SIM půjčka

Nebankovní půjčka

Výše půjčky: 2 000 - 12 000 Kč
Splatnost: 7 – 30 dní
Úrok od: 44,5 % p.a.

Pro všechny zájemce o menší nebankovní úvěr je další vhodnou alternativou SIM půjčka od stejnojmenné úvěrové společnosti. Zájemce si může vybrat krátkodobou půjčku s jednorázovým splácením do 12 000 Kč.

SIM půjčka nemá nijak přísné požadavky na klienty, získat ji mohou nejen zaměstnanci a živnostníci, ale dostupná je i pro matky na mateřské dovolené, důchodce nebo studenty. Nesmíte ale mít žádnou exekuci, záznamy v registrech dlužníků (např. SOLUS apod.) a musíte být schopni úvěr řádně splácet. Důležitou podmínkou je, že nesmíte mít záznam v rejstříku trestů (v tomto směru se SIM půjčka od většiny konkurenčních úvěru liší). U půjčky SIM MINI lze peníze vyplatit i v hotovosti.

Stejně jako většina jiných nebankovních společností, tak i SIM půjčka umožňuje svým klientům prodloužit si splatnost půjčky, dokonce si lze sjednat i splátkový kalendář. Obojí se týká varianty SIM MINI do 12 000 Kč a samozřejmě jsou tyto služby za poplatek. Půjčka se vám pak ale zbytečně prodraží, takže je rozhodně lepší splatit ji včas, v řádném termínu dle úvěrové smlouvy.

Co se týká požadovaných dokumentů a dokladů, potřebovat budete dva doklady totožnosti, z toho jeden musí být občanský průkaz, cizinci mohou získat pouze půjčku MINI, ale musejí mít povolení k pobytu v Česku. Potvrzení od zaměstnavatele při podávání žádosti není třeba, nemusíte mít ani žádného ručitele nebo cokoliv zastavovat. Vaši úvěruschopnost posoudí zaměstnanec SIM půjčky po podání vaší nezávazné žádosti

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 2 000 Kč – 12000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 12 000 Kč
 • Úrok od: 44,5 %
 • Doba splatnosti: 7 – 30 dní
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet i poštovní poukázkou
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Vyřízení úvěru není v případě SIM půjčky nic složitého ani zdlouhavého, podání žádosti by obvykle nemělo zabrat déle než několik minut. Potřebovat v každém případě budete mobilní telefon a dva osobní doklady, pokud si chcete půjčit více než 12 000 Kč, tak i číslo bankovního účtu. Vše probíhá online přes internet, žádná osobní návštěva pobočky ani telefonování tak není potřeba.

Přesný postup při žádosti o SIM půjčku přes internet:

Abyste mohli půjčku získat, musíte si o ni požádat na internetových stránkách www.simpujcka.cz. Zadejte tedy tuto adresu do vašeho internetového prohlížeče a otevřou se vám stránky, na nichž hned v horní části uvidíte jednoduchou úvěrovou kalkulačku. Na ní si nastavíte parametry vaší půjčky, jinými slovy zvolíte si požadovanou výši úvěru a dobu jeho splatnosti. Obojí se nastavuje pomocí posuvníků, zároveň hned uvidíte další podrobné informace o úvěru, jako je výše poplatku, roční úroková sazba a RPSN (roční procentní sazba nákladů). (obr.1)

Žádost SIM - krok 1

Hned, jak budete s nastavením spokojení, klikněte na tlačítko Požádat a stránka vás přesměruje na formulář se žádostí. V něm nejdříve vyplníte vaše osobní údaje – konkrétně je nutno uvést křestní jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, číslo na mobilní telefon a případně i mailovou adresu (ta ale není povinná). (obr. 2)

Žádost SIM - krok 2

Dále musíte doplnit adresu vašeho bydliště – vždy se vyplňuje adresa trvalého bydliště, pokud ale bydlíte na jiném místě, uveďte i vaši aktuální kontaktní adresu, na kterou vám chodí pošta. Na závěr odklikněte souhlas se zpracováním osobních údajů a potvrďte kliknutím na tlačítko Další krok. (obr. 3)

Žádost SIM - krok 3

Vzápětí se vám otevře další část formuláře, kde vyplníte informace o vašich měsíčních příjmech a výdajích. Nejde o žádné velké podrobnosti, stačí jen vybrat zdroj příjmů, uvést jeho výši, dále kolik měsíčně utratíte, kolik lidí žije ve vaší domácnosti a kolik z nich je ekonomicky aktivních. Na konci už pak zbývá jen vyplnit číslo bankovního účtu a odklikat souhlasy se všemi informacemi a smlouvami. (obr. 4)

Žádost SIM - krok 4

Po odeslání se vám na monitoru zobrazí informace, že žádost byla úspěšně podána a vám už stačí jen počkat, až se vám ozve pracovník zákaznického oddělení SIM půjčky, aby s vámi žádost detailně projednal a odpověděl na případné dotazy. (obr. 5)

Žádost SIM - krok 5

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Poplatek + úrok Celkem zaplatíte
2 000 Kč 7 dní 869329.59 % 380 Kč 2 380 Kč
3 000 Kč 10 dní 156418.21 % 669,81 Kč 3669.81 Kč
5 000 Kč 14 dní 48335.28 % 1 338.15 Kč 6 338.15 Kč
12 000 Kč 30 dní 8716.88 6 % 5 340.84 Kč 17 340.84 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jakým způsobem si mohu o SIM půjčku zažádat?

Žádosti o SIM půjčku se podávají přes internetové stránky, kde stačí jen vyplnit krátký formulář. Nepotřebujete k němu mít žádné potvrzení o příjmech, uvádějí se pouze základní osobní, kontaktní a finanční informace.

