Sberbank Fér půjčka

Spolehlivá půjčka až 500 000 Kč online

Výše půjčky: 30 000 - 500 000 Kč
Doba splatnosti: 1 - 8 let
Úrok: 5,99 %

Bankovní půjčky jsou pro spoustu lidí jedinou přijatelnou možností, jak získat úvěr. Oproti nebankovním úvěrům mají nižší úrokové sazby, působí důvěryhodněji a umožňují půjčit si i velmi vysoké částky na dlouhé období. Jednou z výhodných bankovních půjček je FÉR půjčka od Sberbank – ta sice není tolik známá a rozšířená, díky svým podmínkám je ale rozhodně zajímavou alternativou mezi klasickými bankovními úvěry.

FÉR půjčka se dá – jak už je v dnešní době skoro samozřejmostí – sjednat i přes webové stránky, jinak si o ni ale můžete zažádat klasicky na pobočce. Půjčka je určená zaměstnancům i podnikatelům, pokud vám chodí pravidelná výplata na účet u Sberbank, nebudete ani potřebovat potvrzení o příjmech. Za vyřízení žádosti nemusíte nic platit, stejně tak i vedení úvěrového účtu je zcela zdarma. Půjčka je díky svým úrokovým sazbám plně konkurenceschopná a může se tak směle srovnávat s úvěrovými produkty konkurenčních bankovních ústavů.

Co se týká konkrétních čísel, tak úvěry jsou poskytovány od 30 000 až do 500 000 Kč, přesná částka závisí i na vašich příjmech a také na tom, zda máte spolužadatele. Ve dvou můžete dosáhnout na vyšší částku, u vyšších půjček jsou navíc nižší úrokové sazby (už od 5,99 % za rok). Při výběru vhodné půjčky si můžete její parametry nastavit nejen podle požadované částky a doby splácení, ale lze si nastavit i výši měsíční splátky. Pokud byste si s online žádostí nevěděli rady, je vám k dispozici infolinka, na níž vám rádi pomohou, případně můžete navštívit rovnou pobočku Sberbank a vše si vyřídit na místě.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: bankovní
 • Půjčka: 30 000 Kč – 500000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 500 000 Kč
 • Úrok od: 5,99 %
 • Doba splatnosti: 1 - 8 let
 • Peníze na účtu: do 24 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Přesný průběh žádosti o FÉR půjčku Sberbank závisí na tom, zda si ji chcete vyřídit přes internet, nebo raději zajdete na pobočku. V každém případě ale budete potřebovat váš občanský průkaz, z dokumentů pak potvrzení o vašich příjmech (výjimka je v případě, že už máte účet u Sberbank a chodí vám na něj každý měsíc mzda – pak lze úvěr vyřídit i bez potvrzení). Pokud si o půjčku zažádáte přes webové stránky, můžete OP naskenovat a jednoduše nahrát do formuláře. S případnými dotazy nebo problémy vám mohou pomoci také na infolince, která je v provozu ve všední dny od 7 do 20 hodin na čísle 800 133 444.

Přesný postup při žádosti o FÉR půjčku přes internet:

Pokud si chcete žádost o úvěr Sberbank požádat prostřednictvím internetových stránek, máme zde pro vás přesný návod, jak při tom postupovat. Nejdříve si otevřete webové stránky na adrese www.sberbankcz.cz. Na úvodní stránce uvidíte odkaz na FÉR půjčku a kliknete u něj na tlačítko Spočítejte si nebo Sjednejte si (v obou případech vás ihned přesměruje na úvěrovou kalkulačku).

Sberbank půjčka krok 1

Otevře se vám úvěrový kalkulátor, v němž si nastavíte požadované parametry vaší půjčky. Velkou výhodou je, že si v jeho rámci lze nastavit nejen výši půjčky a dobu splácení, ale půjčku si můžete vybrat i podle výše měsíční splátky. Po pravé straně pak uvidíte kompletní informace, včetně úrokové sazby, RPSN (roční procentní sazby nákladů), celkové splatné částky atd.

Sberbank půjčka krok 1

Až budete s nastavením spokojení, kliknete na tlačítko Ano, to potřebuji a otevře se vám formulář se žádostí. Do něj nejdříve vyplníte vaše kontaktní údaje (jméno + příjmení, telefonní číslo, mailovou adresu a občanství), zaškrtnete souhlas se zpracováním osobních údajů a potvrdíte kliknutím na Pokračovat.

