Zoxo

Nová nebankovní půjčka pro podnikatele

Výše půjčky: 100 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost: 3 měsíce – 20 let
Úrok od: 9,9 % p.a.

Většina úvěrových produktů na českém trhu se zaměřuje spíše na zaměstnance a jedná se tak zejména o klasické spotřebitelské půjčky, v posledních letech pak především o čím dál oblíbenější mikropůjčky před výplatou. Tentokrát se ale podíváme na úplně jiný produkt, zaměřený na zcela jinou cílovou skupinu – půjčka Zoxo od společnosti Zoxo financial je určená výhradně pro živnostníky a podnikatele a poskytuje se pouze na základě jejího zajištění nemovitostí.

Zajímavé u půjčky Zoxo je rozdělení na dva typy půjčky – tím prvním je klasický dlouhodobý úvěr, kdy klient splácí částku, kterou si půjčil až do okamžiku, kdy dojde k jejímu úplnému splacení. Půjčit si může částku od 100 000 Kč až do 10 000 000 Kč a splácení si může nastavit až na dobu 20 let. Oproti tomu krátkodobý úvěr funguje jinak – úvěrový rámec je u něj sice totožný, nicméně doba splácení je pouze 3 – 24 měsíců. Je to tím, že klient měsíčně splácí pouze úroky a pak musí uhradit zbylou částku naráz. Krátkodobý Zoxo úvěr je tak určený těm, jenž v brzké době počítají s tím, že získají peníze např. z prodeje bytu, dědictví, daru apod.

Žádost o půjčku se vždy podává prostřednictvím webových stránek zoxo.cz, po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře pak zájemce kontaktuje zástupce poskytovatele. Před podpisem smlouvy je třeba doložit některé dokumenty a doklady – alespoň jeden osobní doklad, výpis z účtu, dále si musí žadatel nechat ověřit podpis a provede se také odhad jeho nemovitosti (ověření i odhad hradí poskytovatel půjčky). Předčasné splacení úvěru je povoleno, nicméně je za něj naúčtován poplatek ve výši jednoho až pěti procent. Kompletní sazebník poplatků je uvedený na webových stránkách www.zoxo.cz pod odkazem Ke stažení, určitě doporučujeme se s ním předem seznámit.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 100 000 Kč – 10000000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 10 000 000 Kč
 • Úrok od: 9,9 %
 • Doba splatnosti: 3 měsíce – 20 let
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet klienta
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ne

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Žádost se podává prostřednictvím internetových stránek umístěných na doméně www.zoxo.cz. K vyplnění žádosti nebudete budete potřebovat žádné doklady, následně pak ale budete muset doložit např. občanský průkaz, výpis z bankovního účtu, úředně ověřený podpis a samozřejmě nechat si provést profesionální odhad nemovitosti.

Přesný postup při žádosti o půjčku Zoxo:

Protože se žádost podává jen přes webové rozhraní, prvním krokem tedy bude otevření stránek na adrese www.zoxo.cz. Sjedete myší o kousek níž a uvidíte – tentokrát skutečně pouze orientační – úvěrovou kalkulačku. Nejdříve byste se měli rozhodnout, zda budete mít zájem pouze o krátkodobou půjčku do 24 měsíců, u níž se splácejí pouze úroky, pak už ale musíte celý úvěr uhradit. Druhou a asi žádanější možností je klasická dlouhodobá půjčka se splatností až na dlouhých 120 měsíců. Úvěrová kalkulačka vám zobrazí alespoň orientační údaje, nicméně počítejte s tím, že úroková sazba se může výrazněji lišit – minimum je ale vždy 9,9 % ročně. (obr. 1 a 2)

