CreditKasa

CreditKasa poskytuje nebankovní půjčky ve výši od 1 000 Kč až do 20 000 Kč. Splácet pak můžete v období od 1 dne až do 30 dní. Půjčka je bezúčelová.

Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč
Doba splatnosti: 1 - 30 dní
Úrok: 0 %

Krátkodobá a rychlá nebankovní půjčka CreditKasa je další z dlouhého zástupu tzv. SMS půjček před výplatou, které jsou určené lidem, jenž potřebují jen menší částku na kratší časové období. Úvěrový rámec je od 1 000 Kč do 20 000 Kč, oproti mnoha jiným poskytovatelům zde není žádné omezení pro nové klienty – hned napoprvé ta můžete získat i maximální výši úvěru. Doba splatnosti je podobná jako u většiny jiných obdobných půjček, tedy od jednoho dne do 30 dní. Splatnost si samozřejmě můžete prodloužit, do jednoho roku dokonce neomezeně často – samozřejmě vždy musíte nejdříve uhradit stanovený poplatek. Půjčka se vyplácí pouze převodem na účet, každý žadatel musí mít vlastní účet u banky – součástí registrace je i ověření, zda je žadatel skutečně majitele uvedeného bankovního účtu. Vyřízení je velmi rychlé, peníze můžete mít na účtě už během několika minut, nejpozději ale do druhého dne. Půjčka má poměrně vysokou RPSN, to je ale u podobných krátkodobých půjček – až na výjimky – celkem běžnou záležitostí.

Rychlé informace

 • Typ půjčky:
 • Půjčka: 1 000 Kč – 20000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 20 Kč
 • Úrok od: 0 %
 • Doba splatnosti: 1 - 30 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Žádosti o rychlou nebankovní půjčku CreditKasa se podávají pouze na internetu, k vyplnění budete potřebovat kromě osobních a kontaktních údajů také číslo vašeho bankovního účtu a dva platné doklady totožnosti – občanský průkaz, řidičský průkaz, rodný list nebo cestovní pas. Oba doklady je potřeba nahrát do registračního formuláře, takže je budete muset buď naskenovat nebo ofotit.

Přesný postup při žádosti o půjčku CreditKasa přes internet:

Žádosti o krátkodobé úvěry od společnosti CreditKasa se podávají na webových stránkách na adrese www.creditkasa.com. Prvním krokem je zvolení částky a doby splatnosti půjčky – obojí se nastavuje na pravé straně úvodní stránky webu, kde si oba údaje zvolíte pomocí posuvníků. Zároveň se vám zobrazí další podrobné informace o úvěru, jako je den splatnosti, poplatek, celková splatná částka, roční úroková sazba a roční procentní sazba nákladů.

 Až budete mít tyto parametry nastaveny, klikněte na modré tlačítko Zažádejte si nyní a můžete přejít k formuláři.

V jeho první části si vyplníte základní údaje – křestní jméno, příjmení a telefonní číslo.

Kliknete na Další a doplňte kód, který vám přijde na mobil v SMS zprávě, hned poté se vám zobrazí  kód pro dané přihlášení a políčko, ve kterém si vytvoříte nové heslo.

Kliknete na tlačítko Další a otevře se vám formulář, do něhož doplníte další osobní údaje – datum narození, rodné číslo, číslo občanského průkazu, adresu vašeho bydliště (město, poštovní směrovací číslo a ulici), zdroj příjmů, mailovou adresu a další telefonický kontakt. Na závěr pak vyplněné údaje potvrdíte kliknutím na tlačítko Podepisuji.

Dalším krokem je nahrání kopií vašich osobních dokladů – požadovány jsou dva doklady totožnosti z těchto čtyř (občanský průkaz, rodný list, cestovní pas, řidičský průkaz), kopie musí být vždy provedena z obou stran dokladu.

Pak kliknete na Požádat o úvěr a zbývá už jen poslední krok – ověření bankovního účtu. To můžete provést buď pomocí vašeho internetového bankovnictví, do kterého se přihlásíte, nebo odesláním poplatku ve výši 1 Kč z vašeho účtu.

