mají nižší úrokové sazby, působí důvěryhodněji a umožňují půjčit si i velmi vysoké částky na dlouhé období. Jednou z výhodných bankovních půjček je FÉR půjčka od Sberbank – ta sice není tolik známá a rozšířená, díky svým podmínkám, je ale rozhodně zajímavou alternativou mezi klasickými bankovními úvěry.

FÉR půjčka se dá – jak už je v dnešní době skoro samozřejmostí – sjednat i přes webové stránky, jinak si o ni ale můžete zažádat klasicky na pobočce. Půjčka je určená zaměstnancům i podnikatelům, pokud vám chodí pravidelná výplata na účet u Sberbank, nebudete ani potřebovat potvrzení o příjmech. Za vyřízení žádosti nemusíte nic platit, stejně tak i vedení úvěrového účtu je zcela zdarma. Půjčka je díky svým úrokovým sazbám plně konkurenceschopná a může se tak směle srovnávat s úvěrovými produkty konkurenčních bankovních ústavů.

Co se týká konkrétních čísel, tak úvěry jsou poskytovány od 50 000 až do 1 000 000 Kč. Přesná částka závisí i na vašich příjmech a také na tom, zda máte spolužadatele. Ve dvou můžete dosáhnout na vyšší částku, u vyšších půjček jsou navíc nižší úrokové sazby (už od 2,77 % za rok). Při výběru vhodné půjčky si můžete její parametry nastavit nejen podle požadované částky a doby splácení, ale lze si nastavit i výši měsíční splátky. Pokud byste si s online žádostí nevěděli rady, je vám k dispozici infolinka, na níž vám rádi pomohou, případně můžete navštívit rovnou pobočku Sberbank a vše si vyřídit na místě.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: bankovní
 • Půjčka: 50 000 Kč – 1000000 Kč
 • Úrok od: 2,77 %
 • Doba splatnosti: 1 – 8 let
 • Peníze na účtu: do 24 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Přesný průběh žádosti o FÉR půjčku Sberbank závisí na tom, zda si ji chcete vyřídit přes internet, nebo raději zajdete na pobočku. V každém případě ale budete potřebovat váš občanský průkaz, z dokumentů pak potvrzení o vašich příjmech (výjimka je v případě, že už máte účet u Sberbank a chodí vám na něj každý měsíc mzda – pak lze úvěr vyřídit i bez potvrzení). Pokud si o půjčku zažádáte přes webové stránky, můžete OP naskenovat a jednoduše nahrát do formuláře. S případnými dotazy nebo problémy vám mohou pomoci také na infolince, která je v provozu ve všední dny od 8 do 19 hodin na čísle 800 133 444.

Přesný postup při žádosti o FÉR půjčku přes internet:

Pokud si chcete žádost o úvěr Sberbank požádat prostřednictvím internetových stránek, máme zde pro vás přesný návod, jak při tom postupovat. Nejdříve si otevřete webové stránky na adrese www.sberbankcz.cz. Na úvodní stránce uvidíte odkaz na FÉR půjčku a kliknete u něj na tlačítko Spočítat (to vás přesměruje na úvěrovou kalkulačku). V ní si nastavíte požadované parametry vaší půjčky. Po pravé straně pak uvidíte výši měsíční splátky, úrokovou sazbu s bonusem a výši bonusu. Pokud vás zajímá větší detail, je zapotřebí rozkliknout políčko Detaily a reprezentativní příklad. (obr. 1)

Žádost Sberbank - krok 1

Až budete s nastavením spokojení, kliknete na tlačítko Sjednat online a otevře se vám formulář se žádostí. Do něj nejdříve vyplníte vaše kontaktní údaje (jméno + příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu), zaškrtnete souhlas se zpracováním osobních údajů a potvrdíte kliknutím na Pokračovat. (obr. 2)

Žádost Sberbank - krok 2

Pak se vám objeví tabulka s informací, co budete potřebovat k vyplnění žádosti. Až budete mít vše připravené, dejte Pokračovat. (obr. 3)

