Úvěrka

Rychlá nebankovní půjčka na rok

Výše půjčky: 20 000 - 40 000 Kč
Splatnost: 2 - 12 měséců
Úrok od: 35,51 % p.a.

Nová nebankovní půjčka pod názvem Úvěrka.cz je dalším z dlouhé řady rychlých nebankovních úvěrů, které se dají snadno a rychle sjednat přes webové stránky. Poskytovatelem je společnost Kontex Trade International s.r.o., která není na našem trhu nováčkem – už delší dobu zde nabízí úvěr Půjčka 7. Úvěrka.cz je tak druhým finančním produktem od této společnosti, která je součástí velké mezinárodní finanční skupiny FinTech – UAB Aventus Capital.

Úvěrka je půjčkou s úvěrovým rámcem od 20 do 40 000 Kč, splácení probíhá jednou měsíčně s tím, že si klient může nastavit dvě až 12 splátek. Nejde tak o klasickou půjčku před výplatou (nelze nastavit splatnost na měsíc, ani se nenabízí první půjčka zdarma), půjčka je ale zajímavá např. pro ty, kteří potřebují úvěr na delší dobu než je měsíc. Předčasné splacení je ale samozřejmě povoleno bez jakýchkoli sankcí.

K vyřízení úvěru není třeba žádný ručitel ani zástava majetku, v rámci žádosti se ale ověřují vaše příjmy, což lze provést buď automaticky přes váš účet nebo manuálně nahráním příslušného dokladu. Oba způsoby jsou naprosto bezpečné, rychlejší je ale automatické ověření přes dočasný přístup k účtu.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 20 000 Kč – 40000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 40 000 Kč
 • Úrok od: 35,51 %
 • Doba splatnosti: 2 - 12 měséců
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: Jen bezhotovostním převodem na bankovní účet klienta
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ne
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Veškeré žádosti o nebankovní půjčku Úvěrka.cz se vyplňují přes internet. K vyřízení žádosti jinak kromě internetového připojení budete potřebovat také mobilní telefon, e-mailovou adresu, vlastní bankovní účet a případně také potvrzení o vašich příjmech. Z osobních dokladů stačí pouze platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti.

Přesný postup při žádosti o půjčku Úvěrka.cz:

Prvním krokem je otevření internetové stránky na adrese www.uverka.cz, kde ke konci stránky najdete tlačítko Získat úvěr. (obr. 1)

Žádost Úvěrka - krok 1

Následuje vyplnění formuláře se žádosti. Zde vyplníte výši půjčky, o kterou žádáte, dále základní osobní informace, jako je vaše křestní jméno, příjmení, rodné číslo, mailová adresa a telefonní číslo (musí být na mobil, protože vám na něj přijde SMS), kontaktní adresu a další informace (číslo OP, zda jste v exekuci atd.). (obr. 2)

Žádost Úvěrka - krok 2

Teď už zbývá jen vyplnit číslo účtu, kam vám společnost zašle požadovanou výši půjčky a odšktrnout políčka, kde potvrdíte, že jste si přečetli všechny informace o zpracování vašich údajů a že souhlasíte s tímto zpracováním. (obr. 3)

Žádost Úvěrka - krok 3

Splácení půjčky Úvěrka.cz:

Nebankovní půjčka Úvěrka se splácí prostřednictvím pravidelných měsíčních splátek, které klient převede na účet poskytovatele půjčky. Předčasné splacení celé částky je možné, lze tak uhradit celý zbytek úvěru bez jakýchkoli sankcí nebo pokut. Podrobný rozpis jednotlivých splátek má každý klient k dispozici ještě před rozhodnutím o schválení úvěru, splátkový kalendář je tak předem daný a není třeba se bát skrytých poplatků.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Splatnost Poplatek Celkem
20 000 Kč 2 měsíce 3 891.98 Kč 23 891.98 Kč
25 000 Kč 2 měsíce 4 614.98 Kč 29 614.98 Kč
40 000 Kč 12 měsíců 14 103.56 Kč 54 103.56 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jaké osobní doklady jsou potřeba k vyplnění formuláře se žádostí?

Abyste půjčku Úvěrka.cz mohli získat, budete k tomu potřebovat dva platné doklady totožnosti, z toho jeden z nich musí být vždy občanský průkaz.

Jakým způsobem se prokazuje, že má žadatel vlastní bankovní účet?

Nejjednodušeji to lze udělat tak, že uhradíte poplatek ve výši jedné koruny za vašeho bankovního účtu na bankovní účet poskytovatele půjčky – můžete si vybrat, zda to bude na účet u České spořitelny, Fio banky nebo MONETA Money Bank. Alternativní variantou, jak prokázat, že máte svůj vlastní účet, je poslat smlouvu o jeho založení nebo aktuální výpis z účtu.

Musí se úvěr splácet převodem z účtu, nebo jsou povoleny i jiné možnosti?

Splácení převodem za vašeho účtu je určitě nejrychlejší, nejlevnější a nejjednodušší varianta, nicméně jsou i jiné možnosti, jak úhradu měsíční splátky provést – můžete ji poslat také složenkou, nicméně tady si dejte velký pozor na to, abyste ji poslali s dostatečným časovým předstihem – platba totiž musí dojít včas.

Jaká je výše u tohoto úvěru výše RPSN?

