Air Bank půjčka

Výhodná bankovní půjčka s úrokem 3,9 % p.a. a RPSN 4,02 %

Výše půjčky: 5 000 - 900 000 Kč
Splatnost: 6 – 96 měsíců
Úrok od: 3,9 % p.a.

Úvěrové produkty nabízejí téměř všechny české banky, málokterá z nich ale nabízí tak příznivé podmínky jakou Air Bank. Tato mladá banka si získala oblibu už díky svému běžnému účtu, v této recenzi si ale blíže představíme její půjčku. Ta sice – stejně jako kterýkoliv jiný bankovní úvěr – není pro každého a např. lidé se záznamem v registru, s exekucí nebo nezaměstnaní ji získat nemohou, pro ty ostatní s dostatečným příjmem se ale jedná o nejvíce výhodný úvěr na českém trhu.

Klady Air Bank půjčky spočívají zejména ve dvou aspektech. Tím prvním jsou nízké úrokové sazby – u Air Bank se můžete při řádném a včasném splácení dostat na bonusovou sazbu, jež začíná už na 3,9 % p.a.. Druhým pozitivem je absence všech zbytečných poplatků – nemusíte tak platit za vyřízení půjčky nebo vedení úvěrového účtu, ale ani za předčasné splacení celého úvěru. S Air Bank půjčkou tak můžete spoustu peněz ušetřit.

O stavu vaší půjčky budete mít vždy skvělý přehled, protože si jej můžete kontrolovat v internetovém bankovnictví. To je samozřejmě k dispozici všem klientům banky, s čímž souvisí i nutnost mít u Air Bank běžný účet. Pokud jej ještě nemáte, není to žádný problém – jednak si jej můžete založit zároveň s podáním žádosti o půjčku a navíc vedení běžného účtu je zdarma. Jestliže potřebujete mít půjčku vyřízenou co nejrychleji, doporučujeme nachystat si všechny potřebné doklady a zajít rovnou na pobočku – tímto způsobem se dá úvěr sjednat nejrychleji. V každém případě si nezapomeňte dva doklady totožnosti a potvrzení o vašich příjmech.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: bankovní
 • Půjčka: 5 000 Kč – 900000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 900 000 Kč
 • Úrok od: 3,9 %
 • Doba splatnosti: 6 – 96 měsíců
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

U žádostí o Air Bank půjčku přes internet jsou dvě varianty – buď už jste klientem banky a žádost si podáte přes vaše internetové bankovnictví nebo ještě u Air Bank žádný produkt nemáte a musíte si nejdříve založit běžný účet. Pokud již klientem banky jste, stačí se jen přihlásit na váš účet a o půjčku si zažádat rovnou z něj – vše si tak vyřídíte rychle pohodlně, bez nutnosti chodit na pobočku, nebo si shánět doklady o příjmech. Pokud ale ještě účet u Air Bank nemáte, postup je následující: Nejdříve si musíte otevřít internetové stránky této banky na adrese www.airbank.cz. V horním menu kliknete na položku Půjčka - Nová půjčka. Uprostřed stránky najdete Půjčkovou kalkulačku, kde si nastavíte parametry půjčky (výši půjčky a výši měsíční splátky), v právé části překontrolujete parametry půjčky a kliknete na tlačítko Chci půjčit. (obr. 1)

Žádost Air Bank - krok 1

Doporučujeme si také zbrazit Detailní rozpis vaší půjčky, který najdete přímo pod Půjčkovou kalkulačkou. Zde najdete např. úrokovou sazbu, RPSN, ale i kolik bance celkem zaplatíte. (obr. 2)

Žádost Air Bank - krok 2

Následuje vyplnění registračního formuláře (pro nové klienty) nebo přihlášení se do internetového bankovnictví (pro stávající klienty). Pokud jste novými klienty, nejdříve do formuláře doplníte základní osobní údaje, jako jsou jméno, příjmení, mailová adresa nebo číslo na mobil. (obr. 3)

Žádost Air Bank - krok 3

V dalším kroku už se asi neobejdete bez vašeho občanského průkazu – součástí formuláře je např. číslo OP, dále pak rodné číslo (bez lomítka), datum a místo narození nebo adresa vašeho trvalého bydliště a další osobní údaje, jako je například příjem. Po vyplnění celého formuláře bude vaše žádost posouzena a banka vám sdělí, zda vám byla žádost schválena nebo zamítnuta.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
5 000 Kč 6 měsíců 5.9 % p.a. 850 Kč
20 000 Kč 25 měsíců 5.9 % p.a. 872 Kč
300 000 Kč 92 měsíců 4.9 % p.a. 3 925 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Mám účet u jiné banky – je nutné, abych si ho zakládal i u Air Bank?

Ano, nezbytnou podmínkou je mít založený běžný účet u Air Bank. Pokud jej ještě nemáte, můžete si jej založit spolu s žádostí o úvěr. Bez účtu u Air Bank ale úvěr získat nelze.

Jaké doklady budu k vyřízení půjčky potřebovat?

Potřebovat budete dva doklady totožnosti, z toho jeden musí být váš občanský průkaz. Pokud už ale jste klientem banky, můžete si půjčku vyřídit snadno přes vaše internetové bankovnictví.

Mohou půjčku dostat i důchodci, studenti nebo maminky na mateřské?

Ano, mohou – důležité je aby měli úvěr z čeho splácet. Pokud je výše jejich příjmu dostatečná vzhledem k požadované výši půjčky, může být jejich žádost schválena.

