Novacredit

Půjčka na cokoliv s výhodnými podmínkami

Výše půjčky: 5 000 - 60 000 Kč
Splatnost: 3 – 12 měsíců
Úrok od: 6,9 % p.a.

Omlouváme se, ale bohužel o tuto půjčku momentálně není možné požádat. V této době nemáme vámi vybranou půjčku v naší online nabídce.

Vybrat si můžete ale jinou půjčku z našeho online srovnávače.

 

Většina nebankovních úvěrových společností se zaměřuje spíše na rizikové klienty, případně na zaměstnance, kteří hledají rychlou a dostupnou půjčku. Společnost Novacredit patří mezi poskytovatele, jenž svoje služby směřují na podnikatele, živnostníky a OSVČ – ti si mohou sjednat úvěr od 5 000 do 60 000 Kč se splatností až na jeden rok. Půjčka se sjednává online přes jednoduché webové stránky, k vyplnění žádosti jsou potřeba dva osobní doklady a číslo bankovního účtu. Výplata půjčky i její splácení probíhá formou standardního bezhotovostního převodu, půjčku mohou získat pouze ti podnikatelé, jenž mají vlastní bankovní účet. Novacredit nemá žádné skryté poplatky a neúčtuje si nic ani za vyřízení žádosti nebo vedení úvěrového účtu, půjčku navíc můžete kdykoliv splatit celou předčasně – sice za stejnou cenu, ale alespoň nemusíte platit žádnou pokutu. Na poli speciálních podnikatelských půjček je Novacredit jednou z mála českých společností – k těm dalším patří např. královéhradecký HK Investment, který sice půjčuje pouze s ručením nemovitostí, zato ale mnohem vyšší částky. Novacredit na své webové stránce nabízí i jednorázovou půjčku pro zaměstnance, která funguje na principu P2P půjček a je poskytována do 10 000 Kč na 25 dní (na webu je pod obchodním názvem unicredo).

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 5 000 Kč – 60000 Kč
 • Úrok od: 6,9 %
 • Doba splatnosti: 3 – 12 měsíců
 • Peníze na účtu: 30 minut
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ano
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty

Podnikatelská nebankovní půjčka Novacredit se sjednává přes internetové stránky, nemusíte tak nikam telefonovat ani jezdit. K vyřízení vaší žádosti o úvěr budete kromě internetu potřebovat také dva doklady totožnosti – občanský průkaz + druhý doklad s fotografií (např. cestovní pas nebo řidičský průkaz), dále si připravte číslo vašeho bankovního účtu.

Přesný postup při žádosti o půjčku Novacredit přes internet:

Pokud potřebujete s vyplněním formuláře poradit, máme pro vás kompletní návod, jak si žádost o nebankovní úvěr Novacredit podat. Nejdříve si musíte otevřít webové stránky na adrese www.novacredit.cz. Hned v úvodu stránky vedle sebe uvidíte dvě úvěrové kalkulačky, vás se bude týkat ta na pravé straně. V ní si pomocí dvou posuvníků nastavíte přesné parametry úvěru, o nějž máte zájem – konkrétně tedy výši půjčky a dobu splácení. Ihned se vám zobrazí výše měsíční splátky a jakmile budete mít úvěr nastavený, klikněte na tlačítko Potvrdit částku. (obr. 1)

Žádost NovaCredit - krok 1

Otevře se vám formulář, v jehož horní části uvidíte shrnutí vaší žádosti (parametry si ale můžete kdykoliv změnit v úvěrové kalkulačce) a pod ním pak vyplníte informace o vaší osobě. Nejdříve musíte doplnit základní osobní údaje – jméno, příjmení, rodné číslo, IČO (identifikační číslo osoby), číslo občanského průkazu a adresu vašeho bydliště. Pokud je vaše kontaktní adresa odlišná od trvalé, vyplňte i tu kontaktní. (obr. 2)

Žádost NovaCredit - krok 2

Pokud jste majitelem nějaké nemovitosti, nebo pokud máte vlastní motorové vozidlo, uvedete tyto údaje v další části formuláře. (obr. 3)

Žádost NovaCredit - krok 3

Na závěr ještě vyplníte kontaktní informace (vaši mailovou adresu a telefonní číslo na mobil), číslo bankovního účtu (pozor, musí se vždy jednat o váš účet, půjčku nelze poslat na účet jiné osoby) a odkliknete souhlas s podmínkami smlouvy a s nakládáním s osobními údaji. Vyplněný formulář pak odešlete ke zpracování kliknutím na tlačítko Odeslat žádost. (obr. 4)

