CreditKasa

Půjčka pro podnikatele do výše 100 tisíc korun.

Výše půjčky: 5 000 - 100 000 Kč
Splatnost: 2 - 6 měsíců
Úrok od: 0,05 % p.a.

Krátkodobá půjčka pro podnikatele. Úvěrový rámec je od 5 000 Kč do 100 000 Kč, oproti mnoha jiným poskytovatelům zde není žádné omezení pro nové klienty – hned napoprvé ta můžete získat i maximální výši úvěru. Splatnost si můžete nastavit od 2 do 6 měsíců. Splatnost si samozřejmě můžete prodloužit, do jednoho roku dokonce neomezeně často – samozřejmě vždy musíte nejdříve uhradit stanovený poplatek. Půjčka se vyplácí pouze převodem na účet, každý žadatel musí mít vlastní účet u banky – součástí registrace je i ověření, zda je žadatel skutečně majitele uvedeného bankovního účtu. Vyřízení je velmi rychlé, peníze můžete mít na účtě už během několika minut, nejpozději ale do druhého dne. Půjčka má poměrně vysokou RPSN, to je ale u podobných krátkodobých půjček – až na výjimky – celkem běžnou záležitostí.

Úrok 0,05 %

Půjčte si jako nový klient až 100 000 Kč za 0,05 % denně!

Chci využít akci

Rychlé informace

 • Typ půjčky:
 • Půjčka: 5 000 Kč – 100000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 100 000 Kč
 • Úrok od: 0,05 %
 • Doba splatnosti: 2 - 6 měsíců
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Žádosti o nebankovní půjčku CreditKasa se podávají pouze na internetu. K vyplnění budete potřebovat kromě osobních a kontaktních údajů také číslo vašeho bankovního účtu a platný doklady totožnosti – občanský průkaz, řidičský průkaz, rodný list nebo cestovní pas. Doklady je potřeba nahrát do registračního formuláře, takže je budete muset buď naskenovat nebo ofotit.

Přesný postup při žádosti o půjčku CreditKasa přes internet:

Žádosti o úvěr od společnosti CreditKasa se podávají na webových stránkách na adrese www.creditkasa.com. Prvním krokem je zvolení částky a doby splatnosti půjčky – obojí se nastavuje na pravé straně úvodní stránky webu, kde si údaje zvolíte pomocí posuvníků. Zároveň se vám zobrazí další podrobné informace o úvěru, jako je den splatnosti, poplatek, celková splatná částka. Až budete mít tyto parametry nastaveny, klikněte na tlačítko Zísat peníze a můžete přejít k formuláři. (obr. 1)

Žádost CreditKasa - krok 1

V jeho první části si vyplníte základní údaje – křestní jméno, příjmení a telefonní číslo. Odsouhlasíte zpracování vašich osobních údajů a kliknete na Další. (obr. 2)

Žádost CreditKasa - krok 2

Na mobil vám přijde kód, který doplníte do prázdného políčka. Následně se vám zobrazí nový kód pro potřebné přihlášení a políčko, ve kterém si vytvoříte nové heslo.

Kliknete na tlačítko Další a otevře se vám formulář, do něhož doplníte další osobní údaje – datum narození, rodné číslo, číslo občanského průkazu, adresu vašeho bydliště (město, poštovní směrovací číslo a ulici), zdroj příjmů, mailovou adresu a další telefonický kontakt. Na závěr pak vyplněné údaje potvrdíte kliknutím na tlačítko Podepisuji.

Dalším krokem je nahrání kopií vašich osobních dokladů – požadován je doklad totožnosti (občanský průkaz, rodný list, cestovní pas, řidičský průkaz), kopie musí být vždy provedena z obou stran dokladu.

Pak kliknete na Požádat o úvěr a zbývá už jen poslední krok – ověření bankovního účtu. To můžete provést buď pomocí vašeho internetového bankovnictví, do kterého se přihlásíte, nebo odesláním poplatku ve výši 1 Kč z vašeho účtu.