Musí se u Air Bank půjčky vždy dokládat příjmy?

U nových klientů banky to nutné je, pokud už ale u Air Bank máte delší dobu účet a chodí vám na něj pravidelně výplata, tak se dá úvěr získat i bez dokládání příjmů.

Z jakého důvodu mi může být žádost o úvěr zamítnuta?

Může to být z různých příčin – např. záznam v registru dlužníků, exekuce či insolvence, příliš nízký příjem nebo jiné důvody. Záleží vždy na konkrétním případě.

Proč bych si měl vzít půjčku právě od Air Bank? V čem je lepší než ostatní bankovní úvěry?

Půjčka od Air Bank má nejnižší úrokové sazby ze všech bankovních úvěrů, což potvrzují i různá nezávislá srovnání úvěrových produktů. Velkým plusem je také absence poplatků – za sjednání půjčky, vedení úvěrového účtu ani předčasné splacení nejsou žádné poplatky účtovány. Vzít si půjčku od Air Bank se tak jednoznačně vyplatí.Výsledné hodnocení

Půjčka od Air Bank patří jednoznačně mezi nejvýhodnější a nejlevnější bankovní úvěry, v současné době by se dalo říct, že její podmínky jsou nejlepší na českém trhu. Vzhledem k tomu, že se jedná o bankovní úvěr, není tak pochopitelně vhodný pro všechny – získat jej nemohou např. ti, co mají záznam v registru dlužníků, exekuci apod. případně nezaměstnaní nebo lidé s příliš nízkým příjmem. Na druhou stranu ti, co úvěr dostanou, získají nejlepší možné úrokové sazby, které žádná jiná banka nepřekoná. Půjčka je ideální zejména pro stávající klienty Air Bank, kteří už u této banky mají delší dobu účet a chodí jim na něj výplata – ti si mohou o půjčku zažádat přímo ze svého internetového bankovnictví a ke schválení ani nemusejí dokládat příjem. Celkově můžeme půjčku od Air Bank jednoznačně doporučit – nabízí nejnižší úrokové sazby, nemusíte u ní platit žádné zbytečné poplatky, kdykoliv můžete provést mimořádnou splátku a půjčku lze navíc splatit předčasně bez dalších sankcí. Jedinou menší nevýhodou je vyšší procento zamítnutých žádostí, to je ale u bankovních půjček obecně celkem běžné – všechny banky si zájemce o úvěr důkladně prověřují.

RYCHLOST
84 %
SCHVALOVATELNOST
50 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 78 %

Zkušenosti

Michal
Michal
Web: https://www.coolpujcky.cz/pujcka/Airbank/zkusenosti#m

Při rozhodování o tom, u které banky si požádám o úvěr, pro mě byly důležité především nízké úroky, nízké nebo žádné poplatky, snadné vyřízení online nebo kvalitní internetové bankovnictví. Air Bank mi ze všech těchto kritérií vyšla nejlépe a tak jsem rozhodl vzít si půjčku právě u ní. Po roce musím říct, že jsem velmi spokojený a jsem velmi rád, že jsem si vybral právě tuto banku. Pokud hledáte výhodnou bankovní půjčku s nízkými úroky a nulovými poplatky, určitě zkuste Air Bank.

Rychlé informace

 • Bankovní půjčka s nízkými úroky a bez nesmyslných poplatků
 • Půjčit si můžete už od 5 000 Kč až do 900 000 Kč
 • Nejnižší úrokové sazby, které začínají už na 3,9 % p.a., RPSN 4,02 %
 • O půjčku si lze požádat na pobočce, po telefonu i přes internet
 • Možnost mimořádných splátek nebo předčasného splacení celého úvěru

Požadavky

 • Věk minimálně 18 let
 • Dva doklady totožnosti (OP + druhý průkaz)
 • Bankovní účet u Air Bank (můžete si jej založit spolu s půjčkou)
 • Doklady o pravidelných příjmech (zaměstnání, podnikání, důchod, mateřská atd.)
 • Nesmíte mít záznam v registru dlužníků

Rychlý kontakt

+420 515 202 202
Air Bank a.s., Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6-Dejvice

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 7.00 – 22.00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Velmi nízké úroky – základní roční úroková sazba od 4,9 % s RPSN 5,02 % a při řádném splácení už od 3,9 % p.a. s RPSN 4,02 %
 • Vysoké půjčky – Air Bank nabízí úvěry až do 900 000 Kč
 • Dlouhá doba splatností – splácení si lze rozložit až na osm let
 • Rychlá výplata peněz na bankovní účet
 • Možnost sjednání přes internet, po telefonu i osobně na pobočce banky
 • Nepotřebujete žádného ručitele ani nemusíte dávat nemovitost do zástavy
 • Nemusíte platit žádné poplatky za vyřízení půjčky ani za vedení úvěrového účtu
 • Kdykoliv můžete provést mimořádnou splátku nebo splatit celou půjčku

Nevýhody půjčky

 • Abyste mohli úvěr získat, musíte se stát klientem Air Bank (mít u ní běžný účet)
 • Pokud máte záznam v registru nebo exekuci, nemůže vám být žádost schválena
 • Poměrně vysokému procentu lidí je žádost o úvěr zamítnuta

Air Bank půjčka

Výhodná bankovní půjčka s úrokem 3,9 % p.a. a RPSN 4,02 % Air Bank půjčka
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 5122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 26. 11. 2020