Půjčka Cetelem

Oblíbená a spolehlivá půjčka až 1 000 000 Kč od Cetelem

Výše půjčky: 20 000 - 1 000 000 Kč
Doba splatnosti: 6 – 96 měsíců
Úrok: 6,72 %

Cetelem je jeden z nejznámnějších poskytovatelů nebakovních půjček, který svoje služby nabízí už více než 15 let. Cetelem se zaměřuje na poskytování úvěrových produktů a kromě účelových i neúčelových půjček nabízí také nákupy na splátky, kreditní karty, úvěr na nákup auta, hypotéky nebo pojištění. V této recenzi vám představujeme Osobní půjčku od Cetelem, která je bezúčelová a peníze tak klient můžete využít na cokoliv bude chtít, aniž by musel předem oznamovat, proč si o úvěr žádá.

Osobní půjčka Cetelem se může pohybovat v rozmezí od 20 000 až do 1 000 000 Kč. Velmi široké jsou možnosti splácení – u Cetelem si můžete rozložit na dobu od 6 měsíců až po celých 8 let (ovšem v závislosti na výši půjčky). Velkou výhodou půjčky Cetelem jsou nízké úrokové sazby – v některých kombinacích se dokonce můžete dostat na sazbu pouhých 6,72 % ročně. Právě nízké úroky jsou asi největší předností Cetelem půjčky, celkem logicky s nimi ale souvisejí vyšší nároky na žadatele.

Půjčka Cetelem tak není určena pro každého, ale je třeba splňovat poměrně přísné požadavky. Aby mohla být žádost schválena, musíte mít trvalý a dostatečný příjem, zároveň nesmíte být ve zkušební době ani ve výpovědní lhůtě. Cetelem také může nahlížet do registrů dlužníků a úvěr se vyplácí výhradně na bankovní účet klienta. Půjčka je tak v mnoha ohledech srovnatelná s klasickými bankovními úvěry, rozhodně ale patří k zajímavým alternativám. V každém případě je Cetelem naprosto seriózní a důvěryhodnou společností a její podmínky jsou jedny z nejvýhodnějších v celém nebankovním sektoru.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 20 000 Kč – 1000000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 20 000 Kč
 • Úrok od: 6,72 %
 • Doba splatnosti: 6 – 96 měsíců
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr Cetelem, požadované doklady a dokumenty:

O osobní neúčelovou půjčku Cetelem si můžete podat žádost třemi způsoby – po telefonu, osobně na pobočce nebo online. V případě telefonické žádosti volejte na číslo 257 080 080 – linka je v provozu každý všední den od 9 do 18 hodin. Ještě než ale vyťukáte toto číslo, připravte si váš občanský průkaz a údaje o vašem zaměstnavateli, měsíčních příjmech a výdajích.

Pokud si chcete o úvěr požádat k Cetelem osobně na některém z kontaktních míst, jsou vám k dispozici pobočky v Praze (na adrese Karla Engliše 3208/5), Brně (na adrese Hybešova 42) a v Ostravě (na adrese Poštovní 17). I v tomto případě nezapomeňte na občanský průkaz a informace o vaší práci, příjmech a výdajích. Všechny pobočky Cetelem mají stejnou otevírací dobu od 9 do 18 hodin.

Na internetu si žádost o úvěr můžete vyplnit v jakémkoliv čase a nejste tak nijak omezeni provozní dobu klientského centra. Zároveň na něm můžete využít úvěrovou kalkulačku, pomocí které si snadno spočítáte, jak vysoké by byly měsíční splátky.

Přesný postup při žádosti o Cetelem půjčku přes internet:

Rozhodli jste se, že si o úvěr u Cetlem požádáte online? Máme pro vás podrobný návod, jak na to. Nejdříve si otevřete webové stránky vložením odkazu www.cetelem.cz. V horní menu klikněte na položku Osobní půjčka a uprostřed stránky uvidíte přehlednou úvěrovou kalkulačku.

Cetelem půjčka krok 1

Pomocí ní si nastavíte parametry vaší půjčky – její výši, měsíční splátka a počet splátek. Když najedete myší na malou ikonku s písmenem i, uvidíte zároveň podrobné informace o dané půjčce – dozvíte se tak výši měsíční splátky, výši splátky i s pojištěním, celkovou splatnou částku, úrokovou sazbu nebo roční procentní sazbu nákladů (RPSN).

Cetelem půjčka krok 1

Až budete s nastavením spokojení, klikněte na oranžové tlačítko Mám zájem a otevře se vám nová stránka s formulářem.

Cetelem půjčka krok 1

V jeho úvodu si ještě jednou můžete upravit parametry půjčky a navíc si vybrat, zda chcete pojištění (a pokud ano, tak v jaké variantě). Pak kliknete na Pokračovat a čeká vás vyplnění formuláře, jenž se skládá ze čtyř menších kroků. V první části je třeba Vyplnit vaše osobní a kontaktní údaje (včetně telefonního čísla a mailové adresy + odškrtnout souhlas se zpracováním osobních údajů.