Žádost ZOXO - krok 1

Žádost ZOXO - krok 2

Jakmile si vyberete (později můžete parametry bez problémů změnit), tak kliknete na tlačítko Chci půjčit a zobrazí se vám krátký formulář se žádostí o půjčku. Do něj postupně vyplníte následující údaje: vaše křestní jméno, příjmení, typ žadatele, mailovou adresu, telefonní číslo, obec, ve které žijete a její poštovní směrovací číslo (všechny údaje jsou povinné). Na závěr ještě odškrtnete souhlas se zpracováním osobních údajů a kliknutím na Odeslat žádost o úvěr ji pošlete ke zpracování. (obr. 3)

Žádost ZOXO - krok 3

Po odeslání se vám na monitoru zobrazí informace o tom, že žádost byla v pořádku přijata a to je pro tento okamžik z vaší strany vše. V nejbližší době se vám ozve zástupce společnosti Zoxo financial, aby se s vámi domluvil na dalším postupu. (obr. 4)

Žádost ZOXO - krok 4

Sazebník poplatků

Výše půjčky Splatnost Minimální roční úrok Minimální měsíční splátka
100 000 Kč 3 měsíce 9.90 % 825 Kč
500 000 Kč 6 měsíců 9.90 % 4 125 Kč
1 000 000 Kč 12 měsíců 9.90 % 8 250 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Potřebuji půjčit jen 100 000 Kč – je to možné i bez ručení nemovitostí?

Ne, bohužel, ať už se jedná o jakoukoli částku, u půjčky ZOXO.cz je vždy podmínkou zajištění vhodnou nemovitostí. Bez ní tento úvěr získat nelze.

Mohu poskytnout svou nemovitost vysoké hodnoty do zástavy, nejsem ale podnikatel. Mám šanci úvěr získat?

Bohužel ani v tomto případě by žádost nemohla být schválena. Nejedná se o spotřebitelský úvěr, ale nabídka se vztahuje pouze na podnikatele a živnostníky.

Jaké doklady nebo dokumenty si mám připravit?

Nachystejte si předem alespoň jeden doklad totožnosti (občanský průkaz), dále pak výpis z bankovního účtu a počítejte také s tím, že si budete muset nechat ověřit podpis a dojde také k odhadu hodnoty vaší nemovitosti, kterou poskytnete jako ručení za úvěr.

Má společnost Zoxo financial i nějakou pobočku, nebo se vše řeší pouze přes internet?

Ano, kamenná pobočka a sídlo společnosti se nachází v Plzni, na adrese Guldenerova 547/4. Jedná se o centrum tohoto města, takže na místo je velmi dobré dopravní spojení – kancelář je jen 2 až 3 minutky od hlavního vlakového nádraží a zastávek MHD Mikulášská a Mikulášské náměstí. V kanceláři firmy můžete podepsat úvěrovou smlouvu, ale není to podmínkou – smlouvu lze klidně podepsat i u vás doma, pokud vám toto místo nevyhovuje.

Je výhodnější spíše krátkodobá nebo dlouhodobá varianta této půjčky?

To se obecně nedá říct, protože každý je v trochu jiné situaci. Dlouhodobá půjčka je v podstatě obdobou klasické hypotéky, oproti tomu krátkodobá má splatnost jen do 24 měsíců, kdy se splácejí pouze úroky – je tedy určená jen pro ty, jenž počítají s tím, že do té doby získají finance z nějakého jiného zdroje – třeba z dědictví, prodeje nemovitosti apod.

V současné době mám bohužel exekuci. Mám vůbec šanci, že mi bude žádost o půjčku schválena?

Určitě ano, půjčka se dá použít na cokoliv a jedním z možných účelů je právě vyplacení, resp. odvrácení exekuce nebo dražby. Pracovníci společnosti Zoxo vám se vším pomohou a sami se postarají o vyplacení věřitelů.

Na co všechno se dá vlastně tento úvěr použít?

