Ninja půjčka

Agregátor půjček do 10 000 Kč

Výše půjčky: 1 000 - 10 000 Kč
Splatnost: 7 - 45 dní
Úrok od: 34 % p.a.

Ninja půjčka je jedním z nejnovějších internetových agregátorů úvěrových nabídek v České republice. Ninja půjčka nabízí úvěry z nebankovního i bankovního sektoru a spolupracuje s celou řadou předních úvěrových společností. Díky tomu tak máte velmi vysokou šanci, že vaše žádost bude schválena. Jedná se o typického zástupce tzv. mikropůjček nebo půjček do výplaty. Půjčka má pouze krátkou dobu splatnosti a týká se pouze malých částek (do 10 000 Kč). Ninja půjčka je tak další zajímavou alternativou pro ty, kteří potřebují jen pár tisíc na krátkou dobu a důležitá je pro ně zejména rychlost vyřízení žádosti.

Důležitou výhodou Ninja půjčky je její dostupnost. Kromě toho, že její sjednání je velmi jednoduché a pohodlné – žadatel si vše vyřídí přes internetové stránky, jsou navíc podmínky úvěru velmi mírné a díky tomu má šanci na schválení žádosti téměř každý. Půjčku tak mohou získat důchodci, studenti, maminky na mateřské, zaměstnanci, živnostníci, ale i lidé, jenž nemohou doložit své příjmy, osoby se záznamem v registru dlužníků nebo ti, kteří mají exekuci na plat nebo majetek. Úvěr je samozřejmě neúčelový, takže peníze můžete využít na cokoliv budete chtít.

Ninja půjčka sice patří mezi zbrusu nové úvěrové produkty, i za krátkou dobu už si ale získala oblibu u mnoha lidí z celé ČR. Jedná se o prověřenou a důvěryhodnou nabídku a i vzhledem k tomu, že se zde neplatí žádné poplatky předem, není důvod mít strach, že by šlo o podvod. Naopak, díky výhodným podmínkám a rychlému vyplacení se v tuto chvíli jedná o jednu z nejlepších rychlých půjček na českém trhu.

První půjčka zdarma

Půjčka pro nové klienty zdarma

Chci využít akci

Rychlé informace

 • Typ půjčky: bankovní i nebankovní
 • Půjčka: 1 000 Kč – 10000 Kč
 • Úrok od: 34 %
 • Doba splatnosti: 7 - 45 dní
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: ano
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ano
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Ninja půjčku si můžete – stejně jako spoustu jiných rychlých úvěrů – sjednat pouze přes internet, kde si vyplníte rychlou žádost. Podání žádosti je sice velmi snadné, máme pro vás ale pro jistotu i přesný návod, jak při něm postupovat.

Přesný postup při žádosti o Ninja půjčku přes internet:

Nejdříve ze všeho si do adresního řádku vašeho webového prohlížeče zadejte adresu www.ninjapujcka.cz. Jakmile se vám stránka otevře, uvidíte všechny informace včetně formuláře se žádostí přehledně na jedné stránce. Žádost o půjčku je naprosto nezávazná, takže to, že ji vyplníte, ještě neznamená, že jste povinni si úvěr vzít. Přesuňte se tedy k formuláři a pustíme se do prvního kroku.

Tím je nastavení parametrů vaší půjčky a doplnění základních údajů o vaší osobě. Výši úvěru si velmi snadno nastavíte pomocí posuvníku, s tím, že výše půjčky se musí pohybovat v rozmezí 1 000 až 10 000 Kč. Dále je třeba vyplnit pár základních osobních informací. Jedná se o vaše křestní jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mailovou adresu a rodné číslo. V další části formuláře musíte doplnit vaši adresu bydliště (ulici, číslo popisné, město a poštovní směrovací číslo). Pro jistotu si pak ještě jednou v klidu zkontrolujte, zda máte všechny údaje správně vyplněny (zvláště pak telefonní číslo, protože na něj Vám bude zástupce Sumo půjčky volat) a informace potvrďte kliknutím na tlačítko Odeslat žádost. (obr. 1)

Žádost Ninja půjčka - krok 1

Po odeslání žádosti vám poskytovatel poděkuje (obr. 2) a vy už budete čekat jen na to, až se vám ozve pracovník Ninja půjčky, který s vámi probere další podrobnosti ohledně vaší žádosti, řekne vám, zda byla schválena či zamítnuta, sdělí vám přesné informace o poplatcích a zodpoví případné dotazy. Peníze vám pak budou odeslány na váš bankovní účet uvedený v žádosti a to ihned po schválení – rychlost připsání peněz na účet pak závisí jen na tom, u kterého bankovního ústavu máte vedený účet.

Žádost Ninja půjčka - krok 2

Sazebník poplatků:

Aktuální sazebník poplatků pro Ninja půjčku není k dispozici, nicméně po vyplnění nezávazné žádosti se aktuální podmínky dozvíte. Žádost vás rozhodně k ničemu nezavazuje, takže pokud vám úvěrové podmínky nebudou vyhovovat, půjčku si samozřejmě brát nemusíte. Žádné poplatky předem se u Ninja půjčky nikdy neúčtují, vše je naprosto férové a transparentní. V případě, že budete mít jakékoli dotazy nebo připomínky k tomuto úvěrovému produktu, můžete se na jeho provozovatele obrátit i prostřednictvím elektronické pošty – stačí napsat e-mail na adresu poradce@ninjapujcka.cz.

Sazebník poplatků

Půjčka pro nové klienty ZDARMA!

Výše půjčky Doba splatnosti Celkový poplatek Celkem zaplatíte
5 500,00 Kč 31 dní 1 870 Kč 7 370 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Mohu si půjčku sjednat i jinak než přes internet – např. po telefonu nebo osobně na pobočce?