Cetelem půjčka krok 1

Kliknete na pokračovat a následuje druhý krok, kterým jsou informace o vašem bydlišti + rodinné údaje – jde o vaši adresu, způsob bydlení, rodinný stav nebo číslo a platnost občanského průkazu.

Cetelem půjčka krok 1

Znovu kliknete na Pokračovat a otevře se vám třetí část formuláře, v níž váš čeká doplnění údajů o vaší práci, měsíčních příjmech a výdajích + informace o tom, zda a odkdy máte bankovní účet.

Cetelem půjčka krok 1

Údaje potvrdíte kliknutím na Pokračovat a zbývá už jen poslední krok, v němž si zvolíte způsob doručení smlouvy, odškrtnete souhlas s podmínkami smlouvy a celou žádost pak odešlete kliknutím na oranžové tlačítko Odeslat žádost.

Cetelem půjčka krok 1

Následně se vám na monitoru objeví výsledek předběžného posouzení, případně informace o tom, že úvěrový specialista se vám následující pracovní den ozve. Tím je proces podání žádosti kompletní a další záležitosti, jako jsou dodatečné dokumenty, doklady, potvrzení o příjmech apod. už s vámi projedná přímo pracovník společnosti Cetelem.

Sazebník poplatků

Částka Počet měsíců Měsíční splátka RPSN Celkem k úhradě
20 000,00 Kč 12 1 785,00 Kč 13,64 21 420,00 Kč
30 000,00 Kč 15 2 148,00 Kč 11,43 32 220,00 Kč
50 000,00 Kč 18 2 977,00 Kč 9,24 53 586,00 Kč
70 000,00 Kč 24 3 194,00 Kč 9,25 76 656,00 Kč
100 000,00 Kč 36 3 129,00 Kč 8,19 112 644,00 Kč
120 000,00 Kč 48 2 923,00 Kč 8,17 140 304,00 Kč
150 000,00 Kč 60 3 106,00 Kč 9,27 186 360,00 Kč
180 000,00 Kč 72 3 509,00 Kč 12,56 252 648,00 Kč
200 000,00 Kč 96 3 577,00 Kč 13,16 343 392,00 Kč

Prezentace


FAQ - Často kladené otázky

Je možné podat si žádost o Cetelem půjčku i někde na pobočce? Pokud ano, v kterých městech?

Ano, pokud nechcete, nemusíte na internetu vyplňovat žádné formuláře, ani nikam telefonovat – úvěr si lze sjednat i při osobní návštěvě pobočky Cetelemu. Ty jsou aktuálně tři, z toho jedna se nachází v Praze, druhá v Brně a třetí v Ostravě.

Mohu si nechat peníze od Cetelem poslat složenkou? Bohužel nemám bankovní účet.

Půjčka se vyplácí výhradně na bankovní účet žadatele. Pokud tedy vlastní účet nemáte, žádost vám nemůže být schválena.

Jak zjistím, jaké jsou u Cetelem půjčky úroky a jak vysoké bych platit splátky?

Velmi snadno si to můžete zjistit pomocí úvěrové kalkulačky. Tu najdete hned na úvodní stránce webu Cetelem a jednoduše si v ní můžete nastavit parametry půjčky tak, aby výše splátek vyhovovala vašim potřebám.

Je možné získat i vyšší úvěr než jen 200 000 Kč? Mám vysoký příjem, splácení by nebyl problém.

Bohužel, neúčelová půjčka na cokoliv je pouze do výše 200 000 Kč. Můžete ale využít některý z účelových úvěrů této společnosti (např. na auto, nábytek, rekonstrukci domova nebo nákup nemovitosti) – v takovém případě je maximum až 1 000 000 Kč.

Dá se k Cetelem půjčce sjednat i nějaké pojištění?

Ano, k půjčce je možné si sjednat i pojištění schopnosti splácet (ve více variantách) nebo pojištění výdajů (na výběr je ze dvou pojistných souborů).

Jakým způsobem se dá půjčka Cetelem splácet?

Splácet úvěr můžete třemi způsoby, je pouze na vás, který z nich si vyberete. Půjčka se dá splácet bezhotovostním bankovním převodem, pravidelným inkasem z vašeho účtu nebo poštovní složenkou. Ve všech třech případech se splácí jednou měsíčně.

Proč bych si měl vzít zrovna tuto půjčku od společnosti Cetelem? V čem je lepší než ostatní?