V podstatě na cokoli vás napadne. Kromě již zmíněných exekucí jej lze použít i na konsolidaci (sloučení) více půjček, na stavbu, koupi nebo rekonstrukci bydlení, ale i na cokoli jiného, na co budete potřebovat peníze.Výsledné hodnocení

Nová nebankovní půjčka se zajištěním nemovitostí, která je určená pro podnikatele a OSVČ, je určitě zajímavým produktem, který si bezpochyby najde svoje klienty. Zajímavá je možnost výběru mezi krátkodobou variantou, kdy klient splácí pouze úroky, a dlouhodobou, která umožňuje splácet celou částku už po dobu 20 let. Zoxo financial sice zatím není příliš známou společností, nicméně působí důvěryhodným dojmem a i její webové stránky jsou dobře zpracované. Při rozhodování o tom, zda se žadateli půjčka vyplatí, by určitě měla hrát roli zejména nabídnutá výše úrokové sazby – stránky uvádějí pouze tu nejnižší – 9,9 % ročně, takže je otázkou, zda výsledná nabídka bude či nebude pro klienta výhodná.

RYCHLOST
60 %
SCHVALOVATELNOST
70 %
SPOLEHLIVOST
80 %
Celkové hodnocení 70 %

Zkušenosti

Milan
Milan
Web: https://www.coolpujcky.cz/pujcka/ZOXO/zkusenosti#m

Jsem opravdu mimořádně spokojený, půjčka ZOXO mi vyřešila moje velké starosti. Hrozila mi totiž exekuce na dům a už jsem se pomalu smiřoval, že o něj přijdu. Naštěstí tato úvěrová společnost mi pomohla a poskytla mi úvěr za velmi solidních podmínek. Navíc vše proběhlo až nečekaně rychle a pochválit musím i profesionalitu jejích pracovníků. Půjčky ZOXO.cz tak rozhodně doporučuji.

Rychlé informace

 • Nebankovní půjčky se zajištěním nemovitostí, určené pouze pro podnikatele
 • Výše úvěru se může pohybovat od 100 000 až do 10 milionů Kč
 • Žadatel si může zvolit ze dvou variant úvěru – krátkodobého nebo dlouhodobého
 • Roční úroková sazba půjčky Zoxo začíná na 9,9 %
 • Úvěr lze využít i na splacení exekuce, konsolidaci půjček nebo jakýkoli jiný účel

Požadavky

 • Stejně jako u jiných půjček, je nutné mít nejméně 18 let a nebýt zbavený svéprávnosti
 • Důležitou a klíčovou podmínkou je ručení nemovitostí – tato půjčka je pouze se zajištěním
 • Zoxo nabízí své úvěry výhradně podnikatelům, živnostníkům a OSVČ
 • Kromě občanského průkazu se musí předložit také výpis z bankovního účtu žadatele

Rychlý kontakt

377 477 763
Zoxo Financial s.r.o., Guldenerova 547/4 326 00 Plzeň 2-Slovany-Východní Předměstí

Otevírací doba: Pondělí - Pátek
Víkendy a Svátky

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Široký úvěrový rámec, který může dosáhnout až 10 000 000 Kč
 • Možnost vybrat si ze dvou variant, u krátkodobé se splácí pouze úroky
 • Jednoduché sjednání půjčky, stačí jen minimum dokladů a dokumentů
 • Odhad nemovitosti i ověření podpisu za klienta hradí poskytovatel půjčky
 • Smlouvu lze podepsat nejen v kanceláři firmy, ale i u klienta doma
 • Půjčka se dá použít na cokoli, včetně konsolidace stávajících úvěrů nebo exekuce
 • V případě využití úvěru na splátky jiných dluhů za klienta vše zařídí poskytovatel půjčky
 • U dlouhodobé půjčky je garantována stejná úroková sazba po celou dobu jejího splácení

Nevýhody půjčky

 • Zoxo poskytuje své úvěry výhradně podnikatelům, nejedná se tedy o spotřebitelský úvěr
 • Vždy je nutné mít půjčku zajištěnou nemovitostí – bez ní tento úvěr získat nejde
 • Vzhledem k tomu, že se musí provést odhad nemovitosti, ověření podpisu atd., může trvat vyřízení trochu déle

Zoxo

Nová nebankovní půjčka pro podnikatele Zoxo
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 100122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 7. 1. 2021