Amigoz

První půjčka do 8 000 Kč zdarma

Výše půjčky: 1 000 - 45 000 Kč
Doba splatnosti: 7 dní - 6 měsíců
Úrok: 0 %

Společnosti BB Finance Czech, která dříve poskytovala úvěry pod značkou BB půjčka přišla na trh s novinkou, jež původní BB půjčku nahradila. Nový produkt má název Amigoz a jedná se o menší nebankovní půjčku do 45 000 Kč se splatností maximálně na jeden rok. Jaké jsou klíčové vlastnosti tohoto úvěru?

Nebankovní úvěry Amigoz nejsou úplně pro každého – značným omezením je už věkový limit od 21 do 63 let, půjčka je navíc určená pouze pro zaměstnance a podnikatele. Tento úvěr tak nepomůže např. důchodcům nebo maminkám na mateřské dovolené, stejně tak ho nemohou získat např. lidé se záznamem v registru dlužníků, v exekuci nebo insolvenci. Pro někoho pak může být problémem i podmínka mít vlastní účet – peníze nelze vyplatit hotově, složenkou ani je poslat na účet žádné třetí osoby.

Hlavním tahákem je bezpochyby první půjčka zdarma, v tomto případě až do 8 000 Kč se splatností na 30 dní. 8 000 Kč je zároveň maximální výše úvěru pro nového klienta, ti stálí si pak mohou půjčit i vyšší částky, až do 45 000 Kč na 12 měsíců. Úroky jsou ale poměrně vysoké, při delší době splatnosti přeplatíte poměrně vysokou částku. Pozitivní je ale možnost nechat si za poplatek odložit splátku až o 30 dní, případně si sjednat splátkový kalendář (u něj je pak úrok 24 % p.a. + fixní poplatek dle výše jistiny). Podrobnější informace naleznete přímo na stránkách půjčky, klienti pak najdou přesné podmínky přímo ve svém zákaznickém účtu.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 1 000 Kč – 45000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 8 000 Kč
 • Úrok od: 0 %
 • Doba splatnosti: 7 dní - 6 měsíců
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: Bezhotovostním bankovním převodem na účet klienta
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Ještě než si začnete vyplňovat žádost o úvěr připravte si požadované doklady nebo dokumenty – platná občanský průkaz (nebo jiný doklad totožnosti) a dokumenty prokazující vaše příjmy. K vyřízení budete v každém případě potřebovat také váš mobilní telefon a funkční mailovou adresu.

Přesný postup při žádosti o půjčku Amigoz:

Žádost o půjčku se provádí přes internet, nejdříve si tedy do prohlížeče zadejte adresu webových stránek www.amigoz.cz. Hned na úvodní stránce si můžete nastavit požadovanou výši úvěru a dobu jeho splatnosti – vše se nastavuje jednoduše pomocí dvou posuvníků, přičemž se ihned zobrazují i další informace, jako je úroková sazba, RPSN nebo počet splátek.

Pak klikněte na zelené tlačítko Založení účtu a otevře se vám formulář, jenž musíte vyplnit. Nejdříve v něm uvedete vaše základní osobní údaje(příjmení, jméno, rodné číslo, číslo na mobil a mail), dále pak přesnou a aktuální  adresu vašeho bydliště, nastavíte si také svoje přihlašovací heslo. Nezapomeňte také odkliknout souhlas se zpracováním osobních údajů.

O kousek níž pak ještě musíte vyplnit finanční dotazník – jeho součástí jsou mimo jiné informace o vašich příjmech a výdajích, musíte např. uvést přesné údaje o vašem zaměstnání. V této části se uvádí také číslo a doba platnosti dokladu totožnosti (může to být buď občanský průkaz nebo cestovní pas). Pak odškrtnete souhlas s podmínkami a kliknete na tlačítko Potvrdit.

Na další obrazovce se vám ukáže shrnutí vašeho požadavku – ještě jednou si budete moci upravit nastavení výše půjčky a její splatnosti, ukáže se vám datum splátky, odkliknete, že jste se seznámili se všemi podmínkami a předsmluvními informacemi o úvěru a odešlete kliknutím na zelené tlačítko Potvrdit.

Následně vám systém ještě jednou shrne všechny informace a vyzve vás k potvrzení žádosti – stačí už je pouze zkontrolovat a potvrdit jejich správnost kliknutím na zelené tlačítko Potvrdit.

Žádost se pak dostane do fáze zpracování a pak už jen musíte doložit požadované doklady či dokumenty a počkat, až bude zpracovaná a posouzená. Nemělo by to ale trvat příliš dlouho.

Stávající klienti se do svého online účtu přihlašují přímo z úvodní stránky webu, políčka pro přihlášení najdou v její horní části. Pro vstup do účtu je třeba zadat rodné číslo nebo mailovou adresu a přihlašovací heslo.

Splácení půjčky Amigoz:

Nebankovní půjčka Amigoz se splácí vždy v měsíční frekvenci, u menších úvěrů nebo u první půjčky zdarma bývá splátka pouze jedna, jinak je ale možné si splácení úvěrů rozložit až na dobu jednoho roku. Peníze se posílají vždy převodem na účet.

Sazebník poplatků

Půjčka pro nové klienty ZDARMA!

Výše půjčky Doba splatnosti Poplatek Celková částka
1 000 Kč 30 dní 0 Kč, 1 000 Kč
3 000 Kč 30 dní 0 Kč, 3 000 Kč
8 000 Kč 30 dní 0 Kč, 8 000 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Dá se půjčka Amigoz sjednat i osobně, nebo jenom po internetu?