Žádost Sberbank . krok 3

Nyní je zapotřebí vyplnit případné tituly, občanství a státní příslušnost. Dále adresu trvalého bydliště, osobní informace (místo narození, rodné číslo atd.), informace o vašem dokladu totožnosti a číslo účtu, kam chcete zaslat peníze. (obr. 4 až 8)

Žádost Sberbank - krok 4

Žádost Sberbank - krok 5

Žádost Sberbank - krok 6

Žádost Sberbank - krok 7

Žádost Sberbank - krok 8

Poslední dva kroky zahrnují informace o vašem zaměstnání a následně celkové shnrutí žádosti, kterou ještě musíte potvrdit pomocí kódu z ověřovací SMS zprávy. Kód vyplníte a jedním kliknutím žádost odešlete ke zpracování.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splácení Bonusová sazba Měsíční splátka Celkem ke splacení
50 000 Kč 24 měsíců 2,77 % p.a. 2 263 Kč 51 470 Kč
80 000 Kč 36 měsíců 2,77 % p.a. 2 510 Kč 83 502 Kč
100 000 Kč 48 měsíců 2,77 % p.a. 2 446 Kč 105 829 Kč
300 000 Kč 96 měsíců 2,77 % p.a. 4 103 Kč 335 289 Kč
500 000 Kč 96 měsíců 2,77 % p.a. 6 712 Kč 558 811 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jak vysokou půjčku mohu získat a na jak dlouho si mohu rozložit její splácení?

Minimální výše FÉR půjčky je vždy 50 000 Kč, maximum může být až 1 000 000 Kč – záleží ale i na vašich příjmech, případně na tom, zda máte spolužadatele. Rozložit splácení půjčky si lze na dobu jednoho roku až osmi let, záleží na vás, jestli chcete spíše nízkou měsíční splátku nebo raději dáte přednost rychlému splacení celého úvěru.

Jak je to s úrokovými sazbami? Pro jaké půjčky platí nejnižší sazba 2,77 %?

Roční bonusová úroková sazba 2,77 % se dle aktuálního sazebníku (k 1. 3. 2021) vztahuje na půjčky od 50 000 do 1 000 000 Kč, které mají splatnost 12 až 120 měsíců.

Jaké doklady nebo dokumenty budu k vyřízení půjčky potřebovat?

V každém případě budete potřebovat platný občanský průkaz. Pokud vám nechodí pravidelná výplata do Sberbank, tak budete muset předložit i dokumenty prokazující vaše příjmy. V případě internetové žádosti stačí vybrané doklady naskenovat a nahrát je do online formuláře.

Kde najdu aktuální ceník s poplatky a úrokovými sazbami pro tuto půjčku?

Nejnovější platný ceník i sazebník úroků naleznete vždy na internetových stránkách Sberbank, které jsou na adrese www.sberbankcz.cz. Na tomto webu jsou vám k dispozici i informace o ostatních produktech této banky, kontaktní údaje, seznam poboček a další podrobnosti.

Mohu si při výběru půjčky nastavit i výši své měsíční splátky?

Při nastavování půjčky na úvěrové kalkulačce si můžete upravovat dva parametry – výši půjčky a dobu splácení. Výše měsíční splátky se vám upraví vždy podle těchto parametrů. Snadno si tak můžete nakonfigurovat takovou kombinaci, která vám bude vyhovovat a zbytečně nezatíží váš měsíční rozpočet.

Ke kterému dni v měsíci se posílá pravidelná splátky půjčky Sberbank?

Jednou z příjemných výhod FÉR půjčky je i fakt, že si sami vyberete datum, ke kterému budete každý měsíc posílat pravidelnou splátku. Máte tak možnost vybrat si třeba den po výplatě nebo jakýkoliv jiný termín, který pro vás bude nejvýhodnější.

K čemu se vztahuje pojištění schopnosti splácet a kolik se za něj platí?

