Zaimo půjčka

Nebankovní půjčka do 108 000 Kč

Výše půjčky: 15 000 - 108 000 Kč
Splatnost: 6 - 64 měsíců
Úrok od: 2 % p.a.

Půjčka Zaimo není v ČR aktuálně dostupná. Doporučujeme půjčky s podobnými parametry: Zaplo, Ferratum, Kamali. Nebo si můžete porovnat další nebankovní půjčky, či půjčky zdarma.

Nebankovní půjčka obecně se vyznačují mimo jiné tím, že mají relativně nízké nároky na své klienty. Jen málokterá má ale své požadavky tak mírné jako půjčka Zaimo, které s věnujeme v této podrobné recenzi. Získat tento úvěr mohou studenti, maminky na mateřské, zaměstnanci, podnikatelé i důchodci, lidé bez doložitelných příjmů, osoby se záznamem v registru dlužníků nebo zájemci, kteří mají exekuci. Kromě plnoletosti je tak prakticky jediným zásadním požadavkem nutnost mít vlastní bankovní účet, což se ověřuje i pomocí korunového poplatku.

Dostupnost půjčky Zaimo ale není zdaleka jedinou velkou výhodou tohoto úvěru – klíčovou předností Zaimo půjčky je tak její obrovská rychlost. Vše lze kompletně vyřídit během pouhých 15 minut, díky čemuž se jedná o jeden z nejrychlejších úvěrových produktů na českém trhu. S tím souvisí i fakt, že celý proces probíhá přes internet a úvěr se tak nedá sjednat např. osobně nebo po telefonu – vše výhradně online. Půjčka je ale maximálně bezpečná a prověřená, žádné obavy tak nejsou na místě. 

Zaimo má hodně specifické webové stránky, kterými se dost liší od ostatních úvěrů – nenajdete na nich totiž žádnou úvěrovou kalkulačku, na níž byste si mohli předem spočítat případnou výši splátek, úrokovou sazbu nebo RPSN. Vše se dozvíte až potom, co si vyplníte (samozřejmě nezávazný) formulář se žádostí. Konkrétní nabídka se totiž vždy stanovuje až na základě žádosti – výše úroků apod. tak závisí např. na vaší bonitě apod. Tuto nabídku ale zpracovává automatický software, je tedy naprosto objektivní a zároveň jsou vaše osobní údaje v naprostém bezpečí. 

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 15 000 Kč – 108000 Kč
 • Úrok od: 2 %
 • Doba splatnosti: 6 - 64 měsíců
 • Peníze na účtu: Do 15 minut
 • Způsob vyplacení: Na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: ano
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ano
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty

Předně je třeba říct, že pro vyřízení celé žádosti nebudete muset nikam chodit, ani telefonovat, všechno proběhne online. Potřebovat budete připojení k internetu, připravte si také mobil, na který vám přijde SMS zpráva s PIN kódem a nachystejte si číslo vašeho bankovního účtu. Z osobních dokladů budete potřebovat občanský průkaz. Naopak potvrzení o příjmech zde vyžadováno není, informace se ale v rámci žádosti uvádějí. (obr. 1)

Žádost Zaimo - krok 1

Přesný postup při internetové žádosti o půjčku Zaimo

Nejdříve si otevřete internetové stránky www.zaimo.cz. Pomocí dvou posuvníků si nastavte požadovanou výši půjčky (od 15 000 do 75 000 Kč) a dobu její splatnosti (1 až 36 měsíců).   Klikněte na zažádat o úvěr a otevře se vám formulář, který je třeba celý vyplnit. Nemělo by vám to ale zabrat mnoho času, obvykle je to otázka cca pěti minut. Formulář se skládá celkem z šesti kratších částí, v té první se musejí vyplnit osobní údaje žadatele. (obr. 2)

Žádost Zaimo - krok 2

Následuje druhá část, ve které se vás budou ptát na rodné číslo, dále pak číslo a platnost občanského průkazu a na adresu trvalého bydliště (případně i korespondenční, pokud se od sebe liší). (obr. 3)