Postup při žádosti o půjčku CreditKasa pro stálé klienty

Stávající klienti společnosti CreditKasa už mají podání žádosti o nový úvěr jednodušší a celý proces je pro ně mnohem kratší. Pro podání půjčky jim stačí přihlásit se do svého uživatelského účtu na stránkách www.creditkasa.com (pomocí uživatelského jména a přihlašovacího hesla), vybrat si výši půjčky a dobu splatnosti a následně pokračovat dle dalších instrukcí. Odkaz pro přihlášení na účet najdete vždy v pravé horní části webu.

Prodloužení půjčky CreditKasa

Maximálně 30 dní není moc dlouhá doba a mnoha lidem se tak stane, že úvěr nezvládnou splatit včas. V takovém případě je možné si splatnost půjčky odložit a to vždy o stejnou dobu, na jakou byla stanovena původní splatnost. Nejdříve ale musíte uhradit alespoň minimální platbu – bližší informace najdete ve vašem klientském profilu na internetu, případně můžete zavolat na zákaznickou linku 234 261 737, kde vám poradí. Splatnost půjčky si můžete prodlužovat i opakovaně, počet prodloužení není nijak limitován. Jedinou podmínkou je, že si ji můžete prodlužovat maximálně do jednoho roku od prvního data splatnosti, pak už je nutné uhradit celou částku.

Sazebník poplatků

Půjčka pro nové klienty ZDARMA!

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Roční úrok Poplatek Celkem zaplatíte
10 000 Kč 30 dní 0.0365 % 0.0365 % 0,3 Kč 10 000.3 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Dá se žádost o půjčku CreditKasa podat i jinak než online? Například po telefonu nebo na pobočce?

Ne, o tento úvěr si lze zažádat pouze na webových stránkách www.creditkasa.com. Telefonická linka na klientské centrum, ani adresa sídla firmy neslouží k podání žádosti.

Opravdu musím mít vlastní účet? Nestačí, když uvedu účet svého manžela nebo jiného příbuzného?

Opravdu je nutné, aby se jednalo o váš osobní bankovní účet. Z tohoto důvodu je součástí registrace i ověření účtu – buď přes internetové bankovnictví nebo uhrazením symbolického ověřovacího poplatku ve výši jedné koruny, který se odesílá převodem z bankovního účtu – jméno majitele účtu v něm musí souhlasit se jménem žadatele.

Jakým způsobem si mohu požádat o prodloužení splatnosti půjčky?

O posunutí splatnosti úvěru si můžete požádat jednoduše z vašeho klientského účtu na stránkách půjčky CreditKasa. Přihlásíte se na účet a přímo v něm najdete informace o tom, jak si splatnost prodloužit a jaký poplatek za to budete muset uhradit. Můžete také zavolat na klientskou linku, kde vám odpoví na případné dotazy.

Skutečně mohu hned napoprvé dostat až 20 000 Kč? Jiné společnosti mají pro nové klienty omezení.

Ano, opravdu si můžete hned napoprvé požádat až o 20 000 Kč. U společnosti CreditKasa žádné omezení pro nové zákazníky nejsou, všichni mají stejně vysoký úvěrový rámec už od své první půjčky.

Je půjčka CreditKasa opravdu bezpečná? Tuhle společnost vůbec neznám, tak mám trochu strach.

Bát se vůbec nemusíte, půjčka je 100% bezpečná, důvěryhodná a důkladně prověřená. Žádné podvodné jednání zde nehrozí, vše je naprosto transparentní a férové.

Jaké osobní doklady budu potřebovat, aby moje žádost o úvěr mohla být vyřízena?

K dokončení registrace je potřeba nahrát do systému dvě kopie dokladů totožnosti – může se jednat o občanský průkaz, cestovní pas nebo řidičský průkaz. Doklady musejí být naskenované (nebo ofocené) z obou dvou stran.

Jakým způsobem si mohu požádat o půjčku, když už jsem si ji u této společnosti bral jednou?