Sberbank půjčka krok 1

Následně si zvolíte, zda chcete sjednat půjčku na internetu nebo na pobočce, v případě pobočky si můžete rovnou vybrat, na které chcete smlouvu uzavřít.

Sberbank půjčka krok 1

Pokud si vyberete sjednání přes internet, následuje další část formuláře, v níž je třeba doplnit vaše osobní údaje a nahrát oskenovaný občanský průkaz.

Sberbank půjčka krok 1

Na další stránce pak ještě zbývá vyplnit informace o vašem zaměstnání nebo podnikání a také o výdajích.

Sberbank půjčka krok 1

Pak už přichází na řadu konečné shrnutí žádosti, kterou ještě musíte potvrdit pomocí kódu z ověřovací SMS zprávy, kterou si necháte poslat na váš mobil. Kód vyplníte a jedním kliknutím žádost odešlete ke zpracování. (obrázek 7)

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splácení Úroková sazba Měsíční splátka Celkem ke splacení
30 000,00 Kč 12 měsíců 19,99 % p.a. 2 783,00 Kč 33 396,00 Kč
50 000,00 Kč 24 měsíců 9,99 % p.a. 2 311,00 Kč 55 464,00 Kč
80 000,00 Kč 36 měsíců 9,99 % p.a. 2 587,00 Kč 93 132,00 Kč
100 000,00 Kč 48 měsíců 9,99 % p.a. 2 543,00 Kč 122 064,00 Kč
200 000,00 Kč 60 měsíců 9,99 % p.a. 4 263,00 Kč 255 780,00 Kč
300 000,00 Kč 96 měsíců 8,99 % p.a. 4 413,00 Kč 423 648,00 Kč
500 000,00 Kč 96 měsíců 8,99 % p.a. 7 355,00 Kč 706 080,00 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jak vysokou půjčku mohu získat a na jak dlouho si mohu rozložit její splácení?

Minimální výše FÉR půjčky je vždy 30 000 Kč, maximum může být až 500 000 Kč – záleží ale i na vašich příjmech, případně na tom, zda máte spolužadatele. Rozložit splácení půjčky si lze na dobu jednoho roku až osmi let, záleží na vás, jestli chcete spíše nízkou měsíční splátku nebo raději dáte přednost rychlému splacení celého úvěru.

Jak je to s úrokovými sazbami? Pro jaké půjčky platí nejnižší sazba 5,99 %?

Roční úroková sazba 5,99 % se dle aktuálního sazebníku (k 1.5.2016) vztahuje na půjčky od 201 000 do 500 000 Kč, které mají splatnost maximálně 59 měsíců. U delší splatnosti už je sazba 8,99 %, u nižších částek jsou pak úroky vyšší, např. do 49 000 Kč je roční úrok 19,99 %.

Jaké doklady nebo dokumenty budu k vyřízení půjčky potřebovat?

V každém případě budete potřebovat platný občanský průkaz, pokud vám nechodí pravidelná výplata do Sberbank, tak budete muset předložit i dokumenty prokazující vaše příjmy. V případě internetové žádosti stačí vybrané doklady naskenovat a nahrát je do online formuláře.

Kde najdu aktuální ceník s poplatky a úrokovými sazbami pro tuto půjčku?

Nejnovější platný ceník i sazebník úroků naleznete vždy na internetových stránkách Sberbank, které jsou na adrese www.sberbankcz.cz. Na tomto webu jsou vám k dispozici i informace o ostatních produktech této banky, kontaktní údaje, seznam poboček a další podrobnosti.

Mohu si při výběru půjčky nastavit i výši své měsíční splátky?

Ano, při nastavování půjčky na úvěrové kalkulačce si můžete upravovat tři parametry – výši půjčky, dobu splácení a výši měsíční splátky. Snadno si tak můžete nakonfigurovat takovou kombinaci, která Vám bude vyhovovat a zbytečně nezatíží váš měsíční rozpočet.

Ke kterému dni v měsíci se posílá pravidelná splátky půjčky Sberbank?

Jednou z příjemných výhod FÉR půjčky je i fakt, že si sami vyberete datum, ke kterému budete každý měsíc posílat pravidelnou splátku. Máte tak možnost vybrat si třeba den po výplatě nebo jakýkoliv jiný termín, který pro vás bude nejvýhodnější.

K čemu se vztahuje pojištění schopnosti splácet a kolik se za něj platí?