Žádost NovaCredit - krok 4

Ihned po odeslání dojde k vaší registraci a mailem vám budou odeslány přihlašovací údaje. S nimi se poté přihlásíte do klientské zóny, kde dokončíte vaši žádost o půjčku. (obr. 5)

Žádost NovaCredit - krok 5

Aby vám mohla být půjčka schválena, musíte ještě provést ověření vaší identity a bankovního účtu. K ověření je třeba doložit dva osobní doklady s fotografií – občanský průkaz a k němu např. cestovní pas nebo řidičský průkaz, dále je třeba uhradit ověřovací poplatek (ve výši 1 Kč) na účet č. 3746176399/0800.

Pak už nebude nic bránit tomu, aby vaše žádost mohla být posouzena a v případě schválení peníze odeslány na váš bankovní účet. Rychlost převodu závisí na tom, u kterého bankovního ústavu máte vedený běžný účet – Novacredit jej má u České spořitelny, takže u klientů této banky je převod nejrychlejší. U ostatních bank pak musíte počítat s jedním nebo dvěma pracovními dny.

Kompletní tabulky splátek se všemi nabízenými kombinacemi výše půjčky a její splatnosti jsou k dispozici na webu společnosti Novacredit pod odkazem Obchodní podmínky (najdete jej na konci formuláře se žádostí). Ceny uvedené v tabulce jsou konečné, žádné další poplatky už u tohoto úvěru účtované nejsou.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Měsíční splátka Roční úroková míra Celkem zaplatíte
5 000 Kč 3 měsíce 2 436 Kč 260 % 7 308 Kč
10 000 Kč 3 měsíce 4 872 Kč 260 % 14 616 Kč
15 000 Kč 6 měsíců 4 418 Kč 230 % 26 508 Kč
20 000 Kč 6 měsíců 5 890 Kč 230 % 35 340 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Pro koho je tato půjčka určená? Mohou ji získat i zaměstnanci?

Půjčka Novacredit je určená pouze pro OSVČ (osoby samostatně výdělečně činné), živnostníky a podnikatele. Zaměstnanci ji získat nemohou, pro ně je na stránkách půjčky Novacredit určený jiný typ úvěru – jednorázová půjčka Unicredo.

Pokud bych neměl na splacení, dá se termín splatnosti nějak prodloužit?

Bohužel ne, půjčku Novacredit nelze prodloužit. Splatit ji musíte v řádném termínu dle úvěrové smlouvy.

Dá se půjčka vyplatit i jinak než převodem – například v hotovosti nebo složenkou?

Ne, půjčka se proplácí výhradně bezhotovostním bankovním převodem na účet žadatele. S tím souvisí i povinnost mít vlastní bankovní účet – bez něj vám žádost nebude schválena.

Jak dlouho bude v případě schválení trvat, než budu mít peníze na účtu?

Jakmile bude vaše žádost o půjčku schválena, budou peníze ihned odeslány na váš bankovní účet. Délka převodu pak závisí mimo jiné i na tom, u které banky máte vedeny účet. Novacredit má momentálně účet pouze u České spořitelny, takže na účty v této bance je převod rychlejší, majitelé účtů u jiných bank mohou čekat trochu déle, obvykle maximálně jeden nebo dva pracovní dny.

Je možné zaplatit tento úvěr předčasně? Vyjde mě potom půjčka levněji?

Ano, půjčku můžete kdykoliv splatit předčasně, žádné sankce vám za to nehrozí. Na druhou stranu vás ale půjčka vyjde na stejnou cenu, jako kdybyste ji splatili v řádném termínu – poplatek zůstane stále stejný.

Proč musím nejdříve uhradit poplatek? Nejedná se o nějaký podvod?

