Půjčkomat

Rychlé půjčky online bez registru

Výše půjčky: 500 - 20 000 Kč
Splatnost: 5 - 31 dní
Úrok od: 10 % p.a.

Půjčkomat není v ČR již dostupný. Doporučujeme půjčky s podobnými parametry: Zaplo, Ferratum, Kamali. Nebo si můžete porovnat další nebankovní i bankovní půjčky, či krátkodobé půjčky zdarma.

Půjčkomat je ve světě rychlých nebankovních úvěrů poměrně známým pojmem, o úspěšnosti tohoto projektu svědčí i velmi vysoký počet klientů, který již přesáhl 750 000. Úvěrová společnost, která za tímto projektem stojí, se jmenuje Friendly Finance s.r.o. a jedná se o významnou finanční společnost, jež je součástí silné mezinárodní skupiny Friendly Finance Group. Půjčkomat je tedy naprosto seriózní a ověřený, kromě České republiky tato úvěrová nabídka úspěšně funguje také na Slovensku, Polsku nebo ve Španělsku.

Jednorázový úvěr od Půjčkomatu patří mezi klasické rychlé a krátkodobé nebankovní půjčky. Napoprvé můžete dostat maximálně 10 000 Kč, při opakovaných půjčkách se pak horní hranice zvyšuje až na 20 000 Kč. Doba splatnosti je podobná, jako u jiných krátkodobých úvěrů, maximum je zde 31 dní. Záleží jen na Vás, zda si nastavíte kratší dobu splatnosti a zaplatíte méně, nebo si zvolíte delší splatnost s vyšším poplatkem za půjčku. Výhodou je určitě možnost prodloužení a to klidně i opakovaně.

Půjčkomat se sjednává výhradně přes internet a díky svým podmínkám je dobře dostupný širokému spektru klientů, včetně těch, kteří u jiných úvěrových společností půjčku nezískali. Základní požadavky jsou věk nad 18 let, stálý příjem a bankovní účet, zároveň byste neměli mít dluh u žádné jiné instituce. K vyřízení půjčky nepotřebujete žádného ručitele, ani nemusíte zastavovat majetek – stačí si jen vyplnit formulář, odeslat ho online k posouzení a během několika minut se dozvíte výsledek. Pokud navíc máte účet u jedné z pěti bank, které Půjčkomat využívá, je i samotná výplata peněz na účet otázkou několika minut.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 500 Kč – 20000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 1 000 Kč
 • Úrok od: 10 %
 • Doba splatnosti: 5 - 31 dní
 • Peníze na účtu: 10 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: ano
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Jak už bylo řečeno, úvěry z Půjčkomatu se sjednávají vždy přes internet a to na webových stránkách www.pujckomat.cz. V případě, že byste si v průběhu vyplňování formuláře s něčím nevěděli rady, můžete využít i klientskou linku 236 04 04 04, poslat dotaz mailem na podpora@pujckomat.cz nebo vyplnit kontaktní formulář na webu. Z osobních dokladů si před vyplňováním připravte váš občanský průkaz a číslo bankovního účtu, jiné doklady nebo dokumenty potřebovat k vyřízení žádosti nebudete.

Přesný postup při internetové žádosti o půjčku z Půjčkomatu:

Žádost o úvěr z Půjčkomatu vám zabere jen několik minut, není nutné nikam telefonovat nebo hledat dokumenty. Na začátku si vyberete typ půjčky, o kterou máte zájem na stavíte si její parametry. Otevřete si tedy internetové stránky na adrese www.pujckomat.cz, kde hned na úvodní stránce uvidíte úvěrovou kalkulačku a záložky, vedoucí ke dvěma typům půjček – jednorázové, kterou se zabývá tato recenze a půjčce na splátky. Necháte si tedy otevřenou jednorázovou půjčku a nastavíte si její parametry – výši úvěru a dobu splatnosti. Oba tyto údaje se nastavují jednoduše pomocí posuvníků a výhodou je, že okamžitě na pravé straně uvidíte, kolik vás bude půjčka celkově stát a jak vysoká je u ní RPSN (roční procentní sazba nákladů). Jakmile budete s nastavením úvěru spokojení, potvrdíte jej kliknutím na tlačítko Zažádat o půjčku a můžete přejít k vyplňování formuláře. (obr. 1)