Především velmi nízké úrokové sazby jsou hlavním argumentem, proč si půjčit právě od Cetelemu. Kromě nízkých úroků stojí za zmínku také nulové poplatky za vyřízení půjčky i vedení úvěrového účtu, možnost výhodného pojištění, možnost rozložit si splácení na dlouhé období a řada dalších výhod. Cetelem navíc patří mezi tradiční a ověřené poskytovatele, u nichž nemusíte mít strach z žádných skrytých poplatků nebo neférového jednání.Výsledné hodnocení

Osobní půjčka na cokoliv, kterou poskytuje společnost Cetelem patří jednoznačně k nejvýhodnějších dlouhodobým nebankovním úvěrům. Úrokové sazby jsou zde tak nízké, že snesou srovnání i s bankovními půjčkami a pokud budete úvěr řádně splácet, vyjde vás prakticky na stejné peníze, jako kdybyste si půjčili od banky. Výhodou je bezesporu i možnost rozložit si splácení na dlouhou dobu (až 8 let), možnost pojištění, jednoduché sjednání online nebo výběr ze tří variant splácení (převodem, inkasem nebo složenkou). Naopak nevýhodou jsou vysoké nároky na žadatele, (Cetelem vyžaduje nejen aby měl klient doklady o příjmech a vlastní bankovní účet, ale prověřují se i záznamy v registrech atd.) a také dlouhá doba vyřizování půjčky i převodu peněz. Pokud splňujete podmínky půjčky, nevyhovují vám klasické bankovní úvěry a jste ochotní pár dní počkat, půjčku Cetelem rozhodně doporučujeme – úroky jsou zde opravdu velmi výhodné. Naopak pokud potřebujete peníze ihned nebo např. nemůžete doložit své příjmy, raději se poohlédněte po jiné půjčce.

RYCHLOST
20 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 60 %

Zkušenosti

j.a.n.i1
j.a.n.i1
Web: http://www.emimino.cz/diskuse/cetelem-nebo-home-credit-zkusenosti-186008/

Mám zkušenost s Cetelem a spokojenost, podmínky jak banka a nechtěli po mě ani ty výplatní pasky, jen jsem ji údaje nadiktovala.

Janaaa
Janaaa
Web: http://www.mesec.cz/adresar/cetelem/nazory/

Já mám od Cetelemu třetí věc na splátky a nikdy žádný problém nebyl. Ani se schválením, ani ničím jiným. Vše OK, takže já doporučuji. Vše jsem si brala na splátky bez navýšení, takže fakt výhodné a klid.

Diskuze

Rychlé informace

 • Bezúčelová nebankovní Cetelem půjčka od 20 000 do 200 000 Kč
 • Splácení úvěru si lze rozložit na dobu od 6 měsíců až po 8 let (dle výše půjčky)
 • Nízké úrokové sazby, které začínají už na 6,72 % ročně
 • Splácet můžete nejen převodem, ale i inkasem nebo poštovní poukázkou
 • Za vyřízení Cetelem půjčky ani za vedení účtu se neplatí žádné poplatky

Požadavky

 • Úvěr od Cetelem je určený pouze pro osoby, kterým již bylo 18 let a jsou svépravné
 • Žadatel o půjčku musí mít vlastní bankovní účet psaný na své jméno
 • Cetelem půjčka je pouze pro ty, co mají stálý zdroj příjmů
 • Žadatel by neměl mít záznam v registru dlužníků
 • K žádosti je třeba doložit i požadované doklady a dokumenty

Rychlý kontakt

257 080 080
BNP Paribas Personal Finance, Karla Engliše 5, 150 00, Praha 5

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 9.00 – 18.00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Velmi nízké úrokové sazby půjčky Cetelem začínají už na 6,72 %
 • Možnost sjednání online, po telefonu i na kamenné pobočce
 • Nemusíte dokládat účel půjčky, peníze lze použít na cokoliv
 • Splátky Cetelem půjčky si lze rozložit na delší období, u vyšších částek až na 96 měsíců
 • Můžete si vybrat ze tří forem splácení – převodem, složenkou nebo inkasem
 • Nulový poplatek za sjednání úvěru i za vedení úvěrového účtu u Cetelem
 • Odměny za řádné splácení, Cetelem půjčka tak pro vás bude ještě výhodnější
 • Spolu s Cetelem půjčkou si můžete sjednat i výhodné pojištění

Nevýhody půjčky

 • Vysoké nároky na žadatele
 • Nutnost doložení více dokumentů a dokladů
 • Vyřízení půjčky u Cetelem trvá poměrně dlouho (až 5 dnů, než vám přijdou peníze na účet)
 • Pokud pracujete, ale jste ve zkušební době nebo výpovědní lhůtě, úvěr nedostanete

Půjčka Cetelem

Oblíbená a spolehlivá půjčka až 1 000 000 Kč od Cetelem Půjčka Cetelem
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 20122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Všeobecné obchodní podmínky
(velikost: 133 kB)
Sazebník poplatků
(velikost: 158 kB)
Rámcová smlouva
(velikost: 424 kB)
Prezentace
(velikost: 602 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 12. 4. 2018