Žádost Zaimo - krok 3

 Ve třetí části vyplňujete informace o vašem vzdělání, zaměstnání a bydlení, další stránka pak vyžaduje vyplnění čísla bankovního účtu – pozor – musí být skutečně váš, psaný na vaše jméno. (obr. 4)

Žádost Zaimo - krok 4

V předposledním kroku pak můžete, ale nemusíte uvést vaše profily na sociálních sítích (pokud je ale vyplníte, můžete získat zajímavou slevu, takže se to určitě vyplatí) a pak už zbývá jen závěrečné shrnutí a odeslání žádosti ke zpracování. Kdykoliv v průběhu vyplňování se můžete vrátit k předchozímu kroku, navíc na formuláři není nic těžkého, takže opravdu není problém ho zvládnout během několika minut. V jeho průběhu vám přijde i SMS kód na mobil, ten pak musíte zapsat do příslušného políčka na internetu (je tedy potřeba, abyste uvedli správné číslo na váš mobil). (obr. 5 a 6)

Žádost Zaimo - krok 5

Žádost Zaimo - krok 6

Ověření účtu, rozhodnutí o schválení úvěru

Nedílnou součástí celého procesu je také ověření účtu – buď pomocí uhrazení ověřovacího poplatku (jde ale pouze o jednu jedinou korunu a účel poplatku je čistě ověření, že účet je skutečně váš), nebo zdarma přes Zaimo KontoConnect.  Pak vám obratem přijde rozhodnutí o tom, zda vám byla vaše žádost schválena nebo naopak zamítnuta a pokud to dopadne dobře, hned vám budou peníze odeslány na váš bankovní účet. Celkově tak může být všechno dohromady vyřízeno během pouhých 15 minut aniž byste se museli zvednout od vašeho počítače nebo notebooku.

 

Splácení půjčky Zaimo

Půjčku Zaimo lze splácet dvěma způsoby – buď běžným bankovním převodem nebo prostřednictvím platební brány The Pay. Splátka se posílá vždy jednou měsíčně, celková doba splácení se může pohybovat od 1 až do 36 měsíců, podle toho, jakou si ji zvolíte. Pokud byste na splátku náhodou zapomněli, nebo se dostali do situace, kdy nemáte dostatek peněz na její uhrazení, je třeba kontaktovat poskytovatele půjčky Zaimo a to buď telefonicky na čísle 228 880 194 (oddělení pohledávek) a nebo mailem na adresu pohledavky@zaimo.cz.

Sazebník poplatků

U ostatních půjček na našem webu vždy uvádíme tabulku s poplatky, úrokovými sazbami, RPSN a jinými údaji, v tomto případě ale chybí. Je to z toho důvodu, že úroky se stanovují vždy až na základě vyplněného formuláře a na internetových stránkách Zaimo půjčky je uveden pouze jediný reprezentativní příklad. To, jak vysoké vám budou nabídnuty úroky a jaká bude případná výše měsíční splátky tak závisí i na vaší bonitě, celkové platební schopnosti a jiným informacím. Vše zpracovává moderní software, který pomocí sofistikované metody vypočítá konkrétní nabídku na míru pro každého zájemce o úvěr.

FAQ - Často kladené otázky

Mohu si žádost o půjčku podat i osobně, nebo to jde jen na internetu?

Osobně si zažádat nelze, stejně tak ani po telefonu. Půjčka Zaimo se sjednává výhradně online, prostřednictvím internetových stránek www.zaimo.cz. Stránky jsou ale naprosto bezpečné, nehrozí žádné riziko, že by vámi zadané údaje mohly být zneužity.

Je napoprvé nějaké omezení, nebo si hned mohu požádat o maximální částku?

Jednou z kladných vlastností této půjčky je bezpochyby i to, že i noví klienti si mohou půjčit rovnou maximální částku, v tomto případě tedy až 75 000 Kč.

Jak často se půjčka Zaimo splácí?

Půjčku Zaimo musíte splácet pravidelně jednou za měsíc, dobu splatnosti si můžete sami vybrat v rozmezí šesti měsíců až tří let.

Mohu úvěr získat, když nemám vlastní účet? Lze si nechat peníze poslat k někomu jinému?