Žádost Půjčkomat - krok 1

V něm si nejdříve doplníte základní osobní informace (jméno, příjmení, datum narození a telefonní číslo) a nastavíte si údaje pro přihlášení na online účet u Půjčkomatu (vaši mailovou adresu a zvolíte si heslo, kterým se budete přihlašovat). Údaje potvrdíte kliknutím na tlačítko Pokračovat a přejdete tak k další části formuláře. (obr. 2)

Žádost Půjčkomat - krok 2

Na telefonní číslo, které jste zadali v předchozí kroku, vám přijde SMS zpráva s konfirmačním kódem. Ten zadáte do příslušného políčka formuláře a pak vyplníte další údaje – vaši korespondenční adresu, informace o zaměstnání, číslo a datum platnosti občanského průkazu, rodné číslo a číslo vašeho bankovního účtu. Pro jistotu si ještě zkontrolujte, zda máte vše vyplněno správně a pak údaje potvrdíte kliknutím na Pokračovat. (obr. 3)

Žádost Půjčkomat - krok 3

Vzápětí se vám na monitoru zobrazí podmínky smlouvy, smlouva o půjčce a rozhodčí smlouva. Dokumenty si raději v klidu pročtěte a pak jen potvrďte souhlas zaškrtnutím jednotlivých políček ve formuláři. Znovu klikněte na tlačítko Pokračovat a zbývá už jen poslední krok. (obr. 4)

Žádost Půjčkomat - krok 4

Na závěr se vám na monitoru zobrazí stručné shrnutí, další informace vám přijdou do Vaší mailové schránky. Formulář uzavřete kliknutím na tlačítko Dokončit. (obr. 5)

Žádost Půjčkomat - krok 5

Splácení půjčky od Půjčkomatu:

Půjčku je třeba uhradit nejpozději ke dni splatnosti, který máte ve smlouvě a to na účet společnosti Friendly Finance. Při odesílání platby nezapomeňte uvést váš variabilní symbol, aby mohla být správně přiřazena k vaší půjčce. Veškeré informace naleznete i ve vašem online účtu, včetně instrukcí pro ty, kteří by si termín splatnosti chtěli prodloužit.

Sazebník poplatků

Částka Splatnost RPSN Poplatek za půjčku Celkem k úhradě
1 000,00 Kč 7 dní 36744,10% 120,00 Kč 1 120,00 Kč
2 000,00 Kč 10 dní 16323,70% 300,00 Kč 2 300,00 Kč
3 000,00 Kč 14 dní 9224,30% 570,00 Kč 3 570,00 Kč
5 000,00 Kč 21 dní 3552,90% 1 150,00 Kč 6 150,00 Kč
7 000,00 Kč 28 dní 1913,30% 1 813,00 Kč 8 813,00 Kč
10 000,00 Kč 31 dní 1537,40% 2 680,00 Kč 12 680,00 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jak vysoké úvěry Půjčkomat nabízí? Je možní získat první půjčku zdarma?

Půjčkomat poskytuje rychlé nebankovní půjčky od 500 Kč až do 20 000 Kč, pro nové klienty je maximální výše půjčky 10 000 Kč. Bohužel, první půjčka zdarma u tohoto poskytovatele nabízena není.

Jaké doklady nebo dokumenty budu k vyřízení žádosti potřebovat?

Celý proces sjednání půjčky probíhá online přes internetové stránky, s čímž souvisí i to, že nemusíte hledat spoustu různých dokladů a dokumentů. Určitě ale budete potřebovat váš občanský průkaz – součástí internetové žádosti jsou mimo jiné i údaje z OP, jako je např. jeho číslo atd.

Je tato půjčka vhodná i pro důchodce?

Ano, důležité je, aby žadatel měl stálý, trvalý příjem, může tedy jít i o osoby pobírající důchod.

Mohu si půjčku sjednat i osobně? Má Půjčkomat nějaké kamenné pobočky?

Bohužel ne, Půjčkomat nemá žádné kamenné provozovny, kde by bylo možné si půjčku sjednat osobně. Vyřízení úvěru přes internet je ale velmi snadné, rychlé a pohodlné, pokud byste si ale přece jen nevěděli rady, můžete zavolat na linku 236 04 04 04, kde vám ochotně poradí.

Jak je to s případným prodloužením – nabízí Půjčkomat tuto možnost?

Ano, stejně jako u velké většiny ostatních úvěrových společností, tak i u Půjčkomatu je možnost prodloužit si termín splatnosti půjčky. O prodloužení si požádáte jednoduše z vašeho online účtu a navíc lze tuto možnost využít i opakovaně (samozřejmě vždy za poplatek).

