Clever půjčka

Nebankovní půjčka na cokoliv

Výše půjčky: 15 000 - 99 000 Kč
Splatnost: 12 - 16 měsíců
Úrok od: 25 % p.a.

Clever půjčka není v ČR již dostupná. Doporučujeme půjčky s podobnými parametry: Zaplo, Ferratum, Kamali. Nebo si můžete porovnat další nebankovní půjčky, či půjčky zdarma.

Dalším nebankovním úvěrem, který vám na našem portálu představujeme, je Clever půjčka od společnosti JET Money. Jedná se o již druhý produkt od tohoto poskytovatele, ten totiž vedle něj nabízí i hotovostní Smart půjčku. Základní rozdíl je tedy zejména ve způsobu výplaty, nová Clever půjčka je totiž určená výhradně pro ty, kteří mají bankovní účet. 

Clever půjčka přináší úvěrový rámec od 15 000 Kč do 99 000 Kč s tím, že dobu splácení si může klient nastavit na 12 nebo na 16 měsíců. Úvěr tak splácíte v měsíčná frekvenci, celkovou splatnou částku ale netvoří pouze tyto splátky – kromě toho si ještě poskytovatel účtuje poplatek za uzavření smlouvy. Ten dělá 1 % z výše úvěru u půjčky s roční splatností, o něco málo vyšší je pak u půjčky na 16 měsíců. Poplatek tak není nijak vysoký, ale je třeba s ním dopředu počítat. Platí se ale samozřejmě až po uzavření smlouvy, nemusíte se bát, že byste zaplatili dopředu a pak nic nedostali.

Jednou z předností Clever půjčky je to, že ji kromě zaměstnanců a OSVČ mohou získat i důchodci nebo matky na mateřské. Požadavky na klienty nejsou nijak vysoké, kromě samozřejmého požadavku na plnoletost je třeba mít již zmíněný účet u banky a dále pak doložit výši příjmů. Žádost o úvěr se podává přes internet na stránkách www.cleverpujcka.cz, po vyplnění krátkého a nezávazného formuláře vás pak bude kontaktovat přímo zástupce Clever půjčky, aby s vámi žádost dokončil. 

Podobně jako u drtivé většiny jiných podobných nebankovních úvěrů, i v tomto případě se účel nijak nedokládá, takže můžete s poskytnutou částku naložit podle vaší libosti. Stejně tak u půjčky není vyžadováno žádné ručení, ať už v formě ručitele či spolužadatele, nebo jako zástava nemovitosti. Rozhodující pro kladné posouzení je především vaše úvěruschopnost a doložené příjmy + výdaje. Šance na schválení je tak celkem vysoká, navíc podáním žádosti nemáte co ztratit. 

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 15 000 Kč – 99000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 99 Kč
 • Úrok od: 25 %
 • Doba splatnosti: 12 - 16 měsíců
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: pouze bezhotovostním převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

U Clever půjčky je postup při jejím sjednávání následující – nejdříve si na jejích webových stránkách nastavíte parametry úvěru, pak vyplníte formulář a následně vás kontaktuje jejich pracovník. Potřebovat budete doklady o vašich příjmech a výdajích, bližší informace vám zástupce úvěrové společnosti sdělí po odeslání vaší žádosti. Nezapomeňte ale na to, že musíte mít bankovní účet – bez něj by vám žádost nemohla být schválena.

Přesný postup při žádosti o SIM půjčku přes internet:

Začněte tím, že si ve vašem webovém prohlížeči zadáte adresu Clever půjčky, která je www.cleverpujcka.cz. Na přehledné a moderní stránce uvidíte v její horní části jednoduchou úvěrovou kalkulačku. (obr. 1)

Žádost Clever půjčka - krok 1

Na ní si s pomocí dvou posuvníků jednoduše nastavíte vaše požadované parametry půjčky, neboli její výši a dobu splatnosti. V ukázkovém případě jsme zvolili půjčku ve výši 60 000 Kč s dobou splatnosti na 16 měsíců. (obr. 2)

Žádost Clever půjčka - krok 2

Při nastavování úvěru se vám vždy ihned zobrazí další informace, jako je roční úroková sazba, roční procentní sazba nákladů, celkové spotřebitelské náklady úvěru a celková částka, kterou za půjčku zaplatíte. (obr. 3)

Žádost Clever půjčka - krok 3

Pak nastavení potvrdíte kliknutím na tlačítko Požádat o půjčku a následuje další krok, kterým je vyplnění nezávazného formuláře. 