Toto pojištění nabízí Sberbank ve dvou variantách – Standard a Plus. Základní pojistný balíček Standard nabízí krytí pro případy pracovní neschopnosti, invalidity třetího stupně a smrti, rozšířený balíček Plus pak ještě navíc pro případy ztráty zaměstnání. Cena za pojištění se počítá podle výše měsíční splátky vaší půjčky, u varianty Standard činí 5 procent, u balíčku Plus 7,5 % z jedné měsíční splátky.Výsledné hodnocení

Úvěr od Sberbank pod názvem FÉR půjčka je určitě výhodný, zejména pokud potřebujete půjčit vyšší částku. Úrokové sazby jsou zde u vysokých půjček velmi nízké a spolu s absencí poplatků za vyřízení půjčky a za vedení úvěrového účtu je tento produkt jeden z nejvýhodnějších na českém trhu. Máte-li zájem o úvěr a splňujete-li bankovní požadavky, doporučujeme vyzkoušet si nejdříve na úvěrové kalkulačce, jaké přesné podmínky by vaše případná půjčka měla – pokud vám budou vyhovovat, není důvod si o FÉR půjčku nepožádat. Sberbank patří mezi důvěryhodné a velké bankovní společnosti a jejich úvěrové produkty za konkurencí nijak nezaostávají.

RYCHLOST
50 %
SCHVALOVATELNOST
80 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 73 %

Zkušenosti

Zdeněk
Zdeněk
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Sberbank/zkusenosti

Se Sberbank mám už dlouhodobě velmi dobré zkušenosti – u této banky jsem byl už v době, kdy zde působila jako Volksbank a nikdy jsem neměl potřebu ji měnit. Když jsem potřeboval vyšší půjčku, moc jsem nad tím nepřemýšlel a rovnou se rozhodl podat si žádost u Sberbank. Udělal jsem jednoznačně dobře – Fér půjčka od Sberbank má nízké úroky, žádné zbytečné poplatky a jako její dlouholetý klient jsem nepotřeboval žádná potvrzení o příjmech. Půjčku z této banky rozhodně doporučuji.

Rychlé informace

 • Bankovní půjčka s nízkými úroky pro zaměstnance nebo podnikatele
 • Půjčit si můžete od 30 000 do 500 000 Kč, doba splatnosti je maximálně 8 let
 • Úrokové sazby začínají už na 5,99 % ročně
 • Neplatí se žádný poplatek za poskytnutí půjčky ani za vedení úvěrového účtu
 • Pokud budete mít spolužadatele, můžete dosáhnout na vyšší částku

Požadavky

 • Nabídka je určena pouze pro osoby, které už dosáhly věku 18 let
 • Pokud ještě nemáte účet u Sberbank, budete muset prokázat Vaše příjmy
 • Půjčku nemohou získat lidé se záznamem v registru dlužníků
 • Pro schválení žádosti musíte mít dostatečně vysoký příjem
 • U půjček od 250 000 do 400 000 Kč je nutný souhlas manžela/manželky, u půjček nad 400 000 Kč musí být manžel/manželka spolužadatelem (týká se jen manželských párů)

Rychlý kontakt

800 133 444
Sberbank CZ, a.s., U Trezorky 921/2, Praha 5, 158 00

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 7.00 – 20.00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Snadné sjednání úvěru přes internetové stránky Sberbank
 • Možnost rozložit si splácení půjčky až na 96 měsíců
 • Velmi nízké úrokové sazby, které začínají už na 5,99 % ročně
 • Nulový poplatek za vyřízení půjčky, vedení úvěrového účtu zdarma
 • Se spolužadatelem můžete získat vyšší částku, než kdybyste si o úvěr žádali sami
 • Peníze lze využít na cokoliv budete chtít, půjčka je bezúčelová
 • Pokud budete mít zájem, můžete si spolu s půjčkou sjednat i pojištění schopnosti splácet

Nevýhody půjčky

 • Pokud vám nechodí pravidelná výplata na účet u Sberbank, budete muset doložit příjmy
 • Se záznamem v registru nemáte šanci půjčku získat (stejně jako u kterékoli jiné banky)
 • U manželských párů je u vyšších částek nutný souhlas partnera
 • U menších půjček (do 50 000 Kč) je roční úroková sazba docela vysoká (kolem 20 %)

Sberbank Fér půjčka

Spolehlivá půjčka až 500 000 Kč online Sberbank Fér půjčka
Celkové hodnocení: 3/5. Hodnotilo 30122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Sazebník poplatků
(velikost: 526 kB)
Úrokové podmínky
(velikost: 137 kB)
Prezentace
(velikost: 606 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 8. 11. 2018