U kterých bank má Půjčkomat svoje účty?

Aktuálně má Půjčkomat svoje účty hned u pěti předních bankovních institucí, konkrétně se jedná o Komerční banku, Českou spořitelnu, ČSOB, Fio banku a MONETA Money Bank (bývalá GE Money). Pokud tedy máte účet u některé z těchto bank, bude u vás výplata půjčky velmi rychlá, pokud máte účet jinde, bude převod trvat trochu déle.

Nejedná se zase o nějaký podvod? Už jsem jednou zbytečně naletěla.

V tomto případě určitě nemusíte mít strach, společnost Friendly Financem, která Půjčkomat provozuje, je jedním z předních poskytovatelů nebankovních půjček v ČR. Jedná se o naprosto spolehlivou, prověřenou a důvěryhodnou společnost, u níž žádné riziko podvodu nehrozí.Výsledné hodnocení

Půjčkomat patří mezi velmi oblíbené a žádané půjčky, ve své kategorii patří k nejznámějších úvěrovým nabídkám. V mnoha ohledech se Půjčkomat podobá řadě dalších rychlých půjček, výhodou je především jeho vysoká rychlost – ať už jde o bleskové posouzení žádosti nebo o okamžitou výplatu peněz na bankovní účet žadatele. K plusům tohoto úvěru patří např. věrnostní program, možnost opakovaného prodloužení, snadné vyřízení bez zbytečného papírování, dostupnost 365 dní v roce nebo absence skrytých poplatků. Naopak negativně hodnotíme vysoké množství zamítnutých žádostí a vysokou RPSN. Celkově ale patří Půjčkomat mezi profesionální, spolehlivé a ověřené půjčky, které doporučujeme především v situaci, kdy potřebujete opravdu rychlý úvěr a nemůžete si dovolit dlouho čekat.

RYCHLOST
100 %
SCHVALOVATELNOST
50 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 80 %

Zkušenosti

Martin
Martin
Web: http://pujcko.cz/pujckomat-pujcka/

Půjčkomat využívám již několik měsíců a jsem stále spokojený. Dle mě se jedná o jednu s nejserióznější nebankovek na trhu. Prozatím nemůžu říct křivého slova. Co je ve smlouvě to platí, žádná překvapení se nekonaly a nekonají. Když jsem byl v nouzi, vždy mi pomohli.

Rychlé informace

 • Velmi rychlá nebankovní půjčka s výplatou do 10 minut
 • Napoprvé si můžete půjčit až 10 000 Kč, stálí klienti mohou získat až 20 000 Kč
 • Úvěr je krátkodobý, doba splatnosti je do 31 dní
 • Výplata půjčky i splacení probíhá převodem na bankovní účet
 • Není nutné dokládat příjmy, nevadí ani záznam v registru dlužníků

Požadavky

 • Nabídka je určena pouze pro osoby starší 18 let
 • Žadatel musí mít trvalý příjem
 • Další podmínkou je české občanství
 • Musíte mít také platný občanský průkaz
 • Neobejdete se ani bez bankovního účtu

Rychlý kontakt

236 04 04 04
Friendly Finance s.r.o., Národní 23, Praha 1, 110 00

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8.00 – 21.00
Víkendy a Svátky 9.00 – 17.00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Blesková rychlost – peníze se posílají už do 10 minut od schválení žádosti
 • Pohodlné sjednání přes webové stránky
 • Žádné skryté poplatky – předem víte, kolik vás půjčka bude stát
 • Zajímavý věrnostní program pro stálé zákazníky
 • Nemusejí se dokládat příjmy
 • Úvěr mohou získat i cizinci, pokud mají občanství ČR
 • Půjčka je 100% spolehlivá a prověřená

Nevýhody půjčky

 • U některých bank může převod trvat trochu déle
 • Vysoké procento žádostí bývá zamítnuto
 • Půjčku lze vyplatit pouze převodem, v hotovosti ani složenkou ji získat nelze
 • Poměrně vysoká roční procentní sazba nákladů

Půjčkomat

Rychlé půjčky online bez registru Půjčkomat
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 622 klientů.

Dokumenty ke stažení

Úvěrová smlouva
(velikost: 46 kB)
Prezentace
(velikost: 601 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 12. 1. 2021