Roční procentní sazba nákladů se liší podle toho, o jak vysoký úvěr máte zájem a na jak dlouho si nastavíte délku jeho splácení. Například u půjčky ve výši 40 000 Kč na 12 měsíců činí RPSN 78,66 %, naopak pokud si půjčit 20 000 Kč na dva měsíce, RPSN bude v takovém případě dělat 322,67 %.

Co mám dělat, když nemám peníze na úhradu pravidelné měsíční splátky?

V takovém případě na nic nečekejte a ihned kontaktujte speciální klientskou linku pro dlužníky, která má číslo 226 259 859 nebo napište mail na adresu pohledavky@uverka.cz. Důležité je řešit takovou situaci včas, pracovníci úvěrové společnosti vám určitě vyjdou vstříc ohledně splátkového kalendáře.

Musí se platit něco předem? Nechtěl bych zbytečně přijít o svoje peníze.

Ne, žádné poplatky předem se neúčtují, snad jen s výjimkou verifikační platby, ta ale činí jen symbolickou jednu korunu. Jinak po vás předem nikdo nic chtít nebude, takže obavu, že byste přišli o peníze, mít rozhodně nemusíte. Půjčka je naprosto bezpečná a férová.

Kdo je poskytovatelem této nebankovní půjčky?

Za projektem nebankovní půjčky Úvěrka.cz stojí společnost Kontex Trade International s.r.o., která už na českém trhu s úvěry působí cca 5 let a poskytla půjčky velkému množství spokojených klientů z celého Česka. Kromě produktu Úvěrka.cz již delší dobu nabízí také nebankovní úvěr pod názvem Půjčka 7.Výsledné hodnocení

Nový produkt společnosti Kontex Trade International s.r.o. má svoje výhody, ale i negativa. Úvěrka.cz se dá velmi jednoduše sjednat přes internet bez nutnosti telefonování nebo návštěvy pobočky, vyřízení může být poměrně rychlé a půjčka je dostupná 24 hodin denně. Poskytovatel úvěru je spolehlivý a prověřený, nečekají váš žádné skryté poplatky ani jiná nebezpečí. Na druhou stranu tato půjčka není zrovna levná, i když řada konkurentů má úroky ještě mnohem vyšší. Pokud hledáte bezpečnou a snadno dostupnou nebankovní půjčku do 40 000 Kč a vyhovuje vám splatnost do dvanácti měsíců, může být pro vás Úvěrka určitě dobrou alternativou vůči řadě jiných nebankovních půjček. Pokud ale máte možnost půjčit si od banky, je pak výhodnějším řešením klasický bankovní úvěr, kde jsou úrokové sazby přece jenom nižší.

RYCHLOST
70 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
80 %
Celkové hodnocení 70 %

Zkušenosti

Václav
Václav
Web: https://www.coolpujcky.cz/pujcka/Uverka/zkusenosti#m

Úvěrka.cz je prostě super půjčka, nedám na ni dopustit. Byl jsem s ní spokojený po všech stránkách – ať už jde o pěkné internetové stránky, snadné a rychlé vyřízení půjčky, dobrou a ochotnou zákaznickou podporu a mnoho dalších věcí. Je fakt, že úroky sice nepatří k nejnižším, ale to mi zas tak nevadilo – půjčka mi pomohla a splatil jsem ji úplně v pohodě. Za mě tedy palec nahoru a rozhodně nebankovní půjčky Úvěrka ostatním doporučím.

Rychlé informace

 • Nebankovní půjčka od 20 000 Kč do 40 000 Kč se splatností maximálně na rok
 • Úvěr není účelový a není k němu třeba mít žádné zajištění
 • Vše se vyřizuje pouze přes internet, bez nutnosti osobní schůzky nebo telefonování
 • Žádné skryté poplatky ani jiná nebezpečí, jasné a přehledné úvěrové podmínky
 • žádná omezení pro nové klienty, úvěrový rámec nastavit i napoprvé na maximální částku

Požadavky

 • Úvěr mohou získat pouze lidé, kterým už bylo minimálně 21 let
 • Podmínkou je stálý příjem, např. ze zaměstnání nebo z podnikatelské činnosti
 • Žadatel nesmí mít dluhy, exekuce, záznam v registru nebo platební neschopnost
 • K vyřízení jsou nutné také dva doklady totožnosti, mobilní telefon a mailová adresa
 • Podmínkou je také vlastní bankovní účet – ověřuje se to při vyřizování žádosti o půjčku

Rychlý kontakt

228 226 585
Kontex Trade International s.r.o., Na Okruhu 488/27, 142 00 Praha-Libuš-Písnice

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 10:00 - 18:00
Víkendy a Svátky 10:00 - 18:00

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Velmi snadné vyřízení úvěru přes internet – bez osobního kontaktu a bez telefonování
 • Půjčka je naprosto bezpečná, poskytovatel patří mezi důvěryhodné a stabilní společnosti
 • Webové stránky půjčky jsou moderní, přehledné a dobře zpracované
 • Už napoprvé si můžete zažádat o maximální částku, tedy o 40 000 Kč
 • Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků nebo nepřiměřených sankcí

Nevýhody půjčky

 • Úvěr je relativně drahý, úroky jsou docela vysoké
 • Půjčka je dostupná až od 21 let, mladší lidé ji získat nemohou
 • Nelze získat první půjčku zdarma, úvěrový rámec je navíc docela úzký

Úvěrka

Rychlá nebankovní půjčka na rok Úvěrka
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 20122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 7. 1. 2021