Postup při žádosti o půjčku CreditKasa pro stálé klienty

Stávající klienti společnosti CreditKasa už mají podání žádosti o nový úvěr jednodušší a celý proces je pro ně mnohem kratší. Pro podání půjčky jim stačí přihlásit se do svého uživatelského účtu na stránkách www.creditkasa.com (pomocí uživatelského jména a přihlašovacího hesla), vybrat si výši půjčky a dobu splatnosti a následně pokračovat dle dalších instrukcí. Odkaz pro přihlášení na účet najdete vždy v pravé horní části webu.

Prodloužení půjčky CreditKasa

Často se lidem stává, že úvěr nezvládnou splatit včas. V takovém případě je možné si splatnost půjčky odložit a to vždy o stejnou dobu, na jakou byla stanovena původní splatnost. Nejdříve ale musíte uhradit alespoň minimální platbu – bližší informace najdete ve vašem klientském profilu na internetu, případně můžete zavolat na zákaznickou linku 234 261 737, kde vám poradí. Splatnost půjčky si můžete prodlužovat i opakovaně, počet prodloužení není nijak limitován. Jedinou podmínkou je, že si ji můžete prodlužovat maximálně do jednoho roku od prvního data splatnosti, pak už je nutné uhradit celou částku.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Poplatek Celkem
5 000 Kč 6 měsíců 1 547.85 Kč 9 287 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Dá se žádost o půjčku CreditKasa podat i jinak než online? Například po telefonu nebo na pobočce?

Ne, o tento úvěr si lze zažádat pouze na webových stránkách www.creditkasa.com. Telefonická linka na klientské centrum, ani adresa sídla firmy neslouží k podání žádosti.

Opravdu musím mít vlastní účet? Nestačí, když uvedu účet svého manžela nebo jiného příbuzného?

Opravdu je nutné, aby se jednalo o váš osobní bankovní účet. Z tohoto důvodu je součástí registrace i ověření účtu – buď přes internetové bankovnictví nebo uhrazením symbolického ověřovacího poplatku ve výši jedné koruny, který se odesílá převodem z bankovního účtu – jméno majitele účtu v něm musí souhlasit se jménem žadatele.

Jakým způsobem si mohu požádat o prodloužení splatnosti půjčky?

O posunutí splatnosti úvěru si můžete požádat jednoduše z vašeho klientského účtu na stránkách půjčky CreditKasa. Přihlásíte se na účet a přímo v něm najdete informace o tom, jak si splatnost prodloužit a jaký poplatek za to budete muset uhradit. Můžete také zavolat na klientskou linku, kde vám odpoví na případné dotazy.

Skutečně mohu hned napoprvé dostat až 100 000 Kč? Jiné společnosti mají pro nové klienty omezení.

Ano, opravdu si můžete hned napoprvé požádat až o 100 000 Kč. U společnosti CreditKasa žádné omezení pro nové zákazníky nejsou, všichni mají stejně vysoký úvěrový rámec už od své první půjčky.

Je půjčka CreditKasa opravdu bezpečná? Tuhle společnost vůbec neznám, tak mám trochu strach.

Bát se vůbec nemusíte, půjčka je 100% bezpečná, důvěryhodná a důkladně prověřená. Žádné podvodné jednání zde nehrozí, vše je naprosto transparentní a férové.

Jaké osobní doklady budu potřebovat, aby moje žádost o úvěr mohla být vyřízena?

K dokončení registrace je potřeba nahrát do systému doklad totožnosti – může se jednat o občanský průkaz, cestovní pas nebo řidičský průkaz. Doklady musejí být naskenované (nebo ofocené) z obou dvou stran. Nezapomeňte také na bezdlužnost.

Jakým způsobem si mohu požádat o půjčku, když už jsem si ji u této společnosti bral jednou?

