Hello půjčka

Bankovní půjčka s rychlou výplatou

Výše půjčky: 20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost: 6 – 120 měsíců
Úrok od: 5,39 % p.a.

Hello bank patří k nejmladším českým bankovním ústavům a na našem trhu se objevila teprve v roce 2017, kdy vznikla přeměnou ze společnosti Cetelem, jež byla jedním z lídrů na trhu nebankovních půjček a nákupů na splátky. Hello bank už je ale klasickou bankou, která nabízí běžné účty, platební karty (debetní i kreditní), půjčky nebo pojistné produkty. Oblíbené nákupy na splátky ale v její nabídce zůstaly zachovány i nadále.

Půjčky poskytuje Hello bank v několika podobách, jednak neúčelovou, dále pak účelovou na auto a v neposlední řadě také konsolidaci úvěrů. V této recenzi se podrobněji věnujeme základní neúčelové Hello půjčce, kterou lze použít na cokoliv a dá se sjednat online, po telefonu i osobně v pobočce banky.

Protože Hello bank má pobočky zatím jen tři, většina lidí asi upřednostní internetové sjednání úvěru. To naštěstí není nijak složité a zabere obvykle jen pár minut času. Do formuláře se musejí uvést některé osobní, kontaktní a finanční údaje, zároveň je třeba mít připraveny dva doklady totožnosti a doklad o příjmech (nebo výpis z účtu). V případě schválení půjčky pak dostanete peníze na účet, nemělo by to trvat déle než 24 hodin od okamžiku podpisu úvěrové smlouvy.

Hello půjčka je atraktivní zejména díky svým nízkým úrokům, absenci řady poplatků, jednoduchému sjednání přes internet a mnoha dalším výhodám (např. možnost bezproblémového předčasného splacení, možnost sjednat si k úvěru pojištění atd.). Získat ji nemůže každý, kromě toho, že klient musí mít minimálně 18 let a pravidelný příjem, nesmí být v insolvenci, exekuci ani s negativním záznamem v registru dlužníků. Ručení zde ale není potřeba, rozhodující je zejména výše příjmů a úvěryschopnost žadatele. Kompletní informace o této bankovní půjčce naleznete na webových stránkách banky na adrese www.hellobank.cz.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Bankovní
 • Půjčka: 20 000 Kč – 1000000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 1 000 000 Kč
 • Úrok od: 5,39 %
 • Doba splatnosti: 6 – 120 měsíců
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: převodem na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Nejdříve se rozhodněte, jakým způsobem si o Hello půjčku požádáte – můžete tak učinit jednoduše přes internet, dále pak po telefonu a nebo na pobočce banky (pouze Praha, Brno a Ostrava). Pak si nachystejte dva osobní doklady (z toho jeden musí být občanský průkaz) a výpis z vašeho běžného účtu (případně doklad o vašich příjmech). Jste-li už klientem Hello bank, může vám stačit pouze občanka. Ještě je třeba dodat, že při žádosti online budete muset doklady ofotit, abyste je mohli nahrát do formuláře se žádostí.

Přesný postup při internetové žádosti o půjčku od Hello bank: 

Postup při online žádosti o Hello půjčku je následující: Nejdříve si ve svém prohlížeči otevřete webové stránky na adrese www.hellobank.cz. V horním menu zvolte položku Půjčky a nechte vybranou možnost Hello půjčka. (obr. 1)

Žádost Hello půjčka - krok 1

Pak si nastavte parametry úvěru – tedy jeho požadovanou výši a také délku splatnosti. Na tomto základě se vám ihned zobrazí výše měsíční splátky, úrok, RPSN a celková částka ke splacení. (obr. 2)

Žádost Hello půjčka - krok 2

Pak kliknete na Zažádat o půjčku online a otevře se vám formulář, složený z celkem čtyř částí. V té první musíte uvést vaše kontaktní údaje – jméno, příjmení, státní příslušnost, rodné číslo, číslo na mobil a mail. Odškrtnete souhlas se zpracováním údajů a kliknete na Pokračovat. (obr. 3)

Žádost Hello půjčka - krok 3

Druhá část pak vyžaduje uvedení osobních údajů – adresy bydliště, čísla OP a rodinných informací. Jakmile je vyplníte, kliknete znovu na Pokračovat. (obr. 4)