Bohužel, Ninja půjčku lze sjednat pouze prostřednictvím webových stránek. Je to ale velmi rychlé, snadné a samozřejmě 100% bezpečné – nemusíte mít žádné obavy, že by vaše údaje byly jakkoliv zneužity.

Je možné peníze poslat i poštovní poukázkou? Bohužel nemám bankovní účet.

Ne, výplaty půjčky je možná výhradně bezhotovostním bankovním převodem. Jiné formy výplaty v tuto chvíli nejsou možné, takže bez bankovního účtu nelze úvěr poskytnout.

Jsem v důchodě a letos mi bylo 68 let. Mám reálnou šanci, že mi bude žádost schválena?

Určitě ano, Ninja půjčka je určená všem zájemcům od 18 do 70 let a běžně ji dostávají i důchodci. Rozhodně si žádost podejte, šance na schválení je velmi vysoká, až 90 procent žadatelů úvěr dostane.

Potřeboval bych půjčit mnohem vyšší částku než 10 000 Kč. Poskytujete i vyšší úvěry?

Bohužel ne, jedná se pouze o tzv. mikropůjčku a 10 000 Kč je v případě Ninja půjčky maximum. Můžete ale zkusit alternativu, kterou je Sumo půjčka – tam je maximální výše úvěru až 1 000 000 Kč a i doba splatnosti úvěru je mnohem vyšší.

Jak dlouho budu čekat, než mi budou peníze připsány na můj účet?

Záleží na tom u jaké banky máte vedený váš běžný účet. V některých případech jsou peníze připsány již během několika minut, v ostatních případech pak nejpozději do 24 hodin od okamžiku schválení žádosti.

Je Ninja půjčka vhodná i pro matky na mateřské? Nebo je nutný příjem ze zaměstnaní?

Ano, půjčka je určená i pro maminky na mateřské dovolené, které ji mohou bez problémů dostat. Stejně tak i studenti, důchodci, lidé s vysokými dluhy, ti, co nemohou doložit příjmy atd. Ninja půjčka je vhodná skoro pro každého, komu je mezi 18 až 70 roky, má české občanství a platný bankovní účet.Výsledné hodnocení

Konkurence na trhu rychlých půjček do výplaty se neustále zostřuje, Ninja půjčka je ale každopádně silným konkurentem i pro zavedené hráče. Velkými přednostmi této nabídky je především rychlost zpracování a výplaty, kdy peníze můžete mít na účtě už během několika málo minut. Významným plusem je také nadstandardní schvalovatelnost – šance na to, že vám bude žádost o úvěr schválena, je 90 procent, což je mnohem více, než u řady jiných nebankovních půjček. Společnost, jež Ninja půjčku poskytuje, navíc patří mezi solidní a prověřené nebankovní instituce, takže ani obavy z toho, že by šlo o podvodné půjčky, nejsou na místě. Pochvalu zaslouží i jednoduché a velmi přehledné internetové stránky, na kterých se snadno zorientujete a i žádost o půjčku je rychlá, přehledná a vyplnění vám zabere maximálně pár minut. Ninja půjčku tedy určitě doporučujeme všem, kteří mají zájem o malou a rychlou půjčku s krátkou dobou splatnosti.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
90 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 90 %

Zkušenosti

Ota
Ota

Nedávno se mi stalo, že jsem zapomněl zaplatit složenku. Platba se stala urgentní a já musel zaplatit hned. Zároveň to však bylo krátce před výplatou, takže jsem neměl dostatek peněz. Chtěl jsem si půjčit, ale banky mi nabídly půjčku v řádech tisícikorun s dlouhou splatnosti. Nechtěl jsem se zadlužovat na dlouhou dobu. Nakonec jsem našel Ninja Půjčku. Vše bylo rychle vyřízené a do 15 dnů jsem peníze splatil. Vše proběhlo v pořádku.

Rychlé informace

 • Rychlá bankovní i nebankovní půjčka pro každého
 • Můžete si půjčit max. 10 000 Kč na měsíc
 • Půjčku si velmi snadno a rychlé vyřídíte přes webové stránky
 • Blesková výplata peněz na váš bankovní účet

Požadavky

 • Musí vám být minimálně 18 a maximálně 70 let
 • Musíte být občanem ČR a mít zde trvalé bydliště
 • Musíte mít telefon a mailovou schránku
 • Musíte mít vlastní bankovní účet (půjčka se vyplácí pouze převodem)
 • Musíte si vyplnit kompletní žádost na internetu

Rychlý kontakt


Elephant Orchestra, s.r.o., Rohanské nábř. 29, 186 00 Praha 8-Rohanský ostrov

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 - 18:00
Víkendy a Svátky 8:00 - 16:00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Rychlost vyřízení (peníze můžete mít na účtě už během několika minut)
 • Vysoká šance na schválení – až 90 % žadatelů půjčku skutečně dostane
 • Pohodlné sjednání z domova online prostřednictvím internetových stránek
 • Nemusíte mít žádného ručitele ani dávat cokoliv do zástavy
 • Žádné poplatky předem ani skryté poplatky, jednoduché a přehledné úvěrové podmínky
 • Půjčka je vhodná i pro studenty, maminky na mateřské dovolené nebo důchodce

Nevýhody půjčky

 • Jedná se pouze o malé půjčky do 10 000 Kč
 • Maximální doba splácení je pouhých 45 dní
 • Abyste půjčku mohli získat, musíte mít bankovní účet (složenkou poslat peníze nelze)
 • Půjčka je pouze pro české občany, cizí státní příslušníci ji dostat nemohou

Ninja půjčka

Agregátor půjček do 10 000 Kč Ninja půjčka
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Prezentace
(velikost: 545 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 8. 12. 2020