U opakovaných klientů je žádost jednodušší a rychlejší – pouze se přihlásí do svého uživatelského účtu, nastaví si výši půjčky a dobu splatnosti a dále postupují podle instrukcí na stránce.Výsledné hodnocení

Nebankovní půjčky od společnosti CreditKasa jsou jednou z mnoha možností pro ty, kteří mají zájem o rychlý, dostupný a spolehlivý úvěr. Velkou výhodou této půjčky je široký úvěrový rámec bez omezení pro nové klienty – hned napoprvé si můžete půjčit až 100 000 Kč, což spousta konkurenčních společností neumožňuje. Velkým plusem je i rychlé vyřízení jednotlivých žádostí a blesková výplata peněz na bankovní účet, pochvalu si zaslouží i dobře zpracované webové stránky a první půjčka zdarma. Tak jako u ostatních úvěrů, i zde nechybí možnost prodloužení půjčky. CreditKasa je naprosto seriózní, prověřenou a důvěryhodnou nebankovní společností a nehrozí u ní žádné poplatky předem, skryté poplatky nebo jiná nebezpečí.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 80 %

Zkušenosti

Miloš.
Miloš.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/creditkasa/zkusenosti#m

Nikdy jsem neměl žádné finanční potíže a s výplatou jsem vycházel bez problémů – až na minulý měsíc, kdy se sešlo několik nepříznivých okolností a ze dne na den jsem byl zcela bez peněz. Pátral jsem tedy na internetu po rychlé nebankovní půjčce, kterou bych si mohl sjednat. Po kratším zvažování jsem se rozhodl pro CreditKasu a podal si žádost. Po uhrazení korunového poplatku mi byla půjčka schválena a ihned odeslány peníze na můj účet. Teď už mám úvěr splacený a i když poplatek nebyl nejnižší, jsem s půjčkou spokojený. CreditKasa je určitě dobrou alternativou pro lidi, kteří chtějí malou a rychlou půjčku a nemohou ji získat od banky.

Rychlé informace

 • Rychlá a spolehlivá nebankovní půjčka až do 100 000 Kč
 • Pro nové klienty není žádné omezení, zmíněných 100 000 Kč můžete získat hned napoprvé
 • Doba splatnosti úvěru je maximálně 6 měsíců
 • Při splatnosti 70 dní vám CreditKasa půjčí až 50 000 Kč, při vyšší splatnosti to může být až 100 000 Kč
 • Termín splatnosti lze posunout, do jednoho roku si jej můžete odkládat neomezeně
 • Před odložením splatnosti je ale třeba nejdříve uhradit příslušný minimální poplatek

Požadavky

 • Společnost nabízí půjčku jen pro podnikatele
 • Je nutné doložit bezdlužnost a že živnostenské oprávnění musí být aktivní minimálně 31 dní

Rychlý kontakt

234 261 737
CreditKasa s.r.o., CreditKasa s.r.o., Hradecká 2526/3, 130 00 Praha 3-Vinohrady

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08:00 – 20:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Rychlé vyřízení, v některých případech dostanete peníze už do několika minut
 • Jednoduché vyřízení půjčky z pohodlí domova přes internet
 • Až 100 000 Kč i pro úplně nové klienty
 • Možnost odkladu splátky, do roka si termín splatnosti lze odkládat neomezeně často
 • Živnostenské oprávnění stačí mít aktivní 31 dní
 • Přehledný klientský profil na internetu, v němž si můžete půjčku snadno spravovat
 • Žádné skryté poplatky, jasné, férové a přehledné podmínky úvěru

Nevýhody půjčky

 • Vysoká úroková sazba a vysoká roční procentní sazba nákladů
 • Nutnost mít vlastní bankovní účet, peníze nelze vyplatit na ruku, složenkou ani na cizí účet
 • Společnost požaduje doložení bezdlužnosti

CreditKasa

Půjčka pro podnikatele do výše 100 tisíc korun. CreditKasa
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 5122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 8. 1. 2021