Mohou tento úvěr získat i lidé, kteří nemají bankovní účet?

Ano, ale týká se to pouze menší varianty SIM půjčky pod názvem MINI. Pokud vám stačí úvěr do maximální výše 12 000 Kč, můžete si požádat o jeho výplatu prostřednictvím poštovní poukázky.

Budu k vyplnění žádosti o půjčku potřebovat potvrzení od zaměstnavatele?

Ano, společnost požaduje doložení a potvrzení vašich příjmů (potvrzení o příjmu, výpisy z účtu za poslední dva kalendářní měsíce atd.).

Dá se půjčka případně prodloužit, když nebudu mít včas peníze na splacení?

Ano, splatnost malé SIM půjčky se dá posunout až o 30 dní, musíte ale uhradit příslušný poplatek. Podrobný rozpis všech poplatků za prodloužení najdete na webu SIM půjčky, kde jsou uvedeny i poplatky za případný splátkový kalendář. Po domluvě lze v některých případech rozložit splácení malé půjčky až na tři měsíce.

Chtěl bych si půjčit 10 000 Kč, ale měsíc je málo – nemohu si je půjčit na delší dobu?

Bohužel ne, půjčky do 12 000 Kč jsou poskytovány pouze do 30 dnů.

Mají šanci na schválení žádosti o úvěr i matky na mateřské?

Určitě ano, SIM půjčka je vhodná i pro důchodce, studenty nebo maminky na mateřské dovolené. Nesmíte mít ale žádné exekuce ani být v insolvenčním řízení.Výsledné hodnocení

Nebankovní SIM půjčka je jedním z úvěrových produktů, který může zaujmout široké spektrum potenciálních klientů. Díky tomu, že ji mohou získat zaměstnanci, podnikatelé, důchodci, studenti i maminky na mateřské, je půjčka dostupná pro velké množství lidí, podmínky úvěru navíc nejsou nijak přehnané. Výhodou půjčky je její snadné vyřízení přes internet, možnost výběru mezi krátkodobou a dlouhodobou variantou nebo možnost výplaty malé půjčky v hotovosti. Naopak k negativním stránkám tohoto úvěru patří zejména vysoké úvěrové sazby, kvůli nimž je půjčka poměrně drahá. SIM půjčka je ale naprosto bezpečná a rozhodně nemusíte mít strach podat si žádost – žádné riziko podvodného jednání vám u ní nehrozí. Celkově tak SIM půjčku spíše doporučujeme – pokud vám vyhovuje výše poplatků, určitě si žádost zkuste podat.

RYCHLOST
75 %
SCHVALOVATELNOST
55 %
SPOLEHLIVOST
80 %
Celkové hodnocení 70 %

Zkušenosti

Marie.
Marie.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/SIM/zkusenosti#m

Pro SIM půjčku jsem se rozhodla proto, protože jsem potřebovala jen krátkodobou půjčku, kterou dostanu rychle a bez dlouhého papírování. Poté, co jsem si podala online žádost na jejích internetových stránkách mi bylo velmi rychle oznámeno rozhodnutí o schválení úvěru a hned na druhý den jsem měla peníze na svém bankovním účtě. Se SIM půjčkou jsem velice spokojená a to nejen kvůli rychlosti vyřízení, ale i díky jednoduchému sjednání přes internet a líbí se mi zde i možnost prodloužení půjčky, když člověk nemá na splacení. Za sebe tak mohu SIM půjčku jen doporučit – pokud chcete půjčit menší částku na kratší dobu, bude pro Vás tato půjčka ideálním řešením.

Rychlé informace

 • Nebankovní půjčky od 2 000 Kč do 12 000 Kč s jednorázovou splatností
 • Malá půjčka SIM MINI je do 12 000 Kč, splatit ji musíte do jednoho měsíce
 • Půjčku si lze nechat poslat poštovní poukázkou
 • Půjčka se dá splatit předčasně, možné je i prodloužení splatnosti až o 30 dní

Požadavky

 • Půjčku mohou získat pouze osoby, které již dosáhly věku 18 let
 • K vyřízení jsou nutné dva platné doklady totožnosti
 • Potřebovat budete i mobilní telefon
 • Malé půjčky jsou dostupné i přes složenku

Rychlý kontakt

226 256 010
SIM PŮJČKA s.r.o., Čelakovského sady 434/8, 120 00 Praha 2

Otevírací doba: Pondělí - Pátek
Víkendy a Svátky

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Výběr ze dvou variant – jednorázový krátkodobý a dlouhodobý úvěr
 • Možnost výplaty malé půjčky v hotovosti prostřednictvím složenky
 • Menší úvěry jsou dostupné i pro cizince s povolením k trvalému pobytu
 • K vyřízení půjčky není třeba žádné ručení ani zástava nemovitosti
 • Snadné a rychlé sjednání přes moderní webové stránky
 • Můžete získat půjčku zdarma díky aktuálně probíhající soutěži
 • Splatnost úvěru lze snadno prodloužit o 7 až 30 dní
 • Domluvit si lze i speciální splátkový kalendář na dva nebo tři měsíce

Nevýhody půjčky

 • Poměrně vysoká RPSN a vysoké úrokové sazby – půjčka je docela drahá
 • Vyšší poplatky za případné prodloužení splatnosti nebo při prodlení se splátkami
 • Hodně žádostí o úvěr bývá zamítnuto

SIM půjčka

Nebankovní půjčka SIM půjčka
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 2122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Etický kodex
(velikost: 471 kB)
Reklamační řád
(velikost: 623 kB)
Vzor smlouvy o úvěru
(velikost: 506 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 21. 6. 2021