Perfect Money

Rychlá půjčka bez doložení příjmu do 8000 Kč

Výše půjčky: 1 000 - 8 000 Kč
Splatnost: 7 - 28 dní
Úrok od: 17 % p.a.

Půjčka Perfect Money není v ČR již dostupná. Doporučujeme půjčky s podobnými parametry: Zaplo, Ferratum, Kamali. Nebo si můžete porovnat další nebankovní půjčky, či půjčky zdarma.

Nebankovní půjčka Perfect Money je jedním z mnoha krátkodobých úvěrů, jež se zaměřují na klienty, kteří si nemohou půjčit od banky a potřebují pouze menší částku na krátké období. V mnoha věcech je půjčka podobná jako konkurenční úvěrové produkty, v některých se ale nabídka společnosti Perfect Money výrazněji liší. Půjčit si můžete vždy maximálně 8 000 Kč, doba splatnosti je max. 28 dní, ale s možností prodloužení o 2 x 7 dní. Úvěr se sjednává přes internet, napoprvé je ale potřeba ještě odeslat podepsané dokumenty k půjčce.

Mezi hlavní odlišnosti vůči jiným úvěrům patří již zmíněná nutnost poslat při první žádosti podepsanou smlouvu poštou. Tento krok nelze provést elektronicky, první půjčka tak vždy trvá trochu déle a není úplně ideální pro ty, jenž na peníze hodně spěchají. Výhodou ale určitě je možnost půjčit si hned napoprvé maximální částku, stejně tak potěší, že nemusíte posílat žádný poplatek předem, a to ani (poměrně často vyžadovaný) korunový registrační. Další příjemnou novinkou je to, že případný poplatek za prodloužení platíte až na konci spolu s celou dlužnou částkou.

Půjčka od Perfect Money má na první pohled velmi mírné požadavky na klienty, takže působí dojmem, že ji může získat téměř každý plnoletý člověk. Ve skutečnosti ale schvalovatelnost není příliš vysoká a velké množství žádostí bývá zamítnuto. Je to z toho důvodu, že poskytovatel této půjčky nechce, aby se lidí zbytečně zadlužovali a půjčuje pouze těm, u kterých si je jistý, že se splacením úvěru nebudou mít problémy. Podání žádosti ale nic nestojí, takže pokud máte o půjčku zájem, určitě to alespoň zkuste – nemáte co ztratit, protože předem se nic platit nemusí.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 1 000 Kč – 8000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 5 000 Kč
 • Úrok od: 17 %
 • Doba splatnosti: 7 - 28 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: ano
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ano
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Půjčku od společnosti Perfect Money si můžete vyřídit pohodlně přes internet, osobní sjednání na pobočce možné není. Pokud byste si s vyplněním nevěděli rady, nebo měli jakékoli dotazy, můžete využít speciální zákaznickou infolinku na čísle 211 221 421. Ta je k dispozici pouze ve všední dny mezi devátou až třináctou hodinou. K vyplnění formuláře si připravte váš občanský průkaz a nachystejte si také číslo bankovního účtu – obojí budete potřebovat.

Přesný postup při internetové žádosti o Perfect Money půjčku:

Vyplnit si žádost o úvěr Perfect Money je velmi snadné a celý formulář vám zabere jen několik minut. Prvním krokem, který musíte udělat, je otevřít si ve webovém prohlížeči stránky na adrese www.perfectmoney.cz. Pro přechod k žádosti klikněte buď na položkou Žádost o půjčku (v horním menu) nebo na zelené tlačítko Chci půjčit. (obr. 1)

Žádost Perfect money - krok 1

Otevře se vám stránka s formulářem a můžete začít s jeho vyplňováním. Prvním krokem je nastavení parametrů úvěru, jinými slovy výběr výše půjčky a doby její splatnosti. (obr. 2)

Žádost Perfect money - krok 2

Do formuláře pak doplníte vaše základní osobní údaje – křestní jméno, příjmení, rodné číslo, mailovou adresu, číslo občanského průkazu, datum narození, číslo bankovního účtu (včetně případného předčíslí a kódu banky) a telefonní číslo. (obr. 3)

Žádost Perfect money - krok 3

Následuje zadání adresy, tu ale nevypisujete ručně, ale postupně se k ní proklikáte – vyplníte pouze poštovní směrovací číslo a pak už jen vybíráte z jednotlivých možností. (obr. 4)