Žádost Hello půjčka - krok 4

Předposlední část formuláře je zaměřená na informace o vaší práci a finanční situaci – zde je třeba uvést zdroj příjmů, výši měsíčních příjmů a výdajů domácnosti a odpovědět, zda nejste politicky exponovaná osoba. (obr. 5)

Žádost Hello půjčka - krok 5

Pak už zbývá jen dokončení žádosti – můžete jej provést online, poštou nebo na pobočce, podle pokynů na monitoru. (obr. 6)

Žádost Hello půjčka - krok 6

Po odeslání by se vám pak mělo zobrazit následující sdělení. (obr. 7)

Žádost Hello půjčka - krok 7

Výplata půjčky od Hello bank:

Hello půjčka se vyplácí bezhotovostním bankovním převodem na účet klienta, převedeny je můžete mít již do 24 hodin od podpisu smlouvy. Půjčka je tak velmi rychlá, dostupná a bez zbytečného zdlouhavého papírování.

Splácení půjčky od Hello bank:

Úvěr od Hello bank se splácí bankovním převodem, a to prostřednictvím trvalého příkazu k úhradě na účet banky. Důležité je, že splátka musí být provedena nejpozději do 17. dne v měsíci a nezapomeňte si takové zkontrolovat správnost vyplněných údajů – nejen samotné číslo účtu, ale i variabilní symbol a specifický symbol (tím je vaše rodné číslo). Naopak konstantní symbol se v tomto případě nevyplňuje.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Roční úrok RPSN Měsíční splátka Celkem ke splacení
20 000 Kč 6 měsíců 8.25 % 9.55 % 3 414 Kč 20 484 Kč
30 000 Kč 12 měsíců 8.24 % 9.06 % 2 613 Kč 31 356 Kč
50 000 Kč 24 měsíců 7.37 % 7.85 % 2 247 Kč 53 928 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Na jakých místech si můžu o Hello půjčku požádat?

O úvěr si nejjednodušeji můžete zažádat přes webové stránky Hello bank, kde lze kompletně vyřídit celou žádost. Druhou možností je pak telefonické sjednání půjčky a vzhledem k tomu, že Hello bank má i svoje kamenné pobočky, můžete si úvěr vyřídit i na nich – zatím jsou ale pouze tři, v Praze, Brně a Ostravě.

Jak jsou u tohoto úvěru vysoké úrokové sazby?

Úroky u Hello půjčky začínají už na pouhých 5,39 % ročně, přesná výše sazby pak závisí jednak na výši půjčky a dále na délce splatnosti. Maximální RPSN (roční procentní sazba nákladů) je 11,45 %.

Platí se nějaké poplatky za poskytnutí půjčky, případně za vedení účtu?

Ne, vyřízení půjčky je zdarma, žádné poplatky si banka neúčtuje ani za vedení úvěrového účtu. Žádných zbytečných poplatků, které by půjčku prodražovaly, se u Hello bank bát nemusíte.

Mám šanci, že mi bude půjčka schválena, když mám záznam v registru SOLUS?

Pokud se jedná o negativní záznam v registrech, tak bohužel ne. Obecně platí, že žádná banka neposkytuje půjčky lidem, jenž mají negativní záznam v některém z registrů dlužníků. Povinnost kontrolovat tyto registry mají i nebankovní společnosti, u nich už ale šance na takový úvěr je.

Je potřeba mít k vyřízení půjčky nějakého ručitele nebo muset zastavovat nemovitost?

Určitě ne, Hello půjčka nevyžaduje žádné ručení, ani ve formě jiné osoby, ani zástavou majetku.

Na co všechno mohu peníze z Hello půjčky použít? Musí se využití úvěru nějak dokládat?

Peníze z neúčelové půjčky můžete použít na cokoli budete chtít, účel úvěru nijak dokládat nemusíte. Pokud si ale chcete půjčit např. na auto, nabízí Hello bank samostatný úvěr přímo na účel koupě automobilu. Stejně tak má tato banka i vlastní konsolidační půjčku, díky níž si můžete svoje úvěry sloučit do jednoho.

Pokud nemám rodné číslo, jak si mohu o úvěr zažádat?