Toto pojištění nabízí Sberbank ve dvou variantách – Standard a Plus. Základní pojistný balíček Standard nabízí krytí pro případy pracovní neschopnosti, invalidity třetího stupně a smrti, rozšířený balíček Plus pak ještě navíc pro případy ztráty zaměstnání. Cena za pojištění se počítá podle výše měsíční splátky vaší půjčky, u varianty Standard činí 7,5 %, u balíčku Plus 8,9 % z jedné měsíční splátky.Výsledné hodnocení

Úvěr od Sberbank pod názvem FÉR půjčka je určitě výhodný, zejména pokud potřebujete půjčit vyšší částku. Úrokové sazby jsou zde u vysokých půjček velmi nízké a spolu s absencí poplatků za vyřízení půjčky a za vedení úvěrového účtu je tento produkt jeden z nejvýhodnějších na českém trhu. Máte-li zájem o úvěr a splňujete-li bankovní požadavky, doporučujeme vyzkoušet si nejdříve na úvěrové kalkulačce, jaké přesné podmínky by vaše případná půjčka měla – pokud vám budou vyhovovat, není důvod si o FÉR půjčku nepožádat. Sberbank patří mezi důvěryhodné a velké bankovní společnosti a jejich úvěrové produkty za konkurencí nijak nezaostávají.

RYCHLOST
50 %
SCHVALOVATELNOST
80 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 73 %

Zkušenosti

Zdeněk
Zdeněk
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Sberbank/zkusenosti

Se Sberbank mám už dlouhodobě velmi dobré zkušenosti – u této banky jsem byl už v době, kdy zde působila jako Volksbank a nikdy jsem neměl potřebu ji měnit. Když jsem potřeboval vyšší půjčku, moc jsem nad tím nepřemýšlel a rovnou se rozhodl podat si žádost u Sberbank. Udělal jsem jednoznačně dobře – Fér půjčka od Sberbank má nízké úroky, žádné zbytečné poplatky a jako její dlouholetý klient jsem nepotřeboval žádná potvrzení o příjmech. Půjčku z této banky rozhodně doporučuji.

Rychlé informace

 • Bankovní půjčka s nízkými úroky pro zaměstnance nebo podnikatele
 • Půjčit si můžete od 50 000 Kč do 1 000 000 Kč, doba splatnosti je maximálně 8 let
 • Úrokové sazby začínají už na 2,77 % ročně
 • Neplatí se žádný poplatek za poskytnutí půjčky ani za vedení úvěrového účtu
 • Pokud budete mít spolužadatele, můžete dosáhnout na vyšší částku

Požadavky

 • Nabídka je určena pouze pro osoby, které už dosáhly věku 18 let
 • Pokud ještě nemáte účet u Sberbank, budete muset prokázat vaše příjmy
 • Půjčku nemohou získat lidé s negativním záznamem v registru dlužníků
 • Pro schválení žádosti musíte mít dostatečně vysoký příjem
 • U půjček od 250 000 Kč do 400 000 Kč je nutný souhlas manžela/manželky, u půjček nad 400 000 Kč musí být manžel/manželka spolužadatelem (týká se jen manželských párů)

Rychlý kontakt

800 133 444
Sberbank CZ, a.s., U Trezorky 921/2, Praha 5, 158 00

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8.00 – 19.00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Snadné sjednání úvěru přes internetové stránky Sberbank
 • Možnost rozložit si splácení půjčky až na 96 měsíců
 • Velmi nízké úrokové sazby, které začínají už na 2,77 % ročně
 • Nulový poplatek za vyřízení půjčky, vedení úvěrového účtu zdarma
 • Se spolužadatelem můžete získat vyšší částku, než kdybyste si o úvěr žádali sami
 • Peníze lze využít na cokoliv budete chtít, půjčka je bezúčelová
 • Pokud budete mít zájem, můžete si spolu s půjčkou sjednat i pojištění schopnosti splácet

Nevýhody půjčky

 • Pokud vám nechodí pravidelná výplata na účet u Sberbank, budete muset doložit příjmy
 • S negativním záznamem v registru nemáte šanci půjčku získat (stejně jako u kterékoli jiné banky)
 • U manželských párů je u vyšších částek nutný souhlas partnera

FÉR půjčka od Sberbank

Spolehlivá půjčka až 1 000 000 Kč online FÉR půjčka od Sberbank
Celkové hodnocení: 3/5. Hodnotilo 50122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Sazebník poplatků
(velikost: 280 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 17. 3. 2021