Žádost Perfect money - krok 4

Poslední částí formuláře jsou doplňující údaje – zdroj příjmů, výše měsíčního příjmu, druh bydlení a informace o tom, zda na vás byla vyhlášena exekuce nebo insolvence. Pak už jen odkliknete souhlasy s podmínkami smlouvy a s informacemi o úvěru a žádost odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat žádost. Zobrazí se vám informace o tom, že žádost byla přijata a zároveň vám přijdou na e-mail další podrobnosti k půjčce. (obr. 5 a 6)

Žádost Perfect money - krok 5

Žádost Perfect money - krok 6

Přihlášení na účet pro zaregistrované klienty Perfect Money půjčky

Již zaregistrovaní klienti, kteří si půjčují opakovaně, mají situaci snazší - mohou se jednoduše přihlásit na svůj online účet a žádost si podat pohodlně přímo z něj. Odkaz pro přihlášení je na stránkách Perfect Money nahoře vpravo, na účet se pak dostanete zadáním vaší mailové adresy a přihlašovacího hesla. Pokud byste jej náhodou zapomněli, nic se neděje – stačí jen do příslušného políčka vyplnit e-mail a heslo vám bude posláno elektronickou poštou.

Sazebník poplatků

Částka Doba splatnosti Úroková sazba RPSN Celkem k úhradě
1 000,00 Kč 14 dní 10,00% 1099,96% 1 100,00 Kč
1 000,00 Kč 21 dní 17,00% 1431,56% 1 170,00 Kč
2 000,00 Kč 14 dní 10,00% 1099,96% 2 200,00 Kč
3 000,00 Kč 21 dní 17,00% 1431,56% 3 510,00 Kč
5 000,00 Kč 21 dní 17,00% 1431,56% 5 850,00 Kč
5 000,00 Kč 28 dní 24,00% 1551,27% 6 200,00 Kč
7 000,00 Kč 28 dní 24,00% 1551,27% 8 680,00 Kč
8 000,00 Kč 21 dní 17,00% 1431,56% 9 360,00 Kč
8 000,00 Kč 28 dní 24,00% 1551,27% 9 920,00 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jakou částku si mohu u Perfect Money půjčit? Je možné u opakovaných úvěrů získat více?

Půjčit si můžete částku v rozmezí od 1 000 Kč až do 8 000 Kč. Na rozdíl od spousty konkurenčních úvěrů zde není žádné omezení pro nové klienty, takže i napoprvé můžete dostat 8 000. Vyšší částky ale Perfect Money neposkytuje, a to ani u stálých klientů.

Jak je to s možností prodloužení půjčky? Na jak dlouho se dá prodloužit a kolik to stojí?

Půjčku si určitě prodloužit lze a sice o 7 dní. Pak si můžete o stejnou dobu prodloužit ještě jednou, celkově tedy až o 2 týdny. Delší prodloužení splatnosti už ale možné není. Poplatek závisí na výši půjčky, zajímavé ale je, že se neplatí předem, ale až na konci spolu s celou splatnou částkou.

Mohu tuto půjčku získat i se záznamem v registru dlužníků?

Ano, záznam v registru dlužníků není překážkou, nicméně Perfect Money žádosti posuzuje poměrně přísně a může se tak stát, že bude zamítnuta. Automaticky ale záznam v registru neznamená, že byste půjčku nemohl dostat, závisí na to na více faktorech.

Musím podepsanou smlouvu posílat pokaždé, když si o tento úvěr budu žádat?

Určitě ne, podepsané dokumenty posíláte pouze napoprvé, pak už je vše velmi rychlé a snadné – další půjčky už si sjednáváte pouze na internetu.

Mohu si půjčku sjednat i osobně, nebo to jde pouze přes internet?

Osobně ne, ale kromě internetové žádosti je zájemcům o půjčku k dispozici i telefonická linka na čísle 211 221 421. Na ní Vám rádi zodpoví Vaše dotazy a pomohou žádost o půjčku vyřídit.

Platí se něco předem? Nerad bych uhradil poplatek a pak nedostal ani korunu.

Ne, u Perfect Money neplatíte předem ani korunu. Požadován není ani žádný ověřovací poplatek, takže nemusíte mít z ničeho strach – půjčka je naprosto bezpečná.

Jak rychle dostanu peníze na účet, když si budu u Perfect Money půjčovat opakovaně?