Jak vidíte, tak formulář není vůbec dlouhý a jeho vyplnění je tak dílem okamžiku. V jeho levé části musíte uvést vaše křestní jméno, příjmení, rodné číslo, telefonní číslo a mailovou adresu, v pravé části pak vaši aktuální adresu bydliště (pozor – vyplňujete adresu, kde bydlíte, pokud máte trvalé bydliště jinde, vyplňujete místo něj pouze to, kde se skutečně zdržujete). Na závěr ještě vyberete odkud jste se o Clever půjčce dozvěděli (nepovinně) a odkliknete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů (povinně). Pak už jen kliknete na tlačítko Odeslat žádost a tento krok tak máte úspěšně za sebou. (obr. 4)

Žádost Clever půjčka - krok 4

Hned poté se vám na monitoru zobrazí informace, že vaše žádost bude zpracována a nejpozději další pracovník se vám ozve zástupce poskytovatele půjčky. Ten vám pak sdělí další podrobnosti a žádost o úvěr s vámi projedná. (obr. 5)

Žádost Clever půjčka - krok 5

Pokud se vám ale nechce osobní údaje vyplňovat a potřebovali byste nejdříve poradit nebo se na cokoli ohledně Clever půjčky zeptat, můžete využít také kontaktní formulář, jenž se nachází v pravé dolní části webu. Do něj uvedete pouze vaše jméno+příjmení, telefonní číslo a čas, kdy vám může zástupce Clever půjčky zavolat. (obr. 6)

Žádost Clever půjčka - krok 6

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splácení Roční úrok Poplatek Měsíční splátka Celkem zaplatíte
15 000 Kč 12 měsíců 25 % 150 Kč 1 562.50 Kč 18 900 Kč
30 000 Kč 12 měsíců 25 % 300 Kč 3 125 Kč 37 800 Kč
99 000 Kč 16 měsíců 25 % 1 287 Kč 8 250 Kč 133 287 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jak vysokou částku si mohu půjčit a na jak dlouho se dá rozložit její splácení?

Minimální výše Clever půjčky je 15 000 Kč, naopak maximum, které lze získat, je 99 000 Kč. V tomto rozmezí si můžete částku nastavit podle vaší volby, webové stránky ale umožňují nastavit pouze částky dělitelné třemi. Co se týká délky splácení, tak na výběr jsou dvě varianty, buď budete úvěr splácet po dobu 12 měsíců nebo po dobu 16 měsíců – v obou případech vždy 1x za měsíc.

Jaké doklady a dokumenty budu k vyřízení žádosti o úvěr potřebovat?

Podle pravidel, které zveřejnil provozovatel Clever půjčky na svém webu, musí žadatel o půjčku doložit svoje příjmy a výdaje. Pokud jste zaměstnancem, tak jako doklad o příjmech lze použít formulář, jenž je k dispozici na webové stránce Clever půjčky, další možností je doložení pracovní smlouvy, výplatních pásek nebo výpisů z bankovního účtu (vždy poslední tři).

Jsem už ve starobním důchodu – mám nějakou šanci, že půjčku dostanu?

Určitě ano, Clever půjčka je vhodná i pro osoby v důchodovém věku. Musíte ale doložit výši vašeho důchodu a to buď důchodovým výměrem nebo výpisem z účtu za poslední tři měsíce.

Jakými doklady mohou svoje příjmy doložit živnostníci a podnikatelé?

Osoby samostatně výdělečně činné mohou svoje příjmy doložit posledním daňovým přiznáním, dále pak fakturami za poslední tři měsíce nebo výpisy z účtu za stejné období.

Co když budu chtít půjčku splatit dříve – nebudu za to platit nějakou pokutu?

Pokud budete chtít splatit úvěr dříve, vůbec to nevadí – právě naopak. Celková splatná částka vám bude snížena o odečtené úroky za zbylé období.

Je možné nechat si peníze vyplatit na ruku? Účet u banky nemám.

Bohužel, u této půjčky není hotovostní výplata možná – pokud máte zájem o takový typ úvěru, mohla by vám vyhovovat např. Smart půjčka, kterou poskytuje ta samá úvěrová společnost. U Clever půjčky je ale bankovní účet jednou z hlavních podmínek.

