Minutová půjčka

Bankovní půjčka až 800 000 Kč od 6,7 %

Výše půjčky: 5 000 - 800 000 Kč
Splatnost: 3 – 120 měsíců
Úrok od: 6,7 % p.a.

Minutová půjčka představuje rychlý bezúčelový úvěr od oblíbené Equa bank. V řádu několika minut od schválení žádosti o půjčku můžete získat až 800 000 Kč na libovolné využití se splatností od 3 měsíců až do 10 let. Velkým lákadlem je také nízká úroková sazba, která začíná již na 6,7 %.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: bankovní
 • Půjčka: 5 000 Kč – 800000 Kč
 • Úrok od: 6,7 %
 • Doba splatnosti: 3 – 120 měsíců
 • Peníze na účtu: 3 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Minutová půjčka představuje rychlý bezúčelový úvěr od oblíbené bankovní instituce Equa bank. V řádu několika minut od schválení žádosti o půjčku můžete získat až 800 000 Kč na libovolné využití se splatností od 3 měsíců až do 10 let. Velkým lákadlem je také nízká úroková sazba, která začíná již na 6,7 % p.a.

Velkým plusem Minutové půjčky je poměrně široký úvěrový rámec, který začíná už na 5 000 Kč – úvěr je tak zajímavý i pro ty, kterým stačí pouze malá částka a nechtějí si půjčovat zbytečně mnoho. Stejně tak může potěšit i doba splatnosti, která začíná už na třech měsících a maximem je 10 let – každý si tak díky tomu může výši splátek upravit podle potřeby. Za zmínku stojí i možnost nastavit si den, ke kterému budete každý měsíc půjčku splácet a také možnost změnit v případě potřeby tento den v internetovém bankovnictví.

Sympatickou vlastností Minutové půjčky je také absence poplatků – neplatí se za sjednání půjčky, vedení úvěrového účtu ani za jiné úkony. Zdarma je také možnost změny výše splátky do pár minut podle vaší momentální situace.

Naopak ti, co mají negativní záznam v registru, exekuci apod. půjčku získat nemohou, to ale platí u veškerých ostatních bankovních půjček.

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Žádost si můžete podat třemi způsoby – telefonicky, osobně na pobočce banky nebo přes internet. V případě, že si chcete půjčku sjednat po telefonu, musíte zavolat na klientské centrum Equa bank, které má číslo 222 010 222. Jeho provozní doba je denně od 8 do 20 hodin, můžete tak klidně volat i o víkendech.

Jestliže si chcete žádost podat osobně, můžete navštívit kteroukoli pobočku Equa bank, kde s vámi žádost o úvěr sepíšou. Kompletní seznam všech poboček najdete na webových stránkách banky v sekci kontaktů.

Nejsnadnější je ale sjednání půjčky přes internet – můžete si vše vyřídit z pohodlí domova a k vyplnění formuláře budete potřebovat jen platný občanský průkaz. Jaký je přesný postup při podání žádosti o Minutovou půjčku online?

Přesný postup při žádosti o Minutovou půjčku přes internet:

Nejdříve si ve svém prohlížeči musíte otevřít webové stránky banky na adrese www.equabank.cz. V horním menu kliknete na odkaz Půjčky a z nabídky vyberete produkt Minutová půjčka. Na další stránce kliknete na odkaz Spočítat splátky a v novém panelu se vám otevře formulář se žádostí. Ten se skládá z celkem šesti kroků, na které se nyní podíváme blíže.

Prvním krokem je nastavení výše půjčky a doby splácení – nastavení se provádí jednoduše pomocí dvou posuvníků, zároveň se vám ihned zobrazí výše měsíční splátky. Ta je ale pouze informativní, přesnou výši splátky a úroků se dozvíte až po potvrzení žádosti. Kliknete na Požádat a následuje další krok. (obr. 1)

Žádost Equa bank minutová půjčka - krok 1

Následně vyplníte své telefonní číslo pro ověření, zda jste již klientem Equa bank či nikoliv. (obr. 2)

Žádost Equa bank minutová půjčka - krok 2

Ve druhé části formuláře musíte vyplnit vaše kontaktní údaje – jméno, příjmení, rodné číslo, telefonní číslo a mailovou adresu. Odkliknete souhlas se zpracováním osobních údajů a můžete přejít na další krok. (obr. 3)