Záleží na dni a čase, ve kterém si žádost podáte. Pokud bude žádost podaná v pracovní den do 12 hodin, měli byste mít peníze ještě ten samý den připsané na účtu, v případě žádosti po 12.hodině pak na druhý den. Jestliže si ji podáte o víkendu nebo ve státní svátek, může ale výplata trvat trochu déle. Na webových stránkách Perfect Money je každopádně k dispozici jednoduchá aplikace, která Vám přesněji určí, kdy budete mít peníze na účtě.Výsledné hodnocení

Nebankovní půjčka od společnosti Perfect Money je z hlediska úrokových sazeb a poplatků typickým krátkodobým rychlým úvěrem – úrokové sazby a zejména RPSN jsou sice vyšší, nijak zásadně se ale neliší od ostatních produktů na českém nebankovním trhu. Rozdíly jsou spíše v tom, že napoprvé musíte odeslat podepsanou smlouvu nebo v tom, že poplatek za prodloužení se nemusí platit předem. Půjčka sice nepatří k nejrychlejším a hodně žádostí bývá zamítnuto, na druhou stranu musíme pochválit maximální spolehlivost a serióznost – klienti se nemusejí bát žádných skrytých poplatků, nesmyslných sankcí nebo jiných nástrah. Perfect Money je půjčkou, kterou může získat téměř každý, kdo splňuje základní podmínku plnoletosti a českého občanství a zároveň je u něho předpoklad, že úvěr dokáže bez problémů splatit. Pokud vás tato nabídka zaujala, určitě můžeme půjčku doporučit, při opakovaných žádostech je navíc vyřízení velmi rychlé a snadné, peníze můžete mít na účtě během několika hodin.

RYCHLOST
50 %
SCHVALOVATELNOST
40 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 60 %

Zkušenosti

Jana
Jana
Web: http://pujcko.cz/perfect-money-pujcka/

Ano, napoprvé mi půjčili 5000 Kč a bez úroku. Takže to tu nahoře mají špatně napsaný. Třeba kdysi půjčili jen 3000 Kč, ale teď to už napoprvé nezastropují. Je pravda, že jsem jim před první půjčkou musela poslat podepsanou smlouvu poštou kterou mi poslali mailem, ale peníze jsem obdržela hned kdy jim smlouva přišla. Půjčila jsem si i podruhé a peníze jsem dostala už hned na účet, bez skenování občanek apod. Na infolince ochotní.

Rychlé informace

 • Nebankovní půjčka až do výše 8 000 Kč i pro nové klienty
 • Mírné požadavky – není třeba dokládat příjmy, nevadí záznam v registru
 • Doba splatnosti je jeden až tři týdny + 7 dní jako bonus zdarma
 • Při první žádosti je nutné nejdříve poslat podepsanou smlouvu
 • U každé další žádosti o půjčku už je výplata rychlá, vše se vyřizuje přes internet

Požadavky

 • Plnoletost (věk alespoň 18 let)
 • Způsobilost k právním úkonům (svéprávnost)
 • Občanství České republiky
 • Vyplnění žádosti o půjčku (případně vyřízení po telefonu)
 • Odeslání podepsaných dokumentů (pouze napoprvé)

Rychlý kontakt

211 221 421
Perfect Money s.r.o., Neumannova 1453/28, Praha 5, 156 00

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 9.00 – 17.00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Od druhé žádosti rychlá výplata půjčky na váš účet
 • Snadné vyřízení prostřednictvím internetu
 • Možnost získat hned napoprvé maximální částku (8 000 Kč)
 • Mírné požadavky na žadatele
 • Přehledné a moderní webové stránky
 • Možnost prodloužení půjčky, poplatek za něj se navíc platí až potom
 • Solidní a férové jednání, žádné skryté poplatky ani jiné nástrahy

Nevýhody půjčky

 • Maximum je vždy pouze 8 000 Kč, více si půjčit nelze
 • Poměrně vysoká roční procentní sazba nákladů
 • Nízká schvalovatelnost, hodně žádostí bývá zamítnuto
 • Napoprvé trvá vyřízení docela dlouho, nejdříve musíte poslat podepsané dokumenty

Perfect Money

Rychlá půjčka bez doložení příjmu do 8000 Kč Perfect Money
Celkové hodnocení: 3/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 13. 1. 2021