Nebankovní úvěr Amigoz je možné vyřídit pouze přes webové stránky této půjčky na adrese www.amigoz.cz. Telefonické ani osobní sjednání půjčky zde možné není. Vyplnění žádosti přes internet je ale snadné a pokud byste si náhodou přece jenom nevěděli rady, zavolejte na klientskou linku kde vám jistě rádi ochotně poradí.

Co je třeba udělat pro získání první půjčky zdarma?

Stačí si nastavit půjčku do 8 000 Kč se splatností do jednoho měsíce a uhradit celou částku včas – pak vám nebude účtována ani koruna navíc. Tuto nabídku ale mohou využít pouze noví klienti půjčky Amigoz, při opakované půjčce už se příslušný poplatek uhradit musí.

Co může dělat klient, který nemá peníze na uhrazení další splátky úvěru?

V takovém případě je možné prodloužit si splatnost půjčky až o měsíc – veškeré informace vždy klient najde ve svém online profilu na webu půjčky Amigoz (za prodloužení je třeba uhradit poplatek). Dalším možným řešením je pak sestavení splátkového kalendáře, u něj je úrok 24 % ročně.

V jaké výši se u této půjčky pohybují její úrokové sazby?

U první půjčka zdarma jsou nulové, jinak se roční procentní sazba nákladů (RPSN) pohybuje od 87 % až po 500 % - závisí na výši úvěru a na délce jeho splácení. Kompletní přehled s rozpisem všech splátek je uvedený na webových stránkách půjčky Amigoz.

Je tento nebankovní úvěr vhodný i pro důchodce?

Bohužel příliš ne – půjčku mohou jednak získat lidé pouze do věku 63 let, navíc podmínkou je stálý příjem ze zaměstnání či podnikání – důchod jako příjem se zde bohužel nepočítá, stejně jako např. sociální dávky.

Proč se nejdříve musí uhradit ověřovací poplatek?

Nejde o poplatek jako takový, jeho účelem je pouze kontrola toho, že žadatel disponuje vlastním bankovním účtem. Půjčku nelze poslat na účet třetí osoby, ani pokud jde o někoho z rodiny. Klient musí mít účet vedený přímo na svoje vlastní jméno. Nejde ale rozhodně o nic zvláštního, tento postup používá velké množství poskytovatelů půjček.Výsledné hodnocení

Nová nebankovní půjčka Amigoz má bezpochyby svoje klady, ale na druhou stranu i řadu záporů. Pozitivní je určitě jednoduché sjednání úvěru přes internet, možnost první půjčky zcela zdarma nebo možnost odložení splátky či dokonce splátkového kalendáře. Na druhou stranu půjčka není zrovna levná a pokud si vezmete např. 45 000 Kč na rok, zaplatíte navíc téměř 17 000 Kč. Úvěr Amigoz od společnosti BB Finance Czech se tak vyplatí především novým klientům, naopak u opakovaných půjček na delší dobu patří spíše k dražším produktům. Půjčka je ale naprosto bezpečná a prověřená, v tomto ohledu žádné riziko nehrozí.

RYCHLOST
50 %
SCHVALOVATELNOST
80 %
SPOLEHLIVOST
70 %
Celkové hodnocení 67 %

Zkušenosti

Alena
Alena
Web: https://www.coolpujcky.cz/pujcka/Amigoz/zkusenosti#m

Je to skutečně skvělá půjčka, dostala jsem celých 8 000 Kč na měsíc a to bez jakéhokoli úroku – částku jsem včas vrátila a úvěrová společnost si žádný poplatek za půjčku nenaúčtovala. Vyhovovalo mi i jednoduché vyřízení přes internet a tak si myslím, že mohu nebankovní půjčky Amigoz všem vřele doporučit.

Rychlé informace

 • Nebankovní půjčka od společnosti BB Finance Czech
 • První půjčka od 1 000 do 8 000 Kč je poskytována zcela bez úroků a bez poplatků
 • Další půjčky mohou být až do 45 000 Kč se splatností až na jeden rok
 • Vše se vyřizuje pouze online přes internetové stránky
 • V případě potíží lze splatnost půjčky prodloužit, případně si sjednat i splátkový kalendář

Požadavky

 • Půjčka je určená pouze pro osoby, které mají občanství České republiky
 • Je zde poměrně výrazné věkové omezení – pouze pro žadatele od 21 do 63 let
 • Důležitým požadavkem je vlastní bankovní účet (před odesláním půjčky se to ověřuje)
 • Žadatel musí mít trvalý příjem ze zaměstnání nebo podnikání (ne důchod nebo mateřskou)
 • Úvěr nemohou získat lidé v exekuci, v platební neschopnosti nebo s nesplacenými dluhy

Rychlý kontakt

222 764 805
BB Finance Czech s.r.o., Počernická 272/96, Praha 10-Malešice

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Víkendy a Svátky 8:00 - 17:00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Napoprvé můžete získat úvěr zcela bez úroků a to až do výše 8 000 Kč
 • Úvěrový rámec u dalších půjček je do 45 000 Kč, splácení si můžete rozložit až na rok
 • Vše se vyřizuje online, není vůbec třeba nikam jezdit ani telefonovat
 • Webové stránky půjčky jsou přehledné a každý se na nich snadno zorientuje
 • Splatnost úvěru se dá snadno prodloužit nebo si dohodnout splátkový kalendář
 • Žádné ručení ani zástavy se nevyžadují, peníze je možné použít na libovolný účel

Nevýhody půjčky

 • Poměrně přísné požadavky, ať už jde o věk nebo o příjmy žadatele
 • V případě prodloužení nebo splátkového kalendáře se vám půjčka může hodně prodražit
 • U vyšších částek s delší splatností je velmi vysoká RPSN

Amigoz

První půjčka do 8 000 Kč zdarma Amigoz
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 8. 11. 2018