V tomto případě si lze žádost o Hello půjčku vyřídit pouze v kamenné pobočce Hello bank – budete tedy muset zajet buď do Prahy, do Brna nebo do Ostravy.Výsledné hodnocení

Půjčka od Hello bank je docela příjemným překvapením, protože její podmínky jsou opravdu výhodné a jsou tak skutečně silnou konkurencí proti úvěrům ostatních tuzemských bank. Velkým plusem jsou zejména velmi nízké úrokové sazby, potěší ale i absence poplatků za sjednání půjčky nebo za vedení úvěrového účtu. Pochvalu si zaslouží i jednoduché sjednání přes internet s minimem nutných dokladů a bez otravného papírování. I vyřízení půjčky je docela rychlé a tak se nám jen těžko hledají nějaká větší negativa. Pro někoho by snad mohl být komplikací malý počet kamenných poboček Hello bank. Je také třeba počítat s tím, že zdaleka ne každý bude mít půjčku schválenou – přece jen se jedná o bankovní úvěr a tam jsou podmínky vždy přísnější než v nebankovním sektoru. Každopádně po sečtení všech plusů i mínusů můžeme novou půjčku od Hello bank rozhodně doporučit.

RYCHLOST
80 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 77 %

Zkušenosti

Nová půjčka od Hello bank se mi moc líbí – nemusím vyplňovat spoustu dlouhých formulářů ani jezdit do banky, místo toho si mohu vše zařídit přes jejich webové stránky. Potěšily mě i nízké úroky nebo fakt, že u půjčky nejsou zbytečné poplatky. Myslím si, že Hello půjčka se opravdu vyplatí a jsem rád, že jsem se rozhodl půjčit si peníze právě u této společnosti.
Nová půjčka od Hello bank se mi moc líbí – nemusím vyplňovat spoustu dlouhých formulářů ani jezdit do banky, místo toho si mohu vše zařídit přes jejich webové stránky. Potěšily mě i nízké úroky nebo fakt, že u půjčky nejsou zbytečné poplatky. Myslím si, že Hello půjčka se opravdu vyplatí a jsem rád, že jsem se rozhodl půjčit si peníze právě u této společnosti.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Hello-pujcka/zkusenosti

Rychlé informace

 • Výhodná bankovní půjčka od nové banky, která vznikla ze společnosti Cetelem Široký úvěrový rámec už od 20 000 Kč až do 1 000 000 Kč
 • Splácení úvěru si může klient rozložit na dobu od šesti měsíců až po deset let
 • Půjčku lze sjednat nejen přes internet, ale i po telefonu nebo osobně na pobočce banky
 • Kromě neúčelové půjčky si lze u Hello bank sjednat i úvěr na auto nebo konsolidaci

Požadavky

 • Půjčku od Hello bank mohou získat pouze plnoletí lidé
 • Důležitou podmínkou je stálý a doložitelný příjem
 • Žadatel o půjčku nesmí být v platební neschopnosti ani v exekuci
 • K žádosti musíte mít platný občanský průkaz a ještě jeden osobní doklad
 • Nesmíte mít negativní záznam v registrech dlužníků, jako je např. SOLUS apod.

Rychlý kontakt

257 080 080
BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod Česká republika, Karla Engliše 5/5, 150 00 Praha-Smíchov

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08.00 – 20.00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Sjednat si lze jak malé částky od 20 000 Kč, tak i vysoké úvěry až do jednoho milionu
 • Sami si můžete vybrat, zda chcete rychlé splacení, nebo si úvěr rozložíte třeba až na 10 let
 • Není nutné chodit na pobočku, vše lze vyřídit z domova přes moderní webové stránky
 • Úroky jsou u Hello půjčky nízké, začínají už na pouhých 5,39 % ročně
 • Nemusíte platit žádný poplatek za poskytnutí úvěru ani za vedení úvěrového účtu
 • K vyřízení stačí jen dva doklady a výpis z účtu (nebo potvrzení o příjmu)
 • Kdykoli můžete bez problémů splatit celou Hello půjčku předčasně
 • K půjčce je možné sjednat si i pojištění schopnosti splácet nebo pojištění výdajů

Nevýhody půjčky

 • Banka má pouze tři pobočky, pouze v Praze, Brně a Ostravě
 • Úvěr nemůže získat nikdo, kdo má negativní záznam v registru dlužníků nebo nemá bankovní účet

Hello půjčka

Bankovní půjčka s rychlou výplatou Hello půjčka
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 20122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Informace o společnosti
(velikost: 128 kB)
Produktová nabídka
(velikost: 55 kB)
Všeobecné obchodní podmínky
(velikost: 132 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 5. 3. 2021