Mohou tuto půjčku dostat i lidé, na které byla vyhlášena exekuce nebo insolvence?

Ne, lidé v insolvenci nebo exekuci získat Clever půjčku nemohou a jejich případná žádost by tak musela být zamítnuta. Není to ale záležitost pouze Clever půjčky, stejný postup uplatňují i ostatní nebankovní poskytovatelé úvěrů.Výsledné hodnocení

Nebankovní Clever půjčka od společnosti JET Money je novou a zajímavou příležitost pro ty, kteří mají zájem o nebankovní úvěr s měsíčním splácením a vyhovuje jim výplata na bankovní účet. Oproti stávající Smart půjčce tak poskytovatel přinesl samostatný produkt i pro ty, kteří preferují bezhotovostní výplatu a nemohou si půjčit od žádné banky. Menší nevýhodou půjčky je poplatek za uzavření smlouvy, ten je ale velmi nízký, takže není žádnou velkou překážkou. Úroková sazba je nastavena docela rozumně, Clever půjčka sice nepatří k těm nejlevnějším, ale rozhodně není nijak předražená. I díky tomu, že poskytovatel úvěru je zavedenou a solidní společností a půjčka má přijatelnou RPSN, považujeme tento nový úvěr za dobrou a bezpečnou alternativu, pokud nemůžete získat půjčku od banky.

RYCHLOST
70 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 73 %

Zkušenosti

Martina.
Martina.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Clever-pujcka/zkusenosti#m

Tak moje zkušenost s tímto úvěrem je perfektní, nemůžu si na nic stěžovat. Vše bylo vyřízeno velmi rychle, pracovnice firmy byla ochotná a vše mi srozumitelně vysvětlila. Měsíční splátky mi vyhovují a jsem s půjčkou moc spokojená. Clever půjčku rozhodně doporučuji i ostatním lidem, kteří hledají dostupnou a rychlou nebankovní půjčku.

Rychlé informace

 • Rychlá nebankovní online půjčka od 15 000 Kč do 99 000 Kč
 • Splácí se jednou měsíčně, celková doba splatnosti je buď 12 nebo 16 měsíců
 • Úvěr je vhodný pro zaměstnance, živnostníky, maminky na mateřské i důchodce
 • Peníze se vyplácí pouze bezhotovostně, podmínkou je mít bankovní účet
 • Roční úroková sazba je 25 %, RPSN půjčky je 58,3 % nebo 59 % (dle délky splácení)
 • Kromě měsíčních splátek je účtován i jednorázový poplatek za poskytnutí úvěru

Požadavky

 • Musí vám být minimálně 18 let
 • Musíte mít stálý měsíční příjem
 • Musíte si vyplnit žádost na webových stránkách Clever půjčky
 • Musíte doložit vaše aktuální příjmy a výdaje
 • Musíte mít vlastní bankovní účet

Rychlý kontakt

840 11 11 77
JET Money s.r.o., Hněvotínská 241/52, Nová Ulice, 779 00 Olomouc

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 07:30 – 16:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Žádost se dá podat snadno přes internet, nemusíte nikam chodit ani telefonovat
 • Půjčku mohou získat i maminky na mateřské dovolené nebo důchodci
 • I menší částky (jako např. 15 000) si můžete rozložit až na 16 splátek
 • Roční procentní sazba nákladů není přehnaně vysoká, půjčka není předražená
 • Pokud budete chtít půjčku splatit předčasně, můžete tak učinit bez hrozby pokuty
 • Půjčka je bezúčelová, takže nemusíte dokládat, na co chcete peníze využít
 • K vyřízení úvěru nemusíte mít žádného ručitele nebo zastavovat majetek

Nevýhody půjčky

 • Kromě měsíčních splátek je účtován i jednorázový poplatek za uzavření smlouvy
 • Na výběr jsou pouze dvě doby splácení, 12 a 16 měsíců
 • Vzhledem k nutnosti doložení příjmů může někdy výplata trvat trochu déle
 • Pokud nemáte účet u žádné banky, půjčka vám nemůže být poskytnuta

Clever půjčka

Nebankovní půjčka na cokoliv Clever půjčka
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 15122 klientů.
Poslední aktualizace obsahu: 12. 1. 2021