U opakovaných klientů je žádost jednodušší a rychlejší – pouze se přihlásí do svého uživatelského účtu, nastaví si výši půjčky a dobu splatnosti a dále postupují podle instrukcí na stránce.Výsledné hodnocení

Nebankovní půjčky od společnosti CreditKasa jsou jednou z mnoha možností pro ty, kteří mají zájem o rychlý, dostupný a spolehlivý krátkodobý úvěr. Velkou výhodou této půjčky je široký úvěrový rámec bez omezení pro nové klienty – hned napoprvé si můžete půjčit až 20 000 Kč, což spousta konkurenčních společností neumožňuje. Velkým plusem je i rychlé vyřízení jednotlivých žádostí a blesková výplata peněz na bankovní účet, pochvalu si zaslouží i dobře zpracované webové stránky a první půjčka zdarma. Tak jako u ostatních krátkodobých úvěrů, i zde nechybí možnost prodloužení půjčky. CreditKasa je naprosto seriózní, prověřenou a důvěryhodnou nebankovní společností a nehrozí u ní žádné poplatky předem, skryté poplatky nebo jiná nebezpečí.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 80 %

Zkušenosti

Miloš.
Miloš.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/creditkasa/zkusenosti#m

Nikdy jsem neměl žádné finanční potíže a s výplatou jsem vycházel bez problémů – až na minulý měsíc, kdy se sešlo několik nepříznivých okolností a ze dne na den jsem byl zcela bez peněz. Pátral jsem tedy na internetu po rychlé nebankovní půjčce, kterou bych si mohl sjednat. Po kratším zvažování jsem se rozhodl pro CreditKasu a podal si žádost. Po uhrazení korunového poplatku mi byla půjčka schválena a ihned odeslány peníze na můj účet. Teď už mám úvěr splacený a i když poplatek nebyl nejnižší, jsem s půjčkou spokojený. CreditKasa je určitě dobrou alternativou pro lidi, kteří chtějí malou a rychlou půjčku a nemohou ji získat od banky.

Rychlé informace

 • Rychlá a spolehlivá nebankovní půjčka až do 20 000 Kč
 • Pro nové klienty není žádné omezení, zmíněných 20 000 Kč můžete získat hned napoprvé
 • Doba splatnosti úvěru je maximálně 30 dní
 • Termín splatnosti lze posunout, do jednoho roku si jej můžete odkládat neomezeně
 • Před odložením splatnosti je ale třeba nejdříve uhradit příslušný minimální poplatek

Požadavky

 • Tak jako u drtivé většiny půjček, i zde je minimální věk stanoven na 18 let
 • Žadatel také musí mít trvalý pobyt v České republice
 • Zájemce o půjčku by také neměl mít žádné dluhy po splatnosti
 • Půjčku mohou získat lidé, jenž mají vlastní bankovní účet
 • Půjčku dostanou pouze ti, kteří vyplní celý registrační formulář a jsou schopni úvěr splácet

Rychlý kontakt

234 261 737
CreditKasa s.r.o., CreditKasa s.r.o., Hradecká 2526/3, 130 00 Praha 3-Vinohrady

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08:00 – 20:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Rychlé vyřízení, v některých případech dostanete peníze už do několika minut
 • Jednoduché vyřízení půjčky z pohodlí domova přes internet
 • Až 20 000 Kč i pro úplně nové klienty
 • Možnost odkladu splátky, do roka si termín splatnosti lze odkládat neomezeně často
 • Přehledný klientský profil na internetu, v němž si můžete půjčku snadno spravovat
 • K vyřízení jsou potřeba jen dva osobní doklady, které musíte ofotit a nahrát
 • Žádné skryté poplatky, jasné, férové a přehledné podmínky úvěru

Nevýhody půjčky

 • Vysoká úroková sazba a vysoká roční procentní sazba nákladů
 • Nutnost mít vlastní bankovní účet, peníze nelze vyplatit na ruku, složenkou ani na cizí účet
 • Krátká doba splatnosti, maximum je pouze 30 dní

CreditKasa

CreditKasa poskytuje nebankovní půjčky ve výši od 1 000 Kč až do 20 000 Kč. Splácet pak můžete v období od 1 dne až do 30 dní. Půjčka je bezúčelová. CreditKasa
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Obchodní podmínky
(velikost: 175 kB)
Smlouva o úvěru
(velikost: 93 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 8. 11. 2018