Bohužel, v tomto případě vaše žádost nebude moci být schválena. Půjčku mohou získat pouze lidé s vlastním bankovním účtem, právě proto se musí nejdříve uhradit korunový ověřovací poplatek.

Platí se předem nějaký poplatek? Už se mi jednou stalo, že jsem takto přišel o dost peněz.

Platí, ale jde pouze o symbolickou jednu korunu, která se – jak už bylo řečeno výše – vybírá pouze z důvodu ověření, že účet je skutečně psaný na vaše jméno. Můžete tak přijít maximálně o jedinou korunu, jinak se žádný poplatek předem nevybírá. Účet lze ale nechat ověřit i zdarma.

Mám bohužel záznam v registru SOLUS, mám vůbec šanci úvěr získat?

Určitě ano – velkou předností půjčky Zaimo je její vhodnost i pro klienty, kteří jinde získat úvěr nemohou. Do žádných registrů se při rozhodování o schválení půjčky nenahlíží, váš záznam v registru SOLUS tak rozhodně není žádnou překážkou.

Nikde na webových stránkách půjčky nevidím tabulku poplatků: Jak si je mohu zjistit?

Přesná výše poplatků se úroků se stanovuje u každého klienta individuálně, žádnou tabulku splátek tak na internetových stránkách Zaimo nenajdete. Výši úroků nestanovuje pracovník úvěrové společnosti, ale automaticky ji nastaví na základě údajů z formuláře se žádostí.Výsledné hodnocení

RYCHLOST
100 %
SCHVALOVATELNOST
30 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 73 %

Zkušenosti

Jozef
Jozef
Web: http://pujcko.cz/pujcka-zaimo-cz/

Problémy jsem neměl, poměrně rychlá domluva i přes email, odpověď do 24 hodin, dle garance.

Rychlé informace

 • Rychlá nebankovní půjčka s bleskovou výplatou na účet
 • Bez nahlížení do registrů a bez dokládání příjmů
 • I jako nový klient si můžete půjčit až 108 000 Kč
 • Kompletní vyřízení půjčky přes internet, vše probíhá online
 • Musíte mít vlastní bankovní účet psaný na vaše jméno

Požadavky

 • Pouze pro osoby starší 18 let
 • Pro Čechy nebo pro Slováky, kteří zde mají trvalý pobyt
 • Žadatel musí mít vlastní bankovní účet
 • Je třeba mít mobilní telefon, PIN kód se posílá pouze touto formou
 • Musí se vyplnit kompletní formulář se žádostí, který je dostupný pouze online

Rychlý kontakt

228 883 108
Kreditech Česká republika s.r.o., Karlovo náměstí 290/16, 120 00, Praha – Nové Město

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 - 20:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Mimořádně rychlé vyřízení a rychlá výplata peněz
 • Dostupnost i pro ty, kteří mají záznamy v registrech nebo nemohou doložit své příjmy
 • Sjednání je velmi pohodlné, všechno probíhá pouze na internetu
 • Systém je naprosto bezpečný, nemusíte mít strach o bezpečnost zadaných dat
 • Nepotřebujete žádného ručitele, ani nemusíte nic zastavovat
 • Splácení se dá rozložit až na dobu tří let, což je na nebankovní úvěr docela hodně
 • Půjčit si můžete až 108 000 Kč a to i tehdy, když si o úvěr žádáte poprvé
 • Žádné skryté poplatky, smlouvy psané příliš malým písmem ani jiné nástrahy

Nevýhody půjčky

 • Nízká schvalovatelnost půjčky, hodně žádostí bývá zamítnuto
 • Minimální výše půjčky je 15 000 Kč, na nebankovní půjčku docela vysoká částka
 • Pokud nemáte vlastní účet u banky, nemůžete půjčku získat
 • Případnou výši splátek a úrokovou sazbu se dozvíte až po vyplnění formuláře

Zaimo půjčka

Nebankovní půjčka do 108 000 Kč Zaimo půjčka
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 15122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Jednotlivá smlouva o úvěru
(velikost: 125 kB)
Prezentace
(velikost: 626 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 13. 1. 2021