Uhrazení ověřovacího poplatku je standardním postupem, který používá i mnoho jiných úvěrových společností. Poplatek je pouze v symbolické výši jedné koruny a jeho účelem je čistě ověření, za má žadatel o půjčku vlastní bankovní účet. O žádný podvod tedy nejde, zaplatit předem musíte pouze jedinou korunu.Výsledné hodnocení

Nebankovní půjčka Novacredit od stejnojmenného poskytovatele je jedním z mála nebankovních úvěrů, určených jen pro podnikatele. Výhodou tohoto úvěrového produktu je zejména pohodlné a rychlé sjednání přes webové stránky, možnost předčasného splacení bez sankcí nebo skutečnost, že půjčka není vázaná na žádný konkrétní účel. Plusem jsou i přehledné a jasně dané podmínky bez jakýchkoliv skrytých poplatků, půjčka je navíc naprosto bezpečná, spolehlivá a důvěryhodná. Na druhou stranu má ale Novacredit i řadu nevýhod. Patří mezi ně především vysoké úroky, kvůli nimž patří půjčka spíše k těm dražším, dále pak trochu pomalejší vyřízení žádostí a v neposlední řadě také nemožnost nechat si úvěr prodloužit. Ani schvalovatelnost zde není moc vysoká, hodně zájemců tak zůstane zklamaných. Za podání žádosti ale (kromě korunového poplatku) nic nedáte, takže vyplněním formuláře nemáte co ztratit. Úvěr od společnosti Novacredit se dá doporučit spíše těm podnikatelům, kteří už neuspěli u bank nebo jiných úvěrových společností a nutně potřebují získat alespoň menší půjčku maximálně na rok.

RYCHLOST
50 %
SCHVALOVATELNOST
40 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 60 %

Zkušenosti

Milan.
Milan.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Novacredit/zkusenosti#m

V poslední době se mi v podnikání tolik nedařilo a tak jsem hledal nějakou menší půjčku, díky níž bych mohl překlenout těžší období. Půjček specializovaných na podnikatele není zas tolik, nakonec jsem si ale vybral – zaujala mě nebankovní půjčka Novacredit. Vyplnil jsem si tedy žádost na internetu a naštěstí mi byl úvěr schválen. Jsem moc rád, že to dopadlo dobře a že jsem zvolil právě tuto společnost – několik známých má s jinými úvěrovými poskytovateli nedobré zkušenosti. Já mohu půjčky Novacredit rozhodně doporučit.

Pavel.
Pavel.
Web: http://bahesa.cz/nova-credit-pujcka-recenze/

Tuhle pujcku mohu jedine doporucit.zadne skryte poplatky a fer jednani.vse funguje 100% online.davam palec nahoru:-).

Rychlé informace

 • Nebankovní půjčky pro živnostníky, podnikatele a OSVČ
 • Úvěrový rámec je od 5 000 Kč až do 60 000 Kč (s přesností na 5 000 Kč)
 • Splácení úvěru si lze nastavit na dobu od 3 do 12 měsíců (s přesností na 3 měsíce)
 • Půjčka se sjednává jedině online prostřednictvím formuláře na www.novacredit.cz
 • Splácení probíhá vždy jednou za měsíc, převodem na účet společnosti Novacredit

Požadavky

 • Půjčka je určená pouze pro osoby starší 18 let, které jsou způsobilé k právním úkonům
 • Získat ji mohou výhradně podnikatelé, živnostníci a osoby samostatně výdělečně činné
 • Žadatel o půjčku musí mít vlastní bankovní účet, vedený na své jméno
 • K vyřízení úvěru budete potřebovat také občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
 • Žádost si musíte podat online, půjčku nelze získat po telefonu nebo na pobočce

Rychlý kontakt

+420 775 066 168
NOVA CREDIT s.r.o., Truhlářská 1108/3, 110 00 Praha 1-Nové Město

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08:30 – 17:00
Víkendy a Svátky Pouze příjem žádostí

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Jednoduché a pohodlné sjednání přes webové stránky
 • Možnost předčasného splacení bez jakékoliv pokuty
 • I u malých částek si můžete splácení rozložit na celý rok
 • Žádné skryté poplatky ani poplatky předem (vyjma korunového ověřovacího poplatku)
 • Úvěr není účelový, takže peníze můžete použít na cokoliv

Nevýhody půjčky

 • Půjčka je docela drahá, úroky jsou příliš vysoké
 • Webové stránky obsahují jen minimum informací
 • Není možné splatnost úvěru prodloužit a to ani za poplatek
 • Výplata může trvat trochu déle, poskytovatel má účet pouze u České spořitelny

Novacredit

Půjčka na cokoliv s výhodnými podmínkami Novacredit
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 5122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Obchodní podmínky
(velikost: 421 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 13. 5. 2021