Žádost Equa bank minutová půjčka - krok 3

V něm je třeba vyplnit vaše osobní údaje – např. občanství nebo místo narození, dále pak dosažené vzdělání, rodinný stav, počet osob v domácnosti nebo povolání. Kliknete na Pokračovat a už zbývá jen pár minut k posouzení žádosti. (obr. 4)

Žádost Equa bank minutová půjčka - krok 4

V následující části formuláře už budete potřebovat váš občanský průkaz. Nejdříve vyplníte vaši trvalou adresu (případně i korespondenční, pokud je jiná) a pak musíte vyplnit údaje z vašeho občanského průkazu – jeho číslo, datum vydání, platnost atd. (obr. 5)

Žádost Equa bank minutová půjčka - krok 5

Předposledním krokem, který vás dělí od podání žádosti, jsou informace o vašich příjmech a výdajích. Pak už následuje jen závěrečné shrnutí, kde si vyplněné údaje zkontrolujete, odkliknete souhlas s podmínkami a vložíte autorizační kód, který vám přišel v SMS zprávě na váš telefon. (obr. 6)

Žádost Equa bank minutová půjčka - krok 6

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
80 000 Kč 48 měsíců 9.9 % 2 026 Kč
200 000 Kč 72 měsíců 6.4 % 3 449 Kč
500 000 Kč 120 měsíců 8.4 % 6 173 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jakým způsobem si mohu o Minutovou půjčku požádat?

Jsou hned tři možnosti, jak i o Minutovou půjčku od Equa bank zažádat. Tou první je online žádost prostřednictvím webových stránek banky, druhou pak vyřízení po telefonu na lince klientského centra. Třetí variantou je pak navštívit kteroukoli pobočku Equa bank, kde s vámi žádost projednají přímo na místě.

Jak dlouho trvá výplata půjčky na účet?

Záleží na způsobu sjednání, ale výplata je vždy velmi rychlá. U stávajících klientů, kteří již mají u banky účet, to může být několika minut – půjčka se dá vyřídit snadno přes internetové bankovnictví. V případě, že si úvěr sjednáte na pobočce, budou vám peníze připsány na účet ihned po podpisu smlouvy.

Úroková sazba 6,7 % p.a. ročně platí pro všechny, nebo jen u některých půjček?

Jedná se o nejnižší úrokovou sazbu, kterou Equa bank u Minutové půjčky nabízí - konkrétní podmínky se tedy mohou v jednotlivých případech lišit, přesná sazba závisí na více okolnostech. Nicméně po podpisu smlouvy je sazba fixní a úroky vám zůstanou stále stejné po celou dobu splácení půjčky.

Jsou účtovány nějaké poplatky za vedení účtu?

Ne, vůbec žádné – Equa bank si u Minutové půjčky neúčtuje žádné poplatky ani za vedení účtu nebo sjednání úvěru. Žádných sankcí nebo pokut se tak nemusíte obávat.

Mám dostatečný příjem, ale bohužel mám záznam v registru dlužníků. Mám šanci půjčku získat?

U bankovních půjček jsou registry dlužníků vždy kontrolovány a jinak tomu není ani u Minutové půjčky. Pokud Equa bank zjistí, že máte NEGATIVNÍ záznam v registru dlužníků, úvěr získat nemůžete. Pak je jedinou možností obrátit se na některého z nebankovních poskytovatelů, který do registrů nenahlíží.

Dá se k půjčce sjednat i nějaké pojištění schopnosti splácet?

Ano, spolu s úvěrem si můžete rovnou sjednat i výhodné pojištění k půjčce, které je nabízeno ve dvou variantách – první pojistný balíček nabízí krytí pro případy smrti nebo trvalé invalidity, druhý balíček vás navíc kryje v i případě nedobrovolné ztráty zaměstnání nebo dlouhodobé pracovní neschopnosti.

Proč bych si měl z bankovních úvěrů vybrat zrovna Minutovou půjčku?

Výhod Minutové půjčky od Equa bank je spousta, k těm nejvýraznějším patří zejména velmi nízké úrokové sazby, absence poplatků, možnost nastavit si výši splátek podle potřeby, rychlé sjednání a výplata půjčky nebo možnost změny dne, ke kterému půjčku pravidelně splácíte. Minutová půjčka se rozhodně vyplatí – v současné době se jedná o jeden z nejvýhodnějších úvěrů v ČR.Výsledné hodnocení

Celkově hodnotíme Minutovou půjčku velmi pozitivně, pochvalu si zaslouží jak nízké úrokové sazby, tak i fakt, že banky svým klientům neúčtuje nesmyslné poplatky. Půjčka je rozhodně jednou z nejvýhodnějších na českém finančním trhu a je dobrou alternativou pro všechny, kteří splňují přísná bankovní kritéria – nemají záznam v registru dlužníků, mohou doložit příjmy a není na ně vedena žádná exekuce nebo insolvence. Velmi dobrá je i rychlost posouzení žádosti a také výplata peněz na účet – vše je velmi rychlé, bez zbytečného zdržování. Nevýhodou je nižší schvalovatelnost půjčky, poměrně vysoké procento žadatelů ji má zamítnutou. Celkově je ale Minutová půjčka jedním z nejlevnějších bankovních úvěrů v Česku a rozhodně stojí za doporučení.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
40 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 77 %

Zkušenosti

Martina
Martina
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Equa-bank/zkusenosti

Splácela jsem půjčku od jedné větší banky, ale měsíční poplatky byly příliš vysoké. Proto jsem velmi uvítala nabídku Equa bank na refinancování mojí stávající půjčky a to za mnohem výhodnějších podmínek. Tuto možnost jsem využila a nyní tak splácím méně před tím a přitom se stejnou dobou splatnosti. Minutová půjčka od Equa bank je opravdu skvělou příležitostí jak ušetřit pro všechny, kdo u své stávající půjčky platí příliš mnoho.

Pavel
Pavel
Web: http://www.penize.cz/spotrebitelske-uvery/260267-equa-bank-a-s-minutova-pujcka

S Minutovou půjčkou od Equa bank jsem velmi spokojen. Za posledních deset let jsem využil služeb několika silných a zavedených bankovních institucí a s čistým svědomím si troufám říci, že právě s Minutovou půjčkou jsem zatím dost možná nejspokojenější.

Rychlé informace

 • Výhodný bezúčelový úvěr prakticky pro každého
 • Splácení až po dobu 10 let
 • Úrok začíná již na 6,7 % p.a.
 • RPSN potom na 6,9 %

Požadavky

 • Je určena pouze pro plnoleté (pro osoby starší 18 let)
 • K vyřízení žádosti je nutný platný doklad totožnosti (občanský průkaz)
 • Musíte uvést výši vašich současných příjmů
 • Nesmíte mít žádné negativní záznamy v registrech dlužníků (SOLUS apod.)

Rychlý kontakt

412 440 000
Raiffeisenbank a. s., Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 - 20:00
Víkendy a Svátky 8:00 - 20:00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Půjčku si lze sjednat i přes internet - během několika minut bude žádost vyhodnocena
 • Každý klient si může sám nastavit výši splátky podle jeho přání a měnit ji kdykoliv a bez poplatků
 • Datum, ke kterému se půjčka splácí, si lze kdykoliv zdarma změnit
 • Půjčka je bezúčelová a nepotřebujete k ní žádného ručitele ani zástavu majetku
 • K Minutové půjčce získáte i běžný účet u Equa bank, u nějž se neplatí žádné poplatky
 • Spolu s půjčkou si můžete sjednat i výhodné pojištění schopnosti splácet

Nevýhody půjčky

 • Zájemce o půjčku musí mít běžný účet u Equa bank
 • Podpis smlouvy na pobočce
 • Půjčka není určena pro osoby bez příjmu či s exekucí

Minutová půjčka

Bankovní půjčka až 800 000 Kč od 6,7 % Minutová půjčka
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 5122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Potvrzení o příjmu
(velikost: 77 kB)
Zpracování osobních údajů
(velikost: 240 kB)
Všeobecné obchodní podmínky
(velikost